apartament de vanzare
Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
7 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
7 mai
Casa interbelica cu pozitionare centrala unica,Bulevardul 1 Decembrie -22 Decembrie , cu vizibilitate maxima si acces imediat la unul dintre cele mai importante bulevarde ale orasului. Casa este o constructie solida si impunatoare din 1930. Ofera un spatiu util de circa 260 mp , iar terenul proprietatii ...
1846 EUR/m2 | 260 m2
Deva, Hunedoara
11 mai
Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un teren intravilan, aflat chiar la intrarea in satul Gros, din judetul Hunedoara, la o distanta de 13km fata de Castelul Corvinilor. Suprafata terenului poate fi de 1000 mp sau 1500 mp, in functie de ce doreste cumparatorul, actualul proprietar ...
1,000 m2
Gros, Hunedoara
ieri 05:34
De vanzare proprietate ingrijita, amplasata in localitatea Vata de Jos, la doar 250 m de centrul balneo-termal Vata Bai - zona cunoscuta pentru proprietatile terapeutice ale apelor termale si pentru potentialul turistic aflat in continua dezvoltare. Statiunea atrage anual numerosi vizitatori datorita ...
764 EUR/m2 | 72 m2
Vata de Jos, Hunedoara
azi 09:51
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Hol baie bucatarie camera intrari separate boilar electric centrala noua aparat aier conditionat nou
Petrosani, Hunedoara
3 mai
Vând în Hunedoara, zona Buituri, casa de cărămidă compusă din 4 camere, beci și pod. Și casa compusă din camera, bucătărie, baie și debara. Necesită renovare. Ocupabila imediat. Preț 85000 EUR neg. Contact Mihaela
102 EUR/m2 | 833 m2
Hunedoara, Hunedoara
3 mai
Vând apartament 2 camere în Călan, jud Hunedoara, zona centrală (toate ferestrele spre casă de cultură)etaj 4, 48 mp, în bloc nou reabilitat, preț: 28 500 EUR negociabil. Detalii în privat.
615 EUR/m2 | 48 m2
Central, Calan, Hunedoara
3 mai
Se vinde casă în Geoagiu cu 5 camere, 2 bucătarii, 2 băi, o cămară, pivniță, încălzire centrală și sobe cu lemne, pod cu posibilitate de mansardare, curte și grădină în suprafață totală de 2000 mp. Pot locui două familii, are două intrări separate, contorizare separată la curent și apă. Zonă centrală ...
425 EUR/m2 | 200 m2
Geoagiu, Hunedoara
3 mai
Teren extravilan pe Valea stresului. suprafețe.60 de arii și 22 de arii.
6,200 m2
Baru, Hunedoara
3 mai
Casa (NELOCUIBILA ) si teren împărțit în 6 parcele diferite . 2 hectare ,2 euro mp . Com gurasada jud HD accept si variante cu auto
909 EUR/m2 | 44 m2
Boiu de Sus, Hunedoara
3 mai
Vând garsonieră in Brad,peste luncii.Etaj 1.blocul este amvelopat cu izolație de 20cm.Garsoniera are termopane,gresie faianță ,parchet,și mobila
563 EUR/m2 | 48 m2
Brad, Hunedoara
3 mai
Vând casă de locuit în satul Bălata pe strada Căminului la o distanță de 10 minute de Deva. Casa este amplasată într-o zonă rezidențială, liniștită cu un teren de 613 mp. La subsolul casei este un garaj pentru 2 mașini pe toată lungimea casei, pivniță, cămară, toate prevăzute cu geam termopan, casa ...
465 EUR/m2 | 200 m2
Balata, Hunedoara
3 mai
Renovat modern recent, Centrală toate facilitățile,etaj 4 cu lift
55 m2
Gojdu, Deva, Hunedoara
3 mai
Casa de vanzare hunedoara pestisu mare Ocazie ocazie ocazie 3 camere ,bucararie ,baie,hol mare,beci,afumatoare Descriere in poze Comtact telwgonic sau watup
785 EUR/m2 | 100 m2
Hunedoara, Hunedoara
3 mai
Ofer pentru inchiriere spatiu comercial in DEVA pe Bd. Decebal , vitrina la bulevard , zona ultracentrala , vad comercial foarte bun , zona magazine auto-moto S=24mp amenajat , contorizat . pret : 28 euro mp NEGOCIABIL pentru cei hotarati .
