Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Spatiu comercial, capacitate 120 persoane, Pietonala Corvin, Hunedoara
11

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere, in Reprezentare Exclusiva, un spatiu comercial situat la parterul unui imobil cu 3 etaje, aflat pe Pietonala Corvin, in Hunedoara. Suprafata utila de 120mp, este compartimentata astfel: - 1 incapere principala - 1 incapere cu bar - 2 grupuri ...

120 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara
15
6

Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara

Casa se afla in Orastioara de sus jud Hunedoara la 15 km de orastie si 20 km de sarmis segetuza regia casa are baie 5 camere sura pivnita anexe . Casa si anexe 260 mp plus 2500 mp teren si gradina . Asfalt la poarta apa de la retea incalzirea este prin sobe de teracota . Informatii la tel Pret . ...

238 EUR/m2 | 260 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, 44mp, etaj 1, anvelopat, zona Garii, Hunedoara
8
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartamentu cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Garii, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 44mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând Pensiune in Hunedoara, zona Centrală, 1100 Mp, 450.000 euro neg
10

De vânzare Pensiune în inima orașului Hunedoara, formată din 7 camere, din care una dublă, 2 terase, bucatarie, un dining room mare și 9 băi cu posibilitatea de recompartimentare și mărirea numărului de camere. Pensiunea este amplasata pe 4 niveluri și anume: demisol, parter, etajul 1 și ...

409 EUR/m2 | 1,100 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 2 camere, decomandat, confort 1, 53mp+9mp
10
18

Vând apartament 2 camere, decomandat, confort 1, 53mp+9mp

Vand apartament cu 2 camere foarte spatios, modern compartimentat situat pe strada Privighetoarilor, in spatele Postei din Micro 5. Balconul a fost inchis si integrat in spatiu, astfel ca bucataria si dormitorul au spatiu mai mare. Apartamentul este situat la etajul 1, intr-un bloc cu patru etaje cu ...

887 EUR/m2 | 62 m2

Hunedoara, Hunedoara

spatiu comercial loc. Hunedoara
1
4

spatiu comercial loc. Hunedoara

aprox 40 mp pe b-dul Dacia ultracentral, centrala termica, duș, magazie, 10 m de calorifere, iluminat led

1000 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

inchiriez spatiu comercial

inchiriez spatiu comercial

închiriez spatiu comercial suprafață utilă 85mp gol sau cu mobilier zona biserica golgota

85 m2

Nord-Est, Hunedoara, Hunedoara

Casa formata din 2 corpuri+garaj- EXCLUSIVITATE BLITZ-comision 0 cumparator
15
1

Vă propunem spre vânzare, în exclusivitate prin Agenția Imobiliară Blitz, o proprietate situată pe strada Sarmisegetuza, în Hunedoara, disponibilă cu 0% comision pentru cumpărător. Imobilul este compus din două corpuri de clădire, oferind atât confort imediat, cât și oportunități de personalizare ulterioară. Primul ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Hunedoara, Hunedoara

Teren intravilan Hunedoara
1
2

Teren intravilan Hunedoara

Vând teren Pestisul Mic Hunedoara Suprafața 2600 mp, intravilan! Se poate parcela la cerere Utilități lângă teren Drum asfaltat până în teren Ideal pentru construcția unei case Preț 17 mp negociabil Pentru mai multe informații

2,600 m2

Hunedoara, Hunedoara

APARTAMENT 2 CAMERE SEMI-DECOMANDAT 51.000 euro
9

APARTAMENT 2 CAMERE SEMI-DECOMANDAT 51.000 euro

Blitz oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere semi-decomandat, situat la etajul 2, într-o zonă liniștită, retrasă de zgomotul bulevardului și în apropiere de magazine. Locuința are 48 mp utili, compartimentați în living, dormitor, bucătărie, baie și spațiu de depozitare, oferind confort și funcționalitate. Dotări ...

1063 EUR/m2 | 48 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat
7
1

Apartament 3 camere decomandat

VÂNZARE – Apartament 3 camere decomandat Zona Trandafirilor, Hunedoara Suprafață: 57 mp Etaj: 2 Loc de parcare concesionat ✨ Detalii proprietate: ✔️ 3 camere decomandate ✔️ Complet mobilat și utilat – gata de mutare ✔️ Aer condiționat ✔️ Compartimentare practică și luminoasă ✔️ Zonă liniștită, ...

772 EUR/m2 | 57 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament cu o camera
5
1

Apartament cu o camera

Apartament 1 cameră decomandat – 30 mp – str. Ion Creangă Vând apartament cu o cameră decomandat, 30 mp, situat la parter, pe strada Ion Creangă. Imobilul necesită renovare, ideal pentru amenajare după propriul gust. Posibilitate de transformare în spațiu comercial (birou, cabinet, salon etc.). Zonă ...

