Imobiliare Hunedoara

Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa batraneasca de vanzare, 4 camere, in Hunedoara, sat Micanesti
20
27

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa batraneasca cu 4 camere decomandate, aflata in judetul Hunedoara, in localitatea Micanesti. Casa are o suprafata utila de 60mp, compartimentata astfel: - 3 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol de acces Actualul proprietar a facut multiple ...

631 EUR/m2 | 60 m2

Micanesti, Hunedoara

Promovat
Casă renovată integral, parțial finalizată -  priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni
10
7

Casă renovată integral, parțial finalizată - priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni

Comision 0% Cumparator Se vinde casă pe un singur nivel, renovată complet în 2024, situată într-o zonă liniștită din Deva, cu vedere panoramică către Cetatea Devei. Detalii: Suprafață utilă: 90 mp | Construită: 116 mp Teren: 1021 mp Construcție 1970,renovata modern în 2024 Izolata la exterior cu ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Calugareni, Deva, Hunedoara

Promovat
Deva - Vila  8 Camere
18
2

Deva - Vila 8 Camere

IM Imobiliare va ofera posibilitatea achizitionarii unei vile cu 8 camere situata in localitatea Deva, la o distanta de 15 km de Hunedoara. Proprietatea este constructie BCA cu acoperis din tigla. Utilitati: CURENT, APA RETEA, GAZ, CANALIZARE, INTERNET. Proprietatea ...

704 EUR/m2 | 270 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
casa de vanzare in Hunedoara
10
4

casa de vanzare in Hunedoara

Casă complet renovată în 2026,acoperiș,termosistem,instalație de termoficare,apă caldă și rece,geamuri termopan,bai,îngrădiri,toate noi în garanție. Suprafață construită 172 mp pe două niveluri,teren 275 mp,zona frumoasa și liniștită pe str.Primaverii in Hunedoara. Compartimentare moderna și funcțională. Parter ...

1041 EUR/m2 | 172 m2

Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
3
30

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere 2 bai 4 balcoane etaj 2 Deva zona ultracentrala,centrala termica,termopan, parchet stejar,usa metalica la intrare.pret 115000 Euro.

Deva, Hunedoara

Vilă P+1 Deva
10
31

Vilă P+1 Deva

Vilă P+1 Deva strada Zavoi, constructie nouă din cărămidă poroterm acoperită cu țiglă metalica, SC 293 mp, ST teren 500 mp imprejmuit cu gard de zidărie iluminat noaptea. La parter avem living cu șemineu, bucătărie, cămară, terasă, barbeque, cuptor de pâine, baie, camera de oaspeți, cameră tehnică și ...

939 EUR/m2 | 293 m2

Emanoil+Gojdu, Deva, Hunedoara

Teren Boholt lângă Deva
3
63

Teren Boholt lângă Deva

Teren ST 4200 mp FS 60 m în Boholt la 10 km din Deva. Terenul este extravilan în spate la fabrica de apa minerala Sara, pădure în spate, priveliște frumoasă. Preț 4 EUR. Tel

4,200 m2

Boholt, Hunedoara

Apartament 3 camere ultracentral Deva
1
20

Apartament 3 camere ultracentral Deva

Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR

1278 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
9
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
1
30

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
28

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Vând teren intravilan
1
10

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan, 1950 m2, Brad, str. FRUNZĂ VERDE

Brad, Hunedoara

Vind apartament 2 camere decomandat ultracentral
5
26

Vind apartament 2 camere decomandat ultracentral

Se afla pe Al.Neptun Bl34Se vinde complet mobilat si utilat ,gresie ,faianta uși geamuri termopan acoperiș facut recent garanție 15 ani

1189 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament trei camere
6
2

Vand apartament trei camere

Vand apartament trei camere decomandate, cu doua bai, beci, CT proprie, izolat termic, geamuri termopan.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Ceangaiască, Deva, Hunedoara

Vând Garaj
2

Vând Garaj

Vând Garaj lung 10m,lat5m,înalt 330m,(fară pod),constructie BCA curent beci,canal cu 2 nișe,se poate construi deasupra este lasat fierul beton ișit la stâlpi de beton,ideal pentru un mic servis,statie ITP vulcanizare,reglări direcți,situat în Petrila str.Tudor Vladimirescu zonă centrală Propietate,mai ...

Petrila, Hunedoara

Teren intravilan 1600m  in deva.1600m .35e m
3
6

Teren intravilan 1600m in deva.1600m .35e m

Teren intravilan 1600m in deva , in spate la lidl din micro15. Terenul se afla intr-un cartier de case noi construite. Vedere superba asupra orasului . Drum de acces in fata terenului. Toate facilitățile sunt la drum.. curent , gaz , apa , canalizare. 35euro m . La 50m de noul centru de zi si noul ...

1,600 m2

Micro+15, Deva, Hunedoara

Apartament cu 4 camere, 80mp, Gojdu
10
1

Apartament cu 4 camere, 80mp, Gojdu

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandat, cu o suprafață utilă de 80mp², situat într-o zonă liniștită și ferită de agitația drumului principal. Apartamentul este compartimentat practic, format din 3 dormitoare spațioase, o bucătărie care dispune de spațiu de depozitare, un balcon ...

