Promovat
Casă spațioasă cu etaj, utilități complete și piscină   Simeria, HD
19
5

Casă spațioasă cu etaj, utilități complete și piscină Simeria, HD

Se oferă spre vânzare o casă modernă, spațioasă și eficientă energetic, situată în Simeria, județul Hunedoara, într-o zonă liniștită, ideală pentru o familie. Imobilul este amplasat pe un teren de 700 mp și are o suprafață utilă de 190 mp, cu regim de înălțime P+1, fiind construit în anul 2010. Compartimentare: Parter: ...

941 EUR/m2 | 190 m2

Simeria, Hunedoara

Promovat
Casa de vanzare
10
1

Casa de vanzare

Gospodarie bine intretinuta compusa din: casa, anexe, curte, gradina, suprafata totala 3505mp. Casa locuibila imediat, 3 camere, bucatarie, baie, hol, camara, terasa, pivnita, 156mp. Amenajari: parchet laminat, gresie, faianta, geamuri termopan partial, usi noi, centrala pe lemne tip semineu in living, ...

577 EUR/m2 | 156 m2

Bretea Romana, Hunedoara

Promovat
Proprietar. Vand teren. Paraul Runcu este limita de proprietate. Drum asfaltat
8
10

Teren 900 mp in Loc. Govajdia Jud Hunedoara. La limita de proprietate este paraul Runcu, drumul de acces fiind asfaltat. Ca si utilitati curentul electric este la aprox 200 m de parcela. Se preteaza pentru construire casa de vacanta sau pensiune. Beneficiaza de un peisaj mirific. Front stradal ...

900 m2

Govajdia, Hunedoara

Promovat
5,6 ha terenuri si padure in Criscior
8
9

5,6 ha terenuri si padure in Criscior

Se vinde teren extravilan in suprafata totala de 56.031 mp, compus din 4 parcele alaturate, situate intr-o zona naturala, potrivita pentru activitati agricole, administrarea padurii sau investitie pe termen lung. Proprietatea este formata din 25.095 mp padure si 30.936 mp teren arabil si faneata. Padurea ...

56,031 m2

Criscior, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, decomandat in Deva, zona Ultracentral   Ion Ceanga
1
2

Apartament 2 camere, decomandat in Deva, zona Ultracentral Ion Ceanga

ID IMOBIL 1055 Va propun spre vanzare apartament 2 camere, decomandat in Deva, zona Ultracentral Ion Ceanga: Detalii imobil: etaj 4 in bloc de 4 nivele acoperis facut recent balcon inchis usa metalica la intrare ferestre termopan cu tamplarie PVC centrala termica parchet, gresie, faianta ...

1145 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, Et. 1   zona Gojdu- Scoala Generala nr.4
15
2

Apartament 2 camere in Deva, Et. 1 zona Gojdu- Scoala Generala nr.4

ID IMOBIL 1059 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Gojdu- Scoala Generala nr.4 Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 etaje balcon inchis vedere pe 2 parti bloc izolat pe exterior baie cu geam usa metalica usi interioare schimbate termopan cu tamplarie PVC gresie, ...

1413 EUR/m2 | 46 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandate in Deva, zona Piata Centrala + Boxa
14

ID IMOBIL 1060 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala Detalii imobil: parter inalt in bloc de 4 etaje decomandat balcon inchis camara boxa intabulata bloc izolat pe exterior usa metalica usi interioare schimbate termopan cu tamplarie PVC parchet, ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Minerului
9
1

Apartament 2 camere in Deva, zona Minerului

ID IMOBIL 1061 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Minerului Detalii imobil: parter in bloc de 4 etaje suprafata utila 44 mp baie cu geam ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet clasic, gresie, faianta centrala termica mobilat si utilat cum se vede in imagini Pret: ...

1114 EUR/m2 | 44 m2

Minerul, Deva, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere cu grădină, Hunedoara, micro 4, parter. Pret 36500 EUR neg
9
6

Vând apartament cu 2 camere, situat la parterul unui bloc din Hunedoara în cartierul Micro 4, zona liniștită. Apartament se află într-un bloc de cărămidă, pe mijloc, cu următoarele îmbunătățiri: * centrala termică proprie * ușa intrare antiefracție * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * balcon închis ...

