Imobiliare Deva Hunedoara

Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Deva Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
 Spatiu comercial 3 camere gata de utilizare,ideal pentru orice activitate
10
1

Un spațiu care inspiră profesionalism încă de la intrare Dacă îți dorești un birou în care clienții să intre cu încredere și echipa să lucreze cu plăcere, atunci acest spațiu comercial cu 3 camere este locul ideal pentru următorul tău capitol. De cum pășești înăuntru, te întâmpină un hol luminos, care ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Baritiu, Deva, Hunedoara

Promovat
Vila ultracentrala Deva
10

Vila ultracentrala Deva

Noi cei de la Green House suntem onorati sa va prezentam aceasta casa ! Într-o lume în care totul se vinde rapid și superficial, există locuri care nu se oferă oricui. Locuri care trebuie intelese , simtite și onorate. Așa este această casa ridicata cu gândul la eternitate, o casă în care fiecare detaliu ...

1846 EUR/m2 | 260 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Casa ultracentrala Deva,ocazie unica
7

Casa ultracentrala Deva,ocazie unica

Casa interbelica cu pozitionare centrala unica,Bulevardul 1 Decembrie -22 Decembrie , cu vizibilitate maxima si acces imediat la unul dintre cele mai importante bulevarde ale orasului. Casa este o constructie solida si impunatoare din 1930. Ofera un spatiu util de circa 260 mp , iar terenul proprietatii ...

1846 EUR/m2 | 260 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu
10
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu

Apartament cochet cu 2 camere, situat la etajul 1, perfect pentru cei care își doresc confort și eficiență! Cu o suprafață de 37 mp, locuința este izolată interior și exterior, asigurând costuri reduse la întreținere. Dispune de balcon închis cu geamuri termopan și baie cu geam pentru aerisire naturală, ...

1676 EUR/m2 | 37 m2

Mihai Eminescu, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere  decomandat, zona  Bejan
7
24

Apartament 2 camere decomandat, zona Bejan

Apartament 2 camere dec, zona Bejan, etaj intermediar, bucatarie, baie, hol, balcon, termopane, amenajat, izolat, centrala termica, numar camere: 2, numar bai: 1, suprafata 40 mp, lift, apa contorizata separat Ocupabil imediat! Pret 36.000 eur Tel.

947 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere dec, zona Zamfirescu
4
23

Apartament 2 camere dec, zona Zamfirescu

Apartament 2 camere decomandat, zona Zamfirescu, etaj 1, bucatarie, baie, hol, balcon + 38 mp, centrala termica, termopan, usa metalica, parchet Necesita renovare! .Pret 51.500 eur.

1355 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament 4 camere cu terasă
10

Vând apartament 4 camere cu terasă

Vând în zona Zăvoi, apartament 4 camere, transformat în 3 cu living, loft, bucătărie separată, două holuri, 2 băi, dintre care una la dormitorul principal, două dormitoare fiecare cu dressing. Apartamentul are o suprafață de 100 mp și o terasă de 20 mp cu o vedere superbă asupra orașului și împrejurimilor. ...

1470 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

Vand spațiu cu destinație de magazie
5
2

Vand spațiu cu destinație de magazie

Vând spațiu în suprafață de 100 mp, împreună cu terenul aferent, cu destinația de magazii, parte din punctul termic din curtea Lic Energetic din Deva. Preț 16.000 euro.

160 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

vand apartament decomandat Deva , strada Eminescu
7

vand apartament decomandat Deva , strada Eminescu

Proprietar Vand apartament spațios în Deva, zona Mihai Eminescu (vis-a-vis de Profi Super)! Nu rata ocazia de a te muta într-un apartament complet mobilat, situat într-o zonă liniștită,excelentă din Deva! Etaj 4 din 4, cu vedere spre partea din spate toate cele 4 ferestre oferă intimitate și lumină ...

1230 EUR/m2 | 68 m2

Deva, Hunedoara

Garaj vinzare Deva str D Zamfirescu

Garaj vinzare Deva str D Zamfirescu

Garaj de vinzare. Str D Zamfirescu . În spate la Dispensarul medical Deva jud hunedoara

Deva, Hunedoara

Teren zona rezidentiala 4

Teren zona rezidentiala

Vand parcela teren intravilan zona rezidentiala cu o panorama superba asupra orasului Deva si la poalele cetatii , sup.700 mp , aproape de parc si centrul vechi.

700 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, Et. 1   zona Gojdu- Scoala Generala nr.4
10

Apartament 2 camere in Deva, Et. 1 zona Gojdu- Scoala Generala nr.4

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Gojdu- Scoala Generala nr.4 Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 etaje balcon inchis vedere pe 2 parti bloc izolat pe exterior baie cu geam usa metalica usi interioare schimbate termopan cu tamplarie PVC gresie, faianta centrala ...

