Promovat
 Spatiu comercial 3 camere gata de utilizare,ideal pentru orice activitate
10
1

Un spațiu care inspiră profesionalism încă de la intrare Dacă îți dorești un birou în care clienții să intre cu încredere și echipa să lucreze cu plăcere, atunci acest spațiu comercial cu 3 camere este locul ideal pentru următorul tău capitol. De cum pășești înăuntru, te întâmpină un hol luminos, care ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Baritiu, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Promovat
FILM! Resedinta nobiliara, in inima coltului verde al Vaii Nandrului: Pestisu Mic.
20

Comision cumparator: 2% + TVA din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o vila deosebita, pozitionata intr-un cadru natural de exceptie, la poalele muntilor Poiana Rusca, pe Valea Nandrului, Hunedoara. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, ...

1091 EUR/m2 | 330 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
#Garsoniera Deva renovata
10
3

#Garsoniera Deva renovata

#GarsonieraDeva, #Apartament 1 camera 27 mp, -complet renovata, etaj 3! Centrala termica pe gaz, contor separat de apa, aer conditionat, mobilata complet, masina de spalat, cuptor microunde, plita pe gaz, frigider! Pentru nefumatori! Nu se accepta animale de companie! Contract pe minim 1 an. Se achita ...

27 m2

Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren de vanzare
10
7

Teren de vanzare

La 15 min. de oras un colt de rai la marginea pădurii cu belvedere asupra zonei Terenul 20x50m =1000mp imprejmuit cu următoarele facilitati:apa de la rețea, curent electric,canalizarea este la 20m de gradina Se fac drumeții prin padure pana la releu și lacul Cozia etc. Exista o baraca metalica pe teren ...

1,000 m2

Călugăreni, Deva, Hunedoara

Proprietar-Garsoniera Deva-zona Piata centrala,220E luna
10
3

Proprietar-Garsoniera Deva-zona Piata centrala,220E luna

Garsoniera, et 3 din 10, Centrala Gaz, Deva- strada Ion Creanga-Bdul Decebal. Mobilata si utilata, Clima, masina de spalat rufe, balcon inchis, libera. Nu se accepta animale de companie; Chirie 220E luna, Garantie 300E.

28 m2

Deva, Hunedoara

apartament semidecomandat
5
1

apartament semidecomandat

Semidecomandat, trebuie renovat total, etaj 4, nu sunt probleme cu infiltrațiile. Are centrală, geamuri termopan, instalația de încălzire este pe cupru

919 EUR/m2 | 37 m2

Deva, Hunedoara

Casă de vânzare în centrul Devei-ideală pentru Investiție!
10
3

Casă de vânzare în centrul Devei-ideală pentru Investiție!

Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă ultracentrală a orașului Deva, oferind un spațiu generos și multiple posibilități de utilizare. Construită în anul 2003, această casă se desfășoară pe trei niveluri și dispune de o suprafață totală de 420m2, dintre care 280m2 sunt ...

911 EUR/m2 | 280 m2

Deva, Hunedoara

Vand garsoniera zona Mag Tineretului
5
1

Vand garsoniera zona Mag Tineretului

Garsoniera este situata la etajul 1 si este complet mobilata si utilata cu centrala termica, masina de spalat rufe, aragaz,cuptor cu microunde, etc. Compartimentarea este astfel: camera spatioasa cu pat matrimonial ,baie cu cabina de dus,bucatarie,hol si camara. Info suplimentare tel sau mesageria ...

28 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva
10
17

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva

Vând apartament 3 camere,62,3 mp plus balcon de 6,6 mp,etaj 2, zonă ultracentrală (LIDO).Compus din 2 dormitoare cu intrări separate,living, bucătărie,2 băi-o baie are geam,debara pentru depozitare,2 holuri.Centrală termică, geamuri termopan, parchet laminat,ușă metalică la intrare.Prețul este ușor negociabil.Se ...

1100 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere Deva
5
31

Apartament 2 camere Deva

Apartament 2 camere în circuit Deva ST 51,45 mp + balcon 4 m bloc de caramida geam la baie, centrala termica, termopan peste tot inclusiv balconul, parchet stejar, izolat exterior cu polistiren 10 cm. Preț 55.000 EUR.

57 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva
10
28

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva

Apartament 3 camere modificat din 4 camere 2 bai living cu șemineu, complet mobilat și utilat ST 100 mp Deva zona Casa de pensii vedere în 3 părți centrala termica aer condiționat. Preț 600 EUR.

100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Teren Santuhalm
4
2

Teren Santuhalm

Reprezentare exclusiva! De vanzare in Santuhalm o parcela de teren extravilan de 4923 mp cu FS: 24 ml intr-o zona linistita, ferita de zgomotul traficului. Terenul are o forma dreptunghiulara si este drept. Se ajunge foarte usor din drumul national, vis-a-vis de Petrom se intra pe drum asfaltat si dupa ...

4,923 m2

Deva, Hunedoara

Cabina de vopsit si birouri de inchiriat
7
5

Cabina de vopsit si birouri de inchiriat

GB MOTORS INVEST DEALER PEUGEOT CITROEN OPEL, spatii de inchiriat Dogaru Daniel-Broker Imobiliar in parteneriat cu GB MOTORS INVEST oferim spre inchiriere in SHOWROOM-ul din localitatea Santuhalm nr. 67F, situat pe DN7, spatii pentru birouri sau alte activitati, cu diferite suprafete. Toate spatiile ...

18 m2

Santuhalm, Deva, Hunedoara

Full Shopping Center Deva, spatii comerciale de inchiriat
10
5

Full Shopping Center Deva, spatii comerciale de inchiriat

Dogaru Daniel-Broker Imobiliar in parteneriat cu GB PRODCOM IMPEX SRL oferim spre inchiriere in Complexul FULL SHOPPING CENTER, situat in Deva, Strada I.L. Caragiale nr. 20, spatii comerciale cu diferite suprafete, incepand de la cativa metri patrati si pana la cateva sute de metri patrati. Toate spatiile ...

30,000 m2

Deva, Hunedoara

Vand teren intravilan in Deva, str. Alunului nr. 1
10
8

Vand teren intravilan in Deva, str. Alunului nr. 1

Vand teren intravilan in Deva, str. Alunului nr. 1, zona Aurel Vlaicu, suprafata 3598 mp, front la strada 40 m. Terenul dispune de toate utilitatile: strada asfaltata, curent, apa, gaz pe teren, canal la poarta, este imprejmuit integral cu un gard din plasa de sarma si se vinde fara a fi parcelat. Pe ...