24 m2
Deva, Hunedoara
3 mai
Vând teren intravilan Orăștie, zona Băltuțe Suprafață: 1200 mp PUZ aprobat Acces la drum pe două părți (față și spate) Zonă bună, în plină dezvoltare Liniște, ideal pentru locuință Aproape de parc și stadion Teren cu amplasare foarte bună, acces facil și potențial ridicat.
1,200 m2
Orastie, Hunedoara
3 mai
Apartament cu 2 camere,suprafață 44 mp,balcon 3mp, etaj 4,situat in zona liniștită, se vinde cu mobila din imagini. Dotari: geamuri cu termopan, centrala termica Fondital, ,aer conditionat Daikin,mașină de spalat Arctic, 52.900 euro negociabil.
1202 EUR/m2 | 44 m2
Deva, Hunedoara
3 mai
Vand casa in Hunedoara zona centrala 3 camere si spatiu cabinet medical, curte, gradina , pret145000 euro, negociabil.Tel .zero șapte patru unu unu opt sase trei sase noua . Exista și varianta unui schimb imobiliar 2 camere+ diferenta.
1208 EUR/m2 | 120 m2
Hunedoara, Hunedoara
3 mai
Vand teren intravilan in Cristur, jud HD, situat pe str Ulita Mare, intre case. Front stradal 17 ml, suprafata totala 2200 mp, pozitie neinundabilâ, toate utilitatile. Proiect cu autorizatie de constructie casa familiala cu demisol, parter si etaj. Toate avizele obtinute. Vecini de calitate. PRET 35 ...
2,200 m2
Cristur, Hunedoara
2 mai
Proprietate reprezentată de agenția Cuib Imobiliare Timișoara! Am deosebita plăcere să vă prezint o proprietate ruptă dintr-un basm, situată într-un peisaj de poveste! Cabană situată în stațiunea Râușor, în brațele munților Retezat, județul Hudedoara. Aceasta este la doar 5 minute de pârtia de Ski ...
2889 EUR/m2 | 90 m2
Rau de Mori, Hunedoara
2 mai
Proprietate deosebită în centrul comunei Ilia. Ideală nu numai pentru locuința ci și pentru spațiu comercial. Apă retea+ fântână proprie, hidrofor, cămară, beci. MERITĂ VĂZUTĂ
434 EUR/m2 | 230 m2
Ilia, Hunedoara
2 mai
vând casă ,acces două intrări , zonă bună. Ar trebui renovat dar se poate locui . Casă situată pe strada Doinei cu ieșire și pe 22 decembrie cu toate utilitățile
1360 EUR/m2 | 50 m2
Central, Hunedoara, Hunedoara
2 mai
teren arabil in suprafață de 950mp situat in comuna Baru sat Petros jud.HD.
Baru, Hunedoara
2 mai
Casă cu două camere nedecomandate,baie,bucătărie, mansardă, beci,garaj.Centrală pe gaz,termoșemineu pe lemne.Casa este situată într o zonă liniștită cam la 500 m de Liceul Teoretic ,cartierul Praga,la poarta 2 Gerom.
843 EUR/m2 | 83 m2
Colonie, Petrosani, Hunedoara
2 mai
Vând apartament cu 3 camere in Petrila , str. 8 Martie , bl. 53 , sc. 2 , et. 4 . Balcon închis cu termopan + inox , gresie , faianță , termopane , apa trasa separat , izolat pe exterior , acoperiș de internita , suprafață totală 44 mp. Pt mai multe detalii la tel. Zero șapte cinci trei zero patru trei ...
534 EUR/m2 | 44 m2
Petrila, Hunedoara
2 mai
Apartament cu 3 camere semidecomandat, suprafață utilă 57 mp, situat la etajul 2, zona aeroport, strada păcii, foarte aproape de Lidl. Balconul este renovat și pe exterior. Blocul este din cărămidă. Direct proprietar, fără comision agenție.
825 EUR/m2 | 57 m2
Petrosani, Hunedoara
2 mai
Caut sa inchiriez apartament in Deva, 2 camere, buget 1000 lei, preferabil persoana fizica. Mai multe informatii la telefon
50 m2
Calan, Hunedoara
2 mai
Vănd parcelă de teren 618 m pe str.Granitului ,100 m din str.principală Iosif Vulcan ,asfaltată ,toate utilitățile la parcelă :gaz,stălpul de curent ,canalizare etc langă parcelă case contruite .Are deschidere la drum 18 m ,terenul nu este în pantă .Nr.de telefon :
618 m2
Vulcan, Deva, Hunedoara
2 mai
Semidecomandat, trebuie renovat total, etaj 4, nu sunt probleme cu infiltrațiile. Are centrală, geamuri termopan, instalația de încălzire este pe cupru
919 EUR/m2 | 37 m2
Deva, Hunedoara
2 mai
Spatiu comercial ( langa magazinul nicolette) Se oferă spre inchiriere un spațiu comercial de 30 m 2 amplasat în Piața Obor, Hunedoara, zonă cu vad pietonal intens și potențial ridicat pentru diverse tipuri de afaceri (alimentară, fast-food, magazin, coafor, service GSM etc.).
