Casa de vanzare
10
1

Casa de vanzare

Gospodarie bine intretinuta compusa din: casa, anexe, curte, gradina, suprafata totala 3505mp. Casa locuibila imediat, 3 camere, bucatarie, baie, hol, camara, terasa, pivnita, 156mp. Amenajari: parchet laminat, gresie, faianta, geamuri termopan partial, usi noi, centrala pe lemne tip semineu in living, ...

577 EUR/m2 | 156 m2

Bretea Romana, Hunedoara

Promovat
De vânzare teren intravilan   Bârsău, jud. Hunedoara
34
2

De vânzare teren intravilan Bârsău, jud. Hunedoara

Comision 0% Cumparator Se oferă spre vânzare teren intravilan situat în localitatea Bârsău, județul Hunedoara, cu o suprafață totală de 6.704 mp. Deschidere la drum: 25 ml Teren drept, proaspăt curățat Ideal pentru construcție locuință sau investiție Peisaj deosebit, zonă liniștită Utilități: curent ...

6,704 m2

Barsau, Hunedoara

Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 camera,finisat, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje,situat în zona Dacia, într-o locație liniștită,in aproapierea de Scolii Generale nr. 3. Detalii imobil: -Renovat integral finisaje moderne -Boiler Motan -Aer conditionat -Instalații electrice și termice ...

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Vand teren in Retezat, 1260 mp, zona Raul Mare, intre pensiuni si case de vacanta
6
2

Persoana fizica, vand teren in zona Retezat, ideal pentru pensiune sau case de vacanta. Terenul se afla intr-o zona exclusiv turistica, in intravilanul comunei Râu de Mori, sat Clopotiva, zona Râu Mare, exact langa Pensiunea Dumbravita. In zona sunt doar case de vacanta si pensiuni. Frontul stradal e ...

1,264 m2

Rau de Mori, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren arabil in extravilan, com Vânjuleț, jud.Mehedinti

Teren arabil in extravilan, com Vânjuleț, jud.Mehedinti

Teren agricol în extravilanul comunei Vinjulet, jud. Mehedinți, tarla parcele :T10 P28-1,7ha, T15 P13-0,5ha,T29-2 P14-0,58ha,T14 P15-0,5ha, T12bis P11-0,233ha. Terenurile au CF și măsurători, care se vor da la cererea cumpărătorului. Preț: 10.000 euro ha.

Deva, Hunedoara

Vând apartament 2 camere
5
5

Vând apartament 2 camere

Imobil situat in Hunedoara, strada Traian Vuia, bl Y2-1 etaj 3 ,suprafata totala de 39 mp, centrala termica, termopane, gresie, faianta, parchet, semi-mobilat . Zona este aproape de centrul orasului langa pietonala Corvin, cu acces la scoala si gradinita, parc,etc Pret 30 000 euro Contact:

769 EUR/m2 | 39 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere, decomandat - ULTRACENTRAL HAȚEG
9

Apartament 3 camere, decomandat - ULTRACENTRAL HAȚEG

Agenția HD PRO VALUE vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere situat ULTRACENTRAL in orasul Hateg, pe strada Munții Retezat, chiar lângă Parcul Central cu vedere directă spre acesta. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui bloc de 4 etaje cu acoperiș dublu, are o suprafață utilă generoasă ...

1048 EUR/m2 | 63 m2

Ultracentral, Hateg, Hunedoara

Casă de vânzare in jud Hunedoara oraș Simeria
5

Casă de vânzare in jud Hunedoara oraș Simeria

Vând casă oraș Simeria ,suprafața utilă 100 Mp. Cu utilitățile apa, canal curent An construcție 2025-2026 Suprafața Teeren 500mp Curent trifazic Și are 3 dormitoare living camară 2 băi și bucatărie Nu sunt agenție imobiliară Preț 95000 euro Mai multe detalii la telefon

950 EUR/m2 | 100 m2

Simeria, Hunedoara

Casa de vanzare, 3 camere, 136 mp - Deva
10

Casa de vanzare, 3 camere, 136 mp - Deva

Blitz Deva vă propune spre vânzare o proprietate modernă, amplasată într-una dintre cele mai liniștite și apreciate zone ale municipiului Deva – la limita pădurii, cu o panoramă deosebită. Imobilul, finalizat în anul 2025, este construit pe un teren generos de 1212 mp, cu un front stradal de 24 ml, ...

