Promovat
Spatiu comercial, capacitate 120 persoane, Pietonala Corvin, Hunedoara
11

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere, in Reprezentare Exclusiva, un spatiu comercial situat la parterul unui imobil cu 3 etaje, aflat pe Pietonala Corvin, in Hunedoara. Suprafata utila de 120mp, este compartimentata astfel: - 1 incapere principala - 1 incapere cu bar - 2 grupuri ...

120 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
3

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 1 camera, 30mp, decomandat, Zona centrala in Hunedoara
5
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 1 camera decomandat, situat la parterul unui imobiul cu 4 etaje, aflat in zona centrala din Hunedoara, pe strada Ion Creanga. Apartamentul are o suprafata utila de 30mp, compartimentata astfel: - 1 ...

1077 EUR/m2 | 30 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament
8
32

Vand apartament

Vând apartament cu 2 camere, decomandat - 41 mp - centrala - geamuri termopan cu tâmplărie PVC, - ușa antiefracție la intrare, - instalație electrica cupru la bucătărie - marmura la bucătărie Apartamentul se vinde partial mobilat. In vecinătate se afla supermarketuri, mijloace de transport în comun, ...

537 EUR/m2 | 41 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere în Hunedoara, zona Traian vuia, etaj 3. Pret 31500
5
11

Vând apartament cu 2 camere, situat în Hunedoara, la 5 minute de pietonala Corvin, la etajul 3 într-un bloc de cărămidă cu următoarele dotări: * centrala termica proprie * aer condiționat * ușa antiefracție la intrare * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * gresie și faianță * zugrăvit in lavabil ...

808 EUR/m2 | 39 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 3 camere în Hunedoara, zona gării, 55000 euro neg
10
9

Vând apartament cu 3 camere în Hunedoara, situat central pe Str Avram Iancu într-un bloc de cărămidă. Este dotat cu : * ușă antiefracție la intrare * geamuri termopan cu tâmplărie din lemn * zugrăvit in lavabil * centrala termică proprie * gresie și faianță * geam la baie și cadă mare * ...

982 EUR/m2 | 56 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ocazie. Vand ap cu 2 camere, 50 mp, ETAJ 2, Hunedoara , Centru, Langa Pietonală 56500 euro neg
8
15

Vând apartament cu 2 camere, decomandat in inima orașului. Este situat la etajul 2 într-un bloc cu trei nivele. Are o boxa trecuta in acte de 2,68 MP. Apartamentul are următoarele dotări: * centrala termica proprie * ușa termopan la intrare * geamuri TRIPAN cu tâmplărie PVC * ...

1130 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere în Hunedoara, Micro 4, etaj 5. Pret 46.000 EUR neg
6
10

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1. Apartamentul este compus din 2 camere, baie, bucătărie și balcon, la etajul 5 pe BD Dacia. Apartamentul deține: * ușa la intrare lemn * centrala termica proprie * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * zugravit in lavabil * gresie și faianță ...

979 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Hala productie 2000 mp dotata cu parc fotovoltaic
3
3

Hala productie 2000 mp dotata cu parc fotovoltaic

Vand hala productie situata in localitatea Hunedoara , 2000 mp utili , teren toatal 7000 mp ( neocupat 5000 mp , posibilitate extindere ) , independenta energetic , dotata cu parc fotovoltaic de 100 kw , 6 birouri amenajate , racordata la toate utilitatile , dotata cu 2 poduri rulante de cate 5 tone ...

325 EUR/m2 | 2,000 m2

Hunedoara, Hunedoara

Spatiu comercial ultracentral Hunedoara , Pietonala
10
12

Spatiu comercial ultracentral Hunedoara , Pietonala

Vand spatiu comercial ultracentral , supraf utila 200 mp , situat la 30 m de Pietonala , adresa Piata Florilor nr 8 , parter .Dotat cu centrala termica pe gaz , aer conditionat , alarma , supraveghere video .Dispune de doua intrari separate . Certif energetic categ B .Pret 179000 euro ( plus TVA taxare ...

895 EUR/m2 | 200 m2

Ultracentral, Hunedoara, Hunedoara

apartament 2 camere
9
4

apartament 2 camere

apartament 2 camere zona foarte buna..

