Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Deva Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
#Garsoniera Deva renovata
10
2

#Garsoniera Deva renovata

#GarsonieraDeva, #Apartament 1 camera 27 mp, -complet renovata, etaj 3! Centrala termica pe gaz, contor separat de apa, aer conditionat, mobilata complet, masina de spalat, cuptor microunde, plita pe gaz, frigider! Pentru nefumatori! Nu se accepta animale de companie! Contract pe minim 1 an. Se achita ...

27 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Pescarie,Afacere de vanzare
5
3

Pescarie,Afacere de vanzare

Se vinde 33% din acțiunile unei societăți piscicole performante și profitabile Locație: Sat Aurel Vlaicu, județul Hunedoara Luciu de apă: 100 hectare lacuri amenajate cu alimentare directă din râul Mureș. Dotări complete și moderne: Birouri administrative Magazii de procesare a peștelui Hală de depozitare ...

Deva, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva
10
28

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva

Apartament 3 camere modificat din 4 camere 2 bai living cu șemineu, complet mobilat și utilat ST 100 mp Deva zona Casa de pensii vedere în 3 părți centrala termica aer condiționat. Preț 600 EUR.

100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere zona centrala Deva
4
31

Apartament 2 camere zona centrala Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp +balcon 6 m, centrala termica noua, termopan, parchet gresie faianta ușa metalica la intrare, renovat complet. Preț 67000 EUR

1175 EUR/m2 | 57 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
19

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Teren de vânzare în Petroșani

Teren de vânzare în Petroșani

Teren de vânzare în Petroșani str Maleia 471m intravilan

471 m2

Deva, Hunedoara

Proprietar, 750 mp teren intravilan, Deva, 24 eur/mp
8
1

Proprietar, 750 mp teren intravilan, Deva, 24 eur/mp

Proprietar, vand 750 mp teren intravilan, 24 eur/mp. Dimensiuni parcela: 50 mp X 15 mp. Front stradal 15 mp. Utilitati la 300 m, drum pietruit si astfalt la 100 m. Categorie: curti constructii. Suprafata NU este traversata de linii de inalta tensiune, gaze, termoficare, telefonie etc.

Bejan, Deva, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

proprietar, inchiriez garsoniera in Deva, zona ultracentrala
5
3

proprietar, inchiriez garsoniera in Deva, zona ultracentrala, mobilata si utilata cu entrala termica, termopane, aragaz, frigider, masina de spalat rufe. ALTE INFORMATII NUMAI LA TELEFON

30 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Vand complex comercial
10
3

Vand complex comercial

Vand complex comercial,afacere la cheie,situat la DN7 Santuhalm,in Deva,compus din 3 cladiri,in suprafata totala de 1100 mp,situate pe un teren de 4800 mp.Deschidere la drum national DN7 de 25 m,2 bransamente curent de 30 kw,2 bransamente gaz,canalizare si apa curenta,curte betonata si ingradita.Spatiile ...

167 EUR/m2 | 4,800 m2

Santuhalm, Deva, Hunedoara

vand teren agricol extravilan
4
1

vand teren agricol extravilan

o parcela are 5790 mp, front stradal 19 m la dn 69 Deva, 3km - Mintia 300m, teren incadrat in planul cadastral pe valea Devei- primaria Vetel, pret 5 euro mp, celelalte doua parcele se afla in spate la termocentrala Mintia 2715 mp faneata si 2216 mp agricol pret 2 euro mp. Proprietar persoana fizica ...

5,790 m2

Deva, Hunedoara

 Casa cu 3 apartamente
19
16

Casa cu 3 apartamente

Vând casă cu grădină si garaj in Deva, Str. N. Grigorescu. Casa este compusa din 3 apartamente separate, din care doua apartamente cu 2 camere bucatarie si baie, iar un apartament cu 4 camere bucatarie, camara si baie. Fiecare apartament are si câte un garaj, si teren aferent ca si gradina si curte . ...