Imobiliare Hunedoara Hunedoara

Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Hunedoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Afacere la cheie, in apropierea Castelului Corvinilor in Hunedoara
20

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera o oportunitate de investitie rara: un restaurant-operativ în centrul municipiului Hunedoara, in apropierea Castelului Corvinilor, cu adresa pe Bulevardul Libertatii 25. Afacerea functioneaza sub brandul „La Crama”, un local recunoscut pentru bucataria romanească ...

411 EUR/m2 | 900 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, 44mp, etaj 1, anvelopat, zona Garii, Hunedoara
8
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartamentu cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Garii, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 44mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
FILM! Vila rafinata, intr- un mediu natural de elita, Pestisu Mic, Valea Nandrului
20

Comision cumparator: 2% + TVA din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o vila deosebita, pozitionata intr-un cadru natural de exceptie, la poalele muntilor Poiana Rusca, pe Valea Nandrului, Hunedoara. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, ...

1091 EUR/m2 | 330 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament cu 2 camere, Hunedoara, zona Supeco, etaj 6, 36000 EUR
5
10

Vând apartament cu 2 camere situat în Hunedoara, Micro 3, între Profi și Supeco, la etajul 6. Are următoarele caracteristici: * centrala termică proprie * ușa intrare antiefracție * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * glafuri marmură * gresie și faianță * parchet laminat * balcon mare deschis Ocupabil ...

766 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament cu 1 camera în Hunedoara, zona OT,  etaj 3, bloc de caramida. Preț 34.900 EUR neg
5
17

Vând apartament cu 1 camera în Hunedoara, zona OT, etaj 3, bloc de caramida. Preț 34.900 EUR neg

Vând apartament cu 1 cameră în Hunedoara, Zona OT, Str Muresului, etaj 3, bloc de cărămidă, cu următoarele îmbunătăți: * Centrala termica proprie * Geamuri termopan cu tâmplărie PVC * Usa intrare antiefractie *Usi interioare termopan Mobilată și utilată Ocupabila imediat. Preț 34.900 euro neg ...

1163 EUR/m2 | 30 m2

Micro+2, Hunedoara, Hunedoara

Vand casa in Sat Cerisor, Comuna Lelese, Jud. Hunedoara
5
16

Vand casa in Sat Cerisor, Comuna Lelese, Jud. Hunedoara

Vând casă cu 2 camere, hol mare , cămară mare, plus camera jos, grajd, teren intravilan in jurul casei 1182 mp. Casa este in stare buna. Ocupabila imediat. Apa langa casa. Se afla la 40 de minute din Orașul Hunedoara până în Sat.

413 EUR/m2 | 80 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casă individuală renovată 2026 | 150 mp | Garaj | Zona Chizid
11

BLITZ va prezintă o casă individuală situată in zona Chizid din Hunedoara, într-o zonă liniștită de case, cu acces facil pe drum betonat și priveliște deschisă spre pădure. Proprietatea are aproximativ 150 mp utili, este dispusă pe P+1+pod și beneficiază de un teren de 275 mp, suficient pentru o familie ...

1193 EUR/m2 | 150 m2

Hunedoara, Hunedoara

Garsoniera decomandata
6

Garsoniera decomandata

Modificata, termopane, centrala termica, ușa metal. Et.1 din3,linga pietonala, 30m2, str. Cocsarilor

Hunedoara, Hunedoara

Spatiu industrial
4
1

Spatiu industrial

Persoana juridica inchiriez un spatiu la subsolul cladirii situat in Hunedoara, fosta CT1 a combinatului.Spatiul are aproximativ 240 mp.Pana in prezent a functionat ca depozit ambalaje si atelier garaj.Se prezinta real, ca in poze. Pretul este de 330 euro luna+Tva.

240 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casa cu 3 camere in Teliucu inferior
13
3

Casa cu 3 camere in Teliucu inferior

Casă nouă de vânzare – construcție 2025, structură metalică, priveliște spre lac Vă prezentăm o locuință modernă, finalizată în 2025, situată într-o zonă extrem de liniștită, cu o priveliște superbă spre lac – locuința ideală pentru cei care caută confort, eficiență și natură. Detalii tehnice și avantaje: Construcție ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând Pensiune in Hunedoara, zona Centrală, 1100 Mp, 450.000 euro neg
10

De vânzare Pensiune în inima orașului Hunedoara, formată din 7 camere, din care una dublă, 2 terase, bucatarie, un dining room mare și 9 băi cu posibilitatea de recompartimentare și mărirea numărului de camere. Pensiunea este amplasata pe 4 niveluri și anume: demisol, parter, etajul 1 și ...

409 EUR/m2 | 1,100 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casa formata din 2 corpuri+garaj- EXCLUSIVITATE BLITZ-comision 0 cumparator
15
1

Vă propunem spre vânzare, în exclusivitate prin Agenția Imobiliară Blitz, o proprietate situată pe strada Sarmisegetuza, în Hunedoara, disponibilă cu 0% comision pentru cumpărător. Imobilul este compus din două corpuri de clădire, oferind atât confort imediat, cât și oportunități de personalizare ulterioară. Primul ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Hunedoara, Hunedoara

APARTAMENT 2 CAMERE SEMI-DECOMANDAT 51.000 euro
9

APARTAMENT 2 CAMERE SEMI-DECOMANDAT 51.000 euro

Blitz oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere semi-decomandat, situat la etajul 2, într-o zonă liniștită, retrasă de zgomotul bulevardului și în apropiere de magazine. Locuința are 48 mp utili, compartimentați în living, dormitor, bucătărie, baie și spațiu de depozitare, oferind confort și funcționalitate. Dotări ...

