Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Hunedoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Spatiu comercial, capacitate 120 persoane, Pietonala Corvin, Hunedoara
11

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere, in Reprezentare Exclusiva, un spatiu comercial situat la parterul unui imobil cu 3 etaje, aflat pe Pietonala Corvin, in Hunedoara. Suprafata utila de 120mp, este compartimentata astfel: - 1 incapere principala - 1 incapere cu bar - 2 grupuri ...

120 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 1 camera, 30mp, decomandat, Zona centrala in Hunedoara
5
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 1 camera decomandat, situat la parterul unui imobiul cu 4 etaje, aflat in zona centrala din Hunedoara, pe strada Ion Creanga. Apartamentul are o suprafata utila de 30mp, compartimentata astfel: - 1 ...

1077 EUR/m2 | 30 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, 44mp, etaj 1, anvelopat, zona Garii, Hunedoara
8
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartamentu cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Garii, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 44mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ocazie ! Casă de vânzare în Hunedoara, zona Draxlmaier. Ideala ptr diverse afaceri. Pret 79900 euro
10
15

Casa situata in Hunedoara, zona Draxlmaier, cu iesire la 2 strazi. - Zona cu potential ridicat pentru diverse afaceri. - Este formata din parter si masarda, beci, pod, garaj si anexa. - Suprafata totala a terenului este de 276,48 mp. - La parter se află 3 incaperi, hol si baie. - La etaj jumatate ...

289 EUR/m2 | 276 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand casa in Hunedoara, Centru Vechi cu vedere spre Castel 110000 euro
10
6

Vand casa în Hunedoara: - 3 camere decomandate, su=125 mp - baie mare cu vana si geam, gresie si faianta - bucatarie spațioasă - instalatie electrica cupru - parchet laminat - geamuri tripan cu tamplarie PVC - usa intrare PVC cu geam tripan - constructie din caramida - acoperis tip Pod cu tigla - ...

440 EUR/m2 | 250 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 2 camere in Hunedoara, zona OM. Pret 55000 EUR negociabil
6

Vând apartament în zona OM, decomandat, compus din 2 camere: hol, baie, bucătărie open space cu livingul, dormitor și pod. Îmbunătățiri aduse apartamentului: * centrală termică proprie * ușă antiefracție * aer condiționat în ambele camere * bloc izolat termic * gresie, faianță * instalație electrică ...

1196 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur
9
16

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur

Vând apartament cu 2 camere in Hunedoara, decomandat, zona micro 4. Dotat cu: - centrala termica - parchet laminat - ușa intrare antiefracție - uși interioare celulare - geamuri termopan cu tâmplărie PVC - balcon închis în termopan - instalație electrica cupru - zugrăvit in lavabil - mobilat și ...

915 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Afacere la cheie, in apropierea Castelului Corvinilor in Hunedoara
20

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera o oportunitate de investitie rara: un restaurant-operativ în centrul municipiului Hunedoara, in apropierea Castelului Corvinilor, cu adresa pe Bulevardul Libertatii 25. Afacerea functioneaza sub brandul „La Crama”, un local recunoscut pentru bucataria romanească ...

411 EUR/m2 | 900 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
11

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Casa individuala pasiva energetic, piscina, zona Ciuperca in Hunedoara
18
4

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, o casa individuala cu 3 camere, desfasurata pe 2 niveluri D+P, aflata in Hunedoara, zona Ciuperca, pe strada Primaverii. Imobilul are orientare sudica si beneficiaza de sistem cu panouri fotovoltaice, cu o capacitate ...

1425 EUR/m2 | 130 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

1077 EUR/m2 | 30 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
11

120 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere în Hunedoara, zona Traian vuia, etaj 3. Pret 31500
5
11

Vând apartament cu 2 camere, situat în Hunedoara, la 5 minute de pietonala Corvin, la etajul 3 într-un bloc de cărămidă cu următoarele dotări: * centrala termica proprie * aer condiționat * ușa antiefracție la intrare * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * gresie și faianță * zugrăvit in lavabil ...

808 EUR/m2 | 39 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casa in Hunedoara, zona Chizid (Botu calului), P+1+Pod. Pret 135000 EUR NEG
10
3

Vand casa în Hunedoara, zona Chizid langa "Botu Calului", formata din P+1+Pod , cu următoarele dotări: * Parterul este prevazut cu 2 garaje, 2 camere, hol mare - necesita renovare; * Etajul cuprinde 4 camere, hol spatios, bucatarie si baie mare; * este prevăzut cu centrală termică proprie; * instalație ...