30 m2
Hunedoara, Hunedoara
2 mai
Vand casa de vacanță cu geamuri termopan, 44 mp, din panouri Sandwich, salon gresie faianță,dormitor parchet, baie amenajata gresie faianță. Făntănă , fosă vidanjabila,. Apă de la făntănă. Magazie unelte. Totul construit cu proiect de constructie. Casa este la 20 km de Hunedoara si 15 km de Hateg. ...
568 EUR/m2 | 44 m2
Ocolisu Mare, Hunedoara
2 mai
Terenul se afla în apropierea fabricii de perdele.Extravilan 3050mp ,front la strada 18ml ,acte la zi .Casa din fotografie este peste drum de teren .Preț 6 euro mp
Pestisu Mare, Hunedoara
2 mai
Proprietar, vând teren extravilan situat în com.Harau, jud. Hunedoara, cu suprafața de 3100 mp, front stradal 11 mp. Pretabil pentru plantație de nuci, pomi fructiferi, porumb, teren neinundabil, loc drept. Se poate construi casă de vacanță, cabană, terenul este la șosea, fără utilități. Disponibilitate ...
3,100 m2
Hunedoara, Hunedoara
2 mai
Proprietar, vând apartament in Petroșani, la bulevard, lângă școala Nr 1 care are și grădiniță, la 5 minute de Jiul Shopping Center, piața, posta, poliție, statie autobuz, la 10 minute de universitatea din Petroșani. Apartamentul este la etajul 4 4 (posibilitate de mansardare, având spatiul din pod ...
907 EUR/m2 | 54 m2
Central, Petrosani, Hunedoara
2 mai
vând cabană stațiunea Straja 4 camere 2 bai ,în partea de jos 2 camere 1 baie ,suprafață utilă 90 mp,lângă pensiunea Dor de munte ,mai dețin vizavi 100mp pătrați care se includ în preț (110.000 euro negociabil )!
1167 EUR/m2 | 90 m2
Lupeni, Hunedoara
2 mai
Vând apartament cu trei camere decomandat, parter pretabil pentru birouri, spatii comerciale, farmacie situat la bulevard într-o zonă deficitara de aceste facilități , racordat la gaz, statie bus la scara blocului, în apropierea stațiunii Straja (3-4 km),vis a vis de gara barbateni.Lupeni,HD.Relatii ...
367 EUR/m2 | 60 m2
Lupeni, Hunedoara
2 mai
Vând casă P+M, ideală atât pentru locuință permanentă, cât și pentru casă de vacanță sau pensiune , situată într-o zonă liniștită, perfectă pentru relaxare și deconectare. Suprafață construită: 115 mp Suprafață teren: 3516 mp - teren generos, ideal pentru grădină, livadă Compartimentare: * 3 dormitoare * ...
1026 EUR/m2 | 115 m2
Aurel Vlaicu, Hunedoara
2 mai
Propietar, vând apartament confort II, ultra central, zona pietonală ( în spate la Rafaelo ). TOT APARTAMENTUL ESTE IZOLAT PE INTERIOR CU POLISTIREN ȘI PEREȚI DE RIGIPS !! Apartamentul dispune de centrală termică, mașină de spălat, frigider, cuptor electric, plită pe gaz, tv. În camere este parchet de ...
1057 EUR/m2 | 35 m2
Hunedoara, Hunedoara
2 mai
**De vânzare apartament 2 camere Petrila, Hunedoara** Apartament cu 2 camere, situat în Petrila, cartier 8 Martie, in D-uri, la etajul 3 din 4, cu o suprafață de aproximativ 60 m . Bloc din cărămidă, izolat pe interior la pereții exteriori. Apartamentul este în curs de renovare: * instalație electrică ...
475 EUR/m2 | 60 m2
Petrila, Hunedoara
2 mai
Proprietar Vand teren extravilan în suprafață de 10.600 mp la 12 km de deva, front stradal 60 m, terasat și ideal pentru Contructii industriale sau civile, inclusiv materiale de construcții. Preț 12 euro mp ușor negociabil.
