Promovat
Deva - Vila  8 Camere
18
2

Deva - Vila 8 Camere

IM Imobiliare va ofera posibilitatea achizitionarii unei vile cu 8 camere situata in localitatea Deva, la o distanta de 15 km de Hunedoara. Proprietatea este constructie BCA cu acoperis din tigla. Utilitati: CURENT, APA RETEA, GAZ, CANALIZARE, INTERNET. Proprietatea ...

704 EUR/m2 | 270 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Vilă spațioasă 5 camere | 5 balcoane | 8+1 persoane | Zonă centrală Deva
19

Cauți un spațiu generos, gata de utilizare imediată, într-o zonă centrală și liniștită din Deva? Această vilă este alegerea perfectă atât pentru locuit, cât și pentru activități comerciale (birouri, clinică, cabinete). Capacitate mare până la 8+1 persoane 2 etaje complet mobilate și utilate ...

200 m2

Baritiu, Deva, Hunedoara

Promovat
Vila zona Ultracentrala
18
2

Vila zona Ultracentrala

Green House va propune spre vanzare o proprietate situata in Deva zona Ultracentrala. Proprietatea este situata in apropierea judecatoriei-Centrul Vechi al orasului Deva. Datorita pozitiei sale, proprietatea dispune de o panorama deosebita asupra Cetatii si a orasului. Casa se imparte pe 4 nivele ...

923 EUR/m2 | 352 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
FILM! Resedinta nobiliara, in inima coltului verde al Vaii Nandrului: Pestisu Mic.
20

Comision cumparator: 2% + TVA din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o vila deosebita, pozitionata intr-un cadru natural de exceptie, la poalele muntilor Poiana Rusca, pe Valea Nandrului, Hunedoara. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, ...

1091 EUR/m2 | 330 m2

Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu
8
15

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu

Apartament 3 camere decomandat zona Eminescu-Maxxa, 2 balcoane, 2 bai, 77 mp, ,usa metalica, etaj intermediar termopane, centrala termica, neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur Tel.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

Vînd urgent apartament
7

Vînd urgent apartament

Bună ziua! Vînd urgent apartament cu două camere la etajul 2-4 zona ITM- Deva. Apartamentul are două camere decomandate, două balcoane închise cu termopan,centrală termică, parchetul laminat, ușa metalică,gresie și faianță după cum se vede în poze... modificări moderne bucătărie...mobilat parțial fără ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Deva, Hunedoara

Închiriez apartament cu 2 camere, Deva, Aleea Păcii, et3
4
1

Închiriez apartament cu 2 camere, Deva, Aleea Păcii, et3

Apartamentul se află la etajul 3. Situat aproape de piață, pe Aleea Păcii. Semidecomnadat cu living, dormitor și balcon.

47 m2

Deva, Hunedoara

Teren  în Țara Hațegului de vânzare
5
3

Teren în Țara Hațegului de vânzare

Teren 6700 mp deschidere la drum județean Țara Hațegului Vând teren extravilan de 6.700 mp, cu deschidere directă la drum județean, acces foarte bun. Ideal pentru investiție, parcelare sau dezvoltare ulterioară.Teren 6700 mp deschidere la drum județean Țara Hațegului Priveliște superbă către ...

6,700 m2

Deva, Hunedoara

Vand casa in Deva P+M
10
2

Vand casa in Deva P+M

Vand casa in Deva P+M. - suprafata utila 216 mp - amprenta la sol: aprox 105 mp - curte: suprafata aprox. 150 mp - anexa: suprafata aprox 50 mp - sistem supraveghere video (4 camere) + alarma - aer conditionat - centrala pe gaz: cheltuieli foarte mici, pot justifica cu facturile din orice luna. Parter: - ...

718 EUR/m2 | 216 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament cu 3 camere, etajul 9 pe Nicolae Bălcescu
5
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 9 pe Nicolae Bălcescu

Vând apartament cu 3 camere,etaj 9 sau schimb cu casă, zona Ilia-Dobra plus diferența din partea cumpărătorului.Mai multe detalii la nr.de tel.

