Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
3

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 1 camera, 30mp, decomandat, Zona centrala in Hunedoara
5
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 1 camera decomandat, situat la parterul unui imobiul cu 4 etaje, aflat in zona centrala din Hunedoara, pe strada Ion Creanga. Apartamentul are o suprafata utila de 30mp, compartimentata astfel: - 1 ...

1077 EUR/m2 | 30 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Afacere la cheie, in apropierea Castelului Corvinilor in Hunedoara
20

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera o oportunitate de investitie rara: un restaurant-operativ în centrul municipiului Hunedoara, in apropierea Castelului Corvinilor, cu adresa pe Bulevardul Libertatii 25. Afacerea functioneaza sub brandul „La Crama”, un local recunoscut pentru bucataria romanească ...

411 EUR/m2 | 900 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Spatiu comercial, capacitate 120 persoane, Pietonala Corvin, Hunedoara
11

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere, in Reprezentare Exclusiva, un spatiu comercial situat la parterul unui imobil cu 3 etaje, aflat pe Pietonala Corvin, in Hunedoara. Suprafata utila de 120mp, este compartimentata astfel: - 1 incapere principala - 1 incapere cu bar - 2 grupuri ...

120 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vânzare
10
4

Casă de vânzare

Casă,5 camere, compartimentată pentru 2 intrări,2 bucătării,2 băi+1 de serviciu, amprenta la sol 250 mp,teren(curte) 650 mp,atelier,garaj-2 locuri ,toate utilitățile . Telefon -

300 EUR/m2 | 650 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casa de vanzare in Hunedoara
10
8

Casa de vanzare in Hunedoara

Casa se vanzare in Hunedoara, descrierea casei se afla la poze, particular

1316 EUR/m2 | 95 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament
8
32

Vand apartament

Vând apartament cu 2 camere, decomandat - 41 mp - centrala - geamuri termopan cu tâmplărie PVC, - ușa antiefracție la intrare, - instalație electrica cupru la bucătărie - marmura la bucătărie Apartamentul se vinde partial mobilat. In vecinătate se afla supermarketuri, mijloace de transport în comun, ...

537 EUR/m2 | 41 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 3 camere în Hunedoara, zona gării, 55000 euro neg
10
9

Vând apartament cu 3 camere în Hunedoara, situat central pe Str Avram Iancu într-un bloc de cărămidă. Este dotat cu : * ușă antiefracție la intrare * geamuri termopan cu tâmplărie din lemn * zugrăvit in lavabil * centrala termică proprie * gresie și faianță * geam la baie și cadă mare * ...

982 EUR/m2 | 56 m2

Hunedoara, Hunedoara

Intravilan Hunedoara
4
18

Intravilan Hunedoara

Inchiriere Vanzare Teren intravilan rezidential, curent, apa pe teren, canalizare in fata gardului, gaz aproape. Disponibile 1 lot de 580, 1 lot de 1740 mp Zona cu case noi finalizate in apropiere si altele in constructie. Aleea Biciclistilor. Terenul e in spate la Tiffany, acces de pe 3 strazi. ...

Hunedoara, Hunedoara

Teren Intravilan Hunedoara
4
1

Teren Intravilan Hunedoara

Teren Intravilan Hunedoara, str. Dimitrie Cantemir-- Dealul Plesului Teren Intravilan intabulat. Suprafata 7389 mp Acces de pe 2 strazi Zona cu case noi. Apa si curent aproape- 50 m Panorama deosebita, vedere directa Masivul Retezat. Se vinde integral - 40 euro mp negociabil

7,389 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat 64 mp*mobilat+utilat in zona centrala!
10
5

== proprietar, vand apartament cu 2 camere decomandat == zona ultra centrala, aproape de supermarket-uri, scoala, piata, gradinita, pietonala, parcuri, restaurante si mare parte a institutiilor publice == situat pe strada Piata Florilor in ultimul bloc construit in Hunedoara == 64 mp cu dormitor, ...

1138 EUR/m2 | 64 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Cameră la camin  bloc  x2 20

Cameră la camin bloc x2

Vand cameră cămin bloc x 2 Strada Ciprian Porumbescu Preț 18 mii euro negociabil

600 EUR/m2 | 30 m2

Hunedoara, Hunedoara

Propuetar Apartament 3 camere 5

Propuetar Apartament 3 camere

Apartament 3 camere semidecomandat Situat pe strada Batiz partea de jos catre stadion foarte multa liniste Etaj P 4 Apartamentul trebuie renovat (este inceput ) Esential pentru investitie sau AirBnb Toate actele necesare pt vanzare Mai multe detalii la telefon !

