apartament de vanzare
Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
ieri 19:40
Anunțuri promovate – Vezi toate
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
ieri 19:40
Se vinde 33% din acțiunile unei societăți piscicole performante și profitabile Locație: Sat Aurel Vlaicu, județul Hunedoara Luciu de apă: 100 hectare lacuri amenajate cu alimentare directă din râul Mureș. Dotări complete și moderne: Birouri administrative Magazii de procesare a peștelui Hală de depozitare ...
Deva, Hunedoara
20 mai
#GarsonieraDeva, #Apartament 1 camera 27 mp, -complet renovata, etaj 3! Centrala termica pe gaz, contor separat de apa, aer conditionat, mobilata complet, masina de spalat, cuptor microunde, plita pe gaz, frigider! Pentru nefumatori! Nu se accepta animale de companie! Contract pe minim 1 an. Se achita ...
27 m2
Deva, Hunedoara
19 mai
Green House va propune spre vanzare o proprietate situata in Deva zona Ultracentrala. Proprietatea este situata in apropierea judecatoriei-Centrul Vechi al orasului Deva. Datorita pozitiei sale, proprietatea dispune de o panorama deosebita asupra Cetatii si a orasului. Casa se imparte pe 4 nivele ...
923 EUR/m2 | 352 m2
Deva, Hunedoara
11 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu Detalii imobil: - etaj 3 in bloc de 4 nivele - bloc de caramida termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica apartamentul se vinde semimobilat OCUPABIL IMEDIAT!!! Pret: 88000 euro negociabil Comision pentru ...
1205 EUR/m2 | 73 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Decebal. Detalii imobil: etaj 4 7 decomandat, suprafata utila 57 mp - living open space cu bucataria (modificari realizate cu proiect) - balcoane incorporate in dormitor, respectiv bucatarie - izolat pe interior - aer conditionat centrala ...
1360 EUR/m2 | 50 m2
Ultracentral, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu Detalii imobil: bloc turn la etaj superior centrala termica proprie usa metalica la intrare parchet gresie, faianta ferestre termopan cu tamplarie din PVC - geam la baie - balcon mare deschis Pret: 49000 euro neg Comision pentru ...
1043 EUR/m2 | 47 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Dorobanti: Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 etaje decomandat doua bai, doua balcoane usa metalica la intrare usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC centrala termica incalzire in pardosea instalatie electrica ...
1411 EUR/m2 | 90 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare casa in Deva Prezentare imobil: casa cu mansarda termopan cu tamplarie PVC parchet,gresie,faianta centrala termica sistem electric pe cupru incalzire in pardoseala aer conditionat Componenta casei: living cu bucatarie open space un dormitor o baie balcon ...
1389 EUR/m2 | 54 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Horea-Decebal Detalii imobil: apartament finisat nou bloc de caramida apartament situat la etajul 1 balcon usa metalica termopan cu tamplarie PVC sistem electric nou pe cupru curent trifazic la bucatarie instalatie sanitara noua ...
1571 EUR/m2 | 49 m2
Horea, Deva, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 883 Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Piata -Gara Detalii imobil: apartament situat la etajul 1 in bloc de 4 etaje decomandat doua bai usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie din PVC si lemn parchet, gresie, faianta centrala ...
1456 EUR/m2 | 68 m2
Zarand, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 1 camera in Deva, zona Dacia. Detalii imobil: parter decomandat usa metalica ferestre termopan cu tamplarie din PVC parchet, gresie, faianta ocupabil imediat Pret: 29500 euro neg . Comision pentru cumparator: 0% Tel. 0745398949 sau 0730 474275. Ai vreo întrebare ...
1405 EUR/m2 | 21 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Progresului Detalii imobil: decomandat etaj 1 - izolat exterior centrala termica usa metalica ferestre termopan cu tamplarie din PVC usi interioare schimbate geam la baie parchet, gresie, faianta mobilat, utilat cum se vede in ...
