Promovat
Spatiu comercial, capacitate 120 persoane, Pietonala Corvin, Hunedoara
11

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere, in Reprezentare Exclusiva, un spatiu comercial situat la parterul unui imobil cu 3 etaje, aflat pe Pietonala Corvin, in Hunedoara. Suprafata utila de 120mp, este compartimentata astfel: - 1 incapere principala - 1 incapere cu bar - 2 grupuri ...

120 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Proprietar. Vand teren. Paraul Runcu este limita de proprietate. Drum asfaltat
8
10

Teren 900 mp in Loc. Govajdia Jud Hunedoara. La limita de proprietate este paraul Runcu, drumul de acces fiind asfaltat. Ca si utilitati curentul electric este la aprox 200 m de parcela. Se preteaza pentru construire casa de vacanta sau pensiune. Beneficiaza de un peisaj mirific. Front stradal ...

900 m2

Govajdia, Hunedoara

Promovat
FILM! Resedinta nobiliara, in inima coltului verde al Vaii Nandrului: Pestisu Mic.
20

Comision cumparator: 2% + TVA din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o vila deosebita, pozitionata intr-un cadru natural de exceptie, la poalele muntilor Poiana Rusca, pe Valea Nandrului, Hunedoara. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, ...

1091 EUR/m2 | 330 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Casa cu teren, aproape de centrul balneo-termal Vata Bai
20
1

Casa cu teren, aproape de centrul balneo-termal Vata Bai

De vanzare proprietate ingrijita, amplasata in localitatea Vata de Jos, la doar 250 m de centrul balneo-termal Vata Bai - zona cunoscuta pentru proprietatile terapeutice ale apelor termale si pentru potentialul turistic aflat in continua dezvoltare. Statiunea atrage anual numerosi vizitatori datorita ...

764 EUR/m2 | 72 m2

Vata de Jos, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ocazie ! Casă de vânzare în Hunedoara, zona Draxlmaier. Ideala ptr diverse afaceri. Pret 79900 euro
10
15

Casa situata in Hunedoara, zona Draxlmaier, cu iesire la 2 strazi. - Zona cu potential ridicat pentru diverse afaceri. - Este formata din parter si masarda, beci, pod, garaj si anexa. - Suprafata totala a terenului este de 276,48 mp. - La parter se află 3 incaperi, hol si baie. - La etaj jumatate ...

289 EUR/m2 | 276 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand casa in Hunedoara, Centru Vechi cu vedere spre Castel 110000 euro
10
6

Vand casa în Hunedoara: - 3 camere decomandate, su=125 mp - baie mare cu vana si geam, gresie si faianta - bucatarie spațioasă - instalatie electrica cupru - parchet laminat - geamuri tripan cu tamplarie PVC - usa intrare PVC cu geam tripan - constructie din caramida - acoperis tip Pod cu tigla - ...

440 EUR/m2 | 250 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 2 camere in Hunedoara, zona OM. Pret 55000 EUR negociabil
6

Vând apartament în zona OM, decomandat, compus din 2 camere: hol, baie, bucătărie open space cu livingul, dormitor și pod. Îmbunătățiri aduse apartamentului: * centrală termică proprie * ușă antiefracție * aer condiționat în ambele camere * bloc izolat termic * gresie, faianță * instalație electrică ...

1196 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur
9
16

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur

Vând apartament cu 2 camere in Hunedoara, decomandat, zona micro 4. Dotat cu: - centrala termica - parchet laminat - ușa intrare antiefracție - uși interioare celulare - geamuri termopan cu tâmplărie PVC - balcon închis în termopan - instalație electrica cupru - zugrăvit in lavabil - mobilat și ...

915 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând teren extravilan și intravilan pt cabana
9
8

Vând teren extravilan și intravilan pt cabana

Teren extravilan și intravilan pt cabana cu o suprafață de aproximativ 5800 mp,având o deschidere de 30*192. Terenul se afla langa satul Bobâlna ,comuna Rapoltu Mare jud Hunedoara,e la 1 km de râul Mureș dar cu diferența peste 20 M de nivel de râu deci nu sepoate fi inundat niciodată și cu o panorama ...

