Casa, sat Birtin
12
5

Casa, sat Birtin

O casă cu poveste la Birtin între dealuri, cu liniște cât o lume întreagă Undeva, la doar 15 km de Ponor, pe un drum asfaltat ce șerpuiește prin păduri și coline, se află un loc care pare desprins dintr-un alt timp. Aici, în satul Birtin, înconjurată de verde și liniște, se vinde o casă veche ...

813 EUR/m2 | 80 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
#Garsoniera Deva renovata
10
2

#Garsoniera Deva renovata

#GarsonieraDeva, #Apartament 1 camera 27 mp, -complet renovata, etaj 3! Centrala termica pe gaz, contor separat de apa, aer conditionat, mobilata complet, masina de spalat, cuptor microunde, plita pe gaz, frigider! Pentru nefumatori! Nu se accepta animale de companie! Contract pe minim 1 an. Se achita ...

27 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
 Spatiu comercial 3 camere gata de utilizare,ideal pentru orice activitate
10
1

Un spațiu care inspiră profesionalism încă de la intrare Dacă îți dorești un birou în care clienții să intre cu încredere și echipa să lucreze cu plăcere, atunci acest spațiu comercial cu 3 camere este locul ideal pentru următorul tău capitol. De cum pășești înăuntru, te întâmpină un hol luminos, care ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Baritiu, Deva, Hunedoara

Promovat
Vilă spațioasă 5 camere | 5 balcoane | 8+1 persoane | Zonă centrală Deva
19

Cauți un spațiu generos, gata de utilizare imediată, într-o zonă centrală și liniștită din Deva? Această vilă este alegerea perfectă atât pentru locuit, cât și pentru activități comerciale (birouri, clinică, cabinete). Capacitate mare până la 8+1 persoane 2 etaje complet mobilate și utilate ...

200 m2

Baritiu, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere in Deva, zona Iuliu Maniu, suprafata utila 45 mp, semidecomandat, etaj 3...
10

De inchiriat, Apartament 2 camere in Deva, zona Iuliu Maniu, suprafata utila 45 mp, semidecomandat, etaj 3 (bloc de 3 etaje) situat pe mijlocul blocului, centrala termica, geamuri termopan, gresie, faianta, parchet lemn in camere, mobilat si utilat, usa metalica la intrare, lavabil, interfon. Compartimentare: ...

45 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Casa 3 camere in Mun. Deva, Jud. Hunedoara, zona Viile Noi, suprafata totala teren 766 mp.
10
1

De vanzare, Casa 3 camere in Mun. Deva, Jud. Hunedoara, zona Viile Noi, suprafata totala teren 766 mp. Casa constructie 1930, suprafata casa la sol 100 mp, pe un singur nivel, din piatra si lemn, izolata termic pe exterior cu polistiren, pod cu tigla, suprafata anexa 27mp. Casa este compusa din: hol, ...

820 EUR/m2 | 100 m2

Viile%2bNoi, Deva, Hunedoara

Garsoniera in Mun. Deva, Jud. HD, zona Balcescu, suprafata utila 25, et. 4.
10
2

De vanzare, Garsoniera in Mun. Deva, Jud. HD, zona Balcescu, suprafata utila 25,73 mp, decomandata, etaj 4, bloc de 4 etaje, pod cu tigla, sunt 2 focuri de gaz, geamuri termopan, gresie, faianta, parchet laminat, mobilata si utilata clasic, usa metalica la intrare, interfon. Compartimentare: hol, bucatarie, ...

1196 EUR/m2 | 25 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Mun. Deva, Jud. HD, zona Gojdu, Aleea Pacii, 49 mp, etaj 2.
10
3

De vanzare, Apartament 2 camere in Mun. Deva, Jud. HD, zona Gojdu, Aleea Pacii, suprafata utila 49 mp, etaj 2, bloc de caramida cu 4 etaje, centrala termica, geamuri termopan, parchet lemn in camere, interfon. Compartimentare: 2 holuri, debara, bucatarie, living, dormitor, baie cu geam si balcon inchis ...

1153 EUR/m2 | 49 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Ap. 4 camere in Mun. Deva, Jud. HD, zona Progresului, Str. George Enescu, 88 mp, etaj 2.
10

De inchiriat, Apartament 4 camere in Mun. Deva, Jud. HD, zona Progresului, Str. George Enescu, suprafata utila 88 mp, decomandat, etaj 2, bloc de caramida cu 4 etaje, calduros, situat pe mijlocul blocului, centrala termica, geamuri termopan, mobilat si utilat clasic, parchet lemn in camere, gresie, faianta, ...

