Imobiliare Hunedoara Hunedoara

Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Hunedoara Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere, 44mp, etaj 1, anvelopat, zona Garii, Hunedoara
8
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartamentu cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Garii, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 44mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Spatiu comercial, capacitate 120 persoane, Pietonala Corvin, Hunedoara
11

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere, in Reprezentare Exclusiva, un spatiu comercial situat la parterul unui imobil cu 3 etaje, aflat pe Pietonala Corvin, in Hunedoara. Suprafata utila de 120mp, este compartimentata astfel: - 1 incapere principala - 1 incapere cu bar - 2 grupuri ...

120 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 1 camera, 30mp, decomandat, Zona centrala in Hunedoara
5
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 1 camera decomandat, situat la parterul unui imobiul cu 4 etaje, aflat in zona centrala din Hunedoara, pe strada Ion Creanga. Apartamentul are o suprafata utila de 30mp, compartimentata astfel: - 1 ...

1077 EUR/m2 | 30 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Afacere la cheie, in apropierea Castelului Corvinilor in Hunedoara
20

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera o oportunitate de investitie rara: un restaurant-operativ în centrul municipiului Hunedoara, in apropierea Castelului Corvinilor, cu adresa pe Bulevardul Libertatii 25. Afacerea functioneaza sub brandul „La Crama”, un local recunoscut pentru bucataria romanească ...

411 EUR/m2 | 900 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand teren hobita gradiste
4
3

vand teren hobita gradiste

Propietar vând teren în suprafață de 3300 m2 cu număr de casă la hobita gradiste 25 de km de Hațeg ,terenul dispune de utilități în fața porții preț 10 mp accept unele variante cu apartament ,garsonieră +,- diferența zona centrală în Hațeg ,Hunedoara mai multe detalii la telefon

600 EUR/m2 | 55 m2

Hunedoara, Hunedoara

Teren 24.381 mp - Castelul Corvinilor
13
1

Teren 24.381 mp - Castelul Corvinilor

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: Terenul este situat in Hunedoara, pe Str. Urcusului, la doar 450 metri de Castelul Corvinilor, unul dintre cele mai vizitate, valoroase si importante obiective istorice turistice din Romania. Localizare excelenta, cu pozitionare ...

24,381 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 2 camere suprafață 36mp etaj 3 decomandat. balcon.debara..geam la baie spre rasarit 3

Vând apartament 2 camere suprafață 36mp etaj 3 decomandat. balcon.debara..geam la baie spre rasarit

Apartament cu doua camere suprafață 36mp.etaj3 decomandat. geam la baie .debara.situat spre răsărit.termopane la camere .baie.bucatarie.centrala de 4 ani pe cupru

840 EUR/m2 | 36 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
2

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând casă în Hunedoara 10

Vând casă în Hunedoara

Vând casă P+1, 6 camere, 1 bucătărie, 2 băi, balcon, mansardă (pote fi utilată și folosită ca spațiu de locuit), 2 beciuri. Toate utilitățile disponibile (centrală), curte 200 mp grădină 800 mp. Informații pe mail. Preț negociabil.

620 EUR/m2 | 242 m2

Hunedoara, Hunedoara

Inchiriez apartament 2 camere Hunedoara
7
2

Inchiriez apartament 2 camere Hunedoara

Se da spre închiriere pe termen lung apartament situat vis-a-vis de fosta Sc.Gen.nr.1, aproape de zona pietonala Corvin, compus din sufragerie, dormitor, bucătărie, baie, hol si balcon mare închis, suprafață totală de 50mp.Este renovat complet 2022.Apartamentul este situat pe B dul Corvin, bl.H7, et.3 ...

50 m2

Hunedoara, Hunedoara

teren extravilan Racastie Hunedoara 2

teren extravilan Racastie Hunedoara

Vand teren extravilan la Răcăștie, bun pentru gradina, jud. Hunedoara.

