Casa de vanzare
10
1

Casa de vanzare

Gospodarie bine intretinuta compusa din: casa, anexe, curte, gradina, suprafata totala 3505mp. Casa locuibila imediat, 3 camere, bucatarie, baie, hol, camara, terasa, pivnita, 156mp. Amenajari: parchet laminat, gresie, faianta, geamuri termopan partial, usi noi, centrala pe lemne tip semineu in living, ...

577 EUR/m2 | 156 m2

Bretea Romana, Hunedoara

Promovat
Casa batraneasca la munte, in Hunedoara, Tinutul Padurenilor, Cerbal
13
13

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa batraneasca in zona muntoasa, aflata in Tinutul Padurenilor din judetul Hunedoara, comuna Cerbal, sat Feregi. Proprietatea este potrivita celor care doresc sa se retraga din zgomotul oraselor sau pentru o casa de vacanta, pentru un trai ...

302 EUR/m2 | 110 m2

Feregi, Hunedoara

Promovat
Vand teren extravilan, langa satul clopotiva sau schimb cu apartament hunedoara
3

Vând teren extravilan lângă Clopotiva, terenul este situat lângă locul de decolare a parapantistilor Suprafata teren 5000 m2 pretul de vanzare al terenului este de 8 euro m2 .

5,000 m2

Clopotiva, Hunedoara

Promovat
Cladire noua, ideala pentru cazare sau spatii de birouri in Brad, Hd
14

De vanzare cladire noua, amplasata in municipiul Brad, judetul Hunedoara, intr-o zona centrala, accesibila si usor de reperat. Cladirea se afla pe un teren intravilan de 619 mp, cu acces direct din principala cale de circulatie care strabate orasul, E79 DN76. Imobilul, finalizat in 2025, are o suprafata ...

637 EUR/m2 | 502 m2

central, Brad, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament cu  2 camere
5
8

Vând apartament cu 2 camere

Vând apartament cu 2 camere situat în Petroșani, strada Oituz (zona Lidl),etaj 3 3,sarpanta cu țiglă, izolat interior-exterior, CT, termopane, ușă metalică, parchet. Preț 34000 euro,relații la tel .

680 EUR/m2 | 50 m2

Petrosani, Hunedoara

Teren cu casa de vanzare
6
3

Teren cu casa de vanzare

Ofer spre vânzare un teren generos invecinat la sud cu un parau care nu seaca in sezon secetos si la vest cu Valea Almasului, situat la marginea satului Almaș Saliste, comuna Zam într-un cadru natural deosebit, înconjurat de păduri de foioase. Proprietatea beneficiază de o casă pe teren, ideală pentru ...

400 EUR/m2 | 30 m2

Almas-Saliste, Hunedoara

apartament 3 camere mobilat
8
21

apartament 3 camere mobilat

Apartament 3 camere decomandat, spre inchiriere, 70mp, etaj intermediar, zona b-dul Decebal-Opera, 2 bai, balcon, CT, termopane, mobilat, utilat numai pe termen lung si persoane salariate. Chiria 350 eur luna+garantie. Tel.

70 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere zona centrala, Deva
5
33

Apartament 2 camere zona centrala, Deva

Apartament 2 camere circuit, zona Balcescu, etaj 4, acoperis, termopane, centrala termica, 51 mp, usa metalica, balcon, parchet, camara, debara.anvelopat. Pret 51.500 euro.

51 m2

Central, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, zona Al Romanilor
9
23

Apartament 3 camere, zona Al Romanilor

Apartament 3 camere s-dec, zona Al.Romanilor , 38 mp ,etaj intermediar, centrala termica, instalatii noi, multiple imbunatatiri, termopane, mobilat, utilat, La cheie! .Pret 55.000 eur. Tel.

1447 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

apartament 3 camere s-dec ,zona Casa de Cultura
8
12

apartament 3 camere s-dec ,zona Casa de Cultura

apartament 3 cam s-dec, zona Casa de Cultura, etaj intermediar, CT,AC, termopane, 65 mp+ 2 balcoane, baie cu geam, camara, debara, 2 holuri, bloc de caramida. Neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur. Tel.

