Imobiliare Hunedoara

Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De vânzare teren intravilan   Bârsău, jud. Hunedoara
34
2

De vânzare teren intravilan Bârsău, jud. Hunedoara

Comision 0% Cumparator Se oferă spre vânzare teren intravilan situat în localitatea Bârsău, județul Hunedoara, cu o suprafață totală de 6.704 mp. Deschidere la drum: 25 ml Teren drept, proaspăt curățat Ideal pentru construcție locuință sau investiție Peisaj deosebit, zonă liniștită Utilități: curent ...

6,704 m2

Barsau, Hunedoara

Promovat
Vand casa de locuit permnent sau de vacanta
10

Vand casa de locuit permnent sau de vacanta

Vând casa spațioasă și îngrijită, ideală pentru familie sau pentru cei care își doresc liniște, curte și grădină proprie, situată în municipiul Brad, județul Hunedoara. Locație: Brad, Str. Frunza Verde nr. 28 Suprafață teren: 1.345 mp Suprafață utilă: 123 mp ( casa) 41 mp ( anexa fundație,bolțari ...

1111 EUR/m2 | 123 m2

Brad, Hunedoara

Promovat
Vila zona Ultracentrala
18
3

Vila zona Ultracentrala

Green House va propune spre vanzare o proprietate situata in Deva zona Ultracentrala. Proprietatea este situata in apropierea judecatoriei-Centrul Vechi al orasului Deva. Datorita pozitiei sale, proprietatea dispune de o panorama deosebita asupra Cetatii si a orasului. Casa se imparte pe 4 nivele ...

923 EUR/m2 | 352 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spatiu industrial
4
1

Spatiu industrial

Persoana juridica inchiriez un spatiu la subsolul cladirii situat in Hunedoara, fosta CT1 a combinatului.Spatiul are aproximativ 240 mp.Pana in prezent a functionat ca depozit ambalaje si atelier garaj.Se prezinta real, ca in poze. Pretul este de 330 euro luna+Tva.

240 m2

Hunedoara, Hunedoara

Se vinde teren intravilam si extravilan in judejul Hundoara,comuna Certeju de Sus,sat Nojag
9
3

Proprietar,vand teren intravilan si extravilan tip padure in Comuna Certeju de Sus,sat Nojag jud.Hunedoara.Acces simplu,comod si rapid in orice directie,drumuri nationale, Autostrada A1.Suprafata totala este de 8800mp. Terenul are o deschidere de 110m cu acces direct din drum asfaltat.Ca si utilitati ...

8,800 m2

Nojag, Hunedoara

Deva, spatii comerciale, oportunitate de business
9
3

Deva, spatii comerciale, oportunitate de business

Găsirea unei locații excelente pentru un business prosper poate fi o provocare. Vrei un spațiu comercial într-o zonă centrală, cu trafic ridicat și posibilități de venituri constante, dar adesea aceste oportunități vin cu prețuri mari și locații mai puțin favorabile. Dacă nu îți alegi cu atenție locația, ...

675 EUR/m2 | 252 m2

Piata+Centrala, Deva, Hunedoara

Teren Santuhalm
4
2

Teren Santuhalm

Reprezentare exclusiva! De vanzare in Santuhalm o parcela de teren extravilan de 4923 mp cu FS: 24 ml intr-o zona linistita, ferita de zgomotul traficului. Terenul are o forma dreptunghiulara si este drept. Se ajunge foarte usor din drumul national, vis-a-vis de Petrom se intra pe drum asfaltat si dupa ...

4,923 m2

Deva, Hunedoara

Cabina de vopsit si birouri de inchiriat
7
5

Cabina de vopsit si birouri de inchiriat

GB MOTORS INVEST DEALER PEUGEOT CITROEN OPEL, spatii de inchiriat Dogaru Daniel-Broker Imobiliar in parteneriat cu GB MOTORS INVEST oferim spre inchiriere in SHOWROOM-ul din localitatea Santuhalm nr. 67F, situat pe DN7, spatii pentru birouri sau alte activitati, cu diferite suprafete. Toate spatiile ...

18 m2

Santuhalm, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, 66 mp + beci   Deva
9
1

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva, Str. Zarandului Detalii tehnice 66 mp utili 3 camere decomandate + 2 băi compartimentare ideală pentru locuit sau activități comerciale Bucătărie separată + balcon închis (spațiu suplimentar de birou depozitare) Hol generos zonă de recepție sau acces ...

1230 EUR/m2 | 66 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Vând casă, 24 km până la Deva 2

Vând casă, 24 km până la Deva

Casă compusă din 4 camere, baie, bucătărie, încălzire - centrală pe lemne. Apă de la rețea și fântână în curte. Canalizare, fosă septică. Anexe 41+51mp. Curte+ grădină 2586 mp. Internet și televiziune prin fibră optică Orange. Preț 62000 euro. Mai multe detalii în privat la telefon

585 EUR/m2 | 106 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere Deva
5
31

Apartament 2 camere Deva

Apartament 2 camere în circuit Deva ST 51,45 mp + balcon 4 m bloc de caramida geam la baie, centrala termica, termopan peste tot inclusiv balconul, parchet stejar, izolat exterior cu polistiren 10 cm. Preț 55.000 EUR.

