Promovat
Pensiune, casa de vacanta, 6 camere, statiunea Rausor din Hunedoara
20

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in reprezentare exclusiva cu comision 0% la cumparator, o pensiune \ casa de vacanta desfasurata pe 3 niveluri D+P+M, aflata in judetul Hunedoara, la 500 de metri fata de statiunea de ski Rausor, chiar in directia partiei. Suprafata utila de ...

928 EUR/m2 | 150 m2

Rau de Mori, Hunedoara

Promovat
Proprietar. Vand teren. Paraul Runcu este limita de proprietate. Drum asfaltat
8
10

Teren 900 mp in Loc. Govajdia Jud Hunedoara. La limita de proprietate este paraul Runcu, drumul de acces fiind asfaltat. Ca si utilitati curentul electric este la aprox 200 m de parcela. Se preteaza pentru construire casa de vacanta sau pensiune. Beneficiaza de un peisaj mirific. Front stradal ...

900 m2

Govajdia, Hunedoara

Promovat
Teren de vanzare pe marginea raului, 1300mp, in Gros, Hunedoara
7
4

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un teren extravilan de 1300mp, cu front stradal de 20ml, aflat in localitatea Gros, din judetul Hunedoara. Zona este in plina dezvoltare, fiind si cea mai cautata zona din imprejurimile Hunedoarei. Amplasarea proprietatii este la o distanta de ...

1,300 m2

Gros, Hunedoara

Promovat
Vand casa de locuit permnent sau de vacanta
10

Vand casa de locuit permnent sau de vacanta

Vând casa spațioasă și îngrijită, ideală pentru familie sau pentru cei care își doresc liniște, curte și grădină proprie, situată în municipiul Brad, județul Hunedoara. Locație: Brad, Str. Frunza Verde nr. 28 Suprafață teren: 1.345 mp Suprafață utilă: 123 mp ( casa) 41 mp ( anexa fundație,bolțari ...

1111 EUR/m2 | 123 m2

Brad, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament 2 camere decomandat
8
28

apartament 2 camere decomandat

apartament 2 camere decomandat, etaj intermediar, zona Minerului, bloc de caramida, 40 mp, balcon, centrala termica, termopane, mobilat, utilat, Pret 57.000 eur neg. Tel.

1500 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere zona centrala
8
21

Apartament 3 camere zona centrala

Apartament 3 camere semidec, zona Eminescu-Scarisoara, etaj intermediar, bucatarie, baie, 46 mp+ balcon, CT, camara, termopane(2 camere), izolat exterior, , neamenajat. Ocupabil imediat! Pret 55.000 eur neg. Tel.

1196 EUR/m2 | 46 m2

Deva, Hunedoara

Hale, depozit, noi
10
22

Hale, depozit, noi

Spatii depozitare, atelier, prezentare, spre inchiriere, zona industriala Deva ,termopane, contorizate individual, c-tii noi, curte, st=200- 600 mp hala, h=6 ml, grup sanitar, birou, curte betonata, 2 intrari, chiria intre 5 Eur mp si 1200 eur bucata hala cu vitrina, birou, grup sanitar, etc

6 EUR/m2 | 200 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu
8
15

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu

Apartament 3 camere decomandat zona Eminescu-Maxxa, 2 balcoane, 2 bai, 77 mp, ,usa metalica, etaj intermediar termopane, centrala termica, neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur Tel.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

Casă individuală pe parter - Crișcior HD
10
1

Casă individuală pe parter - Crișcior HD

Direct de la proprietar. Casă individuală pe parter, 3 camere, dining, hol, baie cu duș, baie de serviciu, cameră tehnică și terasă(21,35 mp), construită din caramidă și acoperită cu țiglă. Suprafața construită-149,60 mp. Anexe-magazie pentru unelte scule și lemne-55,25 mp. Garaj-22,65 mp. Teren-750 ...

992 EUR/m2 | 125 m2

Criscior, Hunedoara

Apartament cu garaj și boxă-Brad HD.
10

Apartament cu garaj și boxă-Brad HD.

