apartament de vanzare
Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
ieri 19:40
Anunțuri promovate – Vezi toate
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
ieri 19:40
Cauți un spațiu generos, gata de utilizare imediată, într-o zonă centrală și liniștită din Deva? Această vilă este alegerea perfectă atât pentru locuit, cât și pentru activități comerciale (birouri, clinică, cabinete). Capacitate mare până la 8+1 persoane 2 etaje complet mobilate și utilate ...
200 m2
Baritiu, Deva, Hunedoara
12 mai
Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la parter, într-o zonă foarte bună zona Piața Centrala. Locuința are o suprafață de 74 mp și beneficiază de multiple avantaje: -mobilat si utilat -electrocasnice noi -boxă situată sub jumătate din apartament -coloană ...
1216 EUR/m2 | 74 m2
Piata+Centrala, Deva, Hunedoara
13 mai
Noi cei de la Green House suntem onorati sa va prezentam aceasta casa ! Într-o lume în care totul se vinde rapid și superficial, există locuri care nu se oferă oricui. Locuri care trebuie intelese , simtite și onorate. Așa este această casa ridicata cu gândul la eternitate, o casă în care fiecare detaliu ...
1846 EUR/m2 | 260 m2
Deva, Hunedoara
11 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
ID IMOBIL 1034 Va propun spre vanzare casa in Deva, zona 22 Decembrie- Balcescu Prezentare imobil: suprafata totala teren 315 mp amprenta casa 105 mp suprafata construit desfasurata 329 mp D+P+M casa constructie 2008 caramida poroterm pod cu tigla Bramac Componenta casei: Demisol: doua ...
699 EUR/m2 | 329 m2
22+Decembrie, Deva, Hunedoara
28 aprilie
ID IMOBIL: 948 Va propun spre inchiriere apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu: Detalii imobil: apartament decomandat 50 mp etaj 4 in bloc de 4 nivele centrala termica ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta mobilat, utilat la cheie are loc de parcare rezervat ...
50 m2
Balcescu, Deva, Hunedoara
28 aprilie
Va propunem spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Micro 15: decomadat etaj 10 in bloc de 10 etaje balcon hol spatios usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC aer conditionat centrala termica parchet, gresie, faianta mobilat, utilat Pret: 45000 euro neg Comision pentru ...
1098 EUR/m2 | 41 m2
Micro%2b15, Deva, Hunedoara
28 aprilie
Va propunem spre inchiriere apartament 3 camere in Deva, zona Iuliu Maniu Detalii imobil: etaj 8 in bloc de 10 nivele suprafata 70 mp decomandat bucatarie open space cu holul balcon inchis usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet clasic bine intretinut, ...
70 m2
Ultracentral, Deva, Hunedoara
28 aprilie
Va propun spre vanzare apartament 1 camera in Deva, zona Progresu: Detalii imobil: etaj 3 in bloc de 4 etaje - suprafata utila 42 mp usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica aer conditionat mobilat,utilat cum se vede in fotografii Pret: 52000 ...
1238 EUR/m2 | 42 m2
Deva, Hunedoara
28 aprilie
Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Zamfirescu Detalii imobil: etaj 3, bloc de 4 etaje din caramida - situat pe mijloc - suprafata utila 72 mp - balcon deschis usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica - blocul urmeaza a ...
1167 EUR/m2 | 60 m2
Deva, Hunedoara
28 aprilie
Va propun spre vanzare casa in Deva, zona ultracentrala Prezentare imobil: suprafata totala teren 368 mp suprafata utila casa 88 mp, suprafata desfasurata casa 118 mp casa constructie 1965 din caramida - izolata termic pe exterior cu polistiren - pod cu tigla Componenta parter: hol central, ...
2102 EUR/m2 | 88 m2
Deva, Hunedoara
28 aprilie
Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Progresul Detalii imobil: decomandat balcon mare inchis in termopan centrala termica aer conditionat instalatia electrica si termica pe cupru usa metalica ferestre termopan cu tamplarie din PVC doua bai geam la baie parchet, ...
