Promovat
Casă spațioasă cu etaj, utilități complete și piscină   Simeria, HD
19
5

Casă spațioasă cu etaj, utilități complete și piscină Simeria, HD

Se oferă spre vânzare o casă modernă, spațioasă și eficientă energetic, situată în Simeria, județul Hunedoara, într-o zonă liniștită, ideală pentru o familie. Imobilul este amplasat pe un teren de 700 mp și are o suprafață utilă de 190 mp, cu regim de înălțime P+1, fiind construit în anul 2010. Compartimentare: Parter: ...

941 EUR/m2 | 190 m2

Simeria, Hunedoara

Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 camera,finisat, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje,situat în zona Dacia, într-o locație liniștită,in aproapierea de Scolii Generale nr. 3. Detalii imobil: -Renovat integral finisaje moderne -Boiler Motan -Aer conditionat -Instalații electrice și termice ...

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Vila  exclusivista Vetel  Valea Caoiului
20
5

Vila exclusivista Vetel Valea Caoiului

Imagineaza-ti cum ar fi daca visul tau de-o viata poate deveni acum realitate? Imagineaza-ti ca ai ajuns acasa! E liniste, te bucuri de aerul curat , copii se joaca plini de voiosie in curte alergand si sarind pe trambulina alaturi de cel mai bun prieten al vostru cainele familiei.Acest loc minunat ...

935 EUR/m2 | 170 m2

Vetel, Hunedoara

Promovat
Vand casa
8
3

Vand casa

Vând casă la sat lângă șosea,apă la rețea și fântână în curte baie cu canalizare cămară bucătărie de vară garaj curte mare cu boltă de vie grădină mare 4 camere și posibilitate de mansardare la un și camere fiind turnată placa de beton podele și sobe de teracotă în camere anexe pentru animale

183 EUR/m2 | 180 m2

Panc-Saliste, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare in Deva
10
10

Casa de vanzare in Deva

Va propun spre vanzare casa in Deva Prezentare imobil: casa cu mansarda termopan cu tamplarie PVC parchet,gresie,faianta centrala termica sistem electric pe cupru incalzire in pardoseala aer conditionat Componenta casei: living cu bucatarie open space un dormitor o baie balcon ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Dorobanti, et 1
20
10

Apartament 4 camere in Deva, zona Dorobanti, et 1

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Dorobanti: Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 etaje decomandat doua bai, doua balcoane usa metalica la intrare usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC centrala termica incalzire in pardosea instalatie electrica ...

1411 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Casa in Simeria
19
5

Casa in Simeria

Va propun spre vanzare casa in Simeria Prezentare imobil: suprafata totala teren 780 mp casa cu suprafata aproximativ de 80 mp anexe gospodaresti Componenta casei: doua camere baie cu geam bucatarie hol - ferestre termopan cu tamplarie PVC - parchet, gresie, faianta - acoperis schimbat ...

1238 EUR/m2 | 80 m2

Simeria, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu
14
5

Apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu Detalii imobil: bloc turn la etaj superior centrala termica proprie usa metalica la intrare parchet gresie, faianta ferestre termopan cu tamplarie din PVC - geam la baie - balcon mare deschis Pret: 49000 euro neg Comision pentru ...

1043 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3
21
5

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu Detalii imobil: - etaj 3 in bloc de 4 nivele - bloc de caramida termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica apartamentul se vinde semimobilat OCUPABIL IMEDIAT!!! Pret: 88000 euro negociabil Comision pentru ...

1205 EUR/m2 | 73 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, Bdul Decebal
16
6

Apartament 2 camere in Deva, Bdul Decebal

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Decebal. Detalii imobil: etaj 4 7 decomandat, suprafata utila 57 mp - living open space cu bucataria (modificari realizate cu proiect) - balcoane incorporate in dormitor, respectiv bucatarie - izolat pe interior - aer conditionat centrala ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu, et 3
20
3

Apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu Detalii imobil: etaj 3 4 decomandat, suprafata utila 77 mp 2 bai hol de intrare foarte spatios (aproximativ 9mp) hol secundar cu spatiu pentru dresing si masina de spalat camara cu geam balcon inchis bloc izolat termic ...

