Imobiliare Deva Hunedoara

Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Deva Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Promovat
Casa, sat Birtin
12
5

Casa, sat Birtin

O casă cu poveste la Birtin între dealuri, cu liniște cât o lume întreagă Undeva, la doar 15 km de Ponor, pe un drum asfaltat ce șerpuiește prin păduri și coline, se află un loc care pare desprins dintr-un alt timp. Aici, în satul Birtin, înconjurată de verde și liniște, se vinde o casă veche ...

813 EUR/m2 | 80 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Promovat
Casa ultracentrala Deva,ocazie unica
7

Casa ultracentrala Deva,ocazie unica

Casa interbelica cu pozitionare centrala unica,Bulevardul 1 Decembrie -22 Decembrie , cu vizibilitate maxima si acces imediat la unul dintre cele mai importante bulevarde ale orasului. Casa este o constructie solida si impunatoare din 1930. Ofera un spatiu util de circa 260 mp , iar terenul proprietatii ...

1846 EUR/m2 | 260 m2

Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar, vand apartament cu 4 camere situat in Deva, Aleea Constructorilor.
2
8

Apartament cu 4 camere situat in Deva, str. Aleea Constructorilor, bl. E4, et.3, suprafata totala 80.11 mp, zona linistita, distanta mare intre blocuri cu zona verde, vecini buni, foarte aproape de scoala Andrei Saguna si de gradinita (nu se traverseaza strada), blocul este din caramida si e izolat. Amplasarea ...

1028 EUR/m2 | 72 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva
10
28

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva

Apartament 3 camere modificat din 4 camere 2 bai living cu șemineu, complet mobilat și utilat ST 100 mp Deva zona Casa de pensii vedere în 3 părți centrala termica aer condiționat. Preț 600 EUR.

100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
3
30

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere 2 bai 4 balcoane etaj 2 Deva zona ultracentrala,centrala termica,termopan, parchet stejar,usa metalica la intrare.pret 115000 Euro.

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
21

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
19

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
9
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere ultracentral Deva
1
20

Apartament 3 camere ultracentral Deva

Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR

1278 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Inchiriez garsoniera zona Marasti ,Deva sala sporturilor
10
4

Inchiriez garsoniera zona Marasti ,Deva sala sporturilor

Închiriez garsonieră zona Mărăști,profi,et 3,renovata ,utilată,masina de spălat,frigider,aragaz. usa metalica.Garantie 1500

29 m2

Deva, Hunedoara

Proprietar ofer garsoniera spre inchiriere
4

Proprietar ofer garsoniera spre inchiriere

Proprietar, ofer spre inchiriere in Deva - Al Romanilor camera de camin cu baie proprie, complet mobilata si utilata. Usa metalica, geam termopan, plita electrica pe inductie, masina de spalat, frigider. Garsoniera e libera, proaspat zugravita. Chirie 820 lei luna, garantie 1700 lei.

15 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Promovat
Deva - Vila  8 Camere
18
2

Deva - Vila 8 Camere

IM Imobiliare va ofera posibilitatea achizitionarii unei vile cu 8 camere situata in localitatea Deva, la o distanta de 15 km de Hunedoara. Proprietatea este constructie BCA cu acoperis din tigla. Utilitati: CURENT, APA RETEA, GAZ, CANALIZARE, INTERNET. Proprietatea ...

704 EUR/m2 | 270 m2

Deva, Hunedoara

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700
6
3

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700

Terenul (construibil), este compus din 2 parcele cadastrale aproximativ egale ca suprafata,(441 mp si 530 mp). Langa acestea se afla o platforma de acces auto ( eventual amplasare 2 - 3 garaje), in suprafata de 196 mp. Cota care revine acestui teren este de 93 mp, adica jumatate. Accesul se face pe un ...

Deva, Hunedoara

 Casa, birouri etc...
7
4

Casa, birouri etc...

Vand teren intravilan in mun. Deva (50 mp) , echipat cu toate utilitatile (retea apa , canal, gaz, electricitate ) la limita de proprietate. Ideal pentru constructie .Regimul de inaltime al zonei este P + 2 iar cel propus prin certificatul de urbanism este P+1 .Procentul de ocupare al terenului este ...

50 m2

Pietroasa, Deva, Hunedoara

Inchiriere Apartament Deva
8

Inchiriere Apartament Deva

Ofer spre inchiriere apartament recent renovat cu 3 camere (două dormitoare, living, bucătărie, două băi, cămară) , în zona Lido în Deva. Apartmentul este situat la etajul 2 al unui bloc cu 3 etaje, iar la intrarea în bloc se poate închiria de la primărie un loc de parcare. Este situat la 50 metri față ...

73 m2

Deva, Hunedoara

Deva, spatii comerciale, oportunitate de business
9
3

Deva, spatii comerciale, oportunitate de business

Găsirea unei locații excelente pentru un business prosper poate fi o provocare. Vrei un spațiu comercial într-o zonă centrală, cu trafic ridicat și posibilități de venituri constante, dar adesea aceste oportunități vin cu prețuri mari și locații mai puțin favorabile. Dacă nu îți alegi cu atenție locația, ...

675 EUR/m2 | 252 m2

Piata+Centrala, Deva, Hunedoara

Teren Santuhalm
4
2

Teren Santuhalm

Reprezentare exclusiva! De vanzare in Santuhalm o parcela de teren extravilan de 4923 mp cu FS: 24 ml intr-o zona linistita, ferita de zgomotul traficului. Terenul are o forma dreptunghiulara si este drept. Se ajunge foarte usor din drumul national, vis-a-vis de Petrom se intra pe drum asfaltat si dupa ...

4,923 m2

Deva, Hunedoara

Cabina de vopsit si birouri de inchiriat
7
5

Cabina de vopsit si birouri de inchiriat

GB MOTORS INVEST DEALER PEUGEOT CITROEN OPEL, spatii de inchiriat Dogaru Daniel-Broker Imobiliar in parteneriat cu GB MOTORS INVEST oferim spre inchiriere in SHOWROOM-ul din localitatea Santuhalm nr. 67F, situat pe DN7, spatii pentru birouri sau alte activitati, cu diferite suprafete. Toate spatiile ...

18 m2

Santuhalm, Deva, Hunedoara

Garsonieră in regim hotelier
5
9

Garsonieră in regim hotelier

Închiriez garsonieră in regim hotelier, situată central, dotată cu toate utilitățile necesare unui sejur plăcut. In jur se află magazine, stație bus, taxi, aproape de parc si Cetatea Devei. Nu se acceptă animale de companie si nici petrecerile. Vă așteptăm cu drag.

30 m2

Deva, Hunedoara

vand loc de veci Deva

vand loc de veci Deva

cimitir calugareni..spate eroilor, deva

Emanoil Gojdu, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, pe Bld. Balcescu, etaj 1, bloc de 4 etaje de caramida,
5

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, pe Bld. Balcescu, etaj 1, bloc de 4 etaje de caramida, situat pe mijloc, suprafata utila 43.95 mp + balconul, centrala termica, fara amenajari. Pret: 57 000 euro negociabil. Tel: . Mai multe poze, VIDEO si detalii pe sau la Agentia Imobiliara Ovidiu Dev ...

1295 EUR/m2 | 44 m2