Promovat
Deva - Vila  8 Camere
18
2

Deva - Vila 8 Camere

IM Imobiliare va ofera posibilitatea achizitionarii unei vile cu 8 camere situata in localitatea Deva, la o distanta de 15 km de Hunedoara. Proprietatea este constructie BCA cu acoperis din tigla. Utilitati: CURENT, APA RETEA, GAZ, CANALIZARE, INTERNET. Proprietatea ...

704 EUR/m2 | 270 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara
15
6

Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara

Casa se afla in Orastioara de sus jud Hunedoara la 15 km de orastie si 20 km de sarmis segetuza regia casa are baie 5 camere sura pivnita anexe . Casa si anexe 260 mp plus 2500 mp teren si gradina . Asfalt la poarta apa de la retea incalzirea este prin sobe de teracota . Informatii la tel Pret . ...

238 EUR/m2 | 260 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Casă renovată integral, parțial finalizată -  priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni
10
7

Casă renovată integral, parțial finalizată - priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni

Comision 0% Cumparator Se vinde casă pe un singur nivel, renovată complet în 2024, situată într-o zonă liniștită din Deva, cu vedere panoramică către Cetatea Devei. Detalii: Suprafață utilă: 90 mp | Construită: 116 mp Teren: 1021 mp Construcție 1970,renovata modern în 2024 Izolata la exterior cu ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Calugareni, Deva, Hunedoara

Promovat
Casa individuala, 4 camere, 2600mp teren, Barcea Mare in Hunedoara
20
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare o casa individuala cu 4 camere, aflata in judetul Hunedoara, localitatea Barcea Mare, din judetul Hunedoara. Suprafata utila de 120mp utili, este compartimentata astfel: - 3 camere - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol de acces Confortul ...

846 EUR/m2 | 130 m2

Barcea Mare, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand padure 12

Vand padure

Vand 7,8 ha pădure de fag și brad, veche, bună de exploatat, situata în sat Bulzestii de Jos, langa drum de acces , intabulata cu acte în regula, pret 4800 euro ha.

Bulzestii de Jos, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
5

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, decomandat,la cheie situat in Vulcan, județul Hunedoara, pe bulevardul Mihai Viteazu, etaj 3 din 4. Apartamentul este situat la soare, fiind si izolat pe exterior. Se vinde cu aproape toată mobila. Mai multe detalii in privat.

818 EUR/m2 | 55 m2

Vulcan, Hunedoara

Vând apartament cu 2 camere, Hunedoara, decomandat, zona Micro 7, 29000 euro neg
7
24

Vând apartament cu 2 camere, SU= 41 mp, cu intrări separate, situat pe Str. Trandafirilor. Apartamentul este recent renovat "2025" , precum se vede în fotografii. In zonă se află supermarket, școala și grădiniță , mijloace de transport în comun. Apartamentul este ocupabil imediat. Prețul este ...

707 EUR/m2 | 41 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ocazie ! Casă de vânzare în Hunedoara, zona Draxlmaier. Ideala ptr diverse afaceri. Pret 79900 euro
10
15

Casa situata in Hunedoara, zona Draxlmaier, cu iesire la 2 strazi. - Zona cu potential ridicat pentru diverse afaceri. - Este formata din parter si masarda, beci, pod, garaj si anexa. - Suprafata totala a terenului este de 276,48 mp. - La parter se află 3 incaperi, hol si baie. - La etaj jumatate ...

289 EUR/m2 | 276 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand casa in Hunedoara, Centru Vechi cu vedere spre Castel 110000 euro
10
7

Vand casa în Hunedoara: - 3 camere decomandate, su=125 mp - baie mare cu vana si geam, gresie si faianta - bucatarie spațioasă - instalatie electrica cupru - parchet laminat - geamuri tripan cu tamplarie PVC - usa intrare PVC cu geam tripan - constructie din caramida - acoperis tip Pod cu tigla - ...

440 EUR/m2 | 250 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 2 camere in Hunedoara, zona OM. Pret 55000 EUR negociabil
6

Vând apartament în zona OM, decomandat, compus din 2 camere: hol, baie, bucătărie open space cu livingul, dormitor și pod. Îmbunătățiri aduse apartamentului: * centrală termică proprie * ușă antiefracție * aer condiționat în ambele camere * bloc izolat termic * gresie, faianță * instalație electrică ...