88 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700
6
1

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700

Terenul (construibil), este compus din 2 parcele cadastrale aproximativ egale ca suprafata,(441 mp si 530 mp). Langa acestea se afla o platforma de acces auto ( eventual amplasare 2 - 3 garaje), in suprafata de 196 mp. Cota care revine acestui teren este de 93 mp, adica jumatate. Accesul se face pe un ...

1,150 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-mobilat-utilat-etaj2-zona Kogalniceanu Deva
6

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat, mobilat, utilat, etaj2, zona Kogalniceanu Deva, 280 euro luna negociabil. Informatii la telefon 07 arata numarul

48 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere in Deva, Piata, ITM, decomandat, suprafata utila 47 mp, mobilat, utilat
19

Vand apartament 2 camere in Deva, zona ITM, Directia Silvica, decomandat, suprafata utila 47 mp, etaj 8 cu lift, bloc de 9 etaje, centrala termica, geamuri termopan, parchet, gresie, faianta, mobilat si utilat integral. Pret: 54 500 euro neg. Tel: 0724 293226, Mai multe poze si detalii pe sau la Agentia ...

1160 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

apartament 3 camere semidec mobilat, utilat zona centrala
1
19

apartament 3 camere semidec mobilat, utilat zona centrala

apartament zona Centru,mobilat, utilat, 3 dormitoare, bucatarie, hol, balcon, camara, termopane, centrala termica, 50 mp. izolat exterior, numai pe termen lung! chiria 350 eur luna + garantie.. Tel.

50 m2

Deva, Hunedoara

apartament 3 camere s-dec ,zona Casa de Cultura
8
12

apartament 3 camere s-dec ,zona Casa de Cultura

apartament 3 cam s-dec, zona Casa de Cultura, etaj intermediar, CT,AC, termopane, 65 mp+ 2 balcoane, baie cu geam, camara, debara, 2 holuri, bloc de caramida. Neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur. Tel.

1169 EUR/m2 | 68 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Vand apartament
7
10

Vand apartament

Vând apartament, trei camere, bucătărie, baie, wc de serviciu, bucătărie, beci, CT proprie.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Ceangaiască, Deva, Hunedoara

Apartament cu o camera
8
2

Apartament cu o camera

Apartamentul este in supratata totala de 45.,22 mp,etaj 3 din 7 in complex Primavera Residence,complet mobilat si utilat.

1659 EUR/m2 | 45 m2

Deva, Hunedoara

Casa si teren aferent de vanzare in Deva in zona Cetatii
10
8

Casa si teren aferent de vanzare in Deva in zona Cetatii

Se vinde casa, garaj si teren aferent in suprafata de 448 mp in Deva, in zona Cetatii. Casa e compartimentata in trei dormitoare, living, doua holuri, baie bucatarie, pivnita. Incalzirea se realizeaza prin centrala pe gaz.

1067 EUR/m2 | 150 m2

Cetate, Deva, Hunedoara

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700
6
3

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat
11

Apartament 3 camere decomandat

- NU COLABOREZ CU AGENTII IMOBILIARE - Persoana fizica - vand apartament cu 3 camere decomandate, in Deva - zona Mihai Eminescu (str. Scarisoara), 73mp, renovat si intretinut. Apartamentul este format din: - Living spatios - Dormitor matrimonial - Dormitor - Bucatarie - Baie - Hol - Balcon inchis (impreuna ...

1027 EUR/m2 | 73 m2

Deva, Hunedoara

Proprietar-Garsoniera Deva-zona Piata centrala,220E luna
10
3

Proprietar-Garsoniera Deva-zona Piata centrala,220E luna

Garsoniera, et 3 din 10, Centrala Gaz, Deva- strada Ion Creanga-Bdul Decebal. Mobilata si utilata, Clima, masina de spalat rufe, balcon inchis, libera. Nu se accepta animale de companie; Chirie 220E luna, Garantie 300E.

28 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva
10
28

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva

Apartament 3 camere modificat din 4 camere 2 bai living cu șemineu, complet mobilat și utilat ST 100 mp Deva zona Casa de pensii vedere în 3 părți centrala termica aer condiționat. Preț 600 EUR.

100 m2