777 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand spațiu cu destinație de magazie
5
2

Vand spațiu cu destinație de magazie

Vând spațiu în suprafață de 100 mp, împreună cu terenul aferent, cu destinația de magazii, parte din punctul termic din curtea Lic Energetic din Deva. Preț 16.000 euro.

160 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

Central Hunedoara spatiu comercial birouri salon 58mp
9

Central Hunedoara spatiu comercial birouri salon 58mp

Inchiriem spatiu comercial in centrul Hunedoarei- zona Teatru Casa de Cultura, vis-a-vis de pizzeria Roma. - suprafata 58mp Format din: - o zona de intrare receptie, o camera mare, 2 incaperi adiacente, hol si o baie. Potrivit pentru: frizerie, birouri, salon de infrumusetare, salon de masaj, vanzare ...

58 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 3 camere..2 terase..centrală..termopane..  bloc D13 ..etajul 8!! 8

Vând apartament 3 camere..2 terase..centrală..termopane.. bloc D13 ..etajul 8!!

Detalli la nr de telefon... !!

294 EUR/m2 | 68 m2

Vulcan, Hunedoara

vand apartament decomandat Deva , strada Eminescu
7

vand apartament decomandat Deva , strada Eminescu

Proprietar Vand apartament spațios în Deva, zona Mihai Eminescu (vis-a-vis de Profi Super)! Nu rata ocazia de a te muta într-un apartament complet mobilat, situat într-o zonă liniștită,excelentă din Deva! Etaj 4 din 4, cu vedere spre partea din spate toate cele 4 ferestre oferă intimitate și lumină ...

1230 EUR/m2 | 68 m2

Deva, Hunedoara

Garsoniera de închiriat Simeria
2
2

Garsoniera de închiriat Simeria

Închiriez garsonieră Simeria gara,mobilata,mașină spălat,frigider,centrala termica tel #

25 m2

Simeria, Hunedoara

Promovat
Garaj cu sup.30m2 + curte de 290m2
5
1

Garaj cu sup.30m2 + curte de 290m2

Se ofere spre închiriere garaj cu sup. de 30m2 + o curte cu o suprafață de 290m2.Garajul dispune de curent electric 220v și 380v(trifazic), apă,sistem de supraveghere și o curte generoasă. Prețul chiriei este de 1200 Ron luna + 2400 Ron depozit. La semnarea contractului se plătește chiria pe lună în ...

30 m2

Hunedoara, Hunedoara

Inchiriez apartament in Cluj Napoca
3

Inchiriez apartament in Cluj Napoca

Inchiriez apartament cu 2 camere in Cluj Napoca etajul 3 din 4 , cartierul Dambul Rotund str Jean Jaures, Apartamentul este decomandat , mobilat si bucataria complet utilata.Pretul este de 530 euro, negociabil. Nu doresc colaborare cu agentie imobiliara. Va rog sa sunati pentru deta ...

55 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casa de vânzare sat Gurasada
8
12

Casa de vânzare sat Gurasada

Vând casa in Gurasada, județul Hunedoara, la 35 km de Deva - 31 minute pa A1, drum asfaltat. Casa are 3 camere, baie, bucătărie, terasa acoperită de 30 mp, curent trifazat, apa curenta si fântâna, cămara 20mp, lemnărie, garaj, zone de depozitare, zona de grătar, pomi fructiferi. Preț 45.000 euro, negociabil ...

450 EUR/m2 | 100 m2

Gurasada, Hunedoara

Vand teren si padure de brad in M-tii Parang
5
19

Vand teren si padure de brad in M-tii Parang

Pasune si padure de brad ( 12000 m2 pasune si 20000 m2 padure de brad ). Drum,apa si posibilitate de alimentare cu energie electrica di apropiere . La 10 min.de telescaun si langa partiile de schi din M-tii Parang. Se pot construi cabane.

32,000 m2

Petrosani, Hunedoara

Casa de vinzare propietate
5
2

Casa de vinzare propietate

Vînd casa in Petrosani construită anul 2007 , compusă din 2 cam ,1 bucatarie ,1 baie ,2 colidoare .Anexe ,centrala pe lemne 2 camari plus loc depozitare lemne de foc .Gradina 600 mp Constructia are suprafata 100 mp .Pret negociabil 80.000 mii eur .Tel

114 EUR/m2 | 700 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand casa
5
3

Vand casa

vând casă cu 2 camere bucătărie hol baie anexe cu centrala termica pe lemne 190 mp total mai multe detalii la fata locului