441 EUR/m2 | 306 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand casa cu 4 camere, zona centrala Hunedoara, renovata, mobilata si utilata
10
11

De vanzare casa cu 3 dormitoare si living spatios, 2 bai, spatiu tehnic, 2 bucatarii, terasa, curte si gradina + anexe. Compartimentarea se face cu un hol spatios din care, pe partea dreapta se afla 2 dormitoare iar pe partea stanga se afla o baie cu vana, un spatiu tehnic si un dormitor. ...

320 EUR/m2 | 500 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ocazie. Vand ap cu 2 camere, 50 mp, ETAJ 2, Hunedoara , Centru, Langa Pietonală 58000 euro neg
8
15

Vând apartament cu 2 camere, decomandat in inima orașului. Este situat la etajul 2 într-un bloc cu trei nivele. Are o boxa trecuta in acte de 2,68 MP. Apartamentul are următoarele dotări: * centrala termica proprie * ușa termopan la intrare * geamuri TRIPAN cu tâmplărie PVC * ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere în Hunedoara, Micro 4, etaj 5. Pret 46.000 EUR neg
6
9

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1. Apartamentul este compus din 2 camere, baie, bucătărie și balcon, la etajul 5 pe BD Dacia. Apartamentul deține: * ușa la intrare lemn * centrala termica proprie * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * zugravit in lavabil * gresie și faianță ...

979 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat | Micro 5 | Hunedoara | Renovat | Mobilat
11
2

Blitz Imobiliare va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în cartierul Micro 5 din Hunedoara, într-o zonă apreciată pentru accesul rapid către școli, magazine și mijloace de transport. Apartamentul are o suprafață utilă de 53 mp și este amplasat la etajul 3 din 10, într-un ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere zona Supeco
7
2

Apartament 2 camere zona Supeco

Apartament 2 camere semidecomandat de vânzare, situat în zona Supeco, la etajul 4 din 10, într-un bloc reabilitat termic, cu lift nou. Locuința este luminoasă și bine întreținută, având un balcon foarte mare, ideal pentru relaxare sau spațiu suplimentar de depozitare. Apartamentul se vinde complet mobilat ...

1011 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere, in Hunedoara, zona OM (potcoava) 57000 Eur Neg
6
4

Vand apartament cu 2 camere, in Hunedoara, zona OM (politie), semidecomandat, 43mp +5m boxa. cu urmatoarele dotari: *centrala termica proprie *usa intrare antiefractie *geamuri termopan *parchet laminat *zugravit in lavabil *boxa 5 mp in acte Se vinde semimobilat. Pretul este de 57000 ...

1326 EUR/m2 | 43 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casă excepțională situată ultracentral, zona piața Obor, Hunedoara
14
1

Situată ultracentral, în zona elitistă din apropierea pieței Obor, casa face parte dintr-un grup select de clădiri construite cu dedicație , la începutul anilor 70, la cererea autorităților de atunci.. Casa cu parter și etaj, construcție robustă din cărămidă și beton, oferă 4 camere spațioase, două ...

1182 EUR/m2 | 165 m2

Hunedoara, Hunedoara

apartament 4 camere mobilat si utilat-zona buna
9
8

apartament 4 camere mobilat si utilat-zona buna

Apartament 4 camere • 77 mp • Decomandat • Etaj 2 • Renov at, mobilat și utilat modern • 2 băi • Zonă foarte bună Vă propun spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, decomandat, situat la etajul 2 al unui bloc bine întreținut, într-o zonă foarte bună și liniștită. Locuința are 77 mp, este renovată ...

1234 EUR/m2 | 77 m2

Hunedoara, Hunedoara

Inchiriere spatii comerciale hunedoara, ghelari, teliuc, petrosani
8
2

CORA SA, PROPRIETAR, inchiriaza sparii comerciale in localitatile: HUNEDOARA - Centrul civic, vis-a-vis de Hotelul Rusca - 323,75mp etaj, HUNEDOARA - Centrul civic, vis-a-vis de Hotelul Rusca - 35 mp langa PEPCO, Str.Elisabeta Margineanu - 107 mp, deasupra Stadion la parter bloc turn, str.Arenei nr.3 ...

320 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Categorii

Imobiliare

Județe