Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Hunedoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
FILM! Vila rafinata, intr- un mediu natural de elita, Pestisu Mic, Valea Nandrului
20

Comision cumparator: 2% + TVA din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o vila deosebita, pozitionata intr-un cadru natural de exceptie, la poalele muntilor Poiana Rusca, pe Valea Nandrului, Hunedoara. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, ...

1091 EUR/m2 | 330 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, 44mp, etaj 1, anvelopat, zona Garii, Hunedoara
8
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartamentu cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Garii, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 44mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Afacere la cheie, in apropierea Castelului Corvinilor in Hunedoara
20

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera o oportunitate de investitie rara: un restaurant-operativ în centrul municipiului Hunedoara, in apropierea Castelului Corvinilor, cu adresa pe Bulevardul Libertatii 25. Afacerea functioneaza sub brandul „La Crama”, un local recunoscut pentru bucataria romanească ...

411 EUR/m2 | 900 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu 4 camere mobilat zona Stadion Corvinul
14
2

 Comision 0% ! Apartament 4 camere de vanzare, semidecomandat, 90 mp, zona Micro 4, Hunedoara.        TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Hunedoara, zona Micro 4, aflat la etajul 4 intr -un imobil tip bloc cu regim ...

933 EUR/m2 | 90 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casă excepțională situată ultracentral, zona piața Obor, Hunedoara
10
1

Situată ultracentral, în zona elitistă din apropierea pieței Obor, casa face parte dintr-un grup select de vile construite cu dedicație , la începutul anilor 70. Casa cu parter și etaj are o structură robustă, din cărămidă și beton, acoperită cu țiglă. Sunt 4 camere spațioase: sufragerie și bucătărie ...

1444 EUR/m2 | 135 m2

Hunedoara, Hunedoara

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Apartament trei camere amenajat mixt, stare foarte bună, bulevard Micro 5, Hunedoara.
17
2

Apartament cu trei camere decomandat, amenajat, cu destinație mixtă - de locuit sau și comercială, situat pe Bulevardul Dacia, în Micro 5. Extinderea pentru intrare separată este realizată după proiect aprobat legal. Curat și luminos, în stare foarte bună, apartamentul are două băi funcționale, balconul ...

1032 EUR/m2 | 62 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament Decomandat în zona Piața Dunărea-Supeco, Bd. M Viteazu.
16
5

La bulevard, apartament cu trei camere decomandat, situat pe Bd Mihai Viteazu, lângă Piața Dunărea, spre magazinul Supeco, etajul patru din 4, Hunedoara. Sunt trei camere decomandate, în stare bună, expunere Nord și Sud. Parcări în jurul blocului, piața Dunărea la 30 metri, magazin Supeco la 100 metri, ...

845 EUR/m2 | 55 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ultra-Central, două camere amenajat complet, zona  Union - Sanitas, Hunedoara
8
2

Ultra-Central, două camere amenajat complet, zona Union - Sanitas, Hunedoara

Apartament cu două camere, semidecomandat, etaj intermediar în bloc cu 4 etaje, cărămidă. Renovat complet și amenajat, se vinde mobilat și utilat. Ocupabil imediat! Preț 55.000 Fără comision de la cumpărător! Găsiți oferta completă pe site-ul Agentiei: notoriusimobiliare_RO. Detalii suplimentare ...

1222 EUR/m2 | 45 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere, 45mp utili, zona Stadion, Hunedoara
6
1

Apartament 2 camere, 45mp utili, zona Stadion, Hunedoara

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 4 al unui imobil cu 4 etaje cu acoperis, situat in zona Stadion, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 45mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - ...

667 EUR/m2 | 45 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Ultracentral, trei camere, două băi, balcon, zonă centrală, etajul patru, Hunedoara.
12
5

Sunt blocuri construite în jurul anilor 1970, în zona cuprinsă între blocurile Sanitas de pe Bd. Dacia - și piața Dunărea, cu apartamente spațioase, cu balcon amplu și două băi. Apartamentul acesta este la etajul patru, are balconul spre Est și are două băi, doar una este folosită în prezent. Acoperișul ...

759 EUR/m2 | 63 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere, renovat, etaj 8, panoramica, Stadion - Hunedoara
16
1

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate aflat la etajul 8 al unui imobil cu 10 etaje, situat chiat in fata stadionului din Hunedoara, aproape de scoala generala numarul 2. Actualul proprietar a renovat complet apartamentul anul trecut, fiind ...

1266 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Teren intravilan 2880mp, front de 28ml, pe strada Buituri, Hunedoara
8
1

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un teren intravilan, aflat in orasul Hunedoara, pe strada Buituri. Actualul proprietar a detinut o parcela mai mare, pe care a dezmembrat-o. Aceasta proprietate are si 2 constructii in curte, un garaj si o sura, facute din caramida. Frontul stradal ...