1038 EUR/m2 | 80 m2

Deva, Hunedoara

teren intravilan
10
2

teren intravilan

Vand teren intravilan cu suprafața de 2025 mp categoria curți,construcții situat pe bdul Rusca,cu toate utilitățile.Fs 86m.certificat urbanism P+7 .

2,025 m2

Hunedoara, Hunedoara

apartament 4 camere mobilat si utilat-zona buna
9
8

apartament 4 camere mobilat si utilat-zona buna

Apartament 4 camere • 77 mp • Decomandat • Etaj 2 • Renov at, mobilat și utilat modern • 2 băi • Zonă foarte bună Vă propun spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, decomandat, situat la etajul 2 al unui bloc bine întreținut, într-o zonă foarte bună și liniștită. Locuința are 77 mp, este renovată ...

1234 EUR/m2 | 77 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand teren sat Balata
1
1

Vand teren sat Balata

Vând teren situat într-o zonă liniștită în localitatea Balata com Soimus jud Hunedoara în suprafață de 4500 mp , posibilitatea de a te racorda la apă curent gaz și canalizare și amplasa o cabană

4,500 m2

Balata, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere, in Hunedoara, zona OM (potcoava) 57000 Eur Neg
6
4

Vand apartament cu 2 camere, in Hunedoara, zona OM (politie), semidecomandat, 43mp +5m boxa. cu urmatoarele dotari: *centrala termica proprie *usa intrare antiefractie *geamuri termopan *parchet laminat *zugravit in lavabil *boxa 5 mp in acte Se vinde semimobilat. Pretul este de 57000 ...

1326 EUR/m2 | 43 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere, Hunedoara, zona Supeco, etaj 6, 36000 EUR
5
10

Vând apartament cu 2 camere situat în Hunedoara, Micro 3, între Profi și Supeco, la etajul 6. Are următoarele caracteristici: * centrala termică proprie * ușa intrare antiefracție * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * glafuri marmură * gresie și faianță * parchet laminat * balcon mare deschis Ocupabil ...

766 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 3 camere în Hunedoara, zona gării, 55000 euro neg
10
9

Vând apartament cu 3 camere în Hunedoara, situat central pe Str Avram Iancu într-un bloc de cărămidă. Este dotat cu : * ușă antiefracție la intrare * geamuri termopan cu tâmplărie din lemn * zugrăvit in lavabil * centrala termică proprie * gresie și faianță * geam la baie și cadă mare * ...

982 EUR/m2 | 56 m2

Hunedoara, Hunedoara

Categorii

Imobiliare

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (1081) Hunedoara (333) Petrosani (112) Simeria (87) Brad (82) Orastie (68) Vulcan (64) Petrila (53) Lupeni (50) Hateg (44) Soimus (26) Criscior (18) Calan (17) Barsau (14) Uricani (14) Ilia (13) Rau de Mori (13) Bacia (12) Bejan (11) Geoagiu-Bai (10) Vata de Jos (10) Balata (9) Cristur (9) Vetel (9) Baia de Cris (8) Geoagiu (8) Pestisu Mare (8) Bretea Muresana (7) Dobra (7) Zam (7) Almasu Mic (6) Aurel Vlaicu (6) Boholt (6) Luncoiu de Sus (6) Mintia (6) Pestisu Mic (6) Simeria Veche (6) Almasu Sec (5) Beriu (5) Bosorod (5) Branisca (5) Clopotiva (5) Ghelari (5) Lesnic (5) Teliucu Inferior (5) Toplita (5) Aninoasa (4) Barbura (4) Cainelu de Sus (4) Certeju de Sus (4) Cozia (4) Gothatea (4) Josani (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Romosel (4) Runcu Mare (4) Tisa (4) Almas-Saliste (3) Banita (3) Baru (3) Blajeni (3) Bulzestii de Sus (3) Campu lui Neag (3) Cerbal (3) Chimindia (3) Govajdia (3) Gros (3) Gurasada (3) Harau (3) Hartagani (3) Livadia (3) Luncoiu de Jos (3) Martinesti (3) Nadastia de Jos (3) Nojag (3) Nucsoara (3) Paulis (3) Rapoltu Mare (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Santandrei (3) Stanija (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Tebea (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Vata de Sus (3) Bacaia (2) Bacea (2) Baiesti (2) Balsa (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Buces (2) Bucuresci (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cincis-Cerna (2) Costesti (2) Dealu Mare (2) Fizesti (2) Fornadia (2) General Berthelot (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Oprisesti (2) Orastioara de Jos (2) Orastioara de Sus (2) Poieni (Densus) (2) Rachitova (2) Rapoltel (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Roscani (2) Sacaramb (2) Salistioara (2) Santuhalm (2) Saulesti (2) Serel (2) Taratel (2) Tatarasti (2) Teliucu Superior (2) Tomesti (2) Ulies (2) Unciuc (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Archia (1) Baita (1) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mare (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batiz (1) Batrana (1) Boiu (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Cigmau (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dalja Mica (1) Dancu Mic (1) Dealu Babii (1) Densus (1) Dobrot (1) Dudesti (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Feregi (1) Fintoag (1) Furcsoara (1) Galati (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1) Micanesti (1) Mihaileni (1)