1196 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur
9
16

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur

Vând apartament cu 2 camere in Hunedoara, decomandat, zona micro 4. Dotat cu: - centrala termica - parchet laminat - ușa intrare antiefracție - uși interioare celulare - geamuri termopan cu tâmplărie PVC - balcon închis în termopan - instalație electrica cupru - zugrăvit in lavabil - mobilat și ...

915 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând teren extravilan și intravilan pt cabana
9
8

Vând teren extravilan și intravilan pt cabana

Teren extravilan și intravilan pt cabana cu o suprafață de aproximativ 5800 mp,având o deschidere de 30*192. Terenul se afla langa satul Bobâlna ,comuna Rapoltu Mare jud Hunedoara,e la 1 km de râul Mureș dar cu diferența peste 20 M de nivel de râu deci nu sepoate fi inundat niciodată și cu o panorama ...

5,800 m2

Bobalna, Hunedoara

inchiriez apartament Deva , dacia etaj 3
5
3

inchiriez apartament Deva , dacia etaj 3

închiriez apartament cartier Dacia 30 mp , 2 camere termopan centrală parchet plită cheltuieli mici tel. Flavius

30 m2

Deva, Hunedoara

Vând teren intravilan pentru casă,  pensiune , etc în suprafață  de 7500 mp cu front stradal mare .
3
8

Vând teren intravilan pentru casă, pensiune , etc în suprafață de 7500 mp cu front stradal mare .

Vând teren intravilan pentru casă, pensiune ,etc, în suprafață de 7500 mp intravilan ,Cu front stradal mare , apă potabilă, fântână în gradina, curent , casă și anexe ( pătul , fânar ) ,livadă de pomi cu ieșire la Răul Olteț . Terenul se află în sat Faurești ,comuna Zătreni pe DN67 B ,negociabil. ...

Vulcan, Hunedoara

Casă de vânzare în zona Chizit

Casă de vânzare în zona Chizit

Ofer spre vânzare casă cu 3 camere, baie, bucătărie, beci, garaj cu teren de 543 metri pătrați, situată în zona foarte frumoasa, liniștită și aproape de centrul orașului.

2000 EUR/m2 | 90 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vânzare apartament 4 camere și sau garaj
8
1

Vânzare apartament 4 camere și sau garaj

Vând apartament cu 4 camere, în suprafață de 76 mp, situat în zona ultracentrala a Municipiului Petroșani, lângă piață, poliție și primărie. Îmbunătățit, cu instalația electrică schimbată, racordat la gaz, cu două focuri, filtru de apă montat la bucătărie, apartamentul se află într-o stare foarte bună ...

1184 EUR/m2 | 76 m2

Petrosani, Hunedoara

Casa de vanzare la munte
7
42

Casa de vanzare la munte

Casă de vacanță , sat Barbura, comuna Băița, jud Hunedoara. Teren aferent 8000mp 1000mp.intravilan) și cu posibilitate de extindere, la 23 de km de orasul Deva și 25 de km de orasul Brad. Casa este renovată recent, racordata curent 220V , izolată, are 2 camere, bucatarie, baie 2 boilere (curent si lemne), ...

618 EUR/m2 | 76 m2

Barbura, Hunedoara

Apartament  de vânzare 3

Apartament de vânzare

Vând apartament în oraș Uricani HD, str.Republicii,bl.9.ap27,acoperiș nou,bloc anvelopa recent

370 EUR/m2 | 54 m2

Uricani, Hunedoara

Apartament de vanzare  2camere
5
2

Apartament de vanzare 2camere

Vând ap 2camere,loc Petrila,Str 8 Martie,Bl 9,Et 3,mobilat,geamuri termopan,gaz,centrală termică,calorifere de aluminiu,branșament separat,izolație termică,balcon și parcare.Blocul este inclus în proiect de anvelopare.Zon liniștită,aproape de școală,supermarketuri.Preț 34000 Euro,negociabil.Pt detalii ...

596 EUR/m2 | 57 m2

Petrila, Hunedoara

Casa de vanzare
10
5

Casa de vanzare

Casa de vanzare spațioasă cu toate utilitățile ,renovată recent ,curte mare cu garaj zonă liniștită strada circa pompieri .

