Casă de vânzare Peșteana, jud. Hunedoara
10
4

Casă de vânzare Peșteana, jud. Hunedoara

Aceasta casa de vanzare compusă din 2 imobile, are 5 camere si o suprafata utila de 150 mp. Locuinta este mobilata si utilata, oferind un spatiu generos pentru familie. Are 2 băi, bucătărie complet utilată, beci, șură, magazie de lemne și curte generoasă. Este relativ recent renovată și bine întreținută. Livadă ...

613 EUR/m2 | 150 m2

Pesteana, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Casa batraneasca la munte, in Hunedoara, Tinutul Padurenilor, Cerbal
13
13

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa batraneasca in zona muntoasa, aflata in Tinutul Padurenilor din judetul Hunedoara, comuna Cerbal, sat Feregi. Proprietatea este potrivita celor care doresc sa se retraga din zgomotul oraselor sau pentru o casa de vacanta, pentru un trai ...

302 EUR/m2 | 110 m2

Feregi, Hunedoara

Promovat
Vila  exclusivista Vetel  Valea Caoiului
20
5

Vila exclusivista Vetel Valea Caoiului

Imagineaza-ti cum ar fi daca visul tau de-o viata poate deveni acum realitate? Imagineaza-ti ca ai ajuns acasa! E liniste, te bucuri de aerul curat , copii se joaca plini de voiosie in curte alergand si sarind pe trambulina alaturi de cel mai bun prieten al vostru cainele familiei.Acest loc minunat ...

935 EUR/m2 | 170 m2

Vetel, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vânzare
5
2

Garsoniera de vânzare

Vând garsoniera decomandata de 34m în Hunedoara pe Str Munteniei aproape de Supeco, Lidl,Kaufland,școli și grădinițe...etc. Se poate vedea oricând. Prețul este negociabil

941 EUR/m2 | 34 m2

Hunedoara, Hunedoara

De vanzare apartament 3 camere
5
1

De vanzare apartament 3 camere

Se vinde apartament 3 camere, decomandat, zonă Aeroport, str Aviatorilor, bl 34, mobilat sau nemobilat, centrala proprie, termopane, parchet, branșament apă separat, etajul 4 din 10. Apartamentul este călduros, este situat într-o zonă liniștită, aproape de piata agroalimentară, școală Nr 7, vis-a-vis ...

500 EUR/m2 | 62 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 2 camere ,etajul 2,zona Micro 15
10
5

Apartament 2 camere ,etajul 2,zona Micro 15

Persoana fizica, vând apartament 2 camere,Deva,Al.Streiului, semidecomandat, etajul 2,bloc de 4 etaje,situat pe mijloc, suprafață 36 mp+balcon. Încălzire cu centrala termică,gresie, faianță,termopane,izolat exterior,mobilat,contorizări individuale.

1250 EUR/m2 | 36 m2

Micro 15, Deva, Hunedoara

Spatiu comercial
2
4

Spatiu comercial

Spatiu comercial pe str. George Enescu, nr.16, amplasat pe colțul blocului, la intersecția cu aleea pietonala Ciprian Porumbescu, vizavi de intersecția cu str. Ion Creanga. Se pot amenaja doua spații separate pt.inchiriere, sau se poate amenaja o cafenea cu terasa cu suprafata mare, fiind pe colt.

1300 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casa de vanzare Petrila-Lonea
5

Casa de vanzare Petrila-Lonea

Casă de vânzare, amplasata în zona liniștită, renovată exterior, izolată, dotată cu centrală pe gaz și calorifere, nemobilată. Are 2 camere, bucătărie, cămară, baie, hol. Acoperiș schimbat în 2024. Casa dispune de 2 terenuri, unul alăturat casei, în suprafață aproximativă de 250 mp, iar celălalt peste ...

833 EUR/m2 | 60 m2

Petrila, Hunedoara

Vând apartament cu  2 camere
5
8

Vând apartament cu 2 camere

Vând apartament cu 2 camere situat în Petroșani, strada Oituz (zona Lidl),etaj 3 3,sarpanta cu țiglă, izolat interior-exterior, CT, termopane, ușă metalică, parchet. Preț 34000 euro,relații la tel .

