Imobiliare Deva Hunedoara

Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Deva Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Pescarie,Afacere de vanzare
5
1

Pescarie,Afacere de vanzare

Se vinde 33% din acțiunile unei societăți piscicole performante și profitabile Locație: Sat Aurel Vlaicu, județul Hunedoara Luciu de apă: 100 hectare lacuri amenajate cu alimentare directă din râul Mureș. Dotări complete și moderne: Birouri administrative Magazii de procesare a peștelui Hală de depozitare ...

Deva, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Promovat
  Apartament EXCLUSIVIST cu scară interioara si curte - imobil P+2 | DESIGN 2025
12

APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vânzare în centrul Devei-ideală pentru Investiție!
10
3

Casă de vânzare în centrul Devei-ideală pentru Investiție!

Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă ultracentrală a orașului Deva, oferind un spațiu generos și multiple posibilități de utilizare. Construită în anul 2003, această casă se desfășoară pe trei niveluri și dispune de o suprafață totală de 420m2, dintre care 280m2 sunt ...

911 EUR/m2 | 280 m2

Deva, Hunedoara

Tern+fundație de vanzare in Archia
2
3

Tern+fundație de vanzare in Archia

Se vinde teren 547mp+fundație intravilan in Archia Deva str Dragan Munteanu Apa.canal Zona liniștită cu vedere spre oras Merita de vazut

Deva, Hunedoara

Vand teren intravilan 400 mp,strada Mihail Sadoveanu, PUZ aprobat(P+2)
6

Vand teren intravilan in Zavoi, partea de jos in suprafata de 400 mp, situat pe strada Mihail Sadoveanu FN, PUZ aprobat (case individuale sau insiruite ,regim de inaltime P+2. Front stradal 13,65 mp Utilitati : apa, canal in fata terenului, curent , gaz la 100 m distan ...

400 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Vand teren riu mare retezat(clopotiva)
10
3

Vand teren riu mare retezat(clopotiva)

Vand teren Riu Mare Retezat. Clopotiva ( zona schit), suprafata 2700 mp, curent, apa, imprejmuita cu gard, terasa, zona Nisipoasa .

Deva, Hunedoara

Teren de vanzare
1
8

Teren de vanzare

Terenuri de vanzare,sat Almasu-Sec,la 5 km de Deva,jud.Hunedoara.

Deva, Hunedoara

Vand garsoniera, 31 mp., zona Gării
4
5

Vand garsoniera, 31 mp., zona Gării

Vând garsonieră spațioasă și luminoasă, cu suprafața de 31 mp, et. 2, situată pe Bulevardul Iuliu Maniu, Bl. I, într-o zonă centrală și foarte bine conectată la mijloace de transport, chiar vis-a-vis de restaurantul McDonald s și în apropierea Gării. Garsoniera este mobilată și utilată complet, fiind ...

1645 EUR/m2 | 31 m2

Garii, Deva, Hunedoara

teren dn7, vind sau inchiriez,frontul direct la dn 7
6

teren dn7, vind sau inchiriez,frontul direct la dn 7

vind sau inchiriez , eventual schimb teren direct cu fronttul stradal la DN 7,SP 7100 mp,FS19 m, aproximativ 250 m ,la iesire dinn SIMERIA spre Deva,se pot construi hale industriale,parc auto,,parc de panouri fotovoltaece de 1000 kw se pot monta ,etc PRET , Pret inchiriere 2000 eu , Eventual schimb ...

Deva, Hunedoara

Închiriez ap 2 Camere ultracentral ,proprietar
10
15

Închiriez ap 2 Camere ultracentral ,proprietar

Închiriez apartament 2 camere ultracentral Centrala termica proprie,internet+tv, cheltuieli cu întreținerea minime Valoarea de chirie este de 250 euro lună plus garanția 1 luna. Accesul cu animale de companie este permis doar cu acordul proprietarului și plată garanție suplimentara 250 euro. Nu se ...

54 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700
6
1

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700

Terenul (construibil), este compus din 2 parcele cadastrale aproximativ egale ca suprafata,(441 mp si 530 mp). Langa acestea se afla o platforma de acces auto ( eventual amplasare 2 - 3 garaje), in suprafata de 196 mp. Cota care revine acestui teren este de 93 mp, adica jumatate. Accesul se face pe un ...

1,150 m2

Deva, Hunedoara

de vanzare

de vanzare

Vind padure in localitatea Deva cu o suprafata de 1,74ha ,acces din sosea.Varsta padurii aproximativ 60 ani.Pret negociabil 10 Euro mp, suprafata totala: 17400, Front stradal: 6

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva
10
15

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva

Vând apartament 3 camere,62,3 mp plus balcon de 6,6 mp,etaj 2, zonă ultracentrală (LIDO).Compus din 2 dormitoare cu intrări separate,living, bucătărie,2 băi-o baie are geam,debara pentru depozitare,2 holuri.Centrală termică, geamuri termopan, parchet laminat,ușă metalică la intrare.Prețul este ușor negociabil.Se ...

