Promovat
Casa batraneasca la munte, in Hunedoara, Tinutul Padurenilor, Cerbal
13
13

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa batraneasca in zona muntoasa, aflata in Tinutul Padurenilor din judetul Hunedoara, comuna Cerbal, sat Feregi. Proprietatea este potrivita celor care doresc sa se retraga din zgomotul oraselor sau pentru o casa de vacanta, pentru un trai ...

300 EUR/m2 | 110 m2

Feregi, Hunedoara

Promovat
Casa de vanzare
10
1

Casa de vanzare

Gospodarie bine intretinuta compusa din: casa, anexe, curte, gradina, suprafata totala 3505mp. Casa locuibila imediat, 3 camere, bucatarie, baie, hol, camara, terasa, pivnita, 156mp. Amenajari: parchet laminat, gresie, faianta, geamuri termopan partial, usi noi, centrala pe lemne tip semineu in living, ...

577 EUR/m2 | 156 m2

Bretea Romana, Hunedoara

Promovat
Casă spațioasă cu etaj, utilități complete și piscină   Simeria, HD
19
5

Casă spațioasă cu etaj, utilități complete și piscină Simeria, HD

Se oferă spre vânzare o casă modernă, spațioasă și eficientă energetic, situată în Simeria, județul Hunedoara, într-o zonă liniștită, ideală pentru o familie. Imobilul este amplasat pe un teren de 700 mp și are o suprafață utilă de 190 mp, cu regim de înălțime P+1, fiind construit în anul 2010. Compartimentare: Parter: ...

941 EUR/m2 | 190 m2

Simeria, Hunedoara

Promovat
Casa, sat Birtin
12
5

Casa, sat Birtin

O casă cu poveste la Birtin între dealuri, cu liniște cât o lume întreagă Undeva, la doar 15 km de Ponor, pe un drum asfaltat ce șerpuiește prin păduri și coline, se află un loc care pare desprins dintr-un alt timp. Aici, în satul Birtin, înconjurată de verde și liniște, se vinde o casă veche ...

813 EUR/m2 | 80 m2

Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casă, 24 km până la Deva 2

Vând casă, 24 km până la Deva

Casă compusă din 4 camere, baie, bucătărie, încălzire - centrală pe lemne. Apă de la rețea și fântână în curte. Canalizare, fosă septică. Anexe 41+51mp. Curte+ grădină 2586 mp. Internet și televiziune prin fibră optică Orange. Preț 62000 euro. Mai multe detalii în privat la telefon

585 EUR/m2 | 106 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Fara Comision Vila Exclusivista langa Statiunea Straja
20
4

Fara Comision Vila Exclusivista langa Statiunea Straja

FARA COMSION!!! YouPro.ro va propune spre vanzare vila exclusivista situata in Vulcan Hunedoara, in zona cu Statiunea Straja. Vila este construita pentru folosinta proprie, nu a fost gandita pentru vanzare. Dispune de 33 panouri solare si contract de prosumator. Pretul solicitat de proprietar este de ...

1141 EUR/m2 | 262 m2

central, Vulcan, Hunedoara

Hărțăgani, Hunedoara, teren intravilan, 8500 m2, acte, pozitie superba, liniste, eco
10
21

Vând teren 8500 mp, intravilan, intabulat, , Harțăgani, zona Grelești, proprietate personale, acte in regula. Poziție foarte bună, priveliște superbă, zona pitorească, foarte liniștită. Se află la jumătate de ora de mers cu mașina de orașele Deva sau Brad. Drum asfaltat până la teren, curent electric. ...

8,500 m2

Hartagani, Hunedoara

Vand apartament in Calan, HD, pe str. Florilor Et. 1
2
3

Vand apartament in Calan, HD, pe str. Florilor Et. 1

Proprietar, vand apartament cu doua camere in localitatea Calan, judetul Hunedoara, in centru, pe strada Florilor, partea cu scoala. Apartamentul este intr-un bloc izolat, pe partea unde bate soarele, avand un confort termic ridicat. Stare buna, 2 camere + balcon. -Etaj 1, gaz, balcon inchis, mobilat ...

800 EUR/m2 | 45 m2

Calan, Hunedoara

Apartament 2 camere Deva
5
31

Apartament 2 camere Deva

Apartament 2 camere în circuit Deva ST 51,45 mp + balcon 4 m bloc de caramida geam la baie, centrala termica, termopan peste tot inclusiv balconul, parchet stejar, izolat exterior cu polistiren 10 cm. Preț 55.000 EUR.

57 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva
10
28

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva

Apartament 3 camere modificat din 4 camere 2 bai living cu șemineu, complet mobilat și utilat ST 100 mp Deva zona Casa de pensii vedere în 3 părți centrala termica aer condiționat. Preț 600 EUR.

100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Teren casa Dealu Mare
1
41

Teren casa Dealu Mare

Teren pentru casa in localitatea Dealu Mare jud. Hd la 50 m de asfalt acces auto 50 m pe drum pietruit urmeaza a fi asfaltat St 8000 mp FS 60 M curent peste drum parau langa teren. Pret 4 eur.

8,000 m2

Dealu Mare, Hunedoara

Teren Boholt lângă Deva
3
63

Teren Boholt lângă Deva

Teren ST 4200 mp FS 60 m în Boholt la 10 km din Deva. Terenul este extravilan în spate la fabrica de apa minerala Sara, pădure în spate, priveliște frumoasă. Preț 4 EUR. Tel

4,200 m2

Boholt, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

garsoniera in regim hotelier
5

garsoniera in regim hotelier

garsoniera in regim hotelier deva bulevardul Iuliu Maniu vizavi de McDonald's etajul 5 este lift se închiriază minim 2 zile preț 200 de lei

29 m2

Deva, Hunedoara

Vand Inchiriez comercial in lupeni 11

Vand Inchiriez comercial in lupeni

Vând sau închiriez spațiu comercial in Lupeni, 65mp, la parter pe strada Viitorului, vad comercial bun, pretabil pentru magazin. Pret 15000 negociabil Telefon:

70 m2

Lupeni, Hunedoara

Apartament 2 camere zona OM
9
9

Apartament 2 camere zona OM

Vînd apartament cu două camere etajul 2 ,acoperișul este nou ,este renovat ,aer conditionat Beko în fiecare cameră noi în garanție, mobilat și utilat partial .Apartamentul este izolat exterior cu polistiren de 10 cm ,loc de parcare ,vecini liniștiți și respectuoși. Electrocasnicele sunt noi de 3 luni ...

1083 EUR/m2 | 60 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casă în comuna Bosorod
10
6

Casă în comuna Bosorod

Proprietar vând casă individuală, comuna Bosorod, sat Chitid, nr. 38. județ Hunedoara Casa este pe strada principală, cu asfalt, (paralela cu șoseaua), in zona centrală a localității. Este situata la o distanță de apr. 30 km de Deva si 20 km de Hateg, Orăștie și Hunedoara. Utilități: cablu TV și internet ...

232 EUR/m2 | 168 m2

Chitid, Hunedoara

Vand teren intravilan 400 mp,strada Mihail Sadoveanu, PUZ aprobat(P+2)
6
1

Vand teren intravilan in Zavoi, partea de jos in suprafata de 400 mp, situat pe strada Mihail Sadoveanu FN, PUZ aprobat (case individuale sau insiruite ,regim de inaltime P+2. Front stradal 13,65 mp Utilitati : apa, canal in fata terenului, curent , gaz la 100 m distan ...