500 EUR/m2 | 90 m2

Est, Aninoasa, Hunedoara

Garaj vinzare Deva str D Zamfirescu

Garaj vinzare Deva str D Zamfirescu

Garaj de vinzare. Str D Zamfirescu . În spate la Dispensarul medical Deva jud hunedoara

Deva, Hunedoara

Vand casa in Aurel Vlaicu

Vand casa in Aurel Vlaicu

Vă propunem spre vânzare o casă primitoare,partial utilată, situată în satul istoric Aurel Vlaicu (comuna Geoagiu),jud Hunedoara. Proprietatea este ideală atât ca locuință permanentă, cât și ca reședință de vacanță, oferind confortul modern într-un cadru liniștit, la aproximativ 10 km de stațiunea ...

87 EUR/m2 | 600 m2

Aurel Vlaicu, Hunedoara

Teren intravilan 2500m2, Beriu, Hunedoara.
9

Teren intravilan 2500m2, Beriu, Hunedoara.

Teren intravilan de 2500m2, in localitatea Beriu, Hunedoara. Ca punct de reper, se afla in spatele sectiei de politie, aproape de primarie si de ferma de pasari. Are un bazin de apa facut din piatra si acoperit cu lemn de 8x6m2 aproximativ. Se poate da si la schimb pe o alta parcela in zona de munte ...

2,500 m2

Beriu, Hunedoara

Vând teren în zona Stadion Hațeg lângă drumul auto!Pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați 2

Vând teren în zona Stadion Hațeg lângă drumul auto!Pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

Vînd teren în Hațeg lângă stadion!Ptr mai multe detalii sunați la nr de telefon

45,000 m2

Hateg, Hunedoara

Categorii

Imobiliare

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (1075) Hunedoara (330) Petrosani (110) Simeria (87) Brad (82) Orastie (68) Vulcan (65) Petrila (52) Lupeni (50) Hateg (42) Soimus (25) Criscior (18) Calan (16) Uricani (15) Barsau (14) Ilia (13) Rau de Mori (13) Bacia (12) Bejan (11) Cristur (10) Geoagiu-Bai (10) Vata de Jos (10) Balata (9) Baia de Cris (8) Dobra (8) Geoagiu (8) Pestisu Mare (8) Vetel (8) Bretea Muresana (7) Zam (7) Almasu Mic (6) Aurel Vlaicu (6) Boholt (6) Luncoiu de Sus (6) Mintia (6) Pestisu Mic (6) Simeria Veche (6) Almasu Sec (5) Beriu (5) Bosorod (5) Branisca (5) Clopotiva (5) Ghelari (5) Lesnic (5) Romosel (5) Teliucu Inferior (5) Toplita (5) Aninoasa (4) Barbura (4) Cainelu de Sus (4) Certeju de Sus (4) Gothatea (4) Josani (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Runcu Mare (4) Tisa (4) Almas-Saliste (3) Banita (3) Baru (3) Blajeni (3) Bulzestii de Sus (3) Campu lui Neag (3) Cerbal (3) Chimindia (3) Cozia (3) Dealu Mare (3) Govajdia (3) Gros (3) Gurasada (3) Harau (3) Hartagani (3) Livadia (3) Luncoiu de Jos (3) Martinesti (3) Nadastia de Jos (3) Nojag (3) Nucsoara (3) Paulis (3) Rapoltu Mare (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Santandrei (3) Stanija (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Tebea (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Vata de Sus (3) Bacaia (2) Bacea (2) Baiesti (2) Balsa (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Buces (2) Bucuresci (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cincis-Cerna (2) Costesti (2) Dudesti (2) Fizesti (2) Fornadia (2) General Berthelot (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Oprisesti (2) Orastioara de Jos (2) Orastioara de Sus (2) Poieni (Densus) (2) Rachitova (2) Rapoltel (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Roscani (2) Sacaramb (2) Salistioara (2) Santuhalm (2) Saulesti (2) Serel (2) Silvasu de Sus (2) Taratel (2) Tatarasti (2) Teliucu Superior (2) Tomesti (2) Ulies (2) Unciuc (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Archia (1) Baita (1) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mare (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batiz (1) Batrana (1) Boiu (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Cigmau (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dalja Mica (1) Dancu Mic (1) Dealu Babii (1) Dobrot (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Feregi (1) Fintoag (1) Furcsoara (1) Galati (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1) Micanesti (1) Mihaileni (1)