520 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând casă D+P în Hunedoara, zona Chizid, teren 436mp, garaj, anexă
10
5

Vând casă D+P în Hunedoara, zona Chizid, teren 436mp, garaj, anexă compusă din 3 încăperi pentru depozitare, construcție cărămidă, acoperiș cu țiglă. Casa se află într-o zonă liniștită, cu vedere atât spre oraș cât și spre pădure, dispune de 135mp suprafață construită, anexe cu suprafața de 36mp și este ...

852 EUR/m2 | 135 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand spatiu comercial
10

Vand spatiu comercial

Spatiu comercial situat in Hunedoara, B-dul Libertatii, nr.2, Bl.9, Parter - in suprafata de 148 mp. Preț-Vânzare 210000 euro. Spațiul este închiriat unei societăți deci din prima zi de cumpărare generează profit lunar ! Obs: contractul de inchiriere este incheiat pe 2 ani, noul cumparator nu poate ...

1419 EUR/m2 | 148 m2

Hunedoara, Hunedoara

Inchiriez  Vând spațiu comercial în Hunedoara, zona M5
7
1

Inchiriez Vând spațiu comercial în Hunedoara, zona M5

Inchiriez - Vând spațiu comercial în Hunedoara, zona M5-Maritan Bloc 38, acces si pe partea din spate pentru aprovizionare după caz, ideal pentru mai multe tipuri de activități comerciale. Spațiul comercial este compus din 2 săli și grup sanitar. Sala 1 dispune de 34,3mp, sala 2 dispiune de 17,9mp, ...

54 m2

Hunedoara, Hunedoara

Garsoniera de vanzare
5
5

Garsoniera de vanzare

Vand garsoniera ultramoderna, compartimentata in: zona de dormit, zona living, zona office, baie si bucatarie. Are instalatie electrica pe cupru si instalatii sanitare noi, izolata termic, mobilata și utilata doar cu produse noi, de calitate și în garanție (plita, frigider Electrolux), TV LG 4K, 108 ...

1417 EUR/m2 | 30 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament zona super-centrala pietonala
10

Apartament zona super-centrala pietonala

Se vinde apartament,renovat, 2 camere 38mp,etaj 2 din 3 zona centrala,pietonala Corvin, semi-mobilat. Avantaje-Apartamentul este situat Ultracentral - Micro1 La 20 metri de scoala si gradinita nr. 6 Apartament renovat complet,cu finisaje de calitate, a fost renovat integral : instalații noi, uși MDF ...

38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand spatiu comercial hunedoara 1

Vand spatiu comercial hunedoara

Vand spatiu comercial in Hunedoara pe Bd Dacia nr 27 in blocul V 2 in suprafata de 63 mp

Hunedoara, Hunedoara

Teren extravilan Racastia - Hunedoara
1
2

Teren extravilan Racastia - Hunedoara

Vand teren extravilan bun pentru gradina cu suprafata de 943 mp. Localizarea terenului este marcata pe harta din poza atasata.

Hunedoara, Hunedoara

Vând 360 mp teren intravilan în oraș Hunedoara
2
7

Vând 360 mp teren intravilan în oraș Hunedoara

Vând 360 mp teren intravilan în oraș Hunedoara cu toate utilitățile

360 m2

Hunedoara, Hunedoara

Concesionez pășune alpina Hunedoara 10000 Ha
1
18

Concesionez pășune alpina Hunedoara 10000 Ha

Preț 3600 euro ha. Concesionez pășune alpina in Hunedoara,suprafață 10000 ha.comasare 60 la sută.Rugam sa fie contactați numai de clienți serioși cu potențial financiar real.Mai multe detalii telefonic.

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
5
1

Vand apartament 2 camere

Ofer spre vânzare un apartament primitor, spațios și foarte bine întreținut, situat în cartierul Micro 5, etaj 3 din 8 cu lift funcțional ,una dintre zonele apreciate ale municipiului Hunedoara. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, fiind pregătită pentru mutare imediată. Bucătărie ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Închiriez imobil, locație premium în Hunedoara
10
3

Închiriez imobil, locație premium în Hunedoara

Închiriez imobil. Locație premium în Hunedoara! Ofer spre închiriere un spațiu, situat în zona centrală a municipiului Hunedoara, aproape de Castelul Corvinilor, în inima Centrului Vechi. Suprafață: 75 mp (P + E) Preț: 390 euro lună Locație: Ideală pentru orice îți dorești, cu acces facil și ...

75 m2

Hunedoara, Hunedoara

Spatiu comercial de vanzare
3
1

Spatiu comercial de vanzare

Vand spatiu comercial, situat la etaj in clădirea Complexului Dunarea. Este format dintr-o incapere spatioasa si 2 camere mai mici. Dispune de toate utilitatile: apa, gaz, curent si canalizare. Pentru detalii lasati mesaj.