680 EUR/m2 | 50 m2

Petrosani, Hunedoara

Teren cu casa de vanzare
6
3

Teren cu casa de vanzare

Ofer spre vânzare un teren generos invecinat la sud cu un parau care nu seaca in sezon secetos si la vest cu Valea Almasului, situat la marginea satului Almaș Saliste, comuna Zam într-un cadru natural deosebit, înconjurat de păduri de foioase. Proprietatea beneficiază de o casă pe teren, ideală pentru ...

400 EUR/m2 | 30 m2

Almas-Saliste, Hunedoara

apartament 3 camere mobilat
8
21

apartament 3 camere mobilat

Apartament 3 camere decomandat, spre inchiriere, 70mp, etaj intermediar, zona b-dul Decebal-Opera, 2 bai, balcon, CT, termopane, mobilat, utilat numai pe termen lung si persoane salariate. Chiria 350 eur luna+garantie. Tel.

70 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere zona centrala, Deva
5
33

Apartament 2 camere zona centrala, Deva

Apartament 2 camere circuit, zona Balcescu, etaj 4, acoperis, termopane, centrala termica, 51 mp, usa metalica, balcon, parchet, camara, debara.anvelopat. Pret 51.500 euro.

51 m2

Central, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, zona Al Romanilor
9
23

Apartament 3 camere, zona Al Romanilor

Apartament 3 camere s-dec, zona Al.Romanilor , 38 mp ,etaj intermediar, centrala termica, instalatii noi, multiple imbunatatiri, termopane, mobilat, utilat, La cheie! .Pret 55.000 eur. Tel.

1447 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

apartament 3 camere s-dec ,zona Casa de Cultura
8
12

apartament 3 camere s-dec ,zona Casa de Cultura

apartament 3 cam s-dec, zona Casa de Cultura, etaj intermediar, CT,AC, termopane, 65 mp+ 2 balcoane, baie cu geam, camara, debara, 2 holuri, bloc de caramida. Neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur. Tel.

1169 EUR/m2 | 68 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Teren pentru casa sau pensiune in statiune
1
1

Teren pentru casa sau pensiune in statiune

Nu vand doar un teren. Ofer sansa la un stil de viata mai bun. O șansă la relaxare, la sănătate, la momente care se transformă în amintiri. Descoperă locul unde liniștea se împletește cu vindecarea naturii. Vând un teren aflat în inima unei stațiuni renumite pentru apele ei termale un colț de ...

5,000 m2

Geoagiu-Bai, Hunedoara

Promovat
Casă spațioasă cu etaj, utilități complete și piscină   Simeria, HD
19
5

Casă spațioasă cu etaj, utilități complete și piscină Simeria, HD

Se oferă spre vânzare o casă modernă, spațioasă și eficientă energetic, situată în Simeria, județul Hunedoara, într-o zonă liniștită, ideală pentru o familie. Imobilul este amplasat pe un teren de 700 mp și are o suprafață utilă de 190 mp, cu regim de înălțime P+1, fiind construit în anul 2010. Compartimentare: Parter: ...

941 EUR/m2 | 190 m2

Simeria, Hunedoara

Teren de vanzare in Deva
6
3

Teren de vanzare in Deva

Ofer spre vanzare teren in Deva cu intrare de pe str.Mihai Eminescu (50m] terenul este in suprafata de 410mp cu dechidere la drum de 16,3metri pret 49eur mp

410 m2

Deva, Hunedoara

Casa de vanzare
7

Casa de vanzare

Se vinde casă în sat Aurel Vlaicu! Casa dispune de toate utilitățile și este compusă din 3 camere, hol, baie, bucătărie, pivniță și o anexă recent renovată+ curte și grădină! Aceasta se vinde mobilată. Preț: 70.000 ușor negociabil

231 EUR/m2 | 303 m2

Aurel Vlaicu, Hunedoara

Casa de vanzare impreuna cu terenul
5
23

Casa de vanzare impreuna cu terenul

Casa cu 3 camere,baie,beci,cámara,anexe si beci separat in pamant,fosa,apa trasa,curent separat curtea si gradina de 2100m2,telefon

514 EUR/m2 | 107 m2

Criscior, Hunedoara

Spatiu Comercial 124 m
5

Spatiu Comercial 124 m

Se vinde spatiu comercial în orașul Hunedoara zona Parâng deasupra de pizza Hott se acceptă și variante în unele cazuri mai multe detalii la telefon

681 EUR/m2 | 124 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand padure 12

Vand padure

Vand 7,8 ha pădure de fag și brad, veche, bună de exploatat, situata în sat Bulzestii de Jos, langa drum de acces , intabulata cu acte în regula, pret 4800 euro ha.

