Promovat
Casa individuala, 4 camere, 2600mp teren, Barcea Mare in Hunedoara
20
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare o casa individuala cu 4 camere, aflata in judetul Hunedoara, localitatea Barcea Mare, din judetul Hunedoara. Suprafata utila de 120mp utili, este compartimentata astfel: - 3 camere - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol de acces Confortul ...

846 EUR/m2 | 130 m2

Barcea Mare, Hunedoara

Promovat
Casa cu teren, aproape de centrul balneo-termal Vata Bai
20
1

Casa cu teren, aproape de centrul balneo-termal Vata Bai

De vanzare proprietate ingrijita, amplasata in localitatea Vata de Jos, la doar 250 m de centrul balneo-termal Vata Bai - zona cunoscuta pentru proprietatile terapeutice ale apelor termale si pentru potentialul turistic aflat in continua dezvoltare. Statiunea atrage anual numerosi vizitatori datorita ...

764 EUR/m2 | 72 m2

Vata de Jos, Hunedoara

Promovat
Fara Comision Vila Exclusivista langa Statiunea Straja
20
4

Fara Comision Vila Exclusivista langa Statiunea Straja

FARA COMSION!!! YouPro.ro va propune spre vanzare vila exclusivista situata in Vulcan Hunedoara, in zona cu Statiunea Straja. Vila este construita pentru folosinta proprie, nu a fost gandita pentru vanzare. Dispune de 33 panouri solare si contract de prosumator. Pretul solicitat de proprietar este de ...

1141 EUR/m2 | 262 m2

central, Vulcan, Hunedoara

Promovat
    Vand teren extravilan, langa satul clopotiva
3

Vand teren extravilan, langa satul clopotiva

Vând teren extravilan lângă Clopotiva, terenul este situat lângă locul de decolare a parapantistilor Suprafata teren 5000 m2 pretul de vanzare al terenului este de 8 euro m2 .

5,000 m2

Clopotiva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

TEREN CU TOATE UTILITĂȚILE-Vând loc de casă parcelabil în comuna Băcia, Jud.HD - 3306 MP!
2
3

TEREN - Loc de casă PARCELABIL în vatra satului Băcia, jud.HD cu acces la toate utilitățile în fața terenului : - GAZ, CURENT ELECTRIC, APĂ DE LA REȚEA, CANALIZARE, CABLU TV. Străzi asfaltate. PREȚ: 17,50 EURO MP Informații la:

Bacia, Hunedoara

Teren intravilan intabulat, parcelabil în COM. BĂCIA JUD.HD 3400 MP ! Pentru locuri de CASĂ!
2
3

TEREN INTRAVILAN INTABULAT, PARCELABIL PENTRU P.U.Z. (CU POSIBILITATE DE EXTINDERE LA 1 HA) ÎN COMUNA BĂCIA JUD.HD (ÎN VATRA COMUNEI). Zonă în dezvoltare! - străzi asfaltate, utilititățile sunt în fața terenului. PREȚ: 16 EURO MP Informații la:

3,400 m2

Bacia, Hunedoara

Proprietar, vand sau schimb casa in Simeria, judetul Hunedoara
2
2

Vând casă în Simeria, județul Hunedoara zonă rezidențială, cartier privat, strada Primăverii. Preț: 305.000 euro, negociabil. Se acceptă schimb cu apartament sau casă în Timișoara + diferență. Proprietate spațioasă, complet amenajată, situată într-o zonă liniștită, foarte frumoasă, în apropiere de ...

1848 EUR/m2 | 165 m2

Simeria, Hunedoara

Spatiu industrial
4
1

Spatiu industrial

Persoana juridica inchiriez un spatiu la subsolul cladirii situat in Hunedoara, fosta CT1 a combinatului.Spatiul are aproximativ 240 mp.Pana in prezent a functionat ca depozit ambalaje si atelier garaj.Se prezinta real, ca in poze. Pretul este de 330 euro luna+Tva.

240 m2

Hunedoara, Hunedoara

Se vinde teren intravilam si extravilan in judejul Hundoara,comuna Certeju de Sus,sat Nojag
9
3

Proprietar,vand teren intravilan si extravilan tip padure in Comuna Certeju de Sus,sat Nojag jud.Hunedoara.Acces simplu,comod si rapid in orice directie,drumuri nationale, Autostrada A1.Suprafata totala este de 8800mp. Terenul are o deschidere de 110m cu acces direct din drum asfaltat.Ca si utilitati ...

8,800 m2

Nojag, Hunedoara

Deva, spatii comerciale, oportunitate de business
9
3

Deva, spatii comerciale, oportunitate de business

Găsirea unei locații excelente pentru un business prosper poate fi o provocare. Vrei un spațiu comercial într-o zonă centrală, cu trafic ridicat și posibilități de venituri constante, dar adesea aceste oportunități vin cu prețuri mari și locații mai puțin favorabile. Dacă nu îți alegi cu atenție locația, ...

675 EUR/m2 | 252 m2

Piata+Centrala, Deva, Hunedoara

Teren Santuhalm
4
2

Teren Santuhalm

Reprezentare exclusiva! De vanzare in Santuhalm o parcela de teren extravilan de 4923 mp cu FS: 24 ml intr-o zona linistita, ferita de zgomotul traficului. Terenul are o forma dreptunghiulara si este drept. Se ajunge foarte usor din drumul national, vis-a-vis de Petrom se intra pe drum asfaltat si dupa ...