1437 EUR/m2 | 87 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
28 aprilie
Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Progresului Detalii imobil: decomandat etaj 1 - izolat exterior centrala termica usa metalica ferestre termopan cu tamplarie din PVC usi interioare schimbate geam la baie parchet, gresie, faianta mobilat, utilat cum se vede in ...
1813 EUR/m2 | 40 m2
Deva, Hunedoara
28 aprilie
Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Progresul Detalii imobil: bloc de caramida apartament situat la parter curte interioara in spatele blocului 2 boxe proprii pe scara 2 locuri de parcare concesionate usa metalica living cu bucatarie open space 2 bai geam la o ...
1525 EUR/m2 | 80 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
28 aprilie
Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Liliacului- Hotel Deva Detalii imobil: apartament situat la etajul 2 4 decomandat balcon debara camara parchet,gresie,faianta centrala termica OCUPABIL IMEDIAT!!! Pret: 72000 euro usor negociabil Comision pentru cumparator: 0% Tel. ...
1309 EUR/m2 | 55 m2
Liliacului, Deva, Hunedoara
28 aprilie
Va propun spre vanzare apartament 1 camera in Deva, zona Dacia. Detalii imobil: parter decomandat usa metalica ferestre termopan cu tamplarie din PVC parchet, gresie, faianta ocupabil imediat Pret: 29500 euro neg . Comision pentru cumparator: 0% Tel. 0745398949 sau 0730 474275. Ai vreo întrebare ...
1405 EUR/m2 | 21 m2
Deva, Hunedoara
28 aprilie
Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Progresu Detalii imobil: bloc de caramida apartament situat la parter termopan cu tamplarie lemn centrala termica geam la baie parchet, gresie, faianta OCUPABIL IMEDIAT! Pret: 52000 euro negociabil Comision pentru cumparator: 0% Tel. ...
1268 EUR/m2 | 41 m2
Deva, Hunedoara
28 aprilie
Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Progresul langa Sc Gen Nr 2: Detalii imobil: etaj 3, decomandat - bloc de 4 nivele din caramida doua bai, baia mare cu geam - balcon inchis - hol central usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC centrala termica ...
1100 EUR/m2 | 80 m2
Deva, Hunedoara
28 aprilie
ID IMOBIL 883 Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Piata -Gara Detalii imobil: apartament situat la etajul 1 in bloc de 4 etaje decomandat doua bai usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie din PVC si lemn parchet, gresie, faianta centrala ...
1456 EUR/m2 | 68 m2
Zarand, Deva, Hunedoara
28 aprilie
Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Horea-Decebal Detalii imobil: apartament finisat nou bloc de caramida apartament situat la etajul 1 balcon usa metalica termopan cu tamplarie PVC sistem electric nou pe cupru curent trifazic la bucatarie instalatie sanitara noua ...
1571 EUR/m2 | 49 m2
Horea, Deva, Hunedoara
28 aprilie
Va propun spre vanzare casa in Deva Prezentare imobil: casa cu mansarda termopan cu tamplarie PVC parchet,gresie,faianta centrala termica sistem electric pe cupru incalzire in pardoseala aer conditionat Componenta casei: living cu bucatarie open space un dormitor o baie balcon ...
1389 EUR/m2 | 54 m2
Deva, Hunedoara
28 aprilie
Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Dorobanti: Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 etaje decomandat doua bai, doua balcoane usa metalica la intrare usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC centrala termica incalzire in pardosea instalatie electrica ...
1411 EUR/m2 | 90 m2
Deva, Hunedoara
28 aprilie
Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu Detalii imobil: bloc turn la etaj superior centrala termica proprie usa metalica la intrare parchet gresie, faianta ferestre termopan cu tamplarie din PVC - geam la baie - balcon mare deschis Pret: 49000 euro neg Comision pentru ...
1043 EUR/m2 | 47 m2
Deva, Hunedoara
28 aprilie
Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu Detalii imobil: - etaj 3 in bloc de 4 nivele - bloc de caramida termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica apartamentul se vinde semimobilat OCUPABIL IMEDIAT!!! Pret: 88000 euro negociabil Comision pentru ...
1205 EUR/m2 | 73 m2
Deva, Hunedoara
28 aprilie