Hunedoara, Hunedoara

Garsoniera de vânzare
5
2

Garsoniera de vânzare

Vând garsoniera decomandata de 34m în Hunedoara pe Str Munteniei aproape de Supeco, Lidl,Kaufland,școli și grădinițe...etc. Se poate vedea oricând. Prețul este negociabil

941 EUR/m2 | 34 m2

Hunedoara, Hunedoara

Spatiu comercial
2
4

Spatiu comercial

Spatiu comercial pe str. George Enescu, nr.16, amplasat pe colțul blocului, la intersecția cu aleea pietonala Ciprian Porumbescu, vizavi de intersecția cu str. Ion Creanga. Se pot amenaja doua spații separate pt.inchiriere, sau se poate amenaja o cafenea cu terasa cu suprafata mare, fiind pe colt.

1300 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Spatiu Comercial 124 m
5

Spatiu Comercial 124 m

Se vinde spatiu comercial în orașul Hunedoara zona Parâng deasupra de pizza Hott se acceptă și variante în unele cazuri mai multe detalii la telefon

681 EUR/m2 | 124 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament cu 2 camere, Hunedoara, decomandat, zona Micro 7, 29000 euro neg
7
24

Vând apartament cu 2 camere, SU= 41 mp, cu intrări separate, situat pe Str. Trandafirilor. Apartamentul este recent renovat "2025" , precum se vede în fotografii. In zonă se află supermarket, școala și grădiniță , mijloace de transport în comun. Apartamentul este ocupabil imediat. Prețul este ...

707 EUR/m2 | 41 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ocazie ! Casă de vânzare în Hunedoara, zona Draxlmaier. Ideala ptr diverse afaceri. Pret 79900 euro
10
15

Casa situata in Hunedoara, zona Draxlmaier, cu iesire la 2 strazi. - Zona cu potential ridicat pentru diverse afaceri. - Este formata din parter si masarda, beci, pod, garaj si anexa. - Suprafata totala a terenului este de 276,48 mp. - La parter se află 3 incaperi, hol si baie. - La etaj jumatate ...

289 EUR/m2 | 276 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand casa in Hunedoara, Centru Vechi cu vedere spre Castel 110000 euro
10
6

Vand casa în Hunedoara: - 3 camere decomandate, su=125 mp - baie mare cu vana si geam, gresie si faianta - bucatarie spațioasă - instalatie electrica cupru - parchet laminat - geamuri tripan cu tamplarie PVC - usa intrare PVC cu geam tripan - constructie din caramida - acoperis tip Pod cu tigla - ...

440 EUR/m2 | 250 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 2 camere in Hunedoara, zona OM. Pret 55000 EUR negociabil
6

Vând apartament în zona OM, decomandat, compus din 2 camere: hol, baie, bucătărie open space cu livingul, dormitor și pod. Îmbunătățiri aduse apartamentului: * centrală termică proprie * ușă antiefracție * aer condiționat în ambele camere * bloc izolat termic * gresie, faianță * instalație electrică ...

1196 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur
9
16

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur

Vând apartament cu 2 camere in Hunedoara, decomandat, zona micro 4. Dotat cu: - centrala termica - parchet laminat - ușa intrare antiefracție - uși interioare celulare - geamuri termopan cu tâmplărie PVC - balcon închis în termopan - instalație electrica cupru - zugrăvit in lavabil - mobilat și ...

915 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casă de vânzare în zona Chizit

Casă de vânzare în zona Chizit

Ofer spre vânzare casă cu 3 camere, baie, bucătărie, beci, garaj cu teren de 543 metri pătrați, situată în zona foarte frumoasa, liniștită și aproape de centrul orașului.

2000 EUR/m2 | 90 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat 64 mp*mobilat+utilat in zona centrala!
10
5

== proprietar, vand apartament cu 2 camere decomandat == zona ultra centrala, aproape de supermarket-uri, scoala, piata, gradinita, pietonala, parcuri, restaurante si mare parte a institutiilor publice == situat pe strada Piata Florilor in ultimul bloc construit in Hunedoara == 64 mp cu dormitor, ...

1138 EUR/m2 | 64 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
20

411 EUR/m2 | 900 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...