Imobiliare Hunedoara

Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa Vetel la pret de apartament!
10
2

Casa Vetel la pret de apartament!

Vă prezentăm o oportunitate unică de a achiziționa o casă individuală situată în Vetel, o locație ideală pentru cei care caută liniște și confort, fără a face compromisuri în ceea ce privește accesul la facilități - aceasta se afla la DOAR 10 minute de Deva si 10 de minute de Autostrada. Această proprietate ...

1350 EUR/m2 | 100 m2

Vetel, Hunedoara

Promovat
Pensiune, casa de vacanta, 6 camere, statiunea Rausor din Hunedoara
20

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in reprezentare exclusiva cu comision 0% la cumparator, o pensiune \ casa de vacanta desfasurata pe 3 niveluri D+P+M, aflata in judetul Hunedoara, la 500 de metri fata de statiunea de ski Rausor, chiar in directia partiei. Suprafata utila de ...

928 EUR/m2 | 150 m2

Rau de Mori, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Promovat
De vânzare teren intravilan   Bârsău, jud. Hunedoara
34
2

De vânzare teren intravilan Bârsău, jud. Hunedoara

Comision 0% Cumparator Se oferă spre vânzare teren intravilan situat în localitatea Bârsău, județul Hunedoara, cu o suprafață totală de 6.704 mp. Deschidere la drum: 25 ml Teren drept, proaspăt curățat Ideal pentru construcție locuință sau investiție Peisaj deosebit, zonă liniștită Utilități: curent ...

6,704 m2

Barsau, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu 4 camere mobilat in zona Stadion Corvinul
14
2

 Comision 0% ! Apartament 4 camere de vanzare, semidecomandat, 90 mp, zona Micro 4, Hunedoara.        TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Hunedoara, zona Micro 4, aflat la etajul 4 intr -un imobil tip bloc cu ...

933 EUR/m2 | 90 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu
10
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu

Apartament cochet cu 2 camere, situat la etajul 1, perfect pentru cei care își doresc confort și eficiență! Cu o suprafață de 37 mp, locuința este izolată interior și exterior, asigurând costuri reduse la întreținere. Dispune de balcon închis cu geamuri termopan și baie cu geam pentru aerisire naturală, ...

1676 EUR/m2 | 37 m2

Mihai Eminescu, Deva, Hunedoara

Vând Pensiune in Hunedoara, zona Centrală, 1100 Mp, 450.000 euro neg
10

De vânzare Pensiune în inima orașului Hunedoara, formată din 7 camere, din care una dublă, 2 terase, bucatarie, un dining room mare și 9 băi cu posibilitatea de recompartimentare și mărirea numărului de camere. Pensiunea este amplasata pe 4 niveluri și anume: demisol, parter, etajul 1 și ...

409 EUR/m2 | 1,100 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere în Hunedoara, zona Traian vuia, etaj 3. Pret 31500
5
11

Vând apartament cu 2 camere, situat în Hunedoara, la 5 minute de pietonala Corvin, la etajul 3 într-un bloc de cărămidă cu următoarele dotări: * centrala termica proprie * aer condiționat * ușa antiefracție la intrare * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * gresie și faianță * zugrăvit in lavabil ...

808 EUR/m2 | 39 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere în Hunedoara, Micro 4, etaj 5. Pret 46.000 EUR neg
6
9

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1. Apartamentul este compus din 2 camere, baie, bucătărie și balcon, la etajul 5 pe BD Dacia. Apartamentul deține: * ușa la intrare lemn * centrala termica proprie * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * zugravit in lavabil * gresie și faianță ...

979 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ocazie. Vand ap cu 2 camere, 50 mp, ETAJ 2, Hunedoara , Centru, Langa Pietonală 58000 euro neg
8
15

Vând apartament cu 2 camere, decomandat in inima orașului. Este situat la etajul 2 într-un bloc cu trei nivele. Are o boxa trecuta in acte de 2,68 MP. Apartamentul are următoarele dotări: * centrala termica proprie * ușa termopan la intrare * geamuri TRIPAN cu tâmplărie PVC * ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere in Mun. Deva, Jud. HD, zona Gojdu, Aleea Pacii, 49 mp, etaj 2.
10

De vanzare, Apartament 2 camere in Mun. Deva, Jud. HD, zona Gojdu, Aleea Pacii, suprafata utila 49 mp, etaj 2, bloc de caramida cu 4 etaje, centrala termica, geamuri termopan, parchet lemn in camere, interfon. Compartimentare: 2 holuri, debara, bucatarie, living, dormitor, baie cu geam si balcon inchis ...

1153 EUR/m2 | 49 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Teren retezat
2
43

Teren retezat

714 mp teren intravilan valea de Pesti retezat, suprafata totala: 714, Front stradal: 40, Accept schimburi Drum acces asfaltat de curand Căsuță lemn 25mp

714 m2

Uricani, Hunedoara

Casa de vanzare, cu 3 camere, 191 mp, la 3 km de Hațeg
14
5

Casa de vanzare, cu 3 camere, 191 mp, la 3 km de Hațeg

Blitz va prezinta o casă spațioasă cu teren generos, la doar 3 km de Hațeg – General Berthelot Descoperă o proprietate cu potențial imens, situată într-o zonă liniștită și pitorească, la doar câteva minute de orașul Hațeg. Ideală pentru o familie care caută liniștea rurală, dar și pentru cei interesați ...