1813 EUR/m2 | 40 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Liliacului- Hotel Deva Detalii imobil: apartament situat la etajul 2 4 decomandat balcon debara camara parchet,gresie,faianta centrala termica OCUPABIL IMEDIAT!!! Pret: 72000 euro usor negociabil Comision pentru cumparator: 0% Tel. ...
1309 EUR/m2 | 55 m2
Liliacului, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Progresul Detalii imobil: bloc de caramida apartament situat la parter curte interioara in spatele blocului 2 boxe proprii pe scara 2 locuri de parcare concesionate usa metalica living cu bucatarie open space 2 bai geam la o ...
1525 EUR/m2 | 80 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propunem spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Micro 15: decomadat etaj 10 in bloc de 10 etaje balcon hol spatios usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC aer conditionat centrala termica parchet, gresie, faianta mobilat, utilat Pret: 45000 euro neg Comision pentru ...
1098 EUR/m2 | 41 m2
Micro%2b15, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Progresul Detalii imobil: decomandat balcon mare inchis in termopan centrala termica aer conditionat instalatia electrica si termica pe cupru usa metalica ferestre termopan cu tamplarie din PVC doua bai geam la baie parchet, ...
1437 EUR/m2 | 87 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Zamfirescu Detalii imobil: etaj 3, bloc de 4 etaje din caramida - situat pe mijloc - suprafata utila 72 mp - balcon deschis usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica - blocul urmeaza a ...
1167 EUR/m2 | 60 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 1 camera in Deva, zona Progresu: Detalii imobil: etaj 3 in bloc de 4 etaje - suprafata utila 42 mp usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica aer conditionat mobilat,utilat cum se vede in fotografii Pret: 52000 ...
1238 EUR/m2 | 42 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare casa in Deva, zona ultracentrala Prezentare imobil: suprafata totala teren 368 mp suprafata utila casa 88 mp, suprafata desfasurata casa 118 mp casa constructie 1965 din caramida - izolata termic pe exterior cu polistiren - pod cu tigla Componenta parter: hol central, ...
2102 EUR/m2 | 88 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 797 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Licee-Armatei. Detalii imobil: etaj 4 in bloc de 4 nivele bloc de caramida centrala termica usa metalica ferestre termopan cu tamplarie din PVC usi interioare schimbate geam la baie parchet, gresie, faianta OCUPABIL ...
1412 EUR/m2 | 34 m2
Titu%2bMaiorescu, Deva, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL: 948 Va propun spre inchiriere apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu: Detalii imobil: apartament decomandat 50 mp etaj 4 in bloc de 4 nivele centrala termica ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta mobilat, utilat la cheie are loc de parcare rezervat ...
50 m2
Balcescu, Deva, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 926 Va propun spre vanzare casa in Deva Prezentare imobil: suprafata totala teren 665 mp suprafata utila 290 mp pe 3 nivele casa construita in 2016 D+P+M si garaj pentru doua masini Componenta demisol: dormitor, baie, bucatarie, 2 holuri, camara, debara, camera tehnica Componenta parter: ...
1397 EUR/m2 | 290 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 1045 Va propun spre inchiriere spatiu comercial in Deva, zona 1 Decembrie 1918 Detalii imobil: pozitionat la parter suprafata 35 mp renovat integral gresie centrala termica pe gaz usi din termopan cu tamplarie PVC ferestre din termopan cu tamplarie PVC lavabila alba dispune ...
35 m2
Ultracentral, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre inchiriere apartament 2 camere in Deva, zona Liliacului: etaj 1 in bloc de 4 etaje - situat pe mijloc centrala termica ferestre termopan cu tamplarie PVC usi interioare schimbate parchet, gresie, faianta mobilat, utilat la cheie ocupabil imediat Pret: 300 euro luna+ 1 luna ...
50 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 1056 Va propun spre vanzare apartament 2 camere, decomandat in Deva, zona Kogalniceanu: Detalii imobil: etaj 4 din 4 balcon inchis, dimensiuni generoase baie cu geam usa metalica la intrare ferestre termopan cu tamplarie PVC la bucatarie si dormitor centrala termica parchet, faianta ...
1040 EUR/m2 | 50 m2
Kogalniceanu, Deva, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 758 Va propun spre inchiriere apartament 3 camere in Deva, zona Piata- Kogalniceanu: - etaj 1 in bloc de 4 etaje, situat pe mijloc - bloc de caramida centrala termica ferestre termopan cu tamplarie PVC - usi interioare schimbate parchet, gresie, faianta mobilat, utilat la cheie ocupabil ...
65 m2
Gojdu, Deva, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 1063 Va propun spre inchiriere apartament 2 camere in Deva, zona Ultracentral: etaj 3 in bloc de 3 etaje, situat pe mijloc baie cu geam balcon incorporat in dormitor debara centrala termica prin condensare ferestre termopan cu tamplarie PVC usa metalica parchet, gresie, faianta ...
46 m2
Ultracentral, Deva, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 1064 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala: - Bloc CASIAL - bloc construit in 2009 etaj 2 in bloc de 10 nivele, situat pe mijloc suprafata utila 75 mp + balcon inchis - zona de dining balcon spatios (zona de relaxare) incorporat in zona de dining - 2 ...
1800 EUR/m2 | 75 m2
Piata+Centrala, Deva, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 1034 Va propun spre vanzare casa in Deva, zona 22 Decembrie- Balcescu Prezentare imobil: suprafata totala teren 315 mp amprenta casa 105 mp suprafata construit desfasurata 329 mp D+P+M casa constructie 2008 caramida poroterm pod cu tigla Bramac Componenta casei: Demisol: doua ...
699 EUR/m2 | 329 m2
22+Decembrie, Deva, Hunedoara
20 mai
Vând apartament cu 3 camere în Deva, Aleea Magnoliei, zona fostei Poliții, zona 0. Apartamentul a fost visul nostru și asta până să avem copilași. Problema sunt maimuțele noastre, care au ajuns la nivelul la care apartamentul nu le mai încape. Au nevoie de curte, copaci și libertate. Ce primiți: ...
1702 EUR/m2 | 57 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Catina(Hippophae rhamnoides),supranumita "Ginsengul romanesc"si "Lamaia nordului"Catina este cunoscuta si folosita inca din antichitate ,atat ca si fruct dar si pentru importantele sale beneficii curative .Fructele de catina sunt foarte bogate in vitamina C, de doua ori mai bogate decat macesele si ...
65,000 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Deva, Hunedoara
20 mai
complect mobilat, balcon închis
1320 EUR/m2 | 50 m2
Gojdu, Deva, Hunedoara
20 mai
Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil cu un etaj, într-o zonă ultracentrală, cu acces facil și curte proprie cu acces pietonal. Locuința reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care își doresc să amenajeze și să renoveze spațiul exact după propriul gust ...
1487 EUR/m2 | 47 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Proprietar, ofer spre inchiriere in Deva - Al Romanilor camera de camin cu baie proprie, complet mobilata si utilata. Usa metalica, geam termopan, plita electrica pe inductie, masina de spalat, frigider. Garsoniera e libera, proaspat zugravita. Chirie 820 lei luna, garantie 1700 lei.
15 m2
Dacia, Deva, Hunedoara
19 mai
De închiriat pentru perioadă nelimitată,apartament ultracentral în Deva ! Etaj 7din 9,izolat +2 balcoane(54 mp incluzând cele două balcoane). Telefon direct proprietar: Preț : 400 euro chirie
54 m2
Deva, Hunedoara
19 mai
De vanzare loc de veci în Cimitirul Romano Catolic din DEVA Eminescu, pozitionat în cimitirul de jos, in spatele capelei. Informații la tel
Deva, Hunedoara
19 mai
Detalii generale: Suprafață utilă: 51 m . Compartimentare: 2 camere decomandate Bucătărie situată la intrarea în apartament Baie cu cadă Cămară pentru depozitare Hol generos, cred. Balcon închis cu geamuri termopan. Vedere: Apartamentul oferă un peisaj încântător către Dealul Cetății și Piața Mare. Confort ...
