Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Hunedoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere, 44mp, etaj 1, anvelopat, zona Garii, Hunedoara
8
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartamentu cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Garii, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 44mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Spatiu comercial, capacitate 120 persoane, Pietonala Corvin, Hunedoara
11

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere, in Reprezentare Exclusiva, un spatiu comercial situat la parterul unui imobil cu 3 etaje, aflat pe Pietonala Corvin, in Hunedoara. Suprafata utila de 120mp, este compartimentata astfel: - 1 incapere principala - 1 incapere cu bar - 2 grupuri ...

120 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Afacere la cheie, in apropierea Castelului Corvinilor in Hunedoara
20

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera o oportunitate de investitie rara: un restaurant-operativ în centrul municipiului Hunedoara, in apropierea Castelului Corvinilor, cu adresa pe Bulevardul Libertatii 25. Afacerea functioneaza sub brandul „La Crama”, un local recunoscut pentru bucataria romanească ...

411 EUR/m2 | 900 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa in Hunedoara, zona Chizid (Botu calului), P+1+Pod. Pret 135000 EUR NEG
10
3

Vand casa în Hunedoara, zona Chizid langa "Botu Calului", formata din P+1+Pod , cu următoarele dotări: * Parterul este prevazut cu 2 garaje, 2 camere, hol mare - necesita renovare; * Etajul cuprinde 4 camere, hol spatios, bucatarie si baie mare; * este prevăzut cu centrală termică proprie; * instalație ...

441 EUR/m2 | 306 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand casa cu 4 camere, zona centrala Hunedoara, renovata, mobilata si utilata
10
12

De vanzare casa cu 3 dormitoare si living spatios, 2 bai, spatiu tehnic, 2 bucatarii, terasa, curte si gradina + anexe. Compartimentarea se face cu un hol spatios din care, pe partea dreapta se afla 2 dormitoare iar pe partea stanga se afla o baie cu vana, un spatiu tehnic si un dormitor. ...

320 EUR/m2 | 500 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere, decomandat | Micro 5 | Hunedoara | Renovat | Mobilat
11
2

Blitz Imobiliare va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în cartierul Micro 5 din Hunedoara, într-o zonă apreciată pentru accesul rapid către școli, magazine și mijloace de transport. Apartamentul are o suprafață utilă de 53 mp și este amplasat la etajul 3 din 10, într-un ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere zona Supeco
7
2

Apartament 2 camere zona Supeco

Apartament 2 camere semidecomandat de vânzare, situat în zona Supeco, la etajul 4 din 10, într-un bloc reabilitat termic, cu lift nou. Locuința este luminoasă și bine întreținută, având un balcon foarte mare, ideal pentru relaxare sau spațiu suplimentar de depozitare. Apartamentul se vinde complet mobilat ...

1011 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere, in Hunedoara, zona OM (potcoava) 57000 Eur Neg
6
4

Vand apartament cu 2 camere, in Hunedoara, zona OM (politie), semidecomandat, 43mp +5m boxa. cu urmatoarele dotari: *centrala termica proprie *usa intrare antiefractie *geamuri termopan *parchet laminat *zugravit in lavabil *boxa 5 mp in acte Se vinde semimobilat. Pretul este de 57000 ...

1326 EUR/m2 | 43 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casă excepțională situată ultracentral, zona piața Obor, Hunedoara
10
1

Situată ultracentral, în zona elitistă din apropierea pieței Obor, casa face parte dintr-un grup select de vile construite cu dedicație , la începutul anilor 70. Casa cu parter și etaj are o structură robustă, din cărămidă și beton, acoperită cu țiglă. Sunt 4 camere spațioase: sufragerie și bucătărie ...

1444 EUR/m2 | 135 m2

Hunedoara, Hunedoara

apartament 4 camere mobilat si utilat-zona buna
9
8

apartament 4 camere mobilat si utilat-zona buna

Apartament 4 camere • 77 mp • Decomandat • Etaj 2 • Renov at, mobilat și utilat modern • 2 băi • Zonă foarte bună Vă propun spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, decomandat, situat la etajul 2 al unui bloc bine întreținut, într-o zonă foarte bună și liniștită. Locuința are 77 mp, este renovată ...

1234 EUR/m2 | 77 m2

Hunedoara, Hunedoara

Inchiriere spatii comerciale hunedoara, ghelari, teliuc, petrosani
8
2

CORA SA, PROPRIETAR, inchiriaza sparii comerciale in localitatile: HUNEDOARA - Centrul civic, vis-a-vis de Hotelul Rusca - 323,75mp etaj, HUNEDOARA - Centrul civic, vis-a-vis de Hotelul Rusca - 35 mp langa PEPCO, Str.Elisabeta Margineanu - 107 mp, deasupra Stadion la parter bloc turn, str.Arenei nr.3 ...

320 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere, Hunedoara, zona Supeco, etaj 6, 36000 EUR
5
10

Vând apartament cu 2 camere situat în Hunedoara, Micro 3, între Profi și Supeco, la etajul 6. Are următoarele caracteristici: * centrala termică proprie * ușa intrare antiefracție * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * glafuri marmură * gresie și faianță * parchet laminat * balcon mare deschis Ocupabil ...

766 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 3 camere în Hunedoara, zona gării, 55000 euro neg
10
9

Vând apartament cu 3 camere în Hunedoara, situat central pe Str Avram Iancu într-un bloc de cărămidă. Este dotat cu : * ușă antiefracție la intrare * geamuri termopan cu tâmplărie din lemn * zugrăvit in lavabil * centrala termică proprie * gresie și faianță * geam la baie și cadă mare * ...

