Imobiliare Deva Hunedoara

Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Deva Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
FILM! Resedinta nobiliara, in inima coltului verde al Vaii Nandrului: Pestisu Mic.
20

Comision cumparator: 2% + TVA din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o vila deosebita, pozitionata intr-un cadru natural de exceptie, la poalele muntilor Poiana Rusca, pe Valea Nandrului, Hunedoara. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, ...

1091 EUR/m2 | 330 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Vila ultracentrala Deva
10

Vila ultracentrala Deva

Noi cei de la Green House suntem onorati sa va prezentam aceasta casa ! Într-o lume în care totul se vinde rapid și superficial, există locuri care nu se oferă oricui. Locuri care trebuie intelese , simtite și onorate. Așa este această casa ridicata cu gândul la eternitate, o casă în care fiecare detaliu ...

1846 EUR/m2 | 260 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Casă renovată integral, parțial finalizată -  priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni
10
7

Casă renovată integral, parțial finalizată - priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni

Comision 0% Cumparator Se vinde casă pe un singur nivel, renovată complet în 2024, situată într-o zonă liniștită din Deva, cu vedere panoramică către Cetatea Devei. Detalii: Suprafață utilă: 90 mp | Construită: 116 mp Teren: 1021 mp Construcție 1970,renovata modern în 2024 Izolata la exterior cu ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Calugareni, Deva, Hunedoara

Promovat
Deva - Vila  8 Camere
18
2

Deva - Vila 8 Camere

IM Imobiliare va ofera posibilitatea achizitionarii unei vile cu 8 camere situata in localitatea Deva, la o distanta de 15 km de Hunedoara. Proprietatea este constructie BCA cu acoperis din tigla. Utilitati: CURENT, APA RETEA, GAZ, CANALIZARE, INTERNET. Proprietatea ...

704 EUR/m2 | 270 m2

Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 SPATIU Comercial -Cladire P+2 INVESTIȚIE LA CHEIE în DEVA, de la 215.000 Euro
10

INVESTIȚIE LA CHEIE în DEVA CLĂDIRE COMERCIALĂ P+2 de la 215.000 EURO BUSINESS ACTIV- Regim hotelier (NOTA 10 10 pe Booking)si SALĂ de FITNESS VÂND IMOBIL COMERCIAL reprezentativ situat strategic în Zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera. O oportunitate rară ...

1886 EUR/m2 | 114 m2

Deva, Hunedoara

Teren de vânzare, comuna Soimus, Județul Hunedoara.
4
1

Teren de vânzare, comuna Soimus, Județul Hunedoara.

Se vinde teren intravilan,(loc de casa) suprafață de 3000 m.p. in satul Sulighete, com .Soimus jud.Hunedoara.Utilități apa,curent, acces din strada principală. Zona este frumoasa si liniștită.Mai multe informații la numarul de telefon .

Deva, Hunedoara

garsonieră renovată
5
5

garsonieră renovată

Vând garsonieră decomandată la parter,renovată total,cu balcon închis,2 bai,încălzire cu centrală, ideală pentru cabinete,birou notarial,etc, dar și pentru locuit,oraș Vulcan,strada Parc Octogon,zonă liniștită, preț 14200 euro negociabil.

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat ultracentral in Deva (schimb cu casa)
11
1

Vand Schimb apartament cu 3 camere, zona ultra centrala, B-dul Decebal, cu casa in Deva sau apartament cu garaj. Platesc diferenta de pret. Apartamentul este foarte spatios, decomandat, 3 camere, cu living si bucatarie foarte mari, 2 balcoane mari (fata si spate blocului) inchise cu geam termopan, ...

1294 EUR/m2 | 85 m2

Deva, Hunedoara

Închiriez garsoniera lângă fântâna arteziană de la Lido.
5
2

Închiriez garsoniera lângă fântâna arteziană de la Lido.

Închiriez garsoniera lângă fântâna arteziană de la Lido,la etajul 2 cu balcon,mobilată și utilată,. Garanție două chirii. Tel. .

30 m2

Deva, Hunedoara

Inchiriez apartament ultracentral DEVA
8

Inchiriez apartament ultracentral DEVA