471 EUR/m2 | 191 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand 2 parcele de teren intravilan in Deva, pe strada Iosif Vulcan, suprafata 700 mp fiecare
7
4

Vand 2 parcele de teren intravilan in Deva, pe strada Iosif Vulcan, suprafata 700 mp fiecare, deschidere la strada de 25,95 metri liniari la prima parcela si 36 metri liniari la a doua parcela, utilitati: curent, apa canalizare pe teren si gaz. Pret: 79 euro mp (55 300 euro negociabil) prima parcela ...

700 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Casa de vacanta si relaxare la munte - ID V1947
16
77

Casa de vacanta si relaxare la munte - ID V1947

ID intern: V1947 Cabana de vanzare in zona Rau de Mori, judetul Hunedoara FOXFORT Imobiliare propune spre de vanzare casa tip cabana, cu un regim de inaltime P+M situata in zona Rau de Mori, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 120 mp si teren 235 mp. Cabana a fost construita in anul ...

683 EUR/m2 | 120 m2

Rau de Mori, Hunedoara

Teren casa Dealu Mare
1
41

Teren casa Dealu Mare

Teren pentru casa in localitatea Dealu Mare jud. Hd la 50 m de asfalt acces auto 50 m pe drum pietruit urmeaza a fi asfaltat St 8000 mp FS 60 M curent peste drum parau langa teren. Pret 4 eur.

8,000 m2

Dealu Mare, Hunedoara

Promovat
FILM! Resedinta nobiliara, in inima coltului verde al Vaii Nandrului: Pestisu Mic.
20

Comision cumparator: 2% + TVA din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o vila deosebita, pozitionata intr-un cadru natural de exceptie, la poalele muntilor Poiana Rusca, pe Valea Nandrului, Hunedoara. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, ...

1091 EUR/m2 | 330 m2

Deva, Hunedoara

Vand pensiune in Dealu Mare (Comuna Valisoara), judetul Hunedoara, constructie din BCA din anul 2020
13

Vand pensiune in Dealu Mare (Comuna Valisoara), judetul Hunedoara, constructie din BCA din anul 2020, acoperita cu pod si tabla, izolata exterior, suprafata construita 320 mp, suprafata teren 3000 mp, incalzirea cu 10 instalatii de aer conditionat, apa de la fantana cu pompa submersibila si boiler electric, ...

469 EUR/m2 | 320 m2

Dealu Mare, Hunedoara

Vand casa curte si gradina in Branisca (la 15 Km de Municipiul Deva), suprafata de teren 2245 mp
20

Vand casa curte si gradina in Branisca (la 15 Km de Municipiul Deva), suprafata totala de teren 2245 mp, deschidere mare la strada, contructie din caramida, tamplarie din lemn, incalzire cu sobe de teracota pe lemne, boiler electric in baie, gresie, faianta in baie si este acoperita cu tigla, constructie ...

430 EUR/m2 | 93 m2

Deva, Hunedoara

FILM! Vila rafinata, intr- un mediu natural de elita, Pestisu Mic, Valea Nandrului
20

1091 EUR/m2 | 330 m2

Hunedoara, Hunedoara

Oportunitate URIAȘĂ pentru dezvoltatori/constructori–Ansamblu 4 case în Simeria
6
2

Preț pachet: 220.000 € Valoare estimată la finalizare: aprox. 170.000 € / unitate Potențial de vânzare total: 680.000 € O oportunitate rară pe piață pentru un constructor sau investitor care înțelege cifrele și vede potențialul real. Locație: Aleea Parcului, Simeria La doar 10 minute de Deva, într-o ...

1341 EUR/m2 | 164 m2

Simeria, Hunedoara

Inchiriez hala 1700 mp P+E Deva(Soimus)
7

Inchiriez hala 1700 mp P+E Deva(Soimus)

Închiriez 50% hală P+E, pentru depozitare în Deva (Șoimuș), lângă autostradă, CURENT TRIFAZIC NOU, cu încalzire pe lemne. Suprafață hală 1.723 mp și teren 3.890 mp

1,723 m2

Soimus, Hunedoara

Vand apartament 3 camere ultracentral
9

Vand apartament 3 camere ultracentral

De vanzare apartament 3 camere sdec.,situat la et.2 3 pe mijlocul blocului,zonă ultracentrală.Apartamentul este renovat in totalitate,instalația sanitară și electrică schimbată,C.T ,geamuri termopan,gresie,faianță,pereți zugrăviți cu lavabil decorativ,uși noi,parchet,mobilat și utilat complet.Preț fix ...

1774 EUR/m2 | 62 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Vand casa loc Fintoag Hunedoara
15
7

Vand casa loc Fintoag Hunedoara

De vanzare casa construcție din cărămidă(casă pe două niveluri ,amprentă la sol 78 mp,anexă pe un nivel 48 mp,anexă pe un nivel 63 mp) in localitatea Fintoag Hunedoara și teren 6819 mp(1360 mp curți construcții,1225 mp arabil și 4331 mp fâneață).Casa este racordată la curent electric, are fantână proprie,izvor ...

378 EUR/m2 | 180 m2

Fintoag, Hunedoara

Salvează căutarea