Imobiliare Iasi

Hartă Listă
Filtre active: Iasi Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2.748 mp intravilan Dancu, judeţ Iaşi
1
2

2.748 mp intravilan Dancu, judeţ Iaşi

Vând teren intravilan în localitatea Dancu, județul Iași, în suprafață de 2.748 metri pătrați, cu deschidere 40 metri liniari la DJ 249A (Calea Dacilor), intabulat, carte funciară fără sarcini. Gazul metan, energia electrică și fibra optică pentru comunicații fixe sunt pe proprietate. Apa potabilă și ...

2,748 m2

Dancu, Iasi

Promovat
inchiriez apartament 3 camere, decomandat, 70mp, zona Nicolina 2
9
1

PF inchiriez apartament 3 camerere decomandate, etaj 2, situati in zona Nicolina 2, cu o suprafata de 70 mp. Pret: 375 euro Specificatii: Etaj: 2 4 Balcon 10mp inchis Baie: 2 Stare apartament: complet mobilat Dotari: Centrala termica, aer conditional, masina spalat rufe, frigider, aragaz Loc de parcare: ...

70 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Garsonieră Poitiers (Frumoasa) 17mp - 1190 lei luna
5
3

Garsonieră Poitiers (Frumoasa) 17mp - 1190 lei luna

Sunt persoană fizică și închiriez garsonieră situată intr-un bloc renovat integral in 2019. NU APELAȚI ÎNAINTE DE A CITI ANUNȚUL INTEGRAL. NU VOI VORBI CU CEI CARE NU AU CITIT TOT ANUNȚUL. Blocul e situat in al 2-lea rând de la bulevard ,vis-a-vis de fostul Siraj , zona e liniștită , recent modernizată ...

17 m2

Frumoasa, Iasi, Iasi

Promovat
Vând cameră
10

Vând cameră

Vânzare cameră cămin transformată cu baie wc , duș,lavuar cu oglindă,spațiu bucătărie nemobilata. Camera nemobilata în strada mitropolit Varlaam nr 7 bloc C3 etaj 4 din 5,încălzire din oraș cet apa caldă non stop, interfon la intrare , camere de filmat pe fiecare etaj. Asociație de propietari a blocului. ...

Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

CASĂ nouă, direct de la dezvoltator - 280000 euro
1

CASĂ nouă, direct de la dezvoltator - 280000 euro

Vilă individuală deosebită la doar 2 km de Rond Păcurari! Suprafață utilă: 129 mp (150 mp total) Teren: 333 mp Regim: Parter + Etaj | An construcție: 2025 Preț: 280.000 EUR Compartimentare: 5 camere (4 dormitoare + living), 2 băi, bucătărie, 2 dressinguri, 2 terase, 1 balcon, 2 locuri de parcare ...

2154 EUR/m2 | 130 m2

Iasi, Iasi

CASĂ PREMIUM - direct de la dezvoltator! 280000 euro
1
1

CASĂ PREMIUM - direct de la dezvoltator! 280000 euro

Casă individuală - la doar 2 km de Rond Păcurari! Strada Soarelui, Iași Suprafață utilă: 129 mp (149 mp total) Teren: 333 mp Regim: Parter + Etaj | An construcție: 2026 Preț: 280.000 EUR Compartimentare: 5 camere (4 dormitoare + living) 2 băi Bucătărie 2 dressinguri 2 terase 1 balcon locuri de parcare ...

1867 EUR/m2 | 150 m2

Iasi, Iasi

Apartament 3 camere SD, et. 3, Zimbru (Proprietar)
8
2

Apartament 3 camere SD, et. 3, Zimbru (Proprietar)

Vând apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat în zona Zimbru, la etajul 3 din 4, într-un bloc din plăci prefabricate din beton armat, construit în 1976, cu acoperiș și pod. Imobilul este anvelopat termic cu termosistem de 10 cm și nu este încadrat în risc seismic. Scara este curată și recent renovată. ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Zimbru, Iasi, Iasi

Teren intravilan sat Pocreaca com Schitul Duca Iasi
4
1

Teren intravilan sat Pocreaca com Schitul Duca Iasi

Teren intravilan la asfalt ideal cabana ,livada ,stupi, solar etc.600 m patrati

600 m2

Pocreaca, Iasi

De vanzare casa cu teren (1150 mp), zona capat CUG 1

De vanzare casa cu teren (1150 mp), zona capat CUG

Vand casa cu amprenta de 157 mp si teren 1150 mp, zona capat CUG, str. Latcu Voda. Pret vanzare: 320.000 euro negociabil. Detalii in privat.

