Imobiliare Hunedoara

Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
 Spatiu comercial 3 camere gata de utilizare,ideal pentru orice activitate
10
1

Un spațiu care inspiră profesionalism încă de la intrare Dacă îți dorești un birou în care clienții să intre cu încredere și echipa să lucreze cu plăcere, atunci acest spațiu comercial cu 3 camere este locul ideal pentru următorul tău capitol. De cum pășești înăuntru, te întâmpină un hol luminos, care ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Baritiu, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 camera,finisat, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje,situat în zona Dacia, într-o locație liniștită,in aproapierea de Scolii Generale nr. 3. Detalii imobil: -Renovat integral finisaje moderne -Boiler Motan -Aer conditionat -Instalații electrice și termice ...

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, 44mp, etaj 1, anvelopat, zona Garii, Hunedoara
8
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartamentu cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Garii, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 44mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 3 camere zona Garii Deva
9
3

Vand apartament 3 camere zona Garii Deva

De vanzare apartament 3 camere decomandat,2 băi,1 balcon inchis cu geamuri termopan,su=66 mp,vedere spre Cetate,C.T,geamuri termopan,gresie,faianță,usi Mdf interior și metalică la intrare,parchet clasic,aer condiționat,baia mare cu geam,dresing in hol,mobilier de bucătarie cu plită,hotă și cuptor . Apartamentul ...

1167 EUR/m2 | 66 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere-mobilat-etaj3-zona Casei de Cultura Deva
6

Apartament cu 3 camere nedecomandat, amenajari( faianta,gresie,centrala termica, geamuri termopan, , parchet laminat), mobilat, utilat, vedere spre cetate, etaj3, zona Casei de Cultura Deva, pret 85000 euro negociabil. Inf. la tel.0723619177

1466 EUR/m2 | 58 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere
12
10

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere decomandat,hol central,2 băi,3 balcoane(2 inchise),st=114 mp,situat la et.2 4(două apartamente pe nivel),C.T Ferolli prin condensare,parchet din bambus in holuri și bucătarie,camere cu parchet stejar,uși de lemn,bloc construit după 2005 cu grad seismic 9.5,loc de parcare,situat ...

1264 EUR/m2 | 108 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere-etaj3-zona Gojdu Deva
5
1

Apartament 4 camere-etaj3-zona Gojdu Deva

Apartament cu 4 camere semidecomandat, centrala termica, geamuri termopan, parchet, balcon suprafata mare , etaj 3, zona Gojdu Deva, pret 79000 euro. Inf. la tel.0723619177

1013 EUR/m2 | 78 m2

Deva, Hunedoara

Inchiriez hala zona industriala Deva
2
2

Inchiriez hala zona industriala Deva

Ofer spre inchiriere hala industriala s=400 mp,h=5,5 m,birou,grup sanitar,incalzire,șapa elicopterizată,zona industriala,acces Tir.

400 m2

Depozitelor, Deva, Hunedoara

Apartament cu 3 camere decomandat-2bai-2balcoane-Bld.Decebal Deva
9
2

Apartament cu 3 camere decomandat în bloc reabilitat, 2 bai, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, cu centrala termica( montata de 2 ani), calorifere noi, geamuri termopan, suprafata 65mp, etaj6 din 8, lift nou, Bld.Decebal -zona pietei centrale Deva, pret 88000 euro negociabil. Informatii la telefon 0723 ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva
4
2

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, utilat, Bld.Decebal Deva,68000 euro. Inf. la tel.0723619177

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 4 camere
10
8

Vand apartament 4 camere

De vanzare, Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, Aleea Viitorului, 73 mp + balcon de 7 mp inchis, etaj 3, bloc de caramida cu 4 etaje, semidecomandat, centrala termica, partial termopane, parchet lemn stejar in camere, gresie, faianta, mobilat si utilat clasic, lavabil, interfon. Compartimenare: ...

1151 EUR/m2 | 73 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Vilă- p+m- zona Zavoi Deva
15

Vilă- p+m- zona Zavoi Deva

Oferim spre vanzare 2 case de locuit -1-casa p+m, suprafata construita 293mp, parter-hol,camara,living cu bucatarie open space, 2 bai, casa scarii, terasa si camera spa-mansarda-3 dormitoare(1 cu baie proprie),2 dormitoare cu acces la balcon, hol central ,2 bai, balcon, birou, 2-casa p+m-parter-garaj ...