2,880 m2

Nord, Hunedoara, Hunedoara

Teren intravilan 4.000 mp in Loc. Hunedoara, Jud. HD, Str. Urcusului langa Castelul Corvinilor.
2

Agentia Imobiliara ALINA, va propune spre achizitie o parcela de Teren intravilan in suprafata de 4.000 mp (La solicitarea cumparatorului, parcela poate fi impartita in mai multe parcele mai mici de minim 500 mp) in Loc. Hunedoara, Str. Urcusului, situat la doar 450 metri de emblematicul Castelul Corvinilor, ...

4,000 m2

Hunedoara, Hunedoara

3 parcele de Teren 28.381 mp in Loc. Hunedoara, Jud. HD, Str. Urcusului langa Castelul Corvinilor.
15

Agentia Imobiliara ALINA, va propune spre achizitie 3 parcele de Teren cu o suprafata totala de 28.381 mp in Loc. Hunedoara, Str. Urcusului, situat la doar 450 metri de emblematicul Castelul Corvinilor, unul dintre cele mai vizitate, valoroase si importante obiective istorice turistice din Romania. ...

28,381 m2

Hunedoara, Hunedoara

Teren 24.381 mp in Loc. Hunedoara, Str. Urcusului, situat la doar 450 metri de Castelul Corvinilor.
13

Agentia Imobiliara ALINA, va propune spre achizitie doua parcele de Teren intravilan si extravilan, alaturate, in suprafata totala de 24.381 mp in Loc. Hunedoara, Str. Urcusului, situat la doar 450 metri de emblematicul Castelul Corvinilor, unul dintre cele mai vizitate, valoroase si importante obiective ...

24,381 m2

Hunedoara, Hunedoara

Teren intravilan cu suprafete cuprinse intre 5  mp in Loc. Hunedoara, langa Castel
2
1

Teren intravilan cu suprafete cuprinse intre 5 mp in Loc. Hunedoara, langa Castel

Agentia Imobiliara ALINA, va propune spre achizitie parcele de Teren intravilan cu suprafete cuprinse intre 500 600 800 1000 mp in Loc. Hunedoara, Str. Urcusului, situat la doar 450 metri de emblematicul Castelul Corvinilor, unul dintre cele mai vizitate, valoroase si importante obiective istorice ...

500 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casa de vanzare, cu 3 camere, 191 mp, la 3 km de Hațeg
14
5

Casa de vanzare, cu 3 camere, 191 mp, la 3 km de Hațeg

Blitz va prezinta o casă spațioasă cu teren generos, la doar 3 km de Hațeg – General Berthelot Descoperă o proprietate cu potențial imens, situată într-o zonă liniștită și pitorească, la doar câteva minute de orașul Hațeg. Ideală pentru o familie care caută liniștea rurală, dar și pentru cei interesați ...

471 EUR/m2 | 191 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere, renovat modern, la cheie, zona Micro 4, Hunedoara
14

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, aflat la parterul inalt al unui imobil cu 10 etaje, situat in cartierul Micro 4, in apropierea Scolii Generale nr. 2 din Hunedoara. Actualul proprietar a renovat apartamentul in intregime, in urmă cu 3 ...

1017 EUR/m2 | 58 m2

Micro 4, Hunedoara, Hunedoara

Apartament cu 2 camere, decomandat, renovat, zona McDonalds, Hunedoara
10

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 4 al unui imobil cu 4 etaje si acoperis, situat in zona McDonalds din Hunedoara. Actualul proprietar a renovat apartamentul in intregime in urma cu 2 ani, fiind schimbate inclusiv instalatiile ...

939 EUR/m2 | 49 m2

Est, Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere în Hunedoara, zona Traian vuia, etaj 3. Pret 31500
5
11

Vând apartament cu 2 camere, situat în Hunedoara, la 5 minute de pietonala Corvin, la etajul 3 într-un bloc de cărămidă cu următoarele dotări: * centrala termica proprie * aer condiționat * ușa antiefracție la intrare * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * gresie și faianță * zugrăvit in lavabil ...

808 EUR/m2 | 39 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 3 camere în Hunedoara, zona gării, 55000 euro neg
10
9

Vând apartament cu 3 camere în Hunedoara, situat central pe Str Avram Iancu într-un bloc de cărămidă. Este dotat cu : * ușă antiefracție la intrare * geamuri termopan cu tâmplărie din lemn * zugrăvit in lavabil * centrala termică proprie * gresie și faianță * geam la baie și cadă mare * ...

982 EUR/m2 | 56 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ocazie. Vand ap cu 2 camere, 50 mp, ETAJ 2, Hunedoara , Centru, Langa Pietonală 56500 euro neg
8
15

Vând apartament cu 2 camere, decomandat in inima orașului. Este situat la etajul 2 într-un bloc cu trei nivele. Are o boxa trecuta in acte de 2,68 MP. Apartamentul are următoarele dotări: * centrala termica proprie * ușa termopan la intrare * geamuri TRIPAN cu tâmplărie PVC * ...

1130 EUR/m2 | 50 m2