57 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva
10
28

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva

Apartament 3 camere modificat din 4 camere 2 bai living cu șemineu, complet mobilat și utilat ST 100 mp Deva zona Casa de pensii vedere în 3 părți centrala termica aer condiționat. Preț 600 EUR.

100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Teren casa Dealu Mare
1
41

Teren casa Dealu Mare

Teren pentru casa in localitatea Dealu Mare jud. Hd la 50 m de asfalt acces auto 50 m pe drum pietruit urmeaza a fi asfaltat St 8000 mp FS 60 M curent peste drum parau langa teren. Pret 4 eur.

8,000 m2

Dealu Mare, Hunedoara

Teren Boholt lângă Deva
3
63

Teren Boholt lângă Deva

Teren ST 4200 mp FS 60 m în Boholt la 10 km din Deva. Terenul este extravilan în spate la fabrica de apa minerala Sara, pădure în spate, priveliște frumoasă. Preț 4 EUR. Tel

4,200 m2

Boholt, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

garsoniera in regim hotelier
5

garsoniera in regim hotelier

garsoniera in regim hotelier deva bulevardul Iuliu Maniu vizavi de McDonald's etajul 5 este lift se închiriază minim 2 zile preț 200 de lei

29 m2

Deva, Hunedoara

Vand Inchiriez comercial in lupeni 11

Vand Inchiriez comercial in lupeni

Vând sau închiriez spațiu comercial in Lupeni, 65mp, la parter pe strada Viitorului, vad comercial bun, pretabil pentru magazin. Pret 15000 negociabil Telefon:

70 m2

Lupeni, Hunedoara

Apartament 2 camere zona OM
9
9

Apartament 2 camere zona OM

Vînd apartament cu două camere etajul 2 ,acoperișul este nou ,este renovat ,aer conditionat Beko în fiecare cameră noi în garanție, mobilat și utilat partial .Apartamentul este izolat exterior cu polistiren de 10 cm ,loc de parcare ,vecini liniștiți și respectuoși. Electrocasnicele sunt noi de 3 luni ...

1083 EUR/m2 | 60 m2

Hunedoara, Hunedoara

Categorii

Imobiliare

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (1068) Hunedoara (331) Petrosani (110) Simeria (87) Brad (82) Orastie (66) Vulcan (62) Lupeni (55) Petrila (54) Hateg (44) Soimus (24) Calan (19) Criscior (17) Bacia (13) Barsau (13) Ilia (13) Rau de Mori (12) Uricani (12) Bejan (11) Geoagiu-Bai (10) Balata (9) Baia de Cris (8) Cristur (8) Geoagiu (8) Vata de Jos (8) Vetel (8) Bretea Muresana (7) Dobra (7) Mintia (7) Pestisu Mic (7) Zam (7) Almasu Mic (6) Boholt (6) Luncoiu de Sus (6) Pestisu Mare (6) Simeria Veche (6) Almasu Sec (5) Aurel Vlaicu (5) Bosorod (5) Branisca (5) Ghelari (5) Hartagani (5) Lesnic (5) Teliucu Inferior (5) Toplita (5) Barbura (4) Beriu (4) Cainelu de Sus (4) Certeju de Sus (4) Clopotiva (4) Cozia (4) Gothatea (4) Josani (4) Nucsoara (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Romosel (4) Runcu Mare (4) Almas-Saliste (3) Aninoasa (3) Banita (3) Baru (3) Blajeni (3) Bulzestii de Sus (3) Campu lui Neag (3) Chimindia (3) Cincis-Cerna (3) General Berthelot (3) Govajdia (3) Gros (3) Gurasada (3) Harau (3) Luncoiu de Jos (3) Martinesti (3) Nadastia de Jos (3) Nojag (3) Paulis (3) Rapoltu Mare (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Santuhalm (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Tebea (3) Tisa (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Bacaia (2) Bacea (2) Baiesti (2) Balsa (2) Batiz (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Buces (2) Bucuresci (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cerbal (2) Costesti (2) Dealu Mare (2) Fizesti (2) Fornadia (2) Galati (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Livadia (2) Oprisesti (2) Orastioara de Jos (2) Orastioara de Sus (2) Poieni (Densus) (2) Rachitova (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Roscani (2) Sacaramb (2) Santandrei (2) Saulesti (2) Serel (2) Stanija (2) Taratel (2) Tatarasti (2) Teliucu Superior (2) Tomesti (2) Ulies (2) Unciuc (2) Vaidei (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Vata de Sus (2) Archia (1) Baita (1) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mare (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batrana (1) Boiu (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Brazi (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Calanu Mic (1) Campuri de Sus (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Cigmau (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dancu Mic (1) Danulesti (1) Dealu Babii (1) Densus (1) Dudesti (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Feregi (1) Fintoag (1) Furcsoara (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Maceu (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1)