1177 EUR/m2 | 293 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere central
10
2

Vand apartament 3 camere central

De vanzare apartament 3 camere decomandat,2 băi,4 balcoane,boxă de 2.70 mp intabulată,su=69 mp,st=98 mp.Apartamentul are C.T,termopan partial,parchet clasic,fără alte amenajări,1 loc de parcare concesionat și este situat la et.2 4,langă Spitalul Județean.

1739 EUR/m2 | 69 m2

22+Decembrie, Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat, parter inalt-zona pietei centrale Deva
6

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat ( faianta,gresie, geamuri termopan, balcon inchis cu termopan, parchet laminat), suprafata utila 48mp, boxa la demisol, parter inalt, zona pietei centrale Deva, pret 75000 euro. Inf la tel.0723619177

1563 EUR/m2 | 48 m2

Deva, Hunedoara

Gospodarie-4 cladiri-teren 2900mp-zona Vetel
12
1

Gospodarie-4 cladiri-teren 2900mp-zona Vetel

Gospodarie pretabila ferma, agroturism, alcatuita din 4 imobile- 1.constructie p+m, 80mp, parter-3 camere, casa scarii, 3 camere la etaj, 2. cladire cu 2 camere, living, bucatarie, loc baie, 3.atelier, boxe pentru animale, carmangerie, camera frigorifica, 4. grajd-curte amenajata, gradina, gaz la ...

338 EUR/m2 | 400 m2

Vetel, Hunedoara

Inchiriez hala industriala 1200 mp cu rampa
3
1

Inchiriez hala industriala 1200 mp cu rampa

Ofer spre inchiriere hala industriala cu rampă,s=2400 mp,h=10 m,zonă industrială,acces Tir. Halele sunt alăturate,deci se poate inchiria și 1200 mp.

1,200 m2

Depozitelor, Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva
8
4

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, cu centrala termica, partial geamuri termopan, balcon 7m deschis, vedere la bulevardul Decebal, 65000 euro negociabil. Inf.la telefon 0723619177

1300 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

vând casă compusă din 3 clădiri amenajate mobilate Deva Cristur
10

Oferim spre vânzare proprietate în Cristur cu 3 construcții 1-casă compusă din bucătărie, 2 dormitoare, living, amenajata cu faianță, gresie, geamuri termopan, încălzire în pardoseala, centrala pe lemne ,baia ...

568 EUR/m2 | 280 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-zona Horea (Progresul) Deva
5
2

Apartament 2 camere decomandat-zona Horea (Progresul) Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat( faianta,gresie, centrala termica, geamuri termopan, aparat de aer conditionat), balcon inchis, vedere pe 2 parti, suprafata utila 47mp, în apropierea scolii generale din Progresul Deva, pret 63000 euro Inf. la tel.0723619177

1340 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 4 camere decomandat-etaj2-zona Carpati Deva
10
2

Apartament cu 4 camere decomandat-etaj2-zona Carpati Deva

Apartament cu 4 camere decomandat, amenajari ( faianta,gresie, geamuri termopan, izolat interior si exterior, centrala termica cu instalatia pe cupru, aparat de aer conditionat, usi interioare schimbate), vedere pe 2 parti, baia cu geam, etaj 2, zona Carpati Deva, pret 94000 euro. Informatii la telefon ...

1221 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere semidecomandat, mobilat-etaj1-zona Zamfirescu Deva
7
2

Apartament cu 2 camere semidecomandat, recent zugravit baia amenajata cu faianta,gresie, centrala termica, geamuri termopan, izolat exterior, mobilat, utilat, etaj1, zona Zamfirescu Deva, 235 euro luna. Informatii la telefon 0723619177

48 m2

Deva, Hunedoara

Casă -constructie solida-garaj-curte-zona Gojdu Deva
12
4

Casă -constructie solida-garaj-curte-zona Gojdu Deva

Casă constructie solida, 2 dormitoare, living, bucatarie,baie, amenajari (izolata exterior, geamuri termopan, faianta, gresie, parchet), curte impartita in 2 parti ,o parte cu zona verde si loc de gratar, o parte pavată, garaj cu terasa deasupra si acces pod, beci, front la 2 strazi, zona Gojdu Deva, ...

1269 EUR/m2 | 130 m2

Deva, Hunedoara

Inchiriez spatiu comercial parter
1

Inchiriez spatiu comercial parter

Ofer spre inchiriere spatiu comercial s=30 mp,grup sanitar,situat la parter,intrare din strada Eminescu.

30 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea