Promovat
 Spatiu comercial 3 camere gata de utilizare,ideal pentru orice activitate
10
1

Un spațiu care inspiră profesionalism încă de la intrare Dacă îți dorești un birou în care clienții să intre cu încredere și echipa să lucreze cu plăcere, atunci acest spațiu comercial cu 3 camere este locul ideal pentru următorul tău capitol. De cum pășești înăuntru, te întâmpină un hol luminos, care ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Baritiu, Deva, Hunedoara

Promovat
Deva - Vila  8 Camere
18
2

Deva - Vila 8 Camere

IM Imobiliare va ofera posibilitatea achizitionarii unei vile cu 8 camere situata in localitatea Deva, la o distanta de 15 km de Hunedoara. Proprietatea este constructie BCA cu acoperis din tigla. Utilitati: CURENT, APA RETEA, GAZ, CANALIZARE, INTERNET. Proprietatea ...

704 EUR/m2 | 270 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Casă renovată integral, parțial finalizată -  priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni
10
8

Casă renovată integral, parțial finalizată - priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni

Comision 0% Cumparator Se vinde casă pe un singur nivel, renovată complet în 2024, situată într-o zonă liniștită din Deva, cu vedere panoramică către Cetatea Devei. Detalii: Suprafață utilă: 90 mp | Construită: 116 mp Teren: 1021 mp Construcție 1970,renovata modern în 2024 Izolata la exterior cu ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Calugareni, Deva, Hunedoara

Promovat
Vila ultracentrala Deva
10

Vila ultracentrala Deva

Noi cei de la Green House suntem onorati sa va prezentam aceasta casa ! Într-o lume în care totul se vinde rapid și superficial, există locuri care nu se oferă oricui. Locuri care trebuie intelese , simtite și onorate. Așa este această casa ridicata cu gândul la eternitate, o casă în care fiecare detaliu ...

1846 EUR/m2 | 260 m2

Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva
10
28

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva

Apartament 3 camere modificat din 4 camere 2 bai living cu șemineu, complet mobilat și utilat ST 100 mp Deva zona Casa de pensii vedere în 3 părți centrala termica aer condiționat. Preț 600 EUR.

100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

garsoniera in regim hotelier
5

garsoniera in regim hotelier

garsoniera in regim hotelier deva bulevardul Iuliu Maniu vizavi de McDonald's etajul 5 este lift se închiriază minim 2 zile preț 200 de lei

29 m2

Deva, Hunedoara

Vand teren intravilan 400 mp,strada Mihail Sadoveanu, PUZ aprobat(P+2)
6
1

Vand teren intravilan in Zavoi, partea de jos in suprafata de 400 mp, situat pe strada Mihail Sadoveanu FN, PUZ aprobat (case individuale sau insiruite ,regim de inaltime P+2. Front stradal 13,65 mp Utilitati : apa, canal in fata terenului, curent , gaz la 100 m distan ...

400 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Inchiriez apartament 2 camere modern
10

Inchiriez apartament 2 camere modern

De inchiriat apartament 2 camere decomandat,mobilat și utilat modern,et.7 8 Bld.Decebal zona Lido. Proprietarul iși rezeva dreptul de a selecta chiriasul.

54 m2

Decebal, Deva, Hunedoara

Inchiriez apartament 2 camere Balcescu
9

Inchiriez apartament 2 camere Balcescu

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat ,su=56 mp,mobilat și utilat complet,situat la et.2 bld.N.Bălcescu ,liber din 01.07.2026.

56 m2

balcescu, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere central
8

Vand apartament 2 camere central

De vânzare apartament 2 camere sdec.,situat la parter zona Pieței Centrale.Apartamentul este renovat in totalitate și se vinde mobilat și utilat complet.

1553 EUR/m2 | 47 m2

Piata%2bCentrala, Deva, Hunedoara