Imobiliare Slobozia Ialomita

Hartă Listă
Filtre active: Ialomita Slobozia Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De Vanzare Casa Parter Slobozia
5
1

De Vanzare Casa Parter Slobozia

Casa de vanzare Parter Slobozia cu pod utilizabil pentru depozitare. Casa dispune de 3 dormitoare, 2 bai, living si bucatarie open space, terasa exterioara acoperita in spatele casei. SE VINDE LA GATA CHEIE (in pretul afisat), cu baile complet utilate, usi cu pervaze, parchet, incalzire in pardoseala ...

1423 EUR/m2 | 110 m2

Central, Slobozia, Ialomita

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Cladire In suprafata construita de 163 mp curte suprafata de 577 mp
10
3

Cladire In suprafata construita de 163 mp cu suprafata utila de 124,27 mp, curte imprejmuita cu gard cu suprafata totala de de 577 mp, platforma betonata, apa-canal, bransament electric monofazat 220v si trifazat 380v, sistem alarma si sistem supraveghere video profesional, internet, sistem incalzire ...

939 EUR/m2 | 163 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 4 camere
1
6

Vand apartament 4 camere

Vand apart.4 camere compus din living,3dormitoare,1 bucatarie,1 debara pe hol,2 bai,balcon. vis-a -vi de manastire,la 5 minute de mers spre scoala nr.1 si aproape de liceul de arte "Ionel Perlea" pe bulevard matei basarab,etaj 4 4 placat int.si ext.,acoperis schimbat,balcon inchis,apa separat ,aer conditionat.Apart.este ...

1164 EUR/m2 | 73 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere, zona 80 apartamente, renovat
11
6

Apartament 3 camere, zona 80 apartamente, renovat

Va prezentam spre vanzare la pretul de 80000 euro, apartament 3 camere, localizat in Slobozia, pe strada Castanilor, bloc V1, scara A, etaj 4, cartier 500, intr-o zona linistita, avand documente pentru contract vanzare cumparare la zi. Imobilul dispune si de parcare exterioara cu abonament de la primarie. ...

941 EUR/m2 | 85 m2

Slobozia, Ialomita

Spațiu comercial de închiriat 68m  Slobozia
2

Spațiu comercial de închiriat 68m Slobozia

Spațiu comercial situat în Slobozia pe bulevardul central M.Basarab lângă Banca Agricover. Toate utilitățile, parcare publică în față și proprie în spate. Se poate închiria și o suprafață mai mare de 110m adăugându-se o a treia cameră.

66 m2

Slobozia, Ialomita

Garsonieră Comfort 1
5
8

Garsonieră Comfort 1

Vand Garsonieră Comfort 1 Complet Renovata anul trecut de la 0 absolut tot ( instalatie electrica + sanitară ), Garsoniera se afla la Bloc G100 pe Strada Gării etajul 3 cu vedere pe față, se vinde mobilata si utilata cu electrocasnice noi, asa cum se vede, la acest preț ( totul este NOU cu garanție la ...

1333 EUR/m2 | 24 m2

Slobozia, Ialomita

Vănd apartament

Vănd apartament

Apartament cu 2 camere semi decomandat situat la parter cu balcon s boxa inclusa in proiectul apartamentului 2 beciuri,se accepta credit.

10 EUR/m2 | 6,023 m2

Nordului V5.1, Slobozia, Ialomita

Vand apartament 3 camere decomandat
10
1

Vand apartament 3 camere decomandat

Vand apartament 3 camere decomandat in localitatea Slobozia, judetul Ialomita in zona ultracentrala, pe strada Nisipuri, etaj 2 din 4. Apartamentul a fost renovat total in urma cu 4 ani dar nu a fost locuit decat cca 1 luna pe an. Este cu vedere pe strada Nisipuri avand decat un perete exterior care ...

1500 EUR/m2 | 70 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 3 camere
5
2

Vand apartament 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, renovat 2024, centrală nou, instalație electrică nouă, instalație sanitară nouă, geamuri termopan barrier, mb 20, sc E, ap 24, et 6 6