Imobiliare Deva Hunedoara

Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Deva Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 camera,finisat, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje,situat în zona Dacia, într-o locație liniștită,in aproapierea de Scolii Generale nr. 3. Detalii imobil: -Renovat integral finisaje moderne -Boiler Motan -Aer conditionat -Instalații electrice și termice ...

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
FILM! Resedinta nobiliara, in inima coltului verde al Vaii Nandrului: Pestisu Mic.
20

Comision cumparator: 2% + TVA din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o vila deosebita, pozitionata intr-un cadru natural de exceptie, la poalele muntilor Poiana Rusca, pe Valea Nandrului, Hunedoara. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, ...

1091 EUR/m2 | 330 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 3 camere,parter   Zona Piața Centrala
10
3

Apartament 3 camere,parter Zona Piața Centrala

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la parter, într-o zonă foarte bună zona Piața Centrala. Locuința are o suprafață de 74 mp și beneficiază de multiple avantaje: -mobilat si utilat -electrocasnice noi -boxă situată sub jumătate din apartament -coloană ...

1216 EUR/m2 | 74 m2

Piata+Centrala, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu
10
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu

Apartament cochet cu 2 camere, situat la etajul 1, perfect pentru cei care își doresc confort și eficiență! Cu o suprafață de 37 mp, locuința este izolată interior și exterior, asigurând costuri reduse la întreținere. Dispune de balcon închis cu geamuri termopan și baie cu geam pentru aerisire naturală, ...

1676 EUR/m2 | 37 m2

Mihai Eminescu, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vila zona Ultracentrala
18
1

Vila zona Ultracentrala

Green House va propune spre vanzare o proprietate situata in Deva zona Ultracentrala. Proprietatea este situata in apropierea judecatoriei-Centrul Vechi al orasului Deva. Datorita pozitiei sale, proprietatea dispune de o panorama deosebita asupra Cetatii si a orasului. Casa se imparte pe 4 nivele ...

923 EUR/m2 | 352 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere zona Piata Centrala
10

Apartament 2 camere zona Piata Centrala

Uneori, cautarea unei locuinte potrivite incepe cu o intrebare simpla: "Cum ar fi sa locuiesc intr-o zona bine conectata, dar suficient de linistita incat sa ma simt acasa?" Raspunsul poate aparea exact acolo unde nu te astepti intr-un apartament care imbina functionalitatea cu accesul rapid catre tot ...

1234 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

Apartament o camera,zona Gojdu
11

Apartament o camera,zona Gojdu

Geen House va propune spre vanzare un apartament spatios, cu o camera, intr-un bloc de caramida si stalpi de beton,in zona Gojdu, apropape de Scoala nr.4 Andrei Saguna. Apartamentul prezinta finisaje de calitate si mobilier in stare foarte buna. Compartimentare imobil: - hol de acces - living generos ...

1160 EUR/m2 | 47 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Vand teren cu cabana 49

Vand teren cu cabana

Vand proprietate zona deosebita, constructie de lemn. Suprafata curte si gradina de aproximativ 700mp. Proprietatea este imprejmuita si utilitatile sunt in curs . MERITA VAZUTA!

51 EUR/m2 | 690 m2

Deva, Hunedoara

Ofer de inchiriat 2 camere 19

Ofer de inchiriat 2 camere

Ofer de inchiriat pe termen lung apartament 2 camere, zona ITM, etaj intermediar, mobilat si utilat, ocupabil imediat.

50 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere
10
12

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere decomandat, etaj 8 din 10, Bd Nicolae Balcescu, S=65mp. Apartamentul are centrala termica, termopan, gresie, faianta, parchet si este ocupabil imediat. Pretul este usor negociabil. Tel.

1045 EUR/m2 | 65 m2

Deva, Hunedoara

10.000 mp warehouse sau productie
3
1

10.000 mp warehouse sau productie

Spatiu industrial, clasa A, sprinklere, autorizat, acces mijloace de transport in comun, situat in zona Deva. inaltime utila 10.5m, 800mp office, parcare, dock-uri tir si drive in.

10 m2

Deva, Hunedoara

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 38 mp, zona Dacia
17
1

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 38 mp, zona Dacia

BLITZ va prezenta un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, într-o zonă extrem de liniștită, ideal pentru cei care își doresc confort și intimitate. Cu o suprafață totală de 38 mp, acest apartament este perfect utilat și mobilat, oferind un spațiu optim pentru ...

1526 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Teren deva 5

Teren deva

Vând teren intravilan în Deva, zonă rezidențială, pe Aleea Minei din deStr. Roci, înscris în CF cu număr cadastral, S= 665 mp. , împrejmuit pe o latură, acces auto, utilități pe stradă (apă, canal, curent, gaz) . Preț = 14.600 Euro

665 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala, Etaj 2
17

Apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala, Etaj 2

ID IMOBIL 1064 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala: - Bloc CASIAL - bloc construit in 2009 etaj 2 in bloc de 10 nivele, situat pe mijloc suprafata utila 75 mp + balcon inchis - zona de dining balcon spatios (zona de relaxare) incorporat in zona de dining - 2 ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Piata+Centrala, Deva, Hunedoara

Spatiu comercial ultracentral
7
2

Spatiu comercial ultracentral

Suprafata de 140 mp utili. Finisaje premium. Centrala pe gaz. Aer conditionat centralizat. Racord curent mono si trifazic. 2 grupuri sanitare clienti. Grup sanitar angajati. Acces fata-spate.