1015 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

#Garsoniera Deva renovata
10
2

#Garsoniera Deva renovata

#GarsonieraDeva, #Apartament 1 camera 27 mp, -complet renovata, etaj 3! Centrala termica pe gaz, contor separat de apa, aer conditionat, mobilata complet, masina de spalat, cuptor microunde, plita pe gaz, frigider! Pentru nefumatori! Nu se accepta animale de companie! Contract pe minim 1 an. Se achita ...

27 m2

Deva, Hunedoara

apartament 2 camere ultracentral
10
19

apartament 2 camere ultracentral

apartament 2 cam s-dec, zona ultracentrala,43 mp+balcon baie cu geam, amenajat , usi,.termopane, centrala termica,izolat, mobilat, utilat. Ocupabil imediat! Pret 300 eur luna +garantie.Tel.

7 EUR/m2 | 42 m2

Deva, Hunedoara

Vanzare teren intravilan, Deva zona Zavoi, 2417 mp, 50 EUR mp
1
2

Teren intravilan zona Zavoi, Deva. Suprafata este de 2417 mp. Schita terenului este atasata. Telefon contact: .

Zavoi, Deva, Hunedoara

 Terenuri de vânzare în Rusu   Parâng, Petroșani (zona turistică dezvoltată)
2
1

Terenuri de vânzare în Rusu Parâng, Petroșani (zona turistică dezvoltată)

Terenuri de vânzare în Rusu Parâng, Petroșani (zona turistică în dezvoltare) Locație premium în zona montană Rusu Parâng, Petroșani, Hunedoara, ideal pentru construcție cabană sau investiție turistică. Două terenuri disponibile: - 512 mp marcat cu galben în imagine - 358 mp marcat cu ...

Deva, Hunedoara

Teren cu cabana 10 km Deva, 2245 mp
10
4

Teren cu cabana 10 km Deva, 2245 mp

Teren 2245 mp , cabana, foisor, wc, pomi fructiferi, 14 km de Deva, acces din soseaua principala. Gard, constructii si amenajari noi.Pretabil familie, afacere, locuinta.Se poate trece in intravilan.pret in euro..

2,245 m2

Deva, Hunedoara

Închiriez apartament 2 camere 57 mp, etaj 4 cu lift
10

Închiriez apartament 2 camere 57 mp, etaj 4 cu lift

Localizare: Aleea Moților, lângă Sala Sporturilor Apartament 2 camere + balcon Suprafață: 57 mp Etaj: 4 ( CU LIFT) Recent renovat, centrala proprie Dotări: Bucătărie: televizor, aragaz si cuptor, frigider 500 l, mașina de spălat rufe Camera mare: pat king size cu saltea cu spumă cu memorie, dressing Camera ...

57 m2

Deva, Hunedoara

Inchirez Apartament 2 camere

Inchirez Apartament 2 camere

Renovat modern recent, Centrală toate facilitățile,etaj 4 cu lift

55 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

De inchiriat Spatiu Ultracentral DEVA - Bd. Decebal
1
8

De inchiriat Spatiu Ultracentral DEVA - Bd. Decebal

Ofer pentru inchiriere spatiu comercial in DEVA pe Bd. Decebal , vitrina la bulevard , zona ultracentrala , vad comercial foarte bun , zona magazine auto-moto S=24mp amenajat , contorizat . pret : 28 euro mp NEGOCIABIL pentru cei hotarati .

24 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere
8

Apartament 2 camere

Apartament cu 2 camere,suprafață 44 mp,balcon 3mp, etaj 4,situat in zona liniștită, se vinde cu mobila din imagini. Dotari: geamuri cu termopan, centrala termica Fondital, ,aer conditionat Daikin,mașină de spalat Arctic, 52.900 euro negociabil.

1202 EUR/m2 | 44 m2

Deva, Hunedoara

Teren de vănzare panoramă deosebită toate utilitățile ,zona bună !
8
5

Vănd parcelă de teren 618 m pe str.Granitului ,100 m din str.principală Iosif Vulcan ,asfaltată ,toate utilitățile la parcelă :gaz,stălpul de curent ,canalizare etc langă parcelă case contruite .Are deschidere la drum 18 m ,terenul nu este în pantă .Nr.de telefon :

618 m2

Vulcan, Deva, Hunedoara

apartament semidecomandat
5
1

apartament semidecomandat

Semidecomandat, trebuie renovat total, etaj 4, nu sunt probleme cu infiltrațiile. Are centrală, geamuri termopan, instalația de încălzire este pe cupru

919 EUR/m2 | 37 m2

Deva, Hunedoara

Închiriez garaj Deva 3

Închiriez garaj Deva

Închiriez garaj (22 mp ) cu spațiu de depozitare (80 mp) în Deva zona centrală. (prețul afișat nu este cel real). Preț negociabil.

