Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Spatiu comercial, capacitate 120 persoane, Pietonala Corvin, Hunedoara
11

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere, in Reprezentare Exclusiva, un spatiu comercial situat la parterul unui imobil cu 3 etaje, aflat pe Pietonala Corvin, in Hunedoara. Suprafata utila de 120mp, este compartimentata astfel: - 1 incapere principala - 1 incapere cu bar - 2 grupuri ...

120 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara
15
6

Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara

Casa se afla in Orastioara de sus jud Hunedoara la 15 km de orastie si 20 km de sarmis segetuza regia casa are baie 5 camere sura pivnita anexe . Casa si anexe 260 mp plus 2500 mp teren si gradina . Asfalt la poarta apa de la retea incalzirea este prin sobe de teracota . Informatii la tel Pret . ...

238 EUR/m2 | 260 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Casa, sat Birtin
12
5

Casa, sat Birtin

O casă cu poveste la Birtin între dealuri, cu liniște cât o lume întreagă Undeva, la doar 15 km de Ponor, pe un drum asfaltat ce șerpuiește prin păduri și coline, se află un loc care pare desprins dintr-un alt timp. Aici, în satul Birtin, înconjurată de verde și liniște, se vinde o casă veche ...

813 EUR/m2 | 80 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere decomandat Deva
9
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
1
30

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
28

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Vând teren intravilan
1
10

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan, 1950 m2, Brad, str. FRUNZĂ VERDE

Brad, Hunedoara

Vind apartament 2 camere decomandat ultracentral
5
26

Vind apartament 2 camere decomandat ultracentral

Se afla pe Al.Neptun Bl34Se vinde complet mobilat si utilat ,gresie ,faianta uși geamuri termopan acoperiș facut recent garanție 15 ani

1189 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament trei camere
6
2

Vand apartament trei camere

Vand apartament trei camere decomandate, cu doua bai, beci, CT proprie, izolat termic, geamuri termopan.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Ceangaiască, Deva, Hunedoara

Vând Garaj
2

Vând Garaj

Vând Garaj lung 10m,lat5m,înalt 330m,(fară pod),constructie BCA curent beci,canal cu 2 nișe,se poate construi deasupra este lasat fierul beton ișit la stâlpi de beton,ideal pentru un mic servis,statie ITP vulcanizare,reglări direcți,situat în Petrila str.Tudor Vladimirescu zonă centrală Propietate,mai ...

Petrila, Hunedoara

Teren intravilan 1600m  in deva.1600m .35e m
3
6

Teren intravilan 1600m in deva.1600m .35e m

Teren intravilan 1600m in deva , in spate la lidl din micro15. Terenul se afla intr-un cartier de case noi construite. Vedere superba asupra orasului . Drum de acces in fata terenului. Toate facilitățile sunt la drum.. curent , gaz , apa , canalizare. 35euro m . La 50m de noul centru de zi si noul ...

1,600 m2

Micro+15, Deva, Hunedoara

Apartament cu 4 camere, 80mp, Gojdu
10
1

Apartament cu 4 camere, 80mp, Gojdu

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandat, cu o suprafață utilă de 80mp², situat într-o zonă liniștită și ferită de agitația drumului principal. Apartamentul este compartimentat practic, format din 3 dormitoare spațioase, o bucătărie care dispune de spațiu de depozitare, un balcon ...

1038 EUR/m2 | 80 m2

Deva, Hunedoara

teren intravilan
10
2

teren intravilan

Vand teren intravilan cu suprafața de 2025 mp categoria curți,construcții situat pe bdul Rusca,cu toate utilitățile.Fs 86m.certificat urbanism P+7 .

2,025 m2

Hunedoara, Hunedoara

apartament 4 camere mobilat si utilat-zona buna
9
8

apartament 4 camere mobilat si utilat-zona buna

Apartament 4 camere • 77 mp • Decomandat • Etaj 2 • Renov at, mobilat și utilat modern • 2 băi • Zonă foarte bună Vă propun spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, decomandat, situat la etajul 2 al unui bloc bine întreținut, într-o zonă foarte bună și liniștită. Locuința are 77 mp, este renovată ...