140 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament cu 3 camere decomandat, zona Dorobanti, suprafata utila 74 mp + 2 balcoane, 2 bai,
15

Vand apartament cu 3 camere decomandat, zona Dorobanti, suprafata utila 74 mp + 2 balcoane, 2 bai, usa metalica, usi interioare noi, instalatia electrica si termica pe cupru, instalatii sanitare noi, centrala termica, termopane de calitate tripan, gresie, faianta, parchet, amenajat modern, etaj 7, bloc ...

1892 EUR/m2 | 74 m2

Dorobanti, Deva, Hunedoara

Vand apartament cu o camera decomandat in Deva, Eminescu (Micro 15), parter inalt, scurgere separata
10
5

Vand apartament cu o camera decomandat in Deva, zona Eminescu (Micro 15), parter inalt, scurgere separata la bucatarie si baiei, situat pe mijloc, bloc de 4 etaje, suprafata utila 32,43 mp, usa metalica, termopane, centrala termica, gresie, faianta, parchet, mobilat, utilat. Pret: 29 000 euro negociabil. ...

906 EUR/m2 | 32 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Ultracentral
14

Apartament 2 camere in Deva, zona Ultracentral

ID IMOBIL 1063 Va propun spre inchiriere apartament 2 camere in Deva, zona Ultracentral: etaj 3 in bloc de 3 etaje, situat pe mijloc baie cu geam balcon incorporat in dormitor debara centrala termica prin condensare ferestre termopan cu tamplarie PVC usa metalica parchet, gresie, faianta ...

46 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament premium cu terasă spectaculoasă – Viva Residence, Deva
7
8

Reprezentare exclusivă BLITZ | Comision 0% pentru cumpărător Vă prezentăm un apartament premium, aflat în blocul nou Viva Residence de pe Bulevardul 22 Decembrie, una dintre cele mai moderne zone rezidențiale din Deva. Detalii generale Suprafață utilă: 50 mp Suprafață construită: 70 mp Compartimentare: ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Teren intravilan 1600m  in deva.1600m .35e m
3
6

Teren intravilan 1600m in deva.1600m .35e m

Teren intravilan 1600m in deva , in spate la lidl din micro15. Terenul se afla intr-un cartier de case noi construite. Vedere superba asupra orasului . Drum de acces in fata terenului. Toate facilitățile sunt la drum.. curent , gaz , apa , canalizare. 35euro m . La 50m de noul centru de zi si noul ...

1,600 m2

Micro+15, Deva, Hunedoara

Vand teren intravilan in Deva, pretabil pentru constructie bloc de locuinte, zona Pacii, 1593 mp
5

Vand teren intravilan in Deva, pretabil pentru constructie bloc de locuinte, zona Pacii, suprafata totala 1593 mp, deschidere la strada de 22,94 metri liniari, toate utilitatile la strada langa teren. Este pretabil pentru constructie locuinte colective cu spatii comerciale la parter. Pret: 160 euro mp ...

Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere in Deva, zona Scarisoara (Astoria), etaj 3,
16
2

Vand apartament 3 camere in Deva, zona Scarisoara (Astoria), etaj 3, bloc de 4 etaje, semidecomandat, suprafata utila 45,54 mp, balcon, usa metalica, termopane, centrala termica, gresie, faianta, parchet, zugravit recent, bucatarie mobilata. Pret: 54 800 euro neg. Tel: 0724 293226. Mai multe poze, VIDEO ...

1191 EUR/m2 | 46 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 4 camere deosebit in Deva, zona bld. Decebal (ultracentral), etaj 1,
20
2

Vand apartament 4 camere deosebit in Deva, zona bld. Decebal (ultracentral), etaj 1, situat pe mijloc, izolat cu vata minerala, suprafata utila 157 mp + spatiu tehnic de 26 mp, casa scarii are intrare separata din strada, sunt doar 5 apartamente pe scara, renovat in toatalitate recent cu: usa la intrare ...

1831 EUR/m2 | 183 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Vand casa in Deva, zona Calugareni, in curs de renovare, izolata exterior cu vata bazaltica de 10 cm
9
3

Vand casa in Deva, zona Calugareni, constructie din caramida din anul 1970, in curs de renovare, izolata exterior cu vata bazaltica de 10 cm, suprafata totala de teren 1024 mp, deschidere la strada de aproximativ 15 metri, suprafata construita 116 mp, acoperis cu tigla metalica noua, proaspat tencuita ...

1103 EUR/m2 | 116 m2