Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Deva Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vilă spațioasă 5 camere | 5 balcoane | 8+1 persoane | Zonă centrală Deva
19

Cauți un spațiu generos, gata de utilizare imediată, într-o zonă centrală și liniștită din Deva? Această vilă este alegerea perfectă atât pentru locuit, cât și pentru activități comerciale (birouri, clinică, cabinete). Capacitate mare până la 8+1 persoane 2 etaje complet mobilate și utilate ...

200 m2

Baritiu, Deva, Hunedoara

Promovat
Pescarie,Afacere de vanzare
5
3

Pescarie,Afacere de vanzare

Se vinde 33% din acțiunile unei societăți piscicole performante și profitabile Locație: Sat Aurel Vlaicu, județul Hunedoara Luciu de apă: 100 hectare lacuri amenajate cu alimentare directă din râul Mureș. Dotări complete și moderne: Birouri administrative Magazii de procesare a peștelui Hală de depozitare ...

Deva, Hunedoara

Promovat
#Garsoniera Deva renovata
10
3

#Garsoniera Deva renovata

#GarsonieraDeva, #Apartament 1 camera 27 mp, -complet renovata, etaj 3! Centrala termica pe gaz, contor separat de apa, aer conditionat, mobilata complet, masina de spalat, cuptor microunde, plita pe gaz, frigider! Pentru nefumatori! Nu se accepta animale de companie! Contract pe minim 1 an. Se achita ...

27 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 camera,finisat, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje,situat în zona Dacia, într-o locație liniștită,in aproapierea de Scolii Generale nr. 3. Detalii imobil: -Renovat integral finisaje moderne -Boiler Motan -Aer conditionat -Instalații electrice și termice ...

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva
10
28

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva

Apartament 3 camere modificat din 4 camere 2 bai living cu șemineu, complet mobilat și utilat ST 100 mp Deva zona Casa de pensii vedere în 3 părți centrala termica aer condiționat. Preț 600 EUR.

100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

garsoniera in regim hotelier
5

garsoniera in regim hotelier

garsoniera in regim hotelier deva bulevardul Iuliu Maniu vizavi de McDonald's etajul 5 este lift se închiriază minim 2 zile preț 200 de lei

29 m2

Deva, Hunedoara

Vand teren intravilan 400 mp,strada Mihail Sadoveanu, PUZ aprobat(P+2)
6
1

Vand teren intravilan in Zavoi, partea de jos in suprafata de 400 mp, situat pe strada Mihail Sadoveanu FN, PUZ aprobat (case individuale sau insiruite ,regim de inaltime P+2. Front stradal 13,65 mp Utilitati : apa, canal in fata terenului, curent , gaz la 100 m distan ...

400 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Vand teren intravilan zona 700
1
1

Vand teren intravilan zona 700

De vanzare teren intravilan s=3364 mp,fs=92 ml, in baza certificatului de urbanism se pot construi locuințe individuale,cuplate sau înșiruite,regim inălțime P+2, POT=35%,situat in zona 700(intersecția 22 Decembrie cu M.Sadoveanu),preț 100 euro mp neg.

700, Deva, Hunedoara

Vand teren intravilan cu panorama
3
4

Vand teren intravilan cu panorama

Vand teren intravilan ,s=1400 mp,fs=44 ml,canalizare si apa pe teren,gazul se afla la 100 m,panorama superba aupra orasului. 45 euro mp

700, Deva, Hunedoara

Inchiriez apartament 2 camere Zamfirescu
10

Inchiriez apartament 2 camere Zamfirescu

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat,mobilat și utilat,zugrăvit recent,situat la et.3,strada Zamfirescu. Proprietarul iși rezervă dreptul de a selecta chiriașul.