1063 EUR/m2 | 48 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat
7
1

Apartament 3 camere decomandat

VÂNZARE – Apartament 3 camere decomandat Zona Trandafirilor, Hunedoara Suprafață: 57 mp Etaj: 2 Loc de parcare concesionat ✨ Detalii proprietate: ✔️ 3 camere decomandate ✔️ Complet mobilat și utilat – gata de mutare ✔️ Aer condiționat ✔️ Compartimentare practică și luminoasă ✔️ Zonă liniștită, ...

772 EUR/m2 | 57 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament cu o camera
5
1

Apartament cu o camera

Apartament 1 cameră decomandat – 30 mp – str. Ion Creangă Vând apartament cu o cameră decomandat, 30 mp, situat la parter, pe strada Ion Creangă. Imobilul necesită renovare, ideal pentru amenajare după propriul gust. Posibilitate de transformare în spațiu comercial (birou, cabinet, salon etc.). Zonă ...

1067 EUR/m2 | 30 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere, 80 mp, Micro 5 – garaj, zonă liniștită
11
1

Apartament 3 camere, 80 mp, Micro 5 – garaj, zonă liniștită

Situat în cartierul Micro 5 din Hunedoara, într-o zonă liniștită, cu multă verdeață și acces rapid la toate punctele de interes. Caracteristici principale * 3 camere * Suprafață utilă: 80 mp * Etaj 3 din 4 * Bloc construit înainte de 1990 * Compartimentare practică și spațioasă Stare și dotări Apartamentul ...

1188 EUR/m2 | 80 m2

Hunedoara, Hunedoara

 Apartament cu 2 camere LUX | Parter | Complet mobilat și utilat Pietonala HD
11
2

BLITZ propune spre vânzare un apartament cu 2 camere modern, finisat la standarde înalte, situat la parterul unui imobil bine întreținut, la doar câteva minute de zona pietonală din Hunedoara. - Suprafață utilă: 38 mp - Compartimentare: eficientă, tip open-space - Poziționare: parter – acces facil, ...

974 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere, 70 mp, zona centrala Micro 2, Hunedoara
8

Blitz imobiliare va propune un apartament 3 camere, 70 mp, situat în Hunedoara, zona centrală Micro 2, la parter din 10 – poziție excelentă, cu acces rapid la tot ce ai nevoie! Puncte forte: * Suprafață generoasă: 70 mp * Compartimentare semidecomandată * Parter – ideal pentru familii sau persoane ...

929 EUR/m2 | 70 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament premium 3 camere in Micro 3 elegant, modern si luminos
10

BLITZ va prezinta un apartament modern cu 3 camere semidecomandat, situat în zona Micro 3 din Hunedoara, ideal pentru o familie sau pentru cei care își doresc confort, spațiu și acces rapid către toate punctele de interes ale orașului. Locuința este amplasată la etajul 3 din 4 și dispune de o suprafață ...

956 EUR/m2 | 68 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere Micro 5, locatie buna, acces facil, pret bomba
7

BLITZ va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat în zona Micro 5 din Hunedoara, o locație apreciată pentru accesul facil către toate punctele de interes ale orașului. Apartamentul are o suprafață de 40 mp și este amplasat la etajul 4 din 4, beneficiind de o compartimentare ...

800 EUR/m2 | 40 m2

Hunedoara, Hunedoara

Spațiu comercial   ideal pentru birouri   cabinet   servicii   Hunedoara (zonă pietonală)
16

Spațiu comercial ideal pentru birouri cabinet servicii Hunedoara (zonă pietonală)

Se oferă spre închiriere spațiu comercial de 65 mp, situat excelent pe zonă pietonală din Hunedoara,in spate la Rafaello Caffe, cu acces facil și vizibilitate bună. Spațiul este integral renovat (aprilie 2026), este la prima închiriere, totul fiind nou și gata de utilizare. Caracteristici principale: Suprafață: ...

65 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur
9
15

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur

Vând apartament cu 2 camere in Hunedoara, decomandat, zona micro 4. Dotat cu: - centrala termica - parchet laminat - ușa intrare antiefracție - uși interioare celulare - geamuri termopan cu tâmplărie PVC - balcon închis în termopan - instalație electrica cupru - zugrăvit in lavabil - mobilat și ...

915 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casa in Hunedoara, zona Chizid (Botu calului), P+1+Pod. Pret 135000 EUR NEG
10
3

Vand casa în Hunedoara, zona Chizid langa "Botu Calului", formata din P+1+Pod , cu următoarele dotări: * Parterul este prevazut cu 2 garaje, 2 camere, hol mare - necesita renovare; * Etajul cuprinde 4 camere, hol spatios, bucatarie si baie mare; * este prevăzut cu centrală termică proprie; * instalație ...

441 EUR/m2 | 306 m2