217 EUR/m2 | 300 m2

Petrosani, Hunedoara

vanzare garaj 1

vanzare garaj

Vand garaj situat in Brad strada 1Iunie

271 EUR/m2 | 24 m2

Brad, Hunedoara

spațiu comercial
10

spațiu comercial

CLĂDIRE COMERCIALĂ P+2 VÂND IMOBIL COMERCIAL reprezentativ situat strategic în Zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera. O oportunitate rară de a achiziționa un activ imobiliar de lux cu randament imediat și multiple surse de venit pasiv. DE CE SĂ INVESTEȘTI ...

1870 EUR/m2 | 115 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Cabană de tip duplex în Straja Lupeni
10
2

Cabană de tip duplex în Straja Lupeni

Cabană de tip duplex cu intrari separate cu o capacitate de 16 persoane în paturi separate. Se vinde la cheie nu mai necesită nici o investiție în urmatorii 10 ani. Este refăcut acoperiș nou instalație sanitară, boilere cu termoserpentina noi saltele noi paturi noi etc.

917 EUR/m2 | 180 m2

Lupeni, Hunedoara

Vând urgent apartament 3 camere
10
29

Vând urgent apartament 3 camere

Vând urgent apartament 3 camere parter recent renovat tot este nou făcut în el parter instalație sanitara electrică noua izolat interior și exterior informații suplimentare în privat 45500 euro negociabil str Trandafirilor nr 5 bloc 16 SC din mijloc zona liniștită

910 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Categorii

Imobiliare

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (1073) Hunedoara (330) Petrosani (111) Simeria (87) Brad (82) Orastie (68) Vulcan (65) Petrila (52) Lupeni (50) Hateg (42) Soimus (25) Criscior (18) Calan (16) Uricani (15) Barsau (14) Ilia (13) Rau de Mori (13) Bacia (12) Bejan (11) Cristur (10) Geoagiu-Bai (10) Vata de Jos (10) Balata (9) Baia de Cris (8) Dobra (8) Geoagiu (8) Pestisu Mare (8) Vetel (8) Bretea Muresana (7) Zam (7) Almasu Mic (6) Aurel Vlaicu (6) Boholt (6) Luncoiu de Sus (6) Mintia (6) Pestisu Mic (6) Simeria Veche (6) Almasu Sec (5) Beriu (5) Bosorod (5) Branisca (5) Clopotiva (5) Ghelari (5) Lesnic (5) Romosel (5) Teliucu Inferior (5) Toplita (5) Aninoasa (4) Barbura (4) Cainelu de Sus (4) Certeju de Sus (4) Gothatea (4) Josani (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Runcu Mare (4) Tisa (4) Almas-Saliste (3) Banita (3) Baru (3) Blajeni (3) Bulzestii de Sus (3) Campu lui Neag (3) Cerbal (3) Chimindia (3) Cozia (3) Dealu Mare (3) Govajdia (3) Gros (3) Gurasada (3) Harau (3) Hartagani (3) Livadia (3) Luncoiu de Jos (3) Martinesti (3) Nadastia de Jos (3) Nojag (3) Nucsoara (3) Paulis (3) Rapoltu Mare (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Santandrei (3) Stanija (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Tebea (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Vata de Sus (3) Bacaia (2) Bacea (2) Baiesti (2) Balsa (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Buces (2) Bucuresci (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cincis-Cerna (2) Costesti (2) Dudesti (2) Fizesti (2) Fornadia (2) General Berthelot (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Oprisesti (2) Orastioara de Jos (2) Orastioara de Sus (2) Poieni (Densus) (2) Rachitova (2) Rapoltel (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Roscani (2) Sacaramb (2) Salistioara (2) Santuhalm (2) Saulesti (2) Serel (2) Silvasu de Sus (2) Taratel (2) Tatarasti (2) Teliucu Superior (2) Tomesti (2) Ulies (2) Unciuc (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Archia (1) Baita (1) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mare (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batiz (1) Batrana (1) Boiu (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Cigmau (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dalja Mica (1) Dancu Mic (1) Dealu Babii (1) Dobrot (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Feregi (1) Fintoag (1) Furcsoara (1) Galati (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1) Micanesti (1) Mihaileni (1)