750 EUR/m2 | 102 m2

Hunedoara, Hunedoara

Spatiu comercial
2
2

Spatiu comercial

Vand spatiu comercial, situat la parter in caldirea Complexului Dunarea. Are toate utilitatile necesare: gaz, apa, curent, canalizare. Pentru detalii lasati mesaj.

833 EUR/m2 | 36 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand spatiu comercial
5
2

Vand spatiu comercial

Vand spatiu comercial de 11mp la Piata Obor, in zona 1. -Geamuri termopan - Recent renovat - Grup sanitar Direct de la proprietar. Teren concesionat dela primarie.

12 m2

Hunedoara, Hunedoara

vanzare pamant 1

vanzare pamant

pământ extravilan fanete

7,587 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 3 camere decomandat
9
8

Vand apartament 3 camere decomandat

apartament de vânzare 3 camere decomandat renovat complet parchet laminat usa noua intrare metalica foarte rezistenta Usi interioare schimbate Centrala termica noua schimbata de 6 luni Aparat aer condiționat nou Se vinde complet mobilat Pentru detalii suplimentare sunati la numarul afisat

846 EUR/m2 | 52 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 2 camere suprafață 36mp etaj 3 decomandat. balcon.debara..geam la baie spre rasarit 3

Vând apartament 2 camere suprafață 36mp etaj 3 decomandat. balcon.debara..geam la baie spre rasarit

Apartament cu doua camere suprafață 36mp.etaj3 decomandat. geam la baie .debara.situat spre răsărit.termopane la camere .baie.bucatarie.centrala de 4 ani pe cupru

840 EUR/m2 | 36 m2

Hunedoara, Hunedoara

Spatiu comercial piata obor
6

Spatiu comercial piata obor

Spatiu comercial ( langa magazinul nicolette) Se oferă spre inchiriere un spațiu comercial de 30 m 2 amplasat în Piața Obor, Hunedoara, zonă cu vad pietonal intens și potențial ridicat pentru diverse tipuri de afaceri (alimentară, fast-food, magazin, coafor, service GSM etc.).

30 m2

Hunedoara, Hunedoara

Spatiu comercial
2
4

Spatiu comercial

Spatiu comercial pe str. George Enescu, nr.16, amplasat pe colțul blocului, la intersecția cu aleea pietonala Ciprian Porumbescu, vizavi de intersecția cu str. Ion Creanga. Se pot amenaja doua spații separate pt.inchiriere, sau se poate amenaja o cafenea cu terasa cu suprafata mare, fiind pe colt.

1300 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

casă de vanzare
5
8

casă de vanzare

Vând casă în Hunedoara, servitute cu intrare de la strada, izolată, termopane, aer condiționat invertor, centrală termică pe gaz, baie și bucătărie utilată și garaj auto, preț negociabil

929 EUR/m2 | 70 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casă de vânzare Hunedoara
5
5

Casă de vânzare Hunedoara

Vând casă în Hunedoara str Răcăștia preț 85.000 euro sau schimb cu garsoniera+ diferență Florin mobilată și utilată

425 EUR/m2 | 200 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând casă în Hunedoara 10

Vând casă în Hunedoara

Vând casă P+1, 6 camere, 1 bucătărie, 2 băi, balcon, mansardă (pote fi utilată și folosită ca spațiu de locuit), 2 beciuri. Toate utilitățile disponibile (centrală), curte 200 mp grădină 800 mp. Informații pe mail. Preț negociabil.

620 EUR/m2 | 242 m2

Hunedoara, Hunedoara

teren extravilan Racastie Hunedoara 2

teren extravilan Racastie Hunedoara

Vand teren extravilan la Răcăștie, bun pentru gradina, jud. Hunedoara.

Hunedoara, Hunedoara

Vând urgent apartament 3 camere
10
29

Vând urgent apartament 3 camere

Vând urgent apartament 3 camere parter recent renovat tot este nou făcut în el parter instalație sanitara electrică noua izolat interior și exterior informații suplimentare în privat 45500 euro negociabil str Trandafirilor nr 5 bloc 16 SC din mijloc zona liniștită

910 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând in HUNEDOARA apartament2 camere
9
20

Vând in HUNEDOARA apartament2 camere

Vând apartament 2 camere in oraș HUNEDOARA , decomandat, 2 holuri,bucatarie,baie, balcon,cămara ,etaj 8 din10,bloc cu lift zona buna pe Bulevardul Dacia B3 Nr 10. Acte la zi. Ocupabil imediat. Mai multe detalii la telefon.