1032 EUR/m2 | 77 m2

Micro 15, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3
20
2

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu. Detalii imobil: etaj 3 4 suprafata utila 80 mp balcon baie cu geam centrala termica ferestre termopan cu tamplarie din PVC usa metalica parchet de lemn, gresie, faianta necesita renovare OCUPABIL IMEDIAT Pret: 78000 euro ...

975 EUR/m2 | 80 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona ultracentrala, et 3
20
3

Apartament 3 camere in Deva, zona ultracentrala, et 3

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona ultracentrala: Detalii imobil: etaj 3 in bloc de 4 etaje bloc de caramida geam la baie usa metalica la intrare usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC centrala termica instalatia electrica si sanitara schimbate ...

1883 EUR/m2 | 60 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 2
19
4

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 2

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu. etaj 2 in bloc de 4 nivele 80 mp bucatarie open space cu sufrageria balcon incorporat in sufragerie camara in balcon baie cu geam centrala termica aer conditionat parchet, gresie, faianta ferestre termopan cu tamplarie ...

1338 EUR/m2 | 80 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Casa in comuna Baita
20
11

Casa in comuna Baita

Va propun spre vanzare casa in comuna Baita: Detalii imobil: an constructie casa 1996 suprafata totala teren intravilan: 2763 mp - casa P+E+M amprenta la sol: 177 mp Compartimentare: Parter: hol, bucatarie, spatiu pentru servit masa, baie, casa scarii, garaj, camera tehnica, beci si terasa ...

251 EUR/m2 | 350 m2

Baita, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Liceul Auto
15
6

Apartament 2 camere in Deva, zona Liceul Auto

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Liceul Auto Detalii imobil: etaj 3 decomandat usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta balcon inchis centrala termica mobilat,utilat cum se vede in fotografii OCUPABIL ...

1509 EUR/m2 | 55 m2

Marasti, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Saturn- pol. Municipiu Deva
18
11

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Saturn- pol. Municipiu Deva Detalii imobil: - decomandat - suprafata utila 56 mp+ 6 mp balcoanele - doua balcoane unul deschis, unul inchis centrala termica aer conditionat instalatie sanitara si electrica schimbate pe cupru usa metalica ...

1290 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere + Garaj in Deva, zona Centrala, etajul 2
20
1

ID IMOBIL 976 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona centrala. Detalii imobil: etaj 2 4 - boxa si garaj in bloc decomandat - suprafata utila a apartamentului =62 mp - suprafata boxa= 10 mp - suprafata garaj= 20 mp bucatarie spatioasă + cămară - debara 2 balcoane mari baia ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Emanoil+Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Ultracentrala   Casa de Cultura
20
1

Apartament 3 camere in Deva, zona Ultracentrala Casa de Cultura

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Ultracentrala. etaj 4 in bloc de 4 nivele acoperis din tabla, izolat cu vata bloc de caramida 60 mp baie cu geam usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC Qfort parchet clasic din lemn, bine intretinut gresie si faianta ...

1367 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona 22 Decembrie, et 1
6
6

Apartament 3 camere in Deva, zona 22 Decembrie, et 1

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona 22 Decembrie. etaj 1 in bloc de 7 nivele 90 mp transformat in apartament de 4 camere din 3 decomandat 3 balcoane dintre care 1 balcon tip loja (bucatarie mutata intr-unul dintre balcoane) debara incapatoare centrala termica aer ...

1200 EUR/m2 | 90 m2

22+Decembrie, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, 2 bai in Deva, zona Centrala
20
2

Apartament 3 camere, 2 bai in Deva, zona Centrala

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona centrala Detalii imobil: 66 mp + beci la subsolul blocului parter decomandat bucatarie cu camara 2 bai balcon inchis usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC OCUPABIL IMEDIAT Pret: 86.000 euro Comision pentru cumparator: ...