5,800 m2

Bobalna, Hunedoara

inchiriez apartament Deva , dacia etaj 3
5
3

inchiriez apartament Deva , dacia etaj 3

închiriez apartament cartier Dacia 30 mp , 2 camere termopan centrală parchet plită cheltuieli mici tel. Flavius

30 m2

Deva, Hunedoara

Vând teren intravilan pentru casă,  pensiune , etc în suprafață  de 7500 mp cu front stradal mare .
3
8

Vând teren intravilan pentru casă, pensiune , etc în suprafață de 7500 mp cu front stradal mare .

Vând teren intravilan pentru casă, pensiune ,etc, în suprafață de 7500 mp intravilan ,Cu front stradal mare , apă potabilă, fântână în gradina, curent , casă și anexe ( pătul , fânar ) ,livadă de pomi cu ieșire la Răul Olteț . Terenul se află în sat Faurești ,comuna Zătreni pe DN67 B ,negociabil. ...

Vulcan, Hunedoara

Casă de vânzare în zona Chizit

Casă de vânzare în zona Chizit

Ofer spre vânzare casă cu 3 camere, baie, bucătărie, beci, garaj cu teren de 543 metri pătrați, situată în zona foarte frumoasa, liniștită și aproape de centrul orașului.

2000 EUR/m2 | 90 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vânzare apartament 4 camere și sau garaj
8
1

Vânzare apartament 4 camere și sau garaj

Vând apartament cu 4 camere, în suprafață de 76 mp, situat în zona ultracentrala a Municipiului Petroșani, lângă piață, poliție și primărie. Îmbunătățit, cu instalația electrică schimbată, racordat la gaz, cu două focuri, filtru de apă montat la bucătărie, apartamentul se află într-o stare foarte bună ...

1184 EUR/m2 | 76 m2

Petrosani, Hunedoara

Casa de vanzare la munte
7
42

Casa de vanzare la munte

Casă de vacanță , sat Barbura, comuna Băița, jud Hunedoara. Teren aferent 8000mp 1000mp.intravilan) și cu posibilitate de extindere, la 23 de km de orasul Deva și 25 de km de orasul Brad. Casa este renovată recent, racordata curent 220V , izolată, are 2 camere, bucatarie, baie 2 boilere (curent si lemne), ...

618 EUR/m2 | 76 m2

Barbura, Hunedoara

Apartament  de vânzare 3

Apartament de vânzare

Vând apartament în oraș Uricani HD, str.Republicii,bl.9.ap27,acoperiș nou,bloc anvelopa recent

370 EUR/m2 | 54 m2

Uricani, Hunedoara

Apartament de vanzare  2camere
5
2

Apartament de vanzare 2camere

Vând ap 2camere,loc Petrila,Str 8 Martie,Bl 9,Et 3,mobilat,geamuri termopan,gaz,centrală termică,calorifere de aluminiu,branșament separat,izolație termică,balcon și parcare.Blocul este inclus în proiect de anvelopare.Zon liniștită,aproape de școală,supermarketuri.Preț 34000 Euro,negociabil.Pt detalii ...

596 EUR/m2 | 57 m2

Petrila, Hunedoara

Casa de vanzare
10
5

Casa de vanzare

Casa de vanzare spațioasă cu toate utilitățile ,renovată recent ,curte mare cu garaj zonă liniștită strada circa pompieri .

217 EUR/m2 | 300 m2

Petrosani, Hunedoara

vanzare garaj 1

vanzare garaj

Vand garaj situat in Brad strada 1Iunie

271 EUR/m2 | 24 m2

Brad, Hunedoara

spațiu comercial
10

spațiu comercial

CLĂDIRE COMERCIALĂ P+2 VÂND IMOBIL COMERCIAL reprezentativ situat strategic în Zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera. O oportunitate rară de a achiziționa un activ imobiliar de lux cu randament imediat și multiple surse de venit pasiv. DE CE SĂ INVESTEȘTI ...

1870 EUR/m2 | 115 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Cabană de tip duplex în Straja Lupeni
10
2

Cabană de tip duplex în Straja Lupeni

Cabană de tip duplex cu intrari separate cu o capacitate de 16 persoane în paturi separate. Se vinde la cheie nu mai necesită nici o investiție în urmatorii 10 ani. Este refăcut acoperiș nou instalație sanitară, boilere cu termoserpentina noi saltele noi paturi noi etc.