1234 EUR/m2 | 77 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand teren sat Balata
1
1

Vand teren sat Balata

Vând teren situat într-o zonă liniștită în localitatea Balata com Soimus jud Hunedoara în suprafață de 4500 mp , posibilitatea de a te racorda la apă curent gaz și canalizare și amplasa o cabană

4,500 m2

Balata, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere, in Hunedoara, zona OM (potcoava) 57000 Eur Neg
6
4

Vand apartament cu 2 camere, in Hunedoara, zona OM (politie), semidecomandat, 43mp +5m boxa. cu urmatoarele dotari: *centrala termica proprie *usa intrare antiefractie *geamuri termopan *parchet laminat *zugravit in lavabil *boxa 5 mp in acte Se vinde semimobilat. Pretul este de 57000 ...

1326 EUR/m2 | 43 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere, Hunedoara, zona Supeco, etaj 6, 36000 EUR
5
10

Vând apartament cu 2 camere situat în Hunedoara, Micro 3, între Profi și Supeco, la etajul 6. Are următoarele caracteristici: * centrala termică proprie * ușa intrare antiefracție * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * glafuri marmură * gresie și faianță * parchet laminat * balcon mare deschis Ocupabil ...

766 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 3 camere în Hunedoara, zona gării, 55000 euro neg
10
9

Vând apartament cu 3 camere în Hunedoara, situat central pe Str Avram Iancu într-un bloc de cărămidă. Este dotat cu : * ușă antiefracție la intrare * geamuri termopan cu tâmplărie din lemn * zugrăvit in lavabil * centrala termică proprie * gresie și faianță * geam la baie și cadă mare * ...

982 EUR/m2 | 56 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament cu 1 camera în Hunedoara, zona OT,  etaj 3, bloc de caramida. Preț 34.900 EUR neg
5
17

Vând apartament cu 1 camera în Hunedoara, zona OT, etaj 3, bloc de caramida. Preț 34.900 EUR neg

Vând apartament cu 1 cameră în Hunedoara, Zona OT, Str Muresului, etaj 3, bloc de cărămidă, cu următoarele îmbunătăți: * Centrala termica proprie * Geamuri termopan cu tâmplărie PVC * Usa intrare antiefractie *Usi interioare termopan Mobilată și utilată Ocupabila imediat. Preț 34.900 euro neg ...

1163 EUR/m2 | 30 m2

Micro+2, Hunedoara, Hunedoara

Vand casa in Sat Cerisor, Comuna Lelese, Jud. Hunedoara
5
16

Vand casa in Sat Cerisor, Comuna Lelese, Jud. Hunedoara

Vând casă cu 2 camere, hol mare , cămară mare, plus camera jos, grajd, teren intravilan in jurul casei 1182 mp. Casa este in stare buna. Ocupabila imediat. Apa langa casa. Se afla la 40 de minute din Orașul Hunedoara până în Sat.

413 EUR/m2 | 80 m2

Hunedoara, Hunedoara

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700
6
3

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700

Terenul (construibil), este compus din 2 parcele cadastrale aproximativ egale ca suprafata,(441 mp si 530 mp). Langa acestea se afla o platforma de acces auto ( eventual amplasare 2 - 3 garaje), in suprafata de 196 mp. Cota care revine acestui teren este de 93 mp, adica jumatate. Accesul se face pe un ...

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere 11

Apartament 3 camere

Vând urgent apartament petrila 3 camere, diverse îmbunătățiri, parter 8 martie. Aștept oferte !. Vând apartament 3 camere , ultracentral, Petroșani, Nord, etaj 6 din 8, lift funcțional, 2 balcoane închise, centrală termică, apa trasă separat, geam baie, mobilat Preț 70000 euro

382 EUR/m2 | 68 m2

Petrila, Hunedoara

Casă individuală renovată 2026 | 150 mp | Garaj | Zona Chizid
11

BLITZ îți prezintă o casă individuală situată in zona Chizid din Hunedoara, într-o zonă liniștită de case, cu acces facil pe drum betonat și priveliște deschisă spre pădure. Proprietatea are aproximativ 150 mp utili, este dispusă pe P+1+pod și beneficiază de un teren de 275 mp, suficient pentru o familie ...