Hartă Listă
Filtre active: Iasi Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere Palas   ultracentral | renovat complet | 2 balcoane | 155.000
10
2

Apartament 3 camere Palas ultracentral | renovat complet | 2 balcoane | 155.000

PF vand apartament cu 3 camere situat ultracentral, in zona Palas Palatul Culturii, una dintre cele mai bune locatii din Iasi. Totul este la cativa pasi: Palas Mall, facultati, centru si mijloace de transport. Apartamentul este intr-un bloc din beton armat, izolat termic, expertizat, cu lift modernizat, ...

2768 EUR/m2 | 56 m2

Palat, Iasi, Iasi

Promovat
Garsonieră de închiriat
10
1

Garsonieră de închiriat

Închiriem garsonieră în Galata etaj 1 bloc nou, loc de parcare, acces cu barieră , terasă spațioasă priveliște deosebita în apropiere se găsesc magazine Profi ,Kaufland și stații de transport public.

30 m2

Centru, Iasi, Iasi

Promovat
Investitie DN28 Iasi -Spatiu Comercialsi Casa P E M  Vad Comercial format Parcare    299000 Euro
10
3

Investitie DN28 Iasi -Spatiu Comercialsi Casa P E M Vad Comercial format Parcare 299000 Euro

Razboieni-Ion Neculce- Iasi-Deschidere directa DN 28 Proprietate ideala pentru investitie sigura sau afacere de familie Se vinde cladire mixta Comercial si Rezidential P E M, locatie cunoscuta in zona sub numele "La Rusu"cu vad comercial stabil format de peste 30 de ani. Vizibilitate excelenta ...

838 EUR/m2 | 357 m2

Razboieni, Iasi

Promovat
casa tip duplex apartamentata de vanzare in breazu
9
9

casa tip duplex apartamentata de vanzare in breazu

Se vinde casa tip duplex apartmentat in apropierea piscinei Apolo. cu suprafata de 102 metri patrati care include 1 salon, 2 dormitoare, 1 bucatarie, 1 baie, 1 Spalatorie, beci de 23,metri patrati,2 balcoane. suprafata terenului este de 250 metri patrati. Toate utilitatile.mai multe detalii la telefon.total ...

1324 EUR/m2 | 102 m2

Centru, Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren in zona Dancu (IS)
2

Vand teren in zona Dancu (IS)

Vand teren in zona Dancu,cu o suprafata de 4016mp intravilan Acces la gaz,apa canalizare Pretul 60 negociabil

4,016 m2

Iasi, Iasi

Vand teren Viticultori Dealu zorilor intravilan Iasi Copu Eos Gradina Botanica
3

Vand teren 1150 mp in zona in plina expansiune - Viticultori Dealu zorilor intravilan Iasi Copu Eos Gradina Botanica 47 11'24.3"N 27 31'52.8"E 98 euro mp

Viticultori, Iasi, Iasi

Oferta lunară 28

Oferta lunară

URGENT.sunt p.fizică. .IASI.1000 mp la 35 preț NEGOCIABIL sat horpaz com Miroslava. Utilități la stradă este liniște în apropiere. Am confirmare da am putea face casă pe teren arabil. Actele sunt în regulă.',..este o zonă bună.

1,000 m2

Horpaz, Iasi

Vând garsonieră Tatarasi Iași  69 mii euro negociabil 4

Vând garsonieră Tatarasi Iași 69 mii euro negociabil

Garsonieră mobilată la etaj unu Tatarasi cu centrală termică proprie arată ca în poze este îmbrăcată cu polistiren de 10 exterior și interior cu polistiren extrudat de 2 instalație pe cupru călduroasă instalație sanitară separată suprafață de 33 m pătrați văruită recent cu foarte mari îmbunătățiri ...

2091 EUR/m2 | 33 m2

Iasi, Iasi

Camera de cămin
4
3

Camera de cămin

Cameră de camin 18 mp Nicolina lângă Casa Sindicatelor .Camera are pat mașină de spălat frigider și toaletă cu duș. Pt o familie serioasa. Fără agenții .O lună garanție

18 m2

Iasi, Iasi

Teren Goruni Tomesti
7
2

Teren Goruni Tomesti

Teren 731 mp + cota drum 69 mp, total 800mp, terenul se afla in sat Goruni comuna Tomesti, de la teren pana la palas sunt 16 km. Toate utilitatile in apropiere. Terenul detine proiect si autorizatie de constructie. Pentru mai multe detalii puteti scrie.

731 m2

Goruni, Iasi

Camera   garsoniera - Iasi - 25mp -
5
4

Camera garsoniera - Iasi - 25mp -

Locul se află la aproximativ 700 de metri de stația Zimbru, deci ai tramvaiul și autobuzul foarte aproape. Tot în zonă găsești și multe magazine pentru tot ce ai nevoie. Este o cameră situată la casă, dar nu iti fa griji ești complet independent: Ai intrarea ta separată direct din curte. + loc de parcare ...