1100 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

Loc de veci dublu Petroșani

Loc de veci dublu Petroșani

Vănd loc de veci dublu,neamenajat,cimitirul de lîngă SUP Petroșani.

Deva, Hunedoara

Vand teren in Deva
1
1

Vand teren in Deva

Vand teren cu cabana in Deva, zona Mos Opinca.

Deva, Hunedoara

Teren,Deva Aleea Cascadei 11

Teren,Deva Aleea Cascadei

vand teren intravilan 525 m2,Front Stradal 20 m,Deva,Asfalt,Apa,Canalizare,Curent,loc Deva,Aleea Cascadei(prelungirea Vulcan) pret 25000 euro

500 m2

Deva, Hunedoara

Inchiriez  spatiu comercial
8

Inchiriez spatiu comercial

Inchiriez spatiu comercial in Deva Str.Marasti ,bl.D3 ,aprox 40 mp ,2 camere ,grup sanitar ,functioneaza in prezent ca si cabinet psihologic , plus loc de parcare gratis ,exclus mag. alimentar.Incepind cu data 1 iunie 2026 chirie +garantie

40 m2

Deva, Hunedoara

Închiriez Apartament 1 camera - Garsoniera  Deva, Et.2
4
3

Închiriez Apartament 1 camera - Garsoniera Deva, Et.2

Proprietar închiriez apartament 1 camera, decomandat, modern, situat in apropierea Pieței Gării din Deva. Blocul este construit in anul 2009, proprietatea are curte interioară, acces la poartă cu telecomandă, in curte dispune de loc privat de parcare. Imobilul situat la etajul 2, suprafață utila 38 ...

38 m2

Deva, Hunedoara

Vand teren extravilan situat intre Deva si satul Cozia
4

Vand teren extravilan situat intre Deva si satul Cozia

Vând teren 2615mp extravilan situat intre Deva si satul Cozia, terenul este la 5km de centrul Devei cu acces din drum asfaltat, este situat la marginea pădurii, ideal pentru cine vrea intimitate dar și proximitate fata de oras. Pe teren se poate construi legal anexa gospodărească (cabana) sau se poate ...

Deva, Hunedoara

Proprietar-Garsoniera Deva-zona Piata centrala,220E luna
10
3

Proprietar-Garsoniera Deva-zona Piata centrala,220E luna

Garsoniera, et 3 din 10, Centrala Gaz, Deva- strada Ion Creanga-Bdul Decebal. Mobilata si utilata, Clima, masina de spalat rufe, balcon inchis, libera. Nu se accepta animale de companie; Chirie 220E luna, Garantie 300E.

28 m2

Deva, Hunedoara

vand casa!
5

vand casa!

casa în roșu P+M casa are 100mp 10 5 intabulata! terenul 1700 intabulați ! apa, canalizare, curent! gazul e la poarta !

600 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva
10
28

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva

Apartament 3 camere modificat din 4 camere 2 bai living cu șemineu, complet mobilat și utilat ST 100 mp Deva zona Casa de pensii vedere în 3 părți centrala termica aer condiționat. Preț 600 EUR.

100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
3
30

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere 2 bai 4 balcoane etaj 2 Deva zona ultracentrala,centrala termica,termopan, parchet stejar,usa metalica la intrare.pret 115000 Euro.

Deva, Hunedoara

Vilă P+1 Deva
10
31

Vilă P+1 Deva

Vilă P+1 Deva strada Zavoi, constructie nouă din cărămidă poroterm acoperită cu țiglă metalica, SC 293 mp, ST teren 500 mp imprejmuit cu gard de zidărie iluminat noaptea. La parter avem living cu șemineu, bucătărie, cămară, terasă, barbeque, cuptor de pâine, baie, camera de oaspeți, cameră tehnică și ...

939 EUR/m2 | 293 m2

Emanoil+Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere ultracentral Deva
1
20

Apartament 3 camere ultracentral Deva

Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR

1278 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
9
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
1
30

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
28

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Vind apartament 2 camere decomandat ultracentral
5
26

Vind apartament 2 camere decomandat ultracentral

Se afla pe Al.Neptun Bl34Se vinde complet mobilat si utilat ,gresie ,faianta uși geamuri termopan acoperiș facut recent garanție 15 ani

1189 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament trei camere
6
2

Vand apartament trei camere

Vand apartament trei camere decomandate, cu doua bai, beci, CT proprie, izolat termic, geamuri termopan.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Ceangaiască, Deva, Hunedoara

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700
6
3

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700

Deva, Hunedoara

Închiriez apartament ultracentral 2 camere
10
1

Închiriez apartament ultracentral 2 camere

Se închiriază pe termen lung apartament 2camere in Deva,decomandat 65mp,la curte garaj, toate utilitățile contorizate, complet mobilat utilat. Are centrAla proprie, aer condiționat, liber din ianuarie, se solicită garanție, nu se acceptă animale, utilitățile in sarcina chiriaș. Apartament este in spatele ...