4,923 m2

Deva, Hunedoara

Cabina de vopsit si birouri de inchiriat
7
5

Cabina de vopsit si birouri de inchiriat

GB MOTORS INVEST DEALER PEUGEOT CITROEN OPEL, spatii de inchiriat Dogaru Daniel-Broker Imobiliar in parteneriat cu GB MOTORS INVEST oferim spre inchiriere in SHOWROOM-ul din localitatea Santuhalm nr. 67F, situat pe DN7, spatii pentru birouri sau alte activitati, cu diferite suprafete. Toate spatiile ...

18 m2

Santuhalm, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, 66 mp + beci   Deva
9
1

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva, Str. Zarandului Detalii tehnice 66 mp utili 3 camere decomandate + 2 băi compartimentare ideală pentru locuit sau activități comerciale Bucătărie separată + balcon închis (spațiu suplimentar de birou depozitare) Hol generos zonă de recepție sau acces ...

1230 EUR/m2 | 66 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Vând casă, 24 km până la Deva 2

Vând casă, 24 km până la Deva

Casă compusă din 4 camere, baie, bucătărie, încălzire - centrală pe lemne. Apă de la rețea și fântână în curte. Canalizare, fosă septică. Anexe 41+51mp. Curte+ grădină 2586 mp. Internet și televiziune prin fibră optică Orange. Preț 62000 euro. Mai multe detalii în privat la telefon

585 EUR/m2 | 106 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere Deva
5
31

Apartament 2 camere Deva

Apartament 2 camere în circuit Deva ST 51,45 mp + balcon 4 m bloc de caramida geam la baie, centrala termica, termopan peste tot inclusiv balconul, parchet stejar, izolat exterior cu polistiren 10 cm. Preț 55.000 EUR.

57 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva
10
28

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva

Apartament 3 camere modificat din 4 camere 2 bai living cu șemineu, complet mobilat și utilat ST 100 mp Deva zona Casa de pensii vedere în 3 părți centrala termica aer condiționat. Preț 600 EUR.

100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Teren casa Dealu Mare
1
41

Teren casa Dealu Mare

Teren pentru casa in localitatea Dealu Mare jud. Hd la 50 m de asfalt acces auto 50 m pe drum pietruit urmeaza a fi asfaltat St 8000 mp FS 60 M curent peste drum parau langa teren. Pret 4 eur.

8,000 m2

Dealu Mare, Hunedoara

Teren Boholt lângă Deva
3
63

Teren Boholt lângă Deva

Teren ST 4200 mp FS 60 m în Boholt la 10 km din Deva. Terenul este extravilan în spate la fabrica de apa minerala Sara, pădure în spate, priveliște frumoasă. Preț 4 EUR. Tel

4,200 m2

Boholt, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Categorii

Imobiliare

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (1066) Hunedoara (332) Petrosani (110) Simeria (87) Brad (82) Orastie (66) Vulcan (62) Lupeni (55) Petrila (54) Hateg (43) Soimus (24) Calan (19) Criscior (17) Bacia (13) Barsau (13) Ilia (13) Rau de Mori (12) Uricani (12) Bejan (11) Geoagiu-Bai (10) Balata (9) Baia de Cris (8) Cristur (8) Geoagiu (8) Vata de Jos (8) Vetel (8) Bretea Muresana (7) Dobra (7) Mintia (7) Pestisu Mic (7) Zam (7) Almasu Mic (6) Boholt (6) Luncoiu de Sus (6) Pestisu Mare (6) Simeria Veche (6) Almasu Sec (5) Aurel Vlaicu (5) Bosorod (5) Branisca (5) Ghelari (5) Hartagani (5) Lesnic (5) Teliucu Inferior (5) Barbura (4) Beriu (4) Cainelu de Sus (4) Certeju de Sus (4) Clopotiva (4) Cozia (4) Gothatea (4) Josani (4) Nucsoara (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Romosel (4) Runcu Mare (4) Toplita (4) Almas-Saliste (3) Aninoasa (3) Banita (3) Baru (3) Blajeni (3) Bulzestii de Sus (3) Campu lui Neag (3) Chimindia (3) Cincis-Cerna (3) General Berthelot (3) Govajdia (3) Gros (3) Gurasada (3) Harau (3) Luncoiu de Jos (3) Martinesti (3) Nadastia de Jos (3) Nojag (3) Paulis (3) Rapoltu Mare (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Santuhalm (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Tebea (3) Tisa (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Bacaia (2) Bacea (2) Baiesti (2) Balsa (2) Batiz (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Buces (2) Bucuresci (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cerbal (2) Costesti (2) Dealu Mare (2) Fizesti (2) Fornadia (2) Galati (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Livadia (2) Oprisesti (2) Orastioara de Jos (2) Orastioara de Sus (2) Poieni (Densus) (2) Rachitova (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Roscani (2) Sacaramb (2) Santandrei (2) Saulesti (2) Serel (2) Stanija (2) Taratel (2) Tatarasti (2) Teliucu Superior (2) Tomesti (2) Ulies (2) Unciuc (2) Vaidei (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Vata de Sus (2) Archia (1) Baita (1) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mare (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batrana (1) Boiu (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Brazi (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Calanu Mic (1) Campuri de Sus (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Cigmau (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dancu Mic (1) Danulesti (1) Dealu Babii (1) Densus (1) Dudesti (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Feregi (1) Fintoag (1) Furcsoara (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Maceu (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1)