1067 EUR/m2 | 30 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere, 80 mp, Micro 5 – garaj, zonă liniștită
11
1

Apartament 3 camere, 80 mp, Micro 5 – garaj, zonă liniștită

Situat în cartierul Micro 5 din Hunedoara, într-o zonă liniștită, cu multă verdeață și acces rapid la toate punctele de interes. Caracteristici principale * 3 camere * Suprafață utilă: 80 mp * Etaj 3 din 4 * Bloc construit înainte de 1990 * Compartimentare practică și spațioasă Stare și dotări Apartamentul ...

1188 EUR/m2 | 80 m2

Hunedoara, Hunedoara

 Apartament cu 2 camere LUX | Parter | Complet mobilat și utilat Pietonala HD
11
2

BLITZ propune spre vânzare un apartament cu 2 camere modern, finisat la standarde înalte, situat la parterul unui imobil bine întreținut, la doar câteva minute de zona pietonală din Hunedoara. - Suprafață utilă: 38 mp - Compartimentare: eficientă, tip open-space - Poziționare: parter – acces facil, ...

974 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere, 70 mp, zona centrala Micro 2, Hunedoara
8

Blitz imobiliare va propune un apartament 3 camere, 70 mp, situat în Hunedoara, zona centrală Micro 2, la parter din 10 – poziție excelentă, cu acces rapid la tot ce ai nevoie! Puncte forte: * Suprafață generoasă: 70 mp * Compartimentare semidecomandată * Parter – ideal pentru familii sau persoane ...

929 EUR/m2 | 70 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament premium 3 camere in Micro 3 elegant, modern si luminos
10

BLITZ va prezinta un apartament modern cu 3 camere semidecomandat, situat în zona Micro 3 din Hunedoara, ideal pentru o familie sau pentru cei care își doresc confort, spațiu și acces rapid către toate punctele de interes ale orașului. Locuința este amplasată la etajul 3 din 4 și dispune de o suprafață ...

956 EUR/m2 | 68 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere Micro 5, locatie buna, acces facil, pret bomba
7

BLITZ va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat în zona Micro 5 din Hunedoara, o locație apreciată pentru accesul facil către toate punctele de interes ale orașului. Apartamentul are o suprafață de 40 mp și este amplasat la etajul 4 din 4, beneficiind de o compartimentare ...

800 EUR/m2 | 40 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând afacere la cheie
4
13

Vând afacere la cheie

Vând chioșc alimentar,dotat cu rafturi metalice, camere de supraveghere,,izolat și îmbunătățit,parte electrica noua, instalații sanitare noi ,in Hunedoara, micro 4.pt detalii sunați la ,prețul e 9500 euro ,negociabil

380 EUR/m2 | 25 m2

Micro+4, Hunedoara, Hunedoara

Spațiu comercial   ideal pentru birouri   cabinet   servicii   Hunedoara (zonă pietonală)
16

Spațiu comercial ideal pentru birouri cabinet servicii Hunedoara (zonă pietonală)

Se oferă spre închiriere spațiu comercial de 65 mp, situat excelent pe zonă pietonală din Hunedoara,in spate la Rafaello Caffe, cu acces facil și vizibilitate bună. Spațiul este integral renovat (aprilie 2026), este la prima închiriere, totul fiind nou și gata de utilizare. Caracteristici principale: Suprafață: ...

65 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
3

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Inchiriez apartament 2 camere Hunedoara
7
1

Inchiriez apartament 2 camere Hunedoara

Se da spre închiriere pe termen lung apartament situat vis-a-vis de fosta Sc.Gen.nr.1, aproape de zona pietonala Corvin, compus din sufragerie, dormitor, bucătărie, baie, hol si balcon mare închis, suprafață totală de 50mp.Este renovat complet 2022.Apartamentul este situat pe B dul Corvin, bl.H7, et.3 ...

50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Spatiu Comercial 124 m
5

Spatiu Comercial 124 m

Se vinde spatiu comercial în orașul Hunedoara zona Parâng deasupra de pizza Hott se acceptă și variante în unele cazuri mai multe detalii la telefon

681 EUR/m2 | 124 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur
9
15

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur

Vând apartament cu 2 camere in Hunedoara, decomandat, zona micro 4. Dotat cu: - centrala termica - parchet laminat - ușa intrare antiefracție - uși interioare celulare - geamuri termopan cu tâmplărie PVC - balcon închis în termopan - instalație electrica cupru - zugrăvit in lavabil - mobilat și ...

915 EUR/m2 | 47 m2