1413 EUR/m2 | 46 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament, Deva Hunedoara
10

Apartament, Deva Hunedoara

Direct de la proprietar, fara agentie. Apartament de vanzare in circuit cu 2camere situat in Deva, B-dul Dacia, bl turn et 6 din 10, suprafata este de 55mp, compus din 2camere + 2 balcoane inchise cu termopan(salón +bucatarie) + debara. Incalzire cu centrala térmica, aer conditionat. Apartamentul se ...

1327 EUR/m2 | 55 m2

Deva, Hunedoara

Spațiu comercial luminos, complet echipat, 65 mp   vad excelent
9
1

Spațiu comercial luminos, complet echipat, 65 mp vad excelent

Spațiu comercial luminos, ergonomic și complet echipat, cu o suprafață utilă de 65 mp, compartimentat în zonă de activitate comercială, birou și spațiu de depozitare. Amplasare excelentă la parterul blocului 67, pe Strada Bejan, chiar lângă stația de autobuz, într-o zonă intens circulată, cu vad ...

67 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Gojdu, 47 mp, Parter inalt
12
1

Apartament 2 camere | Gojdu, Deva | 48 mp | Parter înalt | Balcon + pivniță Blitz imobiliare va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în cartierul Gojdu din Deva, într-un imobil construit din cărămidă, la parter înalt, ideal atât pentru locuință personală, cât și pentru ...

1340 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

Inchiriere spatiu comercial ultra-central
1

Inchiriere spatiu comercial ultra-central

Spatiu comercial de inchiriat in Deva, Bulevardul Decebal (in apropierea spitalului de urgenta), la parter. Suprafata: 90 mp Dotari suplimentare: rampa acces persoane cu handicap Compartimentare: sala de expunere; 2 toalete; 1 compartiment birou Pretabil pentru clinica medicala, centru de analize, clinica ...

90 m2

Central, Deva, Hunedoara

Vand teren intravilan Deva
1
1

Vand teren intravilan Deva

Vand teren intravilan Deva 719mp pe strada Lacramioarelor ,o zona in plina dezvoltare,ideala pentru constructia unei locuinte.

719 m2

Deva, Hunedoara

inchiriez ap 2 camere
5
2

inchiriez ap 2 camere

Închiriez apartament 2 camere decomandat, mobilat și utilat. Geamurile și ușa de la intrare sunt schimbate recent. Contract pe minim 1 an. Garanție 2 luni contravaloarea chiriei. Zona Ulpia.

55 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camera, Deva
5
12

Vand apartament 2 camera, Deva

Vand apartament cu 2 camere, semidecomandat, mobilat sau fara mobila, mai multe detalii la telefon

1069 EUR/m2 | 36 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere ultracentral
9
4

Apartament 2 camere ultracentral

Persoană fizică vînd apartament 2 camere decomandat, bloc construit în 2009, amenajat, mobilat și utilat, etaj 5 din 6, balcon, lift.

1310 EUR/m2 | 58 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 3 camere, decomandat, 74 mp, in Deva, zona Gojdu
20
1

Blitz va ofera spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat în zona Gojdu – una dintre cele mai apreciate locații rezidențiale, recunoscută pentru echilibrul perfect între liniște, spațiu verde și accesibilitate. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 74 mp, este amplasată la parterul ...

1189 EUR/m2 | 74 m2

Deva, Hunedoara

Teren extravilan arabil

Teren extravilan arabil

Vând dau in arenda 3 parcele de teren arabil extravilan cu suprafața de 8250 mp, 4390 mp și 200 mp, in extravilanul comunei Burjuc, jud.Hunedoara, acces DN și calea ferată.Pretul este mp.

12,840 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere s-dec , zona Gojdu
8
32

Apartament 4 camere s-dec , zona Gojdu

... Apartament 4 camere s-dec zona Gojdu-Cernei , etaj intermediar, balcon, centrala termica, 76 mp, termopane, camara, parchet, gresie, faianta,baie cu geam, bloc de caramida.Ocupabil imediat! Pret 79.500 euro Tel.

1136 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

Teren intravilan construibil disponibil imediat
10
1

Teren intravilan construibil disponibil imediat

La achiziția unui teren de 5500mp aflat în intravilanul municipiului Deva, lângă drumul european E79, la mai puțin de 1km de mall-ul Shopping City Deva, cu CF 65726, zonă rezidențială cu regim P-P+2, UTR 16-subzonă rezidențială clădiri tip urban, toate utilitățile, ideal pentru investiții imobiliare ...

5,500 m2