10,600 m2
Carjiti, Hunedoara
2 mai
apartament 2 camere etj 4 sau schimb + diferența din partea mea, zona str Mureșului, proprietar fără datorii, termopane gaz centrala, mai trebuie renovat după bunul plac al celui cel cumpăra
725 EUR/m2 | 40 m2
Micro 4, Hunedoara, Hunedoara
2 mai
Vând imobil. casa de locuit, anexe și pescărie situat in intravilanul orasului Hațeg. sat Nalat-Vad. Suprafata terenului este de 7134 mp.
2571 EUR/m2 | 70 m2
Periferie, Hateg, Hunedoara
2 mai
Închiriez garaj (22 mp ) cu spațiu de depozitare (80 mp) în Deva zona centrală. (prețul afișat nu este cel real). Preț negociabil.
80 m2
Central, Deva, Hunedoara
2 mai
Proprietate de vânzare Se vinde teren, extravilan, în suprafață de 6900mp situat în Comuna Ribița, Sat. Ribicioara, aproape de zona de protecție a Cheilor Ribicioara. Terenul dispune de următoarele : Acces din drumul principal direct pe teren; Parau aferent limitei de proprietate; Acte ...
6,900 m2
Brad, Hunedoara
2 mai
vând apartament oraș Petroșani zona aeroport etaj 2strada venus preț 18.500euro 32mp cu centrala proprie sau schimb cu , casă undeva aproape de un oraș
578 EUR/m2 | 32 m2
Petrosani, Hunedoara
2 mai
terenul dispune de curent 3.8 cu putere maxima are pe el o constructie de 300 mp terenul este drept , are 1 sursa de apa pe el dar si o sursa de apa de la primarie langa el canalizare , preț negociabil.
2,800 m2
Banita, Hunedoara
2 mai
vând casa 2camere bucătărie loc de baie coridor cămară plus anexe animale șură mare cu 2 grajduri teren 13000mp cu fântână pomi fructiferi în sat Sesuri com Bucureșci jud Hunedoara nr telefon
325 EUR/m2 | 80 m2
Brad, Hunedoara
2 mai
Închiriez casă de vacanță, în Lupeni, zonă bună și liniștită. Are active toate utilitățile. Tel. .
100 m2
Lupeni, Hunedoara
2 mai
Vând sau schimb cu casă apartament cu 4 camere, etaj 2, zona micro 2, recent renovat, mobilat și utilat, bucătărie open space, baie cu cabină duș și vas de toaletă cu bideu incorporat. 2 balcoane, unul închis cu termopan (cu debara),aproape de piață, magazine și farmacii. Prețul este ușor negociabil ...
1044 EUR/m2 | 90 m2
Orastie, Hunedoara
2 mai
Vand casa + teren in localitatea Teiu,Com.Lapugiu de Jos,Jud.Hunedoara. Casa este din caramida lemn boltari beton, fundatie de piatra,acoperis tigla.Este alcatuita din mai multe corpuri,dupa cum urmeaza: Corp 1 : 2 camere + hol ( lemn) Corp 2 : 2 camere (caramida) Corp 3 : Sura + 1 camara + 1 grajd animale ...
320 EUR/m2 | 100 m2
Teiu, Hunedoara
2 mai
Vand teren intravilan in mijlocul satului Magura-Toplita (comuna Certeju de Sus) , suprafața 756 mp, cu acte, si numar de casa alocat (loc de casa cu fundatie de piatra ). Satul este intr-o zona pitoreasca de deal cu vederi foarte frumoase spre valea Muresului , spre Deva si chiar spre muntii Retezat.O ...
756 m2
Magura-Toplita, Hunedoara
2 mai
Vand apartament in Vulcan langa scoala nr.5 .Apartamentul este compus din 2 camere ,o baie ,o bucătărie un balcon ,spațiu de depozitare .este situat la etajul 1 si nu are pereti exteriori. Necesita renovare totala .Pret 21.000 euro.
467 EUR/m2 | 45 m2
Vulcan, Hunedoara
1 mai
Teren in zona Rusu la 300 metri de la drumul asfaltat care duce la Hotel Rusu, aceesul peproprietate se face coborând pe Strada Bujorului (Plaiului vechi), Terenul este întabulat, cadastrat și are o suprafață de 44754 m2 Terenul se vinde în întreaga suprafață, cât și parcela minim 1000 m2 la 30eu m2 ...
Petrosani, Hunedoara
1 mai
Teren de vanzare în Taratel lângă poligon cu acces la drumul principal DN și o suprafață de 8600m2
Taratel, Hunedoara
1 mai