Bulzestii de Jos, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
5

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, decomandat,la cheie situat in Vulcan, județul Hunedoara, pe bulevardul Mihai Viteazu, etaj 3 din 4. Apartamentul este situat la soare, fiind si izolat pe exterior. Se vinde cu aproape toată mobila. Mai multe detalii in privat.

818 EUR/m2 | 55 m2

Vulcan, Hunedoara

Vând apartament cu 2 camere, Hunedoara, decomandat, zona Micro 7, 29000 euro neg
7
24

Vând apartament cu 2 camere, SU= 41 mp, cu intrări separate, situat pe Str. Trandafirilor. Apartamentul este recent renovat "2025" , precum se vede în fotografii. In zonă se află supermarket, școala și grădiniță , mijloace de transport în comun. Apartamentul este ocupabil imediat. Prețul este ...

707 EUR/m2 | 41 m2

Hunedoara, Hunedoara

Categorii

Imobiliare

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (1077) Hunedoara (331) Petrosani (110) Simeria (87) Brad (82) Orastie (68) Vulcan (65) Petrila (52) Lupeni (50) Hateg (42) Soimus (25) Criscior (18) Calan (16) Uricani (15) Barsau (14) Ilia (13) Rau de Mori (13) Bacia (12) Bejan (11) Cristur (10) Geoagiu-Bai (10) Vata de Jos (10) Balata (9) Baia de Cris (8) Dobra (8) Geoagiu (8) Pestisu Mare (8) Vetel (8) Bretea Muresana (7) Zam (7) Almasu Mic (6) Aurel Vlaicu (6) Boholt (6) Luncoiu de Sus (6) Mintia (6) Pestisu Mic (6) Simeria Veche (6) Almasu Sec (5) Beriu (5) Bosorod (5) Branisca (5) Clopotiva (5) Ghelari (5) Lesnic (5) Romosel (5) Teliucu Inferior (5) Toplita (5) Aninoasa (4) Barbura (4) Cainelu de Sus (4) Certeju de Sus (4) Gothatea (4) Josani (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Runcu Mare (4) Tisa (4) Almas-Saliste (3) Banita (3) Baru (3) Blajeni (3) Bulzestii de Sus (3) Campu lui Neag (3) Cerbal (3) Chimindia (3) Cozia (3) Dealu Mare (3) Govajdia (3) Gros (3) Gurasada (3) Harau (3) Hartagani (3) Livadia (3) Luncoiu de Jos (3) Martinesti (3) Nadastia de Jos (3) Nojag (3) Nucsoara (3) Paulis (3) Rapoltu Mare (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Santandrei (3) Stanija (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Tebea (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Vata de Sus (3) Bacaia (2) Bacea (2) Baiesti (2) Balsa (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Buces (2) Bucuresci (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cincis-Cerna (2) Costesti (2) Dudesti (2) Fizesti (2) Fornadia (2) General Berthelot (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Oprisesti (2) Orastioara de Jos (2) Orastioara de Sus (2) Poieni (Densus) (2) Rachitova (2) Rapoltel (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Roscani (2) Sacaramb (2) Salistioara (2) Santuhalm (2) Saulesti (2) Serel (2) Silvasu de Sus (2) Taratel (2) Tatarasti (2) Teliucu Superior (2) Tomesti (2) Ulies (2) Unciuc (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Archia (1) Baita (1) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mare (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batiz (1) Batrana (1) Boiu (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Cigmau (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dalja Mica (1) Dancu Mic (1) Dealu Babii (1) Dobrot (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Feregi (1) Fintoag (1) Furcsoara (1) Galati (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1) Micanesti (1) Mihaileni (1)