982 EUR/m2 | 56 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere Hunedoara Micro2,  46 mp  43000Euro
9

Apartament 2 camere Hunedoara Micro2, 46 mp 43000Euro

Apartament 2 camere | Etaj 1 | Micro 2, Hunedoara | Ideal locuință sau investiție Agentia Blitz va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-una dintre cele mai liniștite zone din Hunedoara – Micro 2, la etajul 1 al unui imobil cu regim de înălțime P+3. Proprietatea are o suprafață ...

935 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament trei camere amenajat mixt, stare foarte bună, bulevard Micro 5, Hunedoara.
17
2

Apartament cu trei camere decomandat, amenajat, cu destinație mixtă - de locuit sau și comercială, situat pe Bulevardul Dacia, în Micro 5. Extinderea pentru intrare separată este realizată după proiect aprobat legal. Curat și luminos, în stare foarte bună, apartamentul are două băi funcționale, balconul ...

1032 EUR/m2 | 62 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ultra-Central, două camere amenajat complet, zona  Union - Sanitas, Hunedoara
8
2

Ultra-Central, două camere amenajat complet, zona Union - Sanitas, Hunedoara

Apartament cu două camere, semidecomandat, etaj intermediar în bloc cu 4 etaje, cărămidă. Renovat complet și amenajat, se vinde mobilat și utilat. Ocupabil imediat! Preț 55.000 Fără comision de la cumpărător! Găsiți oferta completă pe site-ul Agentiei: notoriusimobiliare_RO. Detalii suplimentare ...

1222 EUR/m2 | 45 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ultracentral, trei camere, două băi, balcon, zonă centrală, etajul patru, Hunedoara.
12
5

Sunt blocuri construite în jurul anilor 1970, în zona cuprinsă între blocurile Sanitas de pe Bd. Dacia - și piața Dunărea, cu apartamente spațioase, cu balcon amplu și două băi. Apartamentul acesta este la etajul patru, are balconul spre Est și are două băi, doar una este folosită în prezent. Acoperișul ...

759 EUR/m2 | 63 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament Decomandat în zona Piața Dunărea-Supeco, Bd. M Viteazu.
16
4

La bulevard, apartament cu trei camere decomandat, situat pe Bd Mihai Viteazu, lângă Piața Dunărea, spre magazinul Supeco, etajul patru din 4, Hunedoara. Sunt trei camere decomandate, în stare bună, expunere Nord și Sud. Parcări în jurul blocului, piața Dunărea la 30 metri, magazin Supeco la 100 metri, ...

845 EUR/m2 | 55 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament zona super-centrala pietonala
10

Apartament zona super-centrala pietonala

Se vinde apartament,renovat, 2 camere 38mp,etaj 2 din 3 zona centrala,pietonala Corvin, semi-mobilat. Avantaje-Apartamentul este situat Ultracentral - Micro1 La 20 metri de scoala si gradinita nr. 6 Apartament renovat complet,cu finisaje de calitate, a fost renovat integral : instalații noi, uși MDF ...

38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Inchiriez  Vând spațiu comercial în Hunedoara, zona M5
7
1

Inchiriez Vând spațiu comercial în Hunedoara, zona M5

Inchiriez - Vând spațiu comercial în Hunedoara, zona M5-Maritan Bloc 38, acces si pe partea din spate pentru aprovizionare după caz, ideal pentru mai multe tipuri de activități comerciale. Spațiul comercial este compus din 2 săli și grup sanitar. Sala 1 dispune de 34,3mp, sala 2 dispiune de 17,9mp, ...

54 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand spatiu comercial
10

Vand spatiu comercial

Spatiu comercial situat in Hunedoara, B-dul Libertatii, nr.2, Bl.9, Parter - in suprafata de 148 mp. Preț-Vânzare 210000 euro. Spațiul este închiriat unei societăți deci din prima zi de cumpărare generează profit lunar ! Obs: contractul de inchiriere este incheiat pe 2 ani, noul cumparator nu poate ...

1419 EUR/m2 | 148 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament cu 1 camera în Hunedoara, zona OT,  etaj 3, bloc de caramida. Preț 34.900 EUR neg
5
17

Vând apartament cu 1 camera în Hunedoara, zona OT, etaj 3, bloc de caramida. Preț 34.900 EUR neg

Vând apartament cu 1 cameră în Hunedoara, Zona OT, Str Muresului, etaj 3, bloc de cărămidă, cu următoarele îmbunătăți: * Centrala termica proprie * Geamuri termopan cu tâmplărie PVC * Usa intrare antiefractie *Usi interioare termopan Mobilată și utilată Ocupabila imediat. Preț 34.900 euro neg ...

1163 EUR/m2 | 30 m2

Micro+2, Hunedoara, Hunedoara

Vand casa in Sat Cerisor, Comuna Lelese, Jud. Hunedoara
5
16

Vand casa in Sat Cerisor, Comuna Lelese, Jud. Hunedoara

Vând casă cu 2 camere, hol mare , cămară mare, plus camera jos, grajd, teren intravilan in jurul casei 1182 mp. Casa este in stare buna. Ocupabila imediat. Apa langa casa. Se afla la 40 de minute din Orașul Hunedoara până în Sat.

413 EUR/m2 | 80 m2