Imobiliare Deva Hunedoara

Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Deva Terasă Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
  Apartament EXCLUSIVIST cu scară interioara si curte - imobil P+2 | DESIGN 2025
12

APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700
6
1

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700

Terenul (construibil), este compus din 2 parcele cadastrale aproximativ egale ca suprafata,(441 mp si 530 mp). Langa acestea se afla o platforma de acces auto ( eventual amplasare 2 - 3 garaje), in suprafata de 196 mp. Cota care revine acestui teren este de 93 mp, adica jumatate. Accesul se face pe un ...

1,150 m2

Deva, Hunedoara

Vând teren intravilan Deva PF
4

Vând teren intravilan Deva PF

Persoana fizica vând teren intravilan Deva , strada asfaltata ,iluminat public , număr loc, zona neinundabila , împrejmuită cu stâlpi proprii , 75% stâlpi beton , 25% stâlpi metalici , terenul are două ieșiri , cealaltă pe drum privat , acces prin porți pe role a 5m lățime fiecare și portiță mica , suprafață ...

Deva, Hunedoara

 Casa cu 3 apartamente
19
15

Casa cu 3 apartamente

Vând casă cu grădină si garaj in Deva, Str. N. Grigorescu. Casa este compusa din 3 apartamente separate, din care doua apartamente cu 2 camere bucatarie si baie, iar un apartament cu 4 camere bucatarie, camara si baie. Fiecare apartament are si câte un garaj, si teren aferent ca si gradina si curte . ...

400 EUR/m2 | 120 m2

Deva, Hunedoara

OFERTA !!! Clădire spatiu comercial,birouri sau de locuit in centrul Devei, 470mp
5
7

Persoana fizica, inchiriez vind spatiu commercial central in Deva; Situat in Deva, central, str Cernei No 31 bis; Coordonate harta: 45.877717 N 22.909763 SE Distanta de la Spitalul Judetean Deva aproximativ 300 metri; Distanta de la E 68 DN 7 aproximativ 300 metri; Cladirea - constructie ...

2 EUR/m2 | 416 m2

Central, Deva, Hunedoara

Teren de vanzare panorama Deva str. Olarilor 2106mp
2
1

Teren de vanzare panorama Deva str. Olarilor 2106mp

Teren cu vedere panoramică asupra orașului Deva cu toate utilitățile în suprafață de 2.106 mp, ideal pentru casa, construcții duplex-uri etc

2,106 m2

Aurel+Vlaicu, Deva, Hunedoara

arenda teren extravilan

arenda teren extravilan

Dau in arenda teren extravilan comuna Hernacova,jud Timiș,33,8 ha o singura parcela,pentru 5ani.Pret 250euro ha an Tel:

33 m2

Deva, Hunedoara

Vând teren INTRAVILAN 8

Vând teren INTRAVILAN

Vând teren inteavilan , Deva , strada Roci , 2100 mp. Acces la drum 25 EURO mp. Detalii la telefon

Deva, Hunedoara

Apartament 2camere
4
3

Apartament 2camere

Vând apartament 2 camere in Deva Micro,40 m pătrați, bucătărie,baie,hol,debara,balcon termopan, pereți izolați interior și exterior,apa gaz curent contorizate individual,parțial mobilat,etaj 6 din 10 cu lift functionabil 24 din 24,cu loc de parcare.Pret 38000 euro negociabil.detalii la tel.

950 EUR/m2 | 40 m2

Micro+15, Deva, Hunedoara

Vând garaj în Deva lângă MAXXA
4

Vând garaj în Deva lângă MAXXA

Vând garaj în Deva lângă MAXXA. Teren concesionat pentru încă 14 ani, cu posibilitate de cumpărare.

Deva, Hunedoara

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere
10
4

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere

Vând apartament cu patru camere, bucătărie, hol central, două băi , cămară, două balcoane, situat la etajul 2 din 4, foarte călduros întrucât toți pereții sunt în interiorul clădirii, are vedere în față și în spatele blocului. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie, ca îmbunătățiri are gresie, ...

970 EUR/m2 | 82 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere,70 mp+ balcon 7 mp,Deva-poșta de colete
10
22

Apartament 3 camere,70 mp+ balcon 7 mp,Deva-poșta de colete

Se oferă spre vânzare apartament 3 camere în Deva-zona Aleea Păcii-poșta de colete, ST 70 mp utili+ balcon 7 mp,bloc din cărămidă cu 4 nivele,izolație termică externă, acoperiș din tablă pe șarpantă-renovat în anul 2024,ușă metalică la intrare,centrală termică proprie-vechime 3 ani,calorifere fontă,gresie,faianță,parchet ...

971 EUR/m2 | 70 m2

Central, Deva, Hunedoara

Proprietar, vand apartament cu 4 camere situat in Deva, Aleea Constructorilor.
2
8

Apartament cu 4 camere situat in Deva, str. Aleea Constructorilor, bl. E4, et.3, suprafata totala 80.11 mp, zona linistita, distanta mare intre blocuri cu zona verde, vecini buni, foarte aproape de scoala Andrei Saguna si de gradinita (nu se traverseaza strada), blocul este din caramida si e izolat. Amplasarea ...

1028 EUR/m2 | 72 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva
10
28

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva

Apartament 3 camere modificat din 4 camere 2 bai living cu șemineu, complet mobilat și utilat ST 100 mp Deva zona Casa de pensii vedere în 3 părți centrala termica aer condiționat. Preț 600 EUR.

100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
3
30

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere 2 bai 4 balcoane etaj 2 Deva zona ultracentrala,centrala termica,termopan, parchet stejar,usa metalica la intrare.pret 115000 Euro.

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
21

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
19

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
9
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere ultracentral Deva
1
20

Apartament 3 camere ultracentral Deva

Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR

1278 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Inchiriez garsoniera zona Marasti ,Deva sala sporturilor
10
4

Inchiriez garsoniera zona Marasti ,Deva sala sporturilor

Închiriez garsonieră zona Mărăști,profi,et 3,renovata ,utilată,masina de spălat,frigider,aragaz. usa metalica.Garantie 1500

29 m2