1309 EUR/m2 | 136 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere de vanzare 1

Apartament 3 camere de vanzare

Vand apartament 3 camere 2 bai,balcon,aoartamentul are 64 mp,etaj 2,in strada piata florilor nr 1 Hunedoara ,langa blocul fotbalistilor,vedere si pret la fata locului

1172 EUR/m2 | 64 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând teren intravilan în Simeria, zona industrială 1

Vând teren intravilan în Simeria, zona industrială

Vând teren în Simeria, jud.Hunedoara, 3905 mp, în zona industrială, acces auto, curent trifazic Detalii la telefon

3,905 m2

Simeria, Hunedoara

Teren intravilan

Teren intravilan

Vind teren intravilan 3711mp, 12uro/mp sau demembrat 1000mp cu 17euro/mp la 17km de Deva, Toplita de Mures

Toplita Muresului, Hunedoara

Închiriez apartament 2camere
9

Închiriez apartament 2camere

Închiriez apartament 2camere 56mp, decomandat complect mobilat, izolat termic cu centrala proprie et3 din 4

56 m2

Deva, Hunedoara

Garsonieră spațioasă DE VÂNZARE ( zona Micro 1 -peste Luncoi , Brad)
7

Garsonieră formată din : o cameră mare, hol , baie, și o bucătărie + balcon. Pentru informații suplimentare sunați la nr de tel afișat!

956 EUR/m2 | 34 m2

Brad, Hunedoara

vanzare 3

vanzare

apart. cu 2 camere situat în municipiul vulcan

357 EUR/m2 | 42 m2

Vulcan, Hunedoara

Terenuri de vin are în Petrila jud hunedoara str Predoi
2
1

Terenuri de vin are în Petrila jud hunedoara str Predoi

Terenuri de vinzare intravilan oraș Petrila jud Hunedoara str predoni unul are 2371m2 iar celălalt are 860 m2 preț 32 m2

2,371 m2

Petrila, Hunedoara

Apartament 4 camere, 81 mp utili – spațiu, liniște, perfect pentru familie
5
3

Blitz va prezinta un apartament semidecomandat, situat la etajul 3 din 4, într-un bloc solid din beton (construcție înainte de 1990, cu cofraje metalice plane), cu o suprafață utilă de 81 mp – un metraj care rar mai apare azi. Compartimentarea actuală: * hol generos la intrare, cu spațiu de organizare * ...

926 EUR/m2 | 81 m2

Deva, Hunedoara

casa zona ultracentrala Deva
2
29

casa zona ultracentrala Deva

Casa c-tie caramida, anul c-tie 1968 zona E.Vacarescuzona linistita, , pe un singur nivel, se poata etaja, ( exista placa de beton)compusadin: 4 camere, bucatarie, baie, hol, beci, garaj ( zidit separat), su=100 mp, suprafata teren 235 mp, incalzire sobe de teracota, etc. Pret 170.000 eur neg Tel. ...

1700 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere semidecomandat, zona Gojdu
8
37

Apartament 4 camere semidecomandat, zona Gojdu

Apartament 4 camere semidecomandat, zona Gojdu, etaj 3 , bloc de caramida, baie, balcon, bucatarie mare, 80 mp, AC,CT, termopane, Pret 85.000 eur

1063 EUR/m2 | 80 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere zona centrala
1
26

Apartament 2 camere zona centrala

apartament 2 camere decomandat, spre vanzare, zona Kogalniceanu, etaj intermediar, balcon,boxa, termopane, centrala termica, 52 mp,usa metalica, parchet laminat. bloc de caramida. Ocupabil imediat! Pret 72.000 eur

52 m2

Deva, Hunedoara

apartament 3 camere semidec mobilat, utilat zona centrala
1
19

apartament 3 camere semidec mobilat, utilat zona centrala

apartament zona Centru,mobilat, utilat, 3 dormitoare, bucatarie, hol, balcon, camara, termopane, centrala termica, 50 mp. izolat exterior, numai pe termen lung! chiria 350 eur luna + garantie.. Tel.