46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Intravilan Hunedoara
4
18

Intravilan Hunedoara

Inchiriere Vanzare Teren intravilan rezidential, curent, apa pe teren, canalizare in fata gardului, gaz aproape. Disponibile 1 lot de 580, 1 lot de 1740 mp Zona cu case noi finalizate in apropiere si altele in constructie. Aleea Biciclistilor. Terenul e in spate la Tiffany, acces de pe 3 strazi. ...

Hunedoara, Hunedoara

Teren Intravilan Hunedoara
4
1

Teren Intravilan Hunedoara

Teren Intravilan Hunedoara, str. Dimitrie Cantemir-- Dealul Plesului Teren Intravilan intabulat. Suprafata 7389 mp Acces de pe 2 strazi Zona cu case noi. Apa si curent aproape- 50 m Panorama deosebita, vedere directa Masivul Retezat. Se vinde integral - 40 euro mp negociabil

7,389 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat 64 mp*mobilat+utilat in zona centrala!
10
5

== proprietar, vand apartament cu 2 camere decomandat == zona ultra centrala, aproape de supermarket-uri, scoala, piata, gradinita, pietonala, parcuri, restaurante si mare parte a institutiilor publice == situat pe strada Piata Florilor in ultimul bloc construit in Hunedoara == 64 mp cu dormitor, ...

1138 EUR/m2 | 64 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Cameră la camin  bloc  x2 20

Cameră la camin bloc x2

Vand cameră cămin bloc x 2 Strada Ciprian Porumbescu Preț 18 mii euro negociabil

600 EUR/m2 | 30 m2

Hunedoara, Hunedoara

Teren 24.381 mp - Castelul Corvinilor
13
1

Teren 24.381 mp - Castelul Corvinilor

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: Terenul este situat in Hunedoara, pe Str. Urcusului, la doar 450 metri de Castelul Corvinilor, unul dintre cele mai vizitate, valoroase si importante obiective istorice turistice din Romania. Localizare excelenta, cu pozitionare ...

24,381 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casa si curte in Centrul vechi
5
1

Casa si curte in Centrul vechi

vând casă în centrul vechi al Hunedoarei 8 camere-7bai 700mp

571 EUR/m2 | 700 m2

Hunedoara, Hunedoara

vand spatiu comercial
5

vand spatiu comercial

spațiu comercial 200 mp băi gresie termopane

200 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament etaj 4
5
2

Vand apartament etaj 4

Apartament de vanzare etaj 4 micro 5 Hunedoara jud Hunedoara complet renovat si mobilat

922 EUR/m2 | 64 m2

Hunedoara, Hunedoara

Propuetar Apartament 3 camere 5

Propuetar Apartament 3 camere

Apartament 3 camere semidecomandat Situat pe strada Batiz partea de jos catre stadion foarte multa liniste Etaj P 4 Apartamentul trebuie renovat (este inceput ) Esential pentru investitie sau AirBnb Toate actele necesare pt vanzare Mai multe detalii la telefon !

520 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând casă D+P în Hunedoara, zona Chizid, teren 436mp, garaj, anexă
10
5

Vând casă D+P în Hunedoara, zona Chizid, teren 436mp, garaj, anexă compusă din 3 încăperi pentru depozitare, construcție cărămidă, acoperiș cu țiglă. Casa se află într-o zonă liniștită, cu vedere atât spre oraș cât și spre pădure, dispune de 135mp suprafață construită, anexe cu suprafața de 36mp și este ...

852 EUR/m2 | 135 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand spatiu comercial
10

Vand spatiu comercial

Spatiu comercial situat in Hunedoara, B-dul Libertatii, nr.2, Bl.9, Parter - in suprafata de 148 mp. Preț-Vânzare 210000 euro. Spațiul este închiriat unei societăți deci din prima zi de cumpărare generează profit lunar ! Obs: contractul de inchiriere este incheiat pe 2 ani, noul cumparator nu poate ...

1419 EUR/m2 | 148 m2

Hunedoara, Hunedoara

Inchiriez  Vând spațiu comercial în Hunedoara, zona M5
7
1

Inchiriez Vând spațiu comercial în Hunedoara, zona M5

Inchiriez - Vând spațiu comercial în Hunedoara, zona M5-Maritan Bloc 38, acces si pe partea din spate pentru aprovizionare după caz, ideal pentru mai multe tipuri de activități comerciale. Spațiul comercial este compus din 2 săli și grup sanitar. Sala 1 dispune de 34,3mp, sala 2 dispiune de 17,9mp, ...

54 m2