1169 EUR/m2 | 68 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Teren pentru casa sau pensiune in statiune
1
1

Teren pentru casa sau pensiune in statiune

Nu vand doar un teren. Ofer sansa la un stil de viata mai bun. O șansă la relaxare, la sănătate, la momente care se transformă în amintiri. Descoperă locul unde liniștea se împletește cu vindecarea naturii. Vând un teren aflat în inima unei stațiuni renumite pentru apele ei termale un colț de ...

5,000 m2

Geoagiu-Bai, Hunedoara

Promovat
Casă spațioasă cu etaj, utilități complete și piscină   Simeria, HD
19
5

Casă spațioasă cu etaj, utilități complete și piscină Simeria, HD

Se oferă spre vânzare o casă modernă, spațioasă și eficientă energetic, situată în Simeria, județul Hunedoara, într-o zonă liniștită, ideală pentru o familie. Imobilul este amplasat pe un teren de 700 mp și are o suprafață utilă de 190 mp, cu regim de înălțime P+1, fiind construit în anul 2010. Compartimentare: Parter: ...

941 EUR/m2 | 190 m2

Simeria, Hunedoara

Teren de vanzare in Deva
6
3

Teren de vanzare in Deva

Ofer spre vanzare teren in Deva cu intrare de pe str.Mihai Eminescu (50m] terenul este in suprafata de 410mp cu dechidere la drum de 16,3metri pret 49eur mp

410 m2

Deva, Hunedoara

Casa de vanzare
7

Casa de vanzare

Se vinde casă în sat Aurel Vlaicu! Casa dispune de toate utilitățile și este compusă din 3 camere, hol, baie, bucătărie, pivniță și o anexă recent renovată+ curte și grădină! Aceasta se vinde mobilată. Preț: 70.000 ușor negociabil

231 EUR/m2 | 303 m2

Aurel Vlaicu, Hunedoara

Casa de vanzare impreuna cu terenul
5
23

Casa de vanzare impreuna cu terenul

Casa cu 3 camere,baie,beci,cámara,anexe si beci separat in pamant,fosa,apa trasa,curent separat curtea si gradina de 2100m2,telefon

514 EUR/m2 | 107 m2

Criscior, Hunedoara

Spatiu Comercial 124 m
5

Spatiu Comercial 124 m

Se vinde spatiu comercial în orașul Hunedoara zona Parâng deasupra de pizza Hott se acceptă și variante în unele cazuri mai multe detalii la telefon

681 EUR/m2 | 124 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand padure 12

Vand padure

Vand 7,8 ha pădure de fag și brad, veche, bună de exploatat, situata în sat Bulzestii de Jos, langa drum de acces , intabulata cu acte în regula, pret 4800 euro ha.

Bulzestii de Jos, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
5

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, decomandat,la cheie situat in Vulcan, județul Hunedoara, pe bulevardul Mihai Viteazu, etaj 3 din 4. Apartamentul este situat la soare, fiind si izolat pe exterior. Se vinde cu aproape toată mobila. Mai multe detalii in privat.

818 EUR/m2 | 55 m2

Vulcan, Hunedoara

Vând apartament cu 2 camere, Hunedoara, decomandat, zona Micro 7, 29000 euro neg
7
24

Vând apartament cu 2 camere, SU= 41 mp, cu intrări separate, situat pe Str. Trandafirilor. Apartamentul este recent renovat "2025" , precum se vede în fotografii. In zonă se află supermarket, școala și grădiniță , mijloace de transport în comun. Apartamentul este ocupabil imediat. Prețul este ...

707 EUR/m2 | 41 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ocazie ! Casă de vânzare în Hunedoara, zona Draxlmaier. Ideala ptr diverse afaceri. Pret 79900 euro
10
15

Casa situata in Hunedoara, zona Draxlmaier, cu iesire la 2 strazi. - Zona cu potential ridicat pentru diverse afaceri. - Este formata din parter si masarda, beci, pod, garaj si anexa. - Suprafata totala a terenului este de 276,48 mp. - La parter se află 3 incaperi, hol si baie. - La etaj jumatate ...

289 EUR/m2 | 276 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand casa in Hunedoara, Centru Vechi cu vedere spre Castel 110000 euro
10
6

Vand casa în Hunedoara: - 3 camere decomandate, su=125 mp - baie mare cu vana si geam, gresie si faianta - bucatarie spațioasă - instalatie electrica cupru - parchet laminat - geamuri tripan cu tamplarie PVC - usa intrare PVC cu geam tripan - constructie din caramida - acoperis tip Pod cu tigla - ...