80 m2

Central, Deva, Hunedoara

Garaj,Hala 50mp cu elevator 3,5T Dedeman
4
1

Garaj,Hala 50mp cu elevator 3,5T Dedeman

Ofer spre inchiriere garaj hala 50mp, Zona Dedeman ,str Portului, inaltime 5m,apa rece calda, curent 220v320, elevator 3,5T, contorizat separat cu grup sanitar. Garajul este imprejmuit, curte betonata si beneficiazaza de sistem de supraveghere si paza. Se inchiriaza impreuna cu 2 locuri de parcare. ...

50 m2

Deva, Hunedoara

Vand Livada zona platou drept zona Santandrei (drumul vechi)la 5 km.de  Deva
1
7

Vand Livada zona platou drept zona Santandrei (drumul vechi)la 5 km.de Deva

Vand livada meri in zona Santandrei(drumul vechi) la 5 km.de Deva aproape de viitoarea descarcare autostrada ,pe portiune dreapta ,intabulat digital in suprafata de 5798 mp. cu deschidere la drum de 21,68 si 315m lungime. Livada are meri la 7m intre randuri ., suprafata totala: 5798, Front stradal: ...

5,798 m2

Deva, Hunedoara

Casă zona Vulcan
6
9

Casă zona Vulcan

Vând vilă, zona Vulcan,strada Granitului, 9 camere ,p+2+mansardă,suprafața teren 500mp,suprafața locuibila 600mp.Mai multe detalii la telefon.

208 EUR/m2 | 600 m2

Deva, Hunedoara

Schimb casa cu teren la Dunare
6
5

Schimb casa cu teren la Dunare

Schimb casa în Deva cu teren sau o casa pe malul Dunării ,zona Orșova-Moldova Noua. Casa este la rosu,compusă din D+P+E+M situata în zona rezidențială. Mai multe detalii la telefon.

218 EUR/m2 | 600 m2

Emanoil Gojdu, Deva, Hunedoara

De vanzare 5 parcele de teren adiacente in Deva, zona Vulcan
7

Se vand 5 parcele de teren pentru constructii in Deva, in zona Vulcan, intre strazile Tonitza si Coziei. Parcelele au urmatoarele suprafete, deschideri la drum si preturi: 1. - 1544 mp cu deschidere de 13.09 m - 74000 EUR 2. - 1394 mp cu deschidere de 13.59 m - 67000 EUR 3. - 1363 mp cu deschidere de ...

Vulcan, Deva, Hunedoara

De închiriat garsonieră

De închiriat garsonieră

Garsonieră de închiriat situată în Deva, zonă centrală în suprafață de 41 m pătrați la etaj 3 din 4.Mobilată și utilată .Chiria este de 180 Euro ..Contact Liviu tel : .

41 m2

Deva, Hunedoara

Vand teren strada Iosiv Vulcan
3
3

Vand teren strada Iosiv Vulcan

vand teren situat in Deva strada Iosiv Vulcan avand toate utilitatile trase pana la poarta. Suprafata 1156 m patrati. Pret negociabil, mai multe detalii la telefon

Deva, Hunedoara

inchiriez garsoniera confort sporit
9
16

inchiriez garsoniera confort sporit

inchiriez garsoniera confort sporit,doua camere ,decomandata, aleea crinilor, 45mp ,fara balcon, ET.3,centrala termica, cit este bucătăria atît este și dormitorul, complet utilata si mobilata,se cere o garanție cit este chiria

45 m2

Deva, Hunedoara

Vand casa in imobil tip duplex Deva
6
1

Vand casa in imobil tip duplex Deva

Vand casa in imobil duplex, constructie noua din bca, imobil intabulat, configurat P+E+ pod cca 50 mp utili, situat in Deva peste linia ferata, suprafata teren 400 mp ( teren liber cca 300 mp) , acces auto in curte, posibilitate parcare 3 auto pe strada in fata casei, suprafata utila 130 mp (65 mp parter ...