917 EUR/m2 | 180 m2

Lupeni, Hunedoara

Vând urgent apartament 3 camere
10
29

Vând urgent apartament 3 camere

Vând urgent apartament 3 camere parter recent renovat tot este nou făcut în el parter instalație sanitara electrică noua izolat interior și exterior informații suplimentare în privat 45500 euro negociabil str Trandafirilor nr 5 bloc 16 SC din mijloc zona liniștită

910 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casă de vânzare
9
14

Casă de vânzare

Se vinde proprietate situată în localitatea Balsa, județul Hunedoara, cu o suprafață totală de 5.245 mp împrejmuită integral. Detalii construcții: Casă 1 construita în 1962 86 mp care dispune de 3 camere, cămară,hol Casă 2 construita in 1965 43 mp, are 2 camere și baie Sură construita in 1948 ...

10 EUR/m2 | 5,245 m2

Balsa, Hunedoara

Apartament 2 camere, decomandat, zona Lido
10

Apartament 2 camere, decomandat, zona Lido

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Bulevardul Decebal din Deva. Locuința se află la etajul 7 8 într-un bloc cu lift. Apartamentul a fost renovat în 2024 (zugrăvit, parchetat, mobilat) și este gata pentru mutare imediată. Detalii și Compartimentare: ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

Deva, Hunedoara

Casa Vacanta. Zona Rusu Petrosani Hunedoara
5
2

Casa Vacanta. Zona Rusu Petrosani Hunedoara

Casă de vacanță de vânzare Stațiunea Parâng, zona Rusu (Petroșani) Vă propunem spre vânzare o casă de vacanță modernă, situată într-o zonă deosebită din Stațiunea Parâng zona Rusu, cu acces facil și priveliști spectaculoase. Detalii proprietate: Suprafață teren: 600 mp Suprafață ...

930 EUR/m2 | 500 m2

Colonie, Petrosani, Hunedoara

Categorii

Imobiliare

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (1074) Hunedoara (326) Petrosani (111) Simeria (85) Brad (78) Orastie (68) Vulcan (63) Petrila (52) Lupeni (50) Hateg (43) Soimus (25) Criscior (18) Calan (16) Uricani (15) Barsau (14) Ilia (13) Rau de Mori (13) Bacia (12) Bejan (11) Cristur (10) Geoagiu-Bai (10) Vata de Jos (10) Balata (9) Baia de Cris (8) Dobra (8) Geoagiu (8) Pestisu Mare (8) Vetel (8) Bretea Muresana (7) Zam (7) Almasu Mic (6) Boholt (6) Luncoiu de Sus (6) Mintia (6) Pestisu Mic (6) Simeria Veche (6) Almasu Sec (5) Aurel Vlaicu (5) Beriu (5) Bosorod (5) Branisca (5) Clopotiva (5) Ghelari (5) Lesnic (5) Romosel (5) Teliucu Inferior (5) Toplita (5) Aninoasa (4) Barbura (4) Cainelu de Sus (4) Certeju de Sus (4) Gothatea (4) Josani (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Runcu Mare (4) Tisa (4) Almas-Saliste (3) Banita (3) Baru (3) Blajeni (3) Bulzestii de Sus (3) Campu lui Neag (3) Cerbal (3) Chimindia (3) Cozia (3) Govajdia (3) Gros (3) Gurasada (3) Harau (3) Hartagani (3) Livadia (3) Luncoiu de Jos (3) Martinesti (3) Nadastia de Jos (3) Nojag (3) Nucsoara (3) Paulis (3) Rapoltu Mare (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Santandrei (3) Stanija (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Tebea (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Vata de Sus (3) Bacaia (2) Bacea (2) Baiesti (2) Balsa (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Buces (2) Bucuresci (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cincis-Cerna (2) Costesti (2) Dealu Mare (2) Dudesti (2) Fizesti (2) Fornadia (2) General Berthelot (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Oprisesti (2) Orastioara de Jos (2) Orastioara de Sus (2) Poieni (Densus) (2) Popesti (2) Rachitova (2) Rapoltel (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Roscani (2) Sacaramb (2) Salistioara (2) Santuhalm (2) Saulesti (2) Serel (2) Silvasu de Sus (2) Taratel (2) Tatarasti (2) Teliucu Superior (2) Tomesti (2) Ulies (2) Unciuc (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Archia (1) Baita (1) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mare (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batalar (1) Batiz (1) Batrana (1) Boiu (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dalja Mica (1) Dancu Mic (1) Dealu Babii (1) Dobrot (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Feregi (1) Fintoag (1) Furcsoara (1) Galati (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1) Micanesti (1)