Direct de la proprietar Apartament de vânzare în mun. Brad, str. Vînătorilor(lângă sala de sport), situat la etajul. 1, într-un bloc, cu acoperiș, P+2, cu o singură scară, cu 6 apartamente în total, 2 pe etaj. Apartamentul este decomandat și este compus din 3 camere, 2 băi, bucătărie, hol și două ...

1225 EUR/m2 | 89 m2

Brad, Hunedoara

vand apartament m5 2

vand apartament m5

apartament de vânzare în micro 5 langa școala generală Nr 11 apartamentul este format din 2 camere bucătărie baie 2 holuri și 2 cămări zona liniștită apartamentul este la etajul 3

632 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vînd urgent apartament
7

Vînd urgent apartament

Bună ziua! Vînd urgent apartament cu două camere la etajul 2-4 zona ITM- Deva. Apartamentul are două camere decomandate, două balcoane închise cu termopan,centrală termică, parchetul laminat, ușa metalică,gresie și faianță după cum se vede în poze... modificări moderne bucătărie...mobilat parțial fără ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Deva, Hunedoara

Intravilan Hunedoara
4
18

Intravilan Hunedoara

Inchiriere Vanzare Teren intravilan rezidential, curent, apa pe teren, canalizare in fata gardului, gaz aproape. Disponibile 1 lot de 580, 1 lot de 1740 mp Zona cu case noi finalizate in apropiere si altele in constructie. Aleea Biciclistilor. Terenul e in spate la Tiffany, acces de pe 3 strazi. ...

Hunedoara, Hunedoara

Teren extravilant de vânzare
6

Teren extravilant de vânzare

Salut, vand teren Extravilant cu pomi fructiferi ( pruni ). Terenul este trecut ca fanat, terenul are iesire doar in partea de jos pe un drum de tara. Terenul nu este ingrijit cum se vede in imagini din cauza ca proprietari erau in etate si nu mai puteau si fiul sau nu se ocupa de el, si mi-a revenit ...

17,183 m2

Hateg, Hunedoara

Fabrica de tamplarie PVC si geam termoizolant
3
3

Fabrica de tamplarie PVC si geam termoizolant

De vanzare fabrica de tamplarie din PVC si geam termoizolant alcatuita astfel: 1. Hala productie tamplarie PVC 1000mp, 2. Hala productie geam termoizolant 300 mp, 3. Cladire birouri 300 mp, 4. Depozite, atelier mecanic, etc. 5. Toate utilitatile: curent electric, gaze, apă, canalizare. 6. Teren 3500 ...

143 EUR/m2 | 3,500 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament central
5

Apartament central

Vand apartament zona centrala pe bulevardul Republicii APartamentul este la etajul 3, dou camere,decomndate, parchet în tot aparyamentul., pret 60.

1000 EUR/m2 | 60 m2

Brad, Hunedoara

Teren de vanzare
13

Teren de vanzare

Vand teren intravilan in suprafata de 2360 mp , la 12 km de orastie ,sat vaidei , in sat intre case cu utilitati in fata terenului !Terenul este pentru constructie casa ! Pretul terenului este de 16.500 euro !Telefon informatii

Vaidei, Hunedoara

Apartament două camere Petroșani
8

Apartament două camere Petroșani

Vând apartament două camere in Petroșani, recent renovat, uși schimbate, coloană apă separat, gaz, termopane!

525 EUR/m2 | 40 m2

Petrosani, Hunedoara

vind apartament

vind apartament

vind apartament cu doua camere,Bl D4 etj 8,aer condiționat, centrala, geamuri și uși interioare din termopan, tel 077380893, pret 15,500 euro negociabil

344 EUR/m2 | 45 m2

Vulcan, Hunedoara

Închiriez apartament cu 2 camere, Deva, Aleea Păcii, et3
4
1

Închiriez apartament cu 2 camere, Deva, Aleea Păcii, et3

Apartamentul se află la etajul 3. Situat aproape de piață, pe Aleea Păcii. Semidecomnadat cu living, dormitor și balcon.

47 m2

Deva, Hunedoara

Teren  în Țara Hațegului de vânzare
5
3

Teren în Țara Hațegului de vânzare

Teren 6700 mp deschidere la drum județean Țara Hațegului Vând teren extravilan de 6.700 mp, cu deschidere directă la drum județean, acces foarte bun. Ideal pentru investiție, parcelare sau dezvoltare ulterioară.Teren 6700 mp deschidere la drum județean Țara Hațegului Priveliște superbă către ...