1250 EUR/m2 | 120 m2

Deva, Hunedoara

Teren intravilan
19
14

Teren intravilan

Vind teren intravilan în Deva strada coziei 950mp cu o panorama superba toate facilitățile aproape ideal pentru casă sau cabană 21000e

950 m2

Deva, Hunedoara

Închiriez GARSONIERĂ cochetă
1
2

Închiriez GARSONIERĂ cochetă

Închiriez garsonieră mică , cochetă , complet utilată și renovată

25 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandate
8

Apartament 2 camere decomandate

Apartament 2 camere decomandate, cartier Gojdu, etaj 7 din 9, centrala termica, geamuri termopan, suprafata utila 42 mp, lift, ocupabil imediat

1190 EUR/m2 | 42 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Teren intravilan puz aprobat
4
3

Teren intravilan puz aprobat

Vand parcele de teren intravilan suprafață parcele 590mp terenul este drept situat pe strada andrei muresanu zona deva noua (macon ) utilități apa din rețea iluminat public zona în dezvoltare, puz aprobat zona rezidențiala

Deva, Hunedoara

Proprietar vând casă
1
4

Proprietar vând casă

Proprietar vând casă situată în Almasul Sec zona Măgura (4 km Deva) Suprafață: 795 m2 Casa fiind compusă din P+M având 3 dormitoare, 2 băi, living, cămară, terasă, încălzire cu centrală pe lemne 125 m2 locuibili Preț 110.000 ușor negociabil sau schimb cu apartament 2 camere etaj intermediar - exclus ...

880 EUR/m2 | 125 m2

Deva, Hunedoara

Gazda sau inchirez...
1

Gazda sau inchirez...

O locuinta cu toate utilitatile... Sunt in cautare adica astept ajutor reciproc!

30 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Ap.2 cam.decomandat. 39.000 euro minerului.
5
1

Ap.2 cam.decomandat. 39.000 euro minerului.

Apartament cu doua camere decomandat de vânzare 39.000 euro strada minerului bl.39 Necesita renovare.detalii doar la telefon

905 EUR/m2 | 42 m2

Deva, Hunedoara

Vând sau schimb teren intravilan , zona de relaxare
4
3

Vând sau schimb teren intravilan , zona de relaxare

Doresc să vând sau să schimb un teren intravilan, cu deschidere la drum public de 15 ml, cu utilități la cca 100 m , pe drumul unde se află construite cabane. Suprafața este de cca 800 mp, cu deschidere direct la pădure seculară. Este la 2 km de centrul orașului. Mă interesează inclusiv contraservicii ...

833 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere Deva
9
2

Apartament 3 camere Deva

Exclusivitate | Apartament 3 camere | Etaj 1 | Zonă excelentă Împăratul Traian, Deva Vă propunem spre vânzare un apartament elegant cu 3 camere, semidecomandat, situat în Deva, în apreciata zonă Împăratul Traian, la etajul 1 al unui imobil bine întreținut. Renovat complet în anul 2021, apartamentul ...

1843 EUR/m2 | 70 m2

Central, Deva, Hunedoara

De vânzare apartament 3 camere, Deva  80 mp  str. Titu Maiorescu, parter
12
1

De vânzare apartament 3 camere, Deva 80 mp str. Titu Maiorescu, parter

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat în Deva, pe strada Titu Maiorescu, la parterul unui bloc solid. Ideal pentru familii sau persoane care doresc acces ușor la toate facilitățile orașului. Suprafață utilă: 74 mp Balcon: 6 mp Compartimentare: Decomandat Anexe: Cămară + boxă la ...

1108 EUR/m2 | 74 m2

Titu Maiorescu, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandate, parter, Deva   Bd. Dacia, renovat, mobilat complet
16

Apartament 2 camere decomandate, parter, Deva Bd. Dacia, renovat, mobilat complet

Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere decomandate, situat la parter, în Deva, pe Bulevardul Dacia, l minut de Școala Generală Nr. 3. Apartamentul este proaspăt renovat și oferă confort sporit, fiind ideal pentru o persoană, cuplu sau familie. Caracteristici: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

50 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere de închiriat   Locație centrală excelentă, Deva B-dul Iuliu Maniu
12

Apartament 2 camere de închiriat Locație centrală excelentă, Deva B-dul Iuliu Maniu

Vă propunem spre închiriere un apartament modern și primitor, situat într-o zonă ultracentrală din Deva, B-dul Iuliu Maniu ideal pentru cei care își doresc confort, acces rapid la facilități urbane și un stil de viață echilibrat. Caracteristici generale: Suprafață utilă: 50 mp Compartimentare practică: ...