1529 EUR/m2 | 51 m2
Deva, Hunedoara
19 mai
Vind teren intravilan de 3470 m2 cu utilitatile la poarta ideal pt,construirea unei case de vis sau pt, dezvoltarea unei afacaceri suprafata generoasa de 3470m2 cu toate utilitatile si deschidere generoasa la drum Optima pentru afacere turistica renumita aici in Cristur intre Deva si Hunedoarainfo ...
3,474 m2
Deva, Hunedoara
19 mai
27 m2
Deva, Hunedoara
19 mai
Vand o Hala de 110 mp in Deva , ultracentral , H - 4 m . Este langa Petrom-ul de pe str Mihai Eminescu . Dispune de trifazic , parcare . Ideala pt atelier , servicii , comert , activitati sportive , etc . Pret : 85000 eur . Tel. o72764478o .
773 EUR/m2 | 110 m2
Deva, Hunedoara
19 mai
Vând teren extravilan cu posibilitate intravilan, 9380 mp, în Deva, str. Depozitelor, 2 fronturi stradale.
9,380 m2
Deva, Hunedoara
19 mai
Apartament cochet cu 2 camere, situat la etajul 1, perfect pentru cei care își doresc confort și eficiență! Cu o suprafață de 37 mp, locuința este izolată interior și exterior, asigurând costuri reduse la întreținere. Dispune de balcon închis cu geamuri termopan și baie cu geam pentru aerisire naturală, ...
1676 EUR/m2 | 37 m2
Mihai Eminescu, Deva, Hunedoara
19 mai
Persoana fizica vând teren intravilan Deva , strada asfaltata ,iluminat public , număr loc, zona neinundabila , împrejmuită cu stâlpi proprii , 75% stâlpi beton , 25% stâlpi metalici , terenul are două ieșiri , cealaltă pe drum privat , acces prin porți pe role a 5m lățime fiecare și portiță mica , suprafață ...
Deva, Hunedoara
19 mai
Vand loturi de pamant in satul cozia . Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati . Pamantul este extravilan . Strada privata , perfecta pentru constructie cabana
505 m2
Cozia, Deva, Hunedoara
19 mai
Vând apartament cu două camere,decomandat in Deva în zona Micro 15,situat la etajul 8 din 10,apartamentul necesită investiții,blocul este reabilitat termic,se schimbă și liftul
946 EUR/m2 | 37 m2
Micro 15, Deva, Hunedoara
19 mai
apartament zona Centru,mobilat, utilat, 3 dormitoare, bucatarie, hol, balcon, camara, termopane, centrala termica, 50 mp. izolat exterior, numai pe termen lung! chiria 350 eur luna + garantie.. Tel.
50 m2
Deva, Hunedoara
19 mai
Vând apartament, trei camere, bucătărie, baie, wc de serviciu, bucătărie, beci, CT proprie.
1032 EUR/m2 | 77 m2
Ceangaiască, Deva, Hunedoara
19 mai
Se vinde casa, garaj si teren aferent in suprafata de 448 mp in Deva, in zona Cetatii. Casa e compartimentata in trei dormitoare, living, doua holuri, baie bucatarie, pivnita. Incalzirea se realizeaza prin centrala pe gaz.
1067 EUR/m2 | 150 m2
Cetate, Deva, Hunedoara
19 mai
Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.
1097 EUR/m2 | 62 m2
Deva, Hunedoara
19 mai
Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp +balcon 6 m, centrala termica noua, termopan, parchet gresie faianta ușa metalica la intrare, renovat complet. Preț 67000 EUR
1175 EUR/m2 | 57 m2
Deva, Hunedoara
19 mai
Vand apartament cu 2 camere in Deva, zona Al. Muncii (Piata), bloc de 4 etaje de caramida, izolat exterior, suprafata utila 48 mp + balconul de 5 metri inchis in termopan, usa metalica, usi interioare schimbate, centrala termica prin condensare, instalatie de aer conditionat, instalatia termica pe PPR, ...
1521 EUR/m2 | 48 m2
Piata Centrala, Deva, Hunedoara
19 mai
Teren de vânzare în Petroșani str Maleia 471m intravilan
471 m2
Deva, Hunedoara
19 mai