6,700 m2

Deva, Hunedoara

Vând casă bătrânească și 5282mp teren intravilant
11

Vând casă bătrânească și 5282mp teren intravilant

Casă bătrânească și 5282mp teren intravilant Utilități: apă, canal,curent, fântână Preț 10 EURO mp

978 EUR/m2 | 54 m2

Brad, Hunedoara

apartament cu 2 camere
4
1

apartament cu 2 camere

Vând urgent apartament cu 2 camere tip vagon , 40 mp2 , etaj 2 . Preț:48.000 euro ușor neg. Mai multe detalii la numărul de telefon!

1200 EUR/m2 | 40 m2

Simeria, Hunedoara

Casa cu gradina Geoagiu -Hunedoara
10
1

Casa cu gradina Geoagiu -Hunedoara

Situată la aprox. 100 m de strada principală, dispune de apă de la rețea, canalizare, centrală proprie pe gaz, calorifere și termopan la stradă. Casa de 85 mp cu 3 camere , bucătărie și baie, parțial mobilată. . Livingul este luminos și oferă o vedere spre stradă. Podeaua din lemn completează atmosfera ...

659 EUR/m2 | 91 m2

Geoagiu, Hunedoara

Categorii

Imobiliare

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (1081) Hunedoara (331) Petrosani (112) Simeria (87) Brad (82) Orastie (68) Vulcan (64) Petrila (53) Lupeni (50) Hateg (44) Soimus (26) Criscior (18) Calan (17) Barsau (14) Uricani (14) Ilia (13) Rau de Mori (13) Bacia (12) Bejan (11) Geoagiu-Bai (10) Vata de Jos (10) Balata (9) Cristur (9) Vetel (9) Baia de Cris (8) Geoagiu (8) Pestisu Mare (8) Bretea Muresana (7) Dobra (7) Zam (7) Almasu Mic (6) Aurel Vlaicu (6) Boholt (6) Luncoiu de Sus (6) Mintia (6) Pestisu Mic (6) Simeria Veche (6) Almasu Sec (5) Beriu (5) Bosorod (5) Branisca (5) Clopotiva (5) Ghelari (5) Lesnic (5) Teliucu Inferior (5) Toplita (5) Aninoasa (4) Barbura (4) Cainelu de Sus (4) Certeju de Sus (4) Cozia (4) Gothatea (4) Josani (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Romosel (4) Runcu Mare (4) Tisa (4) Almas-Saliste (3) Banita (3) Baru (3) Blajeni (3) Bulzestii de Sus (3) Campu lui Neag (3) Cerbal (3) Chimindia (3) Dealu Mare (3) Govajdia (3) Gros (3) Gurasada (3) Harau (3) Hartagani (3) Livadia (3) Luncoiu de Jos (3) Martinesti (3) Nadastia de Jos (3) Nojag (3) Nucsoara (3) Paulis (3) Rapoltu Mare (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Santandrei (3) Stanija (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Tebea (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Vata de Sus (3) Bacaia (2) Bacea (2) Baiesti (2) Balsa (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Buces (2) Bucuresci (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cincis-Cerna (2) Costesti (2) Dudesti (2) Fizesti (2) Fornadia (2) General Berthelot (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Oprisesti (2) Orastioara de Jos (2) Orastioara de Sus (2) Poieni (Densus) (2) Rachitova (2) Rapoltel (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Roscani (2) Sacaramb (2) Salistioara (2) Santuhalm (2) Saulesti (2) Serel (2) Taratel (2) Tatarasti (2) Teliucu Superior (2) Tomesti (2) Ulies (2) Unciuc (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Archia (1) Baita (1) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mare (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batiz (1) Batrana (1) Boiu (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Cigmau (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dalja Mica (1) Dancu Mic (1) Dealu Babii (1) Densus (1) Dobrot (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Feregi (1) Fintoag (1) Furcsoara (1) Galati (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1) Micanesti (1) Mihaileni (1)