65 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Vând casă tip cabană
10
24

Vând casă tip cabană

Vând casă tip cabană,zona cabana Căprioara pe strada Aurel Vlaicu.Suprafața 1300mp. Două intrări de acces,pomi fructiferi. Apă din fântâna proprie ,curent încălzire cu lemne.

570 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

Vând patru parcele de teren in Deva pentru construcție locuințe.
2
16

Vând patru parcele de teren in Deva pentru construcție locuințe.O parcela este situata mai jos de blocurile din zona Archia cu o suprafață de 450 mp,preț 20000 euro negociabil, o altă parcela situata in zona licee, cu o suprafață de 874 mp, preț 18000 de euro negociabil, o altă parcela situata in zona ...

Deva, Hunedoara

Vând casă în Deva sau schimb cu apartament sau garsoniera+diferența
5
2

Vând casă în Deva sau schimb cu apartament sau garsoniera+diferența ,casa are D+P+M, 2beciuri barbeque,5camere ,2băi, curte, centrala termica proprie, instalație pe cupru,garaj ,terasă...în caz de schimb cu apartament sau garsoniera nu doresc decât parter sau et 1...

200 EUR/m2 | 105 m2

Ceangai, Deva, Hunedoara

Vând casă, 24 km până la Deva 2

Vând casă, 24 km până la Deva

Casă compusă din 4 camere, baie, bucătărie, încălzire - centrală pe lemne. Apă de la rețea și fântână în curte. Canalizare, fosă septică. Anexe 41+51mp. Curte+ grădină 2586 mp. Internet și televiziune prin fibră optică Orange. Preț 62000 euro. Mai multe detalii în privat la telefon

585 EUR/m2 | 106 m2

Deva, Hunedoara

Vând sau Schimb apartament cu 3 camere,zona Kogălniceanu Deva
7
12

Vând apartament cu 3 camere,et.3 din 4,intrări separate, spațios și luminos, suprafață utilă 66 mp plus balcon mare,bloc de cărămidă.Poziție excelentă, Aleea Constructorilor, zonă liniștită cu multă verdeață, la doi pași de centru.Dotări: Centrală termică, parchet din lemn natural bine intreținut, ușă ...

986 EUR/m2 | 71 m2

Deva, Hunedoara

inchiriez garsoniera zona Mag Tineretului
5

inchiriez garsoniera zona Mag Tineretului

Inchiriez garsoniera zona ultracentrala (mag. Tineretului), de preferinta pe perioada indelungata. Garsoniera este situata la etajul 1 si este complet mobilata si utilata cu centrala termica, masina de spalat rufe, aragaz,cuptor cu microunde, etc. Compartimentarea este astfel: camera spatioasa cu pat ...

28 m2

Deva, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Vând sau schimb apartament 3 camere, etaj 3,zonă centrală Deva
4
2

Vând sau schimb apartament cu 3 camere,intrări separate,suprafață utilă 66 mp plus balcon mare.Bloc de cărămidă,etaj 3 din 4.Zonă centrală, Aleea Constructorilor.Neamenajat.Accept și schimb cu apartament cu două camere,zonă centrală, etaj intermediar.Mai multe detalii la nr zero șapte patru opt opt unu ...

66 m2

Deva, Hunedoara

Teren pe strada Plaiului, langa bazinele de apa Deva 700
6
10

Teren pe strada Plaiului, langa bazinele de apa Deva 700

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere etj 2 Balcescu
12
1

Ap.2 camere etj 2 Balcescu

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 2 camere, etaj 2 din 4, in bloc de cărămidă izolat termic exterior, zona Balcescu. Ap. este compus din hol cu debara, sufragerie cu balcon închis cu termopan, bucătărie, baie(cu geam), hol acces dormitor. Încălzirea se realizează cu ajutorul centralei ...

1396 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

Garsoniera zona Maxxa
8

Garsoniera zona Maxxa

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare o garsonieră cu balcon, zona Maxxa(SU=30mp), fiind situată la etajul 3 din 4. Garsoniera este amenajată clasic(centrala+clima au fost montate recent) si se vinde parțial mobilată și utilată. Mai multe detalii telefonic.