714 EUR/m2 | 49 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara
10
5

Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara

Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara la 15 km de orastie si 20 km de sarmis segetuza regia. Casa are baie 5 camere sura pivnita anexe 260 mp plus teren intravilan avand suprafata totala de 2505 mp pentru mai multe detalii la nr de telefon sau pe watp.

25 EUR/m2 | 2,505 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand teren intravilan Hunedoara
2
1

Vand teren intravilan Hunedoara

Vand teren intravilan,situat in Hunedoara,zona castel,deasupra hotelului Werk,str.Urcusului Nr.113.Utilitati apa si curent.Suprafata totala 2947 mp.Pret 34 euro mp.Negociabil.

2,947 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
5
11

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, etaj intermediar 3 din 4, mobilat, utilat, renovat recent , liber. Menționez ca bucătăria a fost extinsa pe balcon. Balcon doar la camera mare. Apartamentul este in micro 4 , bl. c42,et. 3 din 4 foarte calduros. Relații la telefon.

1152 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Inchiriez spatiu comercial central Hunedoara
8

Inchiriez spatiu comercial central Hunedoara

Inchiriez spatiu comercial in Hunedoara, zona centrala, de la Kaufland catre Autogara, langa Talfes Medical . Suprafata este 30mp. Poate fi folosit atat ca spatiu comercial cat si ca locuinta. Dispune de aer conditionat, incalzire electrica in pardoseala, bucatarie complet utilata(frigider congelator, ...

30 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Vand casa in Hunedoara, Centru Vechi cu vedere spre Castel 110000 euro
10
7

Vand casa în Hunedoara: - 3 camere decomandate, su=125 mp - baie mare cu vana si geam, gresie si faianta - bucatarie spațioasă - instalatie electrica cupru - parchet laminat - geamuri tripan cu tamplarie PVC - usa intrare PVC cu geam tripan - constructie din caramida - acoperis tip Pod cu tigla - ...

440 EUR/m2 | 250 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ocazie ! Casă de vânzare în Hunedoara, zona Draxlmaier. Ideala ptr diverse afaceri. Pret 79900 euro
10
16

Casa situata in Hunedoara, zona Draxlmaier, cu iesire la 2 strazi. - Zona cu potential ridicat pentru diverse afaceri. - Este formata din parter si masarda, beci, pod, garaj si anexa. - Suprafata totala a terenului este de 276,48 mp. - La parter se află 3 incaperi, hol si baie. - La etaj jumatate ...

289 EUR/m2 | 276 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament cu 2 camere, Hunedoara, decomandat, zona Micro 7, 29000 euro neg
7
25

Vând apartament cu 2 camere, SU= 41 mp, cu intrări separate, situat pe Str. Trandafirilor. Apartamentul este recent renovat "2025" , precum se vede în fotografii. In zonă se află supermarket, școala și grădiniță , mijloace de transport în comun. Apartamentul este ocupabil imediat. Prețul este ...

707 EUR/m2 | 41 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casă de vacanță NOUĂ
10
25

Casă de vacanță NOUĂ

Vand CASĂ NOUA!de vacanta in Serbia,pe clisura Dunarii(aprox.in fața oras.Orșova)cu doua camere,baie,hol,bucatarie, open space,cămară si terasa de 10m lungime.Toate f.mari!Suprafata=86 m2.Instalatia sanitara si electrica noua,izolata interior si exterior plus hidroizolata.Totul NOU!Platforma ptr.parcat ...

794 EUR/m2 | 83 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând,urgent casa cu etaj P+1in Hunedoara
10
29

Vând,urgent casa cu etaj P+1in Hunedoara

Vand CASĂ P+1 construita anul 2000 in Loc.Hunedoara(Zona Chizid,lângă "Botul Calului") in suprafata de 119 m2,compusă din:PARTER (Living-38 m2,Hol,Bucătărie mare Cu cămară mare si 1 Baie ,utilate complet !.ETAJ: Dormitor living mare, încă 2 dormitoare mari,Dresing generos, 1Baie mare,utilate complet ...

1133 EUR/m2 | 119 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament cu două camere!Accept credit bancar!
10
2

Vând apartament cu două camere!Accept credit bancar!

Vând apartament cu două camere în Hunedoara, strada Eliberării Nr.7, bloc 1,în apropiere de Casa Vânătorului, de școlii, magazie, spital, piață,se vinde mobilat și utilat, prețul este negociabil!

987 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând Apartament 2camere 8

Vând Apartament 2camere

Vand apartament 2 camere la parter 33mp in Hunedoara strada Batiz nr2 bl G, pret 24000 ,apartamentul este în stare de renovare, este cumpărată gresie de 120x60 pentru baie și bucătărie, parchet ambele camere și 2 uși din lemn..