1303 EUR/m2 | 66 m2

Central, Deva, Hunedoara

Casa la cheie in Deva, zona Archia
20
2

Casa la cheie in Deva, zona Archia

Va propun spre vanzare casa in Deva, zona Archia Prezentare imobil: suprafata totala teren 569 mp front stradal 17,5 ml amprenta casa 94,72 mp suprafata construit desfasurata 164,27 suprafata utila desfasurata 128,23 mp P+M casa constructie 2020 izolata termic pe exterior cu polistiren ...

1445 EUR/m2 | 128 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona ultracentrala   Progresul, et 2
20
1

Apartament 2 camere in Deva, zona ultracentrala Progresul, et 2

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona ultracentrala Progresul, et 2: Detalii imobil: bloc din caramida apartament decomandat pozitionat pe mijloc etaj 2 in bloc de 4 nivele 50 mp usa metalica parchet, uși și boaserie din lemn masiv de stejar gresie, faianta in baie ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

 Spatiu comercial in Deva, zona Oituz
20
1

Spatiu comercial in Deva, zona Oituz

Va propun spre vanzare spatiu comercial in Deva, zona Oituz Detalii imobil: suprafata teren 89 mp constructiei anul 1988 amprenta la sol (suprafata desfasurata) 77mp P intabulat ca spatiu comercial 2 incaperi separate cu un perete din rigips grup sanitar cu geam la etaj sunt 3 incaperi ...

1169 EUR/m2 | 77 m2

Titu%2bMaiorescu, Deva, Hunedoara

Categorii

Imobiliare

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (1078) Hunedoara (332) Petrosani (110) Simeria (87) Brad (82) Orastie (68) Vulcan (65) Petrila (52) Lupeni (50) Hateg (42) Soimus (26) Criscior (18) Calan (17) Uricani (15) Barsau (14) Ilia (13) Rau de Mori (13) Bacia (12) Bejan (11) Cristur (10) Geoagiu-Bai (10) Vata de Jos (10) Balata (9) Baia de Cris (8) Dobra (8) Geoagiu (8) Pestisu Mare (8) Vetel (8) Bretea Muresana (7) Zam (7) Almasu Mic (6) Aurel Vlaicu (6) Boholt (6) Luncoiu de Sus (6) Mintia (6) Pestisu Mic (6) Simeria Veche (6) Almasu Sec (5) Beriu (5) Bosorod (5) Branisca (5) Clopotiva (5) Ghelari (5) Lesnic (5) Romosel (5) Teliucu Inferior (5) Toplita (5) Aninoasa (4) Barbura (4) Cainelu de Sus (4) Certeju de Sus (4) Gothatea (4) Josani (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Runcu Mare (4) Tisa (4) Almas-Saliste (3) Banita (3) Baru (3) Blajeni (3) Bulzestii de Sus (3) Campu lui Neag (3) Cerbal (3) Chimindia (3) Cozia (3) Dealu Mare (3) Govajdia (3) Gros (3) Gurasada (3) Harau (3) Hartagani (3) Livadia (3) Luncoiu de Jos (3) Martinesti (3) Nadastia de Jos (3) Nojag (3) Nucsoara (3) Paulis (3) Rapoltu Mare (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Santandrei (3) Stanija (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Tebea (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Vata de Sus (3) Bacaia (2) Bacea (2) Baiesti (2) Balsa (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Buces (2) Bucuresci (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cincis-Cerna (2) Costesti (2) Dudesti (2) Fizesti (2) Fornadia (2) General Berthelot (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Oprisesti (2) Orastioara de Jos (2) Orastioara de Sus (2) Poieni (Densus) (2) Rachitova (2) Rapoltel (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Roscani (2) Sacaramb (2) Salistioara (2) Santuhalm (2) Saulesti (2) Serel (2) Silvasu de Sus (2) Taratel (2) Tatarasti (2) Teliucu Superior (2) Tomesti (2) Ulies (2) Unciuc (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Archia (1) Baita (1) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mare (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batiz (1) Batrana (1) Boiu (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Cigmau (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dalja Mica (1) Dancu Mic (1) Dealu Babii (1) Dobrot (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Feregi (1) Fintoag (1) Furcsoara (1) Galati (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1) Micanesti (1) Mihaileni (1)