apartament de vanzare
Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
14 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
14 mai
#GarsonieraDeva, #Apartament 1 camera 27 mp, -complet renovata, etaj 3! Centrala termica pe gaz, contor separat de apa, aer conditionat, mobilata complet, masina de spalat, cuptor microunde, plita pe gaz, frigider! Pentru nefumatori! Nu se accepta animale de companie! Contract pe minim 1 an. Se achita ...
27 m2
Deva, Hunedoara
ieri 18:18
Se vinde 33% din acțiunile unei societăți piscicole performante și profitabile Locație: Sat Aurel Vlaicu, județul Hunedoara Luciu de apă: 100 hectare lacuri amenajate cu alimentare directă din râul Mureș. Dotări complete și moderne: Birouri administrative Magazii de procesare a peștelui Hală de depozitare ...
Deva, Hunedoara
azi 08:32
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva, Str. Zarandului Detalii tehnice 66 mp utili 3 camere decomandate + 2 băi compartimentare ideală pentru locuit sau activități comerciale Bucătărie separată + balcon închis (spațiu suplimentar de birou depozitare) Hol generos zonă de recepție sau acces ...
1230 EUR/m2 | 66 m2
Piata Centrala, Deva, Hunedoara
azi 11:50
Casă compusă din 4 camere, baie, bucătărie, încălzire - centrală pe lemne. Apă de la rețea și fântână în curte. Canalizare, fosă septică. Anexe 41+51mp. Curte+ grădină 2586 mp. Internet și televiziune prin fibră optică Orange. Preț 62000 euro. Mai multe detalii în privat la telefon
585 EUR/m2 | 106 m2
Deva, Hunedoara
azi 11:46
Apartament 2 camere în circuit Deva ST 51,45 mp + balcon 4 m bloc de caramida geam la baie, centrala termica, termopan peste tot inclusiv balconul, parchet stejar, izolat exterior cu polistiren 10 cm. Preț 55.000 EUR.
57 m2
Deva, Hunedoara
azi 11:18
Apartament 3 camere modificat din 4 camere 2 bai living cu șemineu, complet mobilat și utilat ST 100 mp Deva zona Casa de pensii vedere în 3 părți centrala termica aer condiționat. Preț 600 EUR.
100 m2
Deva, Hunedoara
azi 11:18
Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.
1360 EUR/m2 | 50 m2
Deva, Hunedoara
azi 11:18
Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.
1239 EUR/m2 | 67 m2
Deva, Hunedoara
azi 11:17
Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR
1196 EUR/m2 | 56 m2
Deva, Hunedoara
azi 11:14
Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR
2778 EUR/m2 | 27 m2
Deva, Hunedoara
azi 11:14
1239 EUR/m2 | 67 m2
Deva, Hunedoara
azi 11:14
Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR
1214 EUR/m2 | 56 m2
Deva, Hunedoara
azi 11:13
garsoniera in regim hotelier deva bulevardul Iuliu Maniu vizavi de McDonald's etajul 5 este lift se închiriază minim 2 zile preț 200 de lei
29 m2
Deva, Hunedoara
azi 11:13
Vand teren intravilan in Zavoi, partea de jos in suprafata de 400 mp, situat pe strada Mihail Sadoveanu FN, PUZ aprobat (case individuale sau insiruite ,regim de inaltime P+2. Front stradal 13,65 mp Utilitati : apa, canal in fata terenului, curent , gaz la 100 m distan ...
400 m2
Zavoi, Deva, Hunedoara
azi 11:03
APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...
1357 EUR/m2 | 42 m2
Bejan, Deva, Hunedoara
azi 10:58
Apartament cu doua camere decomandat de vânzare 39.000 euro strada minerului bl.39 Necesita renovare.detalii doar la telefon
905 EUR/m2 | 42 m2
Deva, Hunedoara
azi 10:27
ID IMOBIL 976 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona centrala. Detalii imobil: etaj 2 4 - boxa si garaj in bloc decomandat - suprafata utila a apartamentului =62 mp - suprafata boxa= 10 mp - suprafata garaj= 20 mp bucatarie spatioasă + cămară - debara 2 balcoane mari baia ...
1935 EUR/m2 | 62 m2
Emanoil+Gojdu, Deva, Hunedoara
azi 09:54
Vând apartament cu 3 camere în Deva, Aleea Magnoliei, zona fostei Poliții, zona 0. Apartamentul a fost visul nostru și asta până să avem copilași. Problema sunt maimuțele noastre, care au ajuns la nivelul la care apartamentul nu le mai încape. Au nevoie de curte, copaci și libertate. Ce primiți: ...
1702 EUR/m2 | 57 m2
Deva, Hunedoara
azi 09:34
Terenul (construibil), este compus din 2 parcele cadastrale aproximativ egale ca suprafata,(441 mp si 530 mp). Langa acestea se afla o platforma de acces auto ( eventual amplasare 2 - 3 garaje), in suprafata de 196 mp. Cota care revine acestui teren este de 93 mp, adica jumatate. Accesul se face pe un ...
Deva, Hunedoara
azi 09:32
Catina(Hippophae rhamnoides),supranumita "Ginsengul romanesc"si "Lamaia nordului"Catina este cunoscuta si folosita inca din antichitate ,atat ca si fruct dar si pentru importantele sale beneficii curative .Fructele de catina sunt foarte bogate in vitamina C, de doua ori mai bogate decat macesele si ...