Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Hunedoara Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
2

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Garaj cu sup.30m2 + curte de 290m2
5
1

Garaj cu sup.30m2 + curte de 290m2

Se ofere spre închiriere garaj cu sup. de 30m2 + o curte cu o suprafață de 290m2.Garajul dispune de curent electric 220v și 380v(trifazic), apă,sistem de supraveghere și o curte generoasă. Prețul chiriei este de 1200 Ron luna + 2400 Ron depozit. La semnarea contractului se plătește chiria pe lună în ...

30 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Afacere la cheie, in apropierea Castelului Corvinilor in Hunedoara
20

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera o oportunitate de investitie rara: un restaurant-operativ în centrul municipiului Hunedoara, in apropierea Castelului Corvinilor, cu adresa pe Bulevardul Libertatii 25. Afacerea functioneaza sub brandul „La Crama”, un local recunoscut pentru bucataria romanească ...

411 EUR/m2 | 900 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Spatiu comercial, capacitate 120 persoane, Pietonala Corvin, Hunedoara
11

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere, in Reprezentare Exclusiva, un spatiu comercial situat la parterul unui imobil cu 3 etaje, aflat pe Pietonala Corvin, in Hunedoara. Suprafata utila de 120mp, este compartimentata astfel: - 1 incapere principala - 1 incapere cu bar - 2 grupuri ...

120 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spatiu Comercial 124 m
5

Spatiu Comercial 124 m

Se vinde spatiu comercial în orașul Hunedoara zona Parâng deasupra de pizza Hott se acceptă și variante în unele cazuri mai multe detalii la telefon

681 EUR/m2 | 124 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament cu 2 camere, Hunedoara, decomandat, zona Micro 7, 29000 euro neg
7
24

Vând apartament cu 2 camere, SU= 41 mp, cu intrări separate, situat pe Str. Trandafirilor. Apartamentul este recent renovat "2025" , precum se vede în fotografii. In zonă se află supermarket, școala și grădiniță , mijloace de transport în comun. Apartamentul este ocupabil imediat. Prețul este ...

707 EUR/m2 | 41 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ocazie ! Casă de vânzare în Hunedoara, zona Draxlmaier. Ideala ptr diverse afaceri. Pret 79900 euro
10
15

Casa situata in Hunedoara, zona Draxlmaier, cu iesire la 2 strazi. - Zona cu potential ridicat pentru diverse afaceri. - Este formata din parter si masarda, beci, pod, garaj si anexa. - Suprafata totala a terenului este de 276,48 mp. - La parter se află 3 incaperi, hol si baie. - La etaj jumatate ...

289 EUR/m2 | 276 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand casa in Hunedoara, Centru Vechi cu vedere spre Castel 110000 euro
10
6

Vand casa în Hunedoara: - 3 camere decomandate, su=125 mp - baie mare cu vana si geam, gresie si faianta - bucatarie spațioasă - instalatie electrica cupru - parchet laminat - geamuri tripan cu tamplarie PVC - usa intrare PVC cu geam tripan - constructie din caramida - acoperis tip Pod cu tigla - ...

440 EUR/m2 | 250 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 2 camere in Hunedoara, zona OM. Pret 55000 EUR negociabil
6

Vând apartament în zona OM, decomandat, compus din 2 camere: hol, baie, bucătărie open space cu livingul, dormitor și pod. Îmbunătățiri aduse apartamentului: * centrală termică proprie * ușă antiefracție * aer condiționat în ambele camere * bloc izolat termic * gresie, faianță * instalație electrică ...

1196 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur
9
16

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur

Vând apartament cu 2 camere in Hunedoara, decomandat, zona micro 4. Dotat cu: - centrala termica - parchet laminat - ușa intrare antiefracție - uși interioare celulare - geamuri termopan cu tâmplărie PVC - balcon închis în termopan - instalație electrica cupru - zugrăvit in lavabil - mobilat și ...

915 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casă de vânzare în zona Chizit

Casă de vânzare în zona Chizit

Ofer spre vânzare casă cu 3 camere, baie, bucătărie, beci, garaj cu teren de 543 metri pătrați, situată în zona foarte frumoasa, liniștită și aproape de centrul orașului.

