Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Deva Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
  Apartament EXCLUSIVIST cu scară interioara si curte - imobil P+2 | DESIGN 2025
12

APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Promovat
Pescarie,Afacere de vanzare
5
1

Pescarie,Afacere de vanzare

Se vinde 33% din acțiunile unei societăți piscicole performante și profitabile Locație: Sat Aurel Vlaicu, județul Hunedoara Luciu de apă: 100 hectare lacuri amenajate cu alimentare directă din râul Mureș. Dotări complete și moderne: Birouri administrative Magazii de procesare a peștelui Hală de depozitare ...

Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere în Deva, Bulevard 1 Decembrie 1918 3

Apartament 2 camere în Deva, Bulevard 1 Decembrie 1918

Detalii imobil: poziție spre bulevard, ultra central, lângă Cinema Patria și Pizzeria Al Forno deasupra agenției imobiliare apartament situat la etajul 1 din 3 apartament ne-decomandat, suprafață 44 mp apartamentul necesită renovare are balcon bloc de căramidă Vândut direct de proprietar. Negociab ...

1364 EUR/m2 | 44 m2

Centru+Vechi, Deva, Hunedoara

Vand   Inchiriez garsoniera zona Hermes

Vand Inchiriez garsoniera zona Hermes

Vand Inchiriez garsoniera zona Hermes . Tel.

1250 EUR/m2 | 24 m2

Deva, Hunedoara

12 euro mp teren in Deva-Sântuhalm (in spatele reprezentantei Mercedes)
8
6

Oferta UNICĂ! Teren plasat în intravilanul localității Sântuhalm, în spatele reprezentanței Mercedes, cu acces din DN7 (300m distanță) prin strada Fermierilor. Teren extrem de plat, cu acces la ambele capete (vezi foto). 12.000 mp cu front stradal de 16m. Principala cale de acces: drum asfaltat, canalizare, ...

Santuhalm, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
3
30

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere 2 bai 4 balcoane etaj 2 Deva zona ultracentrala,centrala termica,termopan, parchet stejar,usa metalica la intrare.pret 115000 Euro.

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva
10
28

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva

Apartament 3 camere modificat din 4 camere 2 bai living cu șemineu, complet mobilat și utilat ST 100 mp Deva zona Casa de pensii vedere în 3 părți centrala termica aer condiționat. Preț 600 EUR.

100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
28

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
1
31

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
9
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere ultracentral Deva
1
20

Apartament 3 camere ultracentral Deva

Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR

1278 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Proprietar,vand teren pentru casa - pret bun 9

Proprietar,vand teren pentru casa - pret bun

Proprietar, vand teren pentru casa in Deva, situat pe deal, in spatele fostului liceu Traian, prelungirea strazii Vulcan, suprafata de 704 mp + 122 mp cota de drum , total 826 mp,deschidere de aprox.25 mp la drum privat. Terenul este drept, nu necesita amenajari de terasare, este in curs de transformare ...

Deva, Hunedoara

Teren pe strada Plaiului, langa bazinele de apa Deva 700
6
10

Teren pe strada Plaiului, langa bazinele de apa Deva 700

Terenul (construibil), este compus din 2 parcele cadastrale aproximativ egale ca suprafata,(441 mp si 530 mp). Langa acestea se afla o platforma de acces auto ( eventual amplasare 2 - 3 garaje), in suprafata de 196 mp. Cota care revine acestui teren este de 93 mp, adica jumatate. Accesul se face pe un ...

Deva, Hunedoara

Inchiriez spatiu in depozit pe termen scurt! locatia oras deva

Depozitez, inchiriez spatiu in depozit pe termen scurt sau mediu. Daca ai nevoie pentru o perioada de cateva zile sau saptamani de spatiu pentru mobila ta sau ai un excedent de marfa si vrei sa o depozitezi in conditii de siguranta, detin disponibil 190mp de spatiu in depozit. Ai depozitul tau fara ...

190 m2

Depozitelor, Deva, Hunedoara

Garsoniera MARASTI parter
4
2

Garsoniera MARASTI parter

Garsoniera de inchiriat parter,langa Sala Sporturilor,mobilata,ZUGRAVITA SI PARCHETATA RECENT, CENTRALA TERMICA cu garantie 1 luna avans