50 m2

Deva, Hunedoara

inchiriere garsoniera 7

inchiriere garsoniera

inchiriez garsoniera dec. str. ciprian porumbescucu fata la strada,centrala termica, mobilata utilata,termopane s au vind

29 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand casa cu gradina si curte Rachitova, Jud. HD
9
2

Vand casa cu gradina si curte Rachitova, Jud. HD

Pozele sunt din 2022!! (Google Earth) - PLAN CASA IN POZE Vând casa părintească, un imobil situat într-o comună în plină ascensiune turistică, datorită atracțiilor din zonă. Casa reprezintă un loc cu multe amintiri frumoase pentru familia noastră, însă, în prezent, ne aflăm în alte circumstanțe care ...

726 m2

Rachitova, Hunedoara

Persoană fizică, vând apart. 3 camere decomandat, Petroșani, jud. Hunedoara, 36.000 euro negociabil 10

Persoană fizică, vând apart. 3 camere decomandat, Petroșani, jud. Hunedoara, 36.000 euro negociabil

Persoană fizică, vând apartament cu trei camere decomandat, Petroșani, jud. Hunedoara, str. Păcii, etaj 1 din 4, bloc anvelopat, gaz, ușă metalică, termopan, parchet din lemn, uși interioare lemn, fără alte îmbunătățiri. Preț: 36.000 euro negociabil Tel: .

600 EUR/m2 | 60 m2

Petrosani, Hunedoara

Categorii

Imobiliare

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (1074) Hunedoara (331) Petrosani (111) Simeria (87) Brad (80) Orastie (68) Vulcan (64) Petrila (52) Lupeni (50) Hateg (43) Soimus (25) Criscior (18) Calan (16) Uricani (15) Barsau (14) Ilia (13) Rau de Mori (13) Bacia (12) Bejan (11) Cristur (10) Geoagiu-Bai (10) Vata de Jos (10) Balata (9) Baia de Cris (8) Dobra (8) Geoagiu (8) Pestisu Mare (8) Vetel (8) Bretea Muresana (7) Zam (7) Almasu Mic (6) Boholt (6) Luncoiu de Sus (6) Mintia (6) Pestisu Mic (6) Simeria Veche (6) Almasu Sec (5) Aurel Vlaicu (5) Beriu (5) Bosorod (5) Branisca (5) Clopotiva (5) Ghelari (5) Lesnic (5) Romosel (5) Teliucu Inferior (5) Toplita (5) Aninoasa (4) Barbura (4) Cainelu de Sus (4) Certeju de Sus (4) Gothatea (4) Josani (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Runcu Mare (4) Tisa (4) Almas-Saliste (3) Banita (3) Baru (3) Blajeni (3) Bulzestii de Sus (3) Campu lui Neag (3) Cerbal (3) Chimindia (3) Cozia (3) Dealu Mare (3) Govajdia (3) Gros (3) Gurasada (3) Harau (3) Hartagani (3) Livadia (3) Luncoiu de Jos (3) Martinesti (3) Nadastia de Jos (3) Nojag (3) Nucsoara (3) Paulis (3) Rapoltu Mare (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Santandrei (3) Stanija (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Tebea (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Vata de Sus (3) Bacaia (2) Bacea (2) Baiesti (2) Balsa (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Buces (2) Bucuresci (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cincis-Cerna (2) Costesti (2) Dudesti (2) Fizesti (2) Fornadia (2) General Berthelot (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Oprisesti (2) Orastioara de Jos (2) Orastioara de Sus (2) Poieni (Densus) (2) Rachitova (2) Rapoltel (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Roscani (2) Sacaramb (2) Salistioara (2) Santuhalm (2) Saulesti (2) Serel (2) Silvasu de Sus (2) Taratel (2) Tatarasti (2) Teliucu Superior (2) Tomesti (2) Ulies (2) Unciuc (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Archia (1) Baita (1) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mare (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batalar (1) Batiz (1) Batrana (1) Boiu (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Cigmau (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dalja Mica (1) Dancu Mic (1) Dealu Babii (1) Dobrot (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Feregi (1) Fintoag (1) Furcsoara (1) Galati (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1) Micanesti (1)