2000 EUR/m2 | 90 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând urgent apartament 3 camere
10
29

Vând urgent apartament 3 camere

Vând urgent apartament 3 camere parter recent renovat tot este nou făcut în el parter instalație sanitara electrică noua izolat interior și exterior informații suplimentare în privat 45500 euro negociabil str Trandafirilor nr 5 bloc 16 SC din mijloc zona liniștită

910 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand teren intravilan Hunedoara
2
1

Vand teren intravilan Hunedoara

Vand teren intravilan,situat in Hunedoara,zona castel,deasupra hotelului Werk,str.Urcusului Nr.113.Utilitati apa si curent.Suprafata totala 2947 mp.Pret 34 euro mp.Negociabil.

2,947 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere în Hunedoara, zona Traian vuia, etaj 3. Pret 31500
5
11

Vând apartament cu 2 camere, situat în Hunedoara, la 5 minute de pietonala Corvin, la etajul 3 într-un bloc de cărămidă cu următoarele dotări: * centrala termica proprie * aer condiționat * ușa antiefracție la intrare * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * gresie și faianță * zugrăvit in lavabil ...

808 EUR/m2 | 39 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casa in Hunedoara, zona Chizid (Botu calului), P+1+Pod. Pret 135000 EUR NEG
10
3

Vand casa în Hunedoara, zona Chizid langa "Botu Calului", formata din P+1+Pod , cu următoarele dotări: * Parterul este prevazut cu 2 garaje, 2 camere, hol mare - necesita renovare; * Etajul cuprinde 4 camere, hol spatios, bucatarie si baie mare; * este prevăzut cu centrală termică proprie; * instalație ...

441 EUR/m2 | 306 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand casa cu 4 camere, zona centrala Hunedoara, renovata, mobilata si utilata
10
11

De vanzare casa cu 3 dormitoare si living spatios, 2 bai, spatiu tehnic, 2 bucatarii, terasa, curte si gradina + anexe. Compartimentarea se face cu un hol spatios din care, pe partea dreapta se afla 2 dormitoare iar pe partea stanga se afla o baie cu vana, un spatiu tehnic si un dormitor. ...

320 EUR/m2 | 500 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ocazie. Vand ap cu 2 camere, 50 mp, ETAJ 2, Hunedoara , Centru, Langa Pietonală 58000 euro neg
8
15

Vând apartament cu 2 camere, decomandat in inima orașului. Este situat la etajul 2 într-un bloc cu trei nivele. Are o boxa trecuta in acte de 2,68 MP. Apartamentul are următoarele dotări: * centrala termica proprie * ușa termopan la intrare * geamuri TRIPAN cu tâmplărie PVC * ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere în Hunedoara, Micro 4, etaj 5. Pret 46.000 EUR neg
6
9

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1. Apartamentul este compus din 2 camere, baie, bucătărie și balcon, la etajul 5 pe BD Dacia. Apartamentul deține: * ușa la intrare lemn * centrala termica proprie * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * zugravit in lavabil * gresie și faianță ...

979 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

apartament cu 4 camere
5

apartament cu 4 camere

Vând apartament cu 4 camere modificat in: un salon cu balcon deschis ,două dormitoare , o bucătărie mare+o sala de luat masa și o baie , etajul 4 4, cu acoperiș de tablă făcut în august 2023, izolat interior ,geamuri PVC ,centrala pe gaz ,interfon la scara ,(un bloc cu vecini foarte liniștiți și civilizați ...

759 EUR/m2 | 58 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament Decomandat
10

Apartament Decomandat

Apartament decomandat zona1 două camere decomandate parchetate pereți renovați glet plus lavabil centrală nouă calorifere mari peste tot baie bucătărie camerebaie mare gresie faianță cadă mare lavoar wc hol destul de mare gletuit și lavabil bucătărie cu gresie faianță bucătărie destul de mare balcon ...

1115 EUR/m2 | 52 m2

Buituri, Hunedoara, Hunedoara

Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara
10
5

Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara

Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara la 15 km de orastie si 20 km de sarmis segetuza regia. Casa are baie 5 camere sura pivnita anexe 260 mp plus teren intravilan avand suprafata totala de 2505 mp pentru mai multe detalii la nr de telefon sau pe watp.

25 EUR/m2 | 2,505 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara
15
6

Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara

Casa se afla in Orastioara de sus jud Hunedoara la 15 km de orastie si 20 km de sarmis segetuza regia casa are baie 5 camere sura pivnita anexe . Casa si anexe 260 mp plus 2500 mp teren si gradina . Asfalt la poarta apa de la retea incalzirea este prin sobe de teracota . Informatii la tel Pret . ...