440 EUR/m2 | 250 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 2 camere in Hunedoara, zona OM. Pret 55000 EUR negociabil
6

Vând apartament în zona OM, decomandat, compus din 2 camere: hol, baie, bucătărie open space cu livingul, dormitor și pod. Îmbunătățiri aduse apartamentului: * centrală termică proprie * ușă antiefracție * aer condiționat în ambele camere * bloc izolat termic * gresie, faianță * instalație electrică ...

1196 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur
9
16

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur

Vând apartament cu 2 camere in Hunedoara, decomandat, zona micro 4. Dotat cu: - centrala termica - parchet laminat - ușa intrare antiefracție - uși interioare celulare - geamuri termopan cu tâmplărie PVC - balcon închis în termopan - instalație electrica cupru - zugrăvit in lavabil - mobilat și ...

915 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând teren extravilan și intravilan pt cabana
9
8

Vând teren extravilan și intravilan pt cabana

Teren extravilan și intravilan pt cabana cu o suprafață de aproximativ 5800 mp,având o deschidere de 30*192. Terenul se afla langa satul Bobâlna ,comuna Rapoltu Mare jud Hunedoara,e la 1 km de râul Mureș dar cu diferența peste 20 M de nivel de râu deci nu sepoate fi inundat niciodată și cu o panorama ...

5,800 m2

Bobalna, Hunedoara

Categorii

Imobiliare

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (1071) Hunedoara (331) Petrosani (111) Simeria (87) Brad (80) Orastie (68) Vulcan (63) Petrila (52) Lupeni (50) Hateg (43) Soimus (25) Criscior (18) Calan (16) Uricani (15) Barsau (14) Ilia (13) Rau de Mori (13) Bacia (12) Bejan (11) Cristur (10) Geoagiu-Bai (10) Vata de Jos (10) Balata (9) Baia de Cris (8) Dobra (8) Geoagiu (8) Pestisu Mare (8) Vetel (8) Bretea Muresana (7) Zam (7) Almasu Mic (6) Boholt (6) Luncoiu de Sus (6) Mintia (6) Pestisu Mic (6) Simeria Veche (6) Almasu Sec (5) Aurel Vlaicu (5) Beriu (5) Bosorod (5) Branisca (5) Clopotiva (5) Ghelari (5) Lesnic (5) Romosel (5) Teliucu Inferior (5) Toplita (5) Aninoasa (4) Barbura (4) Cainelu de Sus (4) Certeju de Sus (4) Gothatea (4) Josani (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Runcu Mare (4) Tisa (4) Almas-Saliste (3) Banita (3) Baru (3) Blajeni (3) Bulzestii de Sus (3) Campu lui Neag (3) Cerbal (3) Chimindia (3) Cozia (3) Dealu Mare (3) Govajdia (3) Gros (3) Gurasada (3) Harau (3) Hartagani (3) Livadia (3) Luncoiu de Jos (3) Martinesti (3) Nadastia de Jos (3) Nojag (3) Nucsoara (3) Paulis (3) Rapoltu Mare (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Santandrei (3) Stanija (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Tebea (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Vata de Sus (3) Bacaia (2) Bacea (2) Baiesti (2) Balsa (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Buces (2) Bucuresci (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cincis-Cerna (2) Costesti (2) Dudesti (2) Fizesti (2) Fornadia (2) General Berthelot (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Oprisesti (2) Orastioara de Jos (2) Orastioara de Sus (2) Poieni (Densus) (2) Rachitova (2) Rapoltel (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Roscani (2) Sacaramb (2) Salistioara (2) Santuhalm (2) Saulesti (2) Serel (2) Silvasu de Sus (2) Taratel (2) Tatarasti (2) Teliucu Superior (2) Tomesti (2) Ulies (2) Unciuc (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Archia (1) Baita (1) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mare (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batalar (1) Batiz (1) Batrana (1) Boiu (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Cigmau (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dalja Mica (1) Dancu Mic (1) Dealu Babii (1) Dobrot (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Feregi (1) Fintoag (1) Furcsoara (1) Galati (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1) Micanesti (1)