2038 EUR/m2 | 157 m2

Iasi, Iasi

închiriere apartament 3 camere Alexandru piata 2

închiriere apartament 3 camere Alexandru piata

persoana fizică închiriez apartament 3 camere Alexandru piata semidecomandat centrala termica aer condiționat mobilat

55 m2

Alexandru cel Bun, Iasi, Iasi

Persoana fizică vând apartament cu două camere
5
6

Persoana fizică vând apartament cu două camere

Persoana fizică vând apartament cu două camere în Mircea cel Bătrân nr 18 Bl N3 etaj 1. Se vinde utilat cu aparatura de uz casnic și mobilat la CHEIE. Preț 110000 euro.

2000 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Vand Teren Vișan - 900 mp2 - cu toate utilitățile pe teren
1

Vand Teren Vișan - 900 mp2 - cu toate utilitățile pe teren

Vând teren, persoană fizică, in Visan, comuna Barnova ( lângă școala veche). Terenul este format din două parcele lipite cu doua cai de acces. Prețul este de 50 Euro mp2, negociabil.

900 m2

Visan, Iasi

Gazda Iasi 2

Gazda Iasi

Primesc in gazda dra dna, prezenta agreabila, gratuit, mesaj pt detalii.

50 m2

Iasi, Iasi

Vând casă bătrânească cu TEREN 2651 metri, Comuna Focuri, Sat Focuri, Iași 3

Vând casă bătrânească cu TEREN 2651 metri, Comuna Focuri, Sat Focuri, Iași

Casă bătrânească de vânzare cu TEREN: 2651 metri în Comuna Focuri, Sat Focuri, județul Iași; Gard din tablă; Dependințe (magazie, grajd, garaj, beci). Utilități: apă curenta trasa in curte curent electric fântâna în curte Preț: 37.500 EUR negociabil. Vizionare și detalii la numarul ...

528 EUR/m2 | 71 m2

Focuri, Iasi

Schimb  vand teren
1
3

Schimb vand teren

Schimb vand teren de 2500mp si o garsonieră zona vale etajul2. Terenul se afla în aerodrom, intravilan. Se schimba cu casa in pascani judetul iasi, exclus vatra sau se schimba cu casa in suceava zona tineretului sau burdujeni sau cartier george enescu. Terenul costa 60 de mii de euro, garsoniera 35 de ...

2,500 m2

Pascani, Iasi

teren vanzare
4
8

teren vanzare

Vand teren intravilan ,2500 mp2,cartier Aerodrom ,str Malini, Pascani, judetul Iasi, 24 mp. Costa 60 de mii de euro, are toate utilitățile. Detalii:

2,500 m2

Pascani, Iasi

Apartament 3 camere
10
4

Apartament 3 camere

Apartament spatios si bine proporționat, situat în zonă liniștită Iași, cartier nicolina II, strada Clopotari. Suprafață utilă 64,34 mp și o suprafață totală de 76,76 mp, oferă spațiu generos și compartimentare practică. Compartimentare: Living 18,69 mp Dormitor 1 11,11 mp Dormitor 2 ...

1997 EUR/m2 | 64 m2

Iasi, Iasi

Vanzare teren

Vanzare teren

Vând teren 203mp in Iași str.I.I.Mironescu nr.15 cu toate utilitătile cu 300euro mp. l

203 m2

Moara de Vânt, Iasi, Iasi

Închiriez apartament cu o cameră 1

Închiriez apartament cu o cameră

Persoană fizică închiriez apartament cu o cameră, zona Alexandru aproape de mijloacele de transport, utilat, CT, frigider, aragaz, mașină de spălat, cheltuieli reduse.

28 m2

Iasi, Iasi

Închiriez camera în apartament cu 3camere și două băi galata