50 m2

Central, Deva, Hunedoara

Apartament de vânzare
5

Apartament de vânzare

Se vinde apartament cu 2 camere,baie și bucătărie într-o zona linistita din Deva,mai exact pe Allea Streiului. Apartamentul este la parter cu o suprafață de 36 mp,nu deține balcon dar se vinde împreună cu 2 garaje situate chiar în fata blocului,realizate cu acordul primăriei.Apartamentul fiind nelocuit ...

1667 EUR/m2 | 36 m2

Deva, Hunedoara

Vand garsoniera
6
2

Vand garsoniera

Garsoniera in zona progresul din Deva, langa unicarm. La parter.

23 m2

Deva, Hunedoara

Garsoniera de inchiriat
5
2

Garsoniera de inchiriat

Garsoniera este situata în localitatea Deva, cartier Dorobanți. Garsoniera are toate dotările și anume: mobila de camera, mobila de bucătărie, centrala termica, frigider, mașină de spălat haine, balcon și cămară. Se cere o chirie drept garanție.

40 m2

Dorobanti, Deva, Hunedoara

Spatiu de vanzare, in Deva
4
10

Spatiu de vanzare, in Deva

Spatiu de vanzare,zona Marasti, 25 mp, utilitati: invertor, apa, canalizare racordate, .. gaz (in apropiere), c-tie caramida, compus : 1 sala ,grup sanitar, h= 4 m, neamenajat!, Pret 25.000 eur.Tel.

1000 EUR/m2 | 25 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere  decomandat, zona  Bejan
7
24

Apartament 2 camere decomandat, zona Bejan

Apartament 2 camere dec, zona Bejan, etaj intermediar, bucatarie, baie, hol, balcon, termopane, amenajat, izolat, centrala termica, numar camere: 2, numar bai: 1, suprafata 40 mp, lift, apa contorizata separat Ocupabil imediat! Pret 36.000 eur Tel.

947 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere dec, zona Zamfirescu
4
23

Apartament 2 camere dec, zona Zamfirescu

Apartament 2 camere decomandat, zona Zamfirescu, etaj 1, bucatarie, baie, hol, balcon + 38 mp, centrala termica, termopan, usa metalica, parchet Necesita renovare! .Pret 51.500 eur.

1355 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament 4 camere cu terasă
10

Vând apartament 4 camere cu terasă

Vând în zona Zăvoi, apartament 4 camere, transformat în 3 cu living, loft, bucătărie separată, două holuri, 2 băi, dintre care una la dormitorul principal, două dormitoare fiecare cu dressing. Apartamentul are o suprafață de 100 mp și o terasă de 20 mp cu o vedere superbă asupra orașului și împrejurimilor. ...

1470 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 1 camera in Deva, zona Dorobanti
12
1

Apartament 1 camera in Deva, zona Dorobanti

ID IMOBIL 1057 Va propun spre vanzare apartament 1 camera in Deva, zona Dorobanti: Detalii imobil: etaj 6 in bloc de 7 nivele suprafata totala 47 mp bucatarie separata baie cu geam balcon mare, deschis debara usa metalica la intrare usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie ...

1319 EUR/m2 | 47 m2

Dorobanti, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Piata- Kogalniceanu
20

Apartament 3 camere in Deva, zona Piata- Kogalniceanu

ID IMOBIL 758 Va propun spre inchiriere apartament 3 camere in Deva, zona Piata- Kogalniceanu: - etaj 1 in bloc de 4 etaje, situat pe mijloc - bloc de caramida centrala termica ferestre termopan cu tamplarie PVC - usi interioare schimbate parchet, gresie, faianta mobilat, utilat la cheie ocupabil ...

65 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, decomandat + loc parcare cu copertina concesionat, zona Kogalniceanu
14
1