25 m2

Iasi, Iasi

Urgent         Persoana fizica vând camera de cămin in fata la liceul Nicolina
8
1

Urgent Persoana fizica vând camera de cămin in fata la liceul Nicolina

Persoana fizica vând camera cămin Această garsonieră de 17 mp, situată la etajul 2, oferă un spațiu confortabil și luminos. Încăperile beneficiază de feronerie din lemn și pardoseli din lemn și gresie, creând un ambient plăcut. Apartamentul este ideal pentru o persoană sau un cuplu. Locația este excelentă, ...

1706 EUR/m2 | 17 m2

Iasi, Iasi

teren extravilan,sat Valea Ursului,comuna Miroslava,judetul Iasi 31

teren extravilan,sat Valea Ursului,comuna Miroslava,judetul Iasi

Teren extravilan cu suprafata de 10000mp.Are deschidere la drum de acces de 47m si este impartit in 3 parcele.

Valea Ursului, Iasi

Teren extravilan in sat Vladiceni ,comuna Tomesti,judetul Iasi
2
11

Vand teren extravilan, in satul Vladiceni ,comuna Tomesti,judetul Iasi cu suprafata de 42500 mp.Are deschidere de aproximativ130ml la drumul de acces.

Vladiceni, Iasi

Teren central Cogeasca-Letcani 1

Teren central Cogeasca-Letcani

Vand teren intravilan 1000 mp in zona centrala a asatului Cogeasca com. Letcani. Utilitati in zona curent apa gaz si canalizare.Detalii pe wp:

Cogeasca, Iasi

Casa de vânzare zona Bucium
5

Casa de vânzare zona Bucium

Casă de vânzare zona Bucium, strada Ciprian Porumbescu. Casa face parte dintr-un complex de 6 case ( complex Rapsodia) cu vecini liniștiți. Accesul în complex se face pe baza de cartela. Casa este construita în 2009 și are o suprafață de 200 mp. Terenul este de 1000 mp, cu pomi fructiferi. Casa se ...

1745 EUR/m2 | 200 m2

Iasi, Iasi

Tudor Vladimirescu, apartament 2 camere
5

Tudor Vladimirescu, apartament 2 camere

TUDOR VLADIMIRESCU ( la bulevard) Apartament cu 2 camere de închiriat, etaj 1. Preț 490 euro luna Aproape de campus, facultăți, mall, centru. Incalzire centralizata Aer condiționat, frigider, mașină de spălat, mobilier. Garanție 1 chirie + comision agenție

47 m2

Iasi, Iasi

CASĂ nouă, direct de la dezvoltator - 280000 euro
1

CASĂ nouă, direct de la dezvoltator - 280000 euro

Vilă individuală deosebită la doar 2 km de Rond Păcurari! Suprafață utilă: 129 mp (150 mp total) Teren: 333 mp Regim: Parter + Etaj | An construcție: 2025 Preț: 280.000 EUR Compartimentare: 5 camere (4 dormitoare + living), 2 băi, bucătărie, 2 dressinguri, 2 terase, 1 balcon, 2 locuri de parcare ...

2154 EUR/m2 | 130 m2

Iasi, Iasi

CASĂ PREMIUM - direct de la dezvoltator! 280000 euro
1
1

CASĂ PREMIUM - direct de la dezvoltator! 280000 euro

Casă individuală - la doar 2 km de Rond Păcurari! Strada Soarelui, Iași Suprafață utilă: 129 mp (149 mp total) Teren: 333 mp Regim: Parter + Etaj | An construcție: 2026 Preț: 280.000 EUR Compartimentare: 5 camere (4 dormitoare + living) 2 băi Bucătărie 2 dressinguri 2 terase 1 balcon locuri de parcare ...

1867 EUR/m2 | 150 m2

Iasi, Iasi

Apartament 3 camere SD, et. 3, Zimbru (Proprietar)
8
2

Apartament 3 camere SD, et. 3, Zimbru (Proprietar)

Vând apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat în zona Zimbru, la etajul 3 din 4, într-un bloc din plăci prefabricate din beton armat, construit în 1976, cu acoperiș și pod. Imobilul este anvelopat termic cu termosistem de 10 cm și nu este încadrat în risc seismic. Scara este curată și recent renovată. ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Zimbru, Iasi, Iasi

Teren intravilan sat Pocreaca com Schitul Duca Iasi
4
2

Teren intravilan sat Pocreaca com Schitul Duca Iasi

Teren intravilan la asfalt ideal cabana ,livada ,stupi, solar etc.600 m patrati

600 m2

Pocreaca, Iasi

De vanzare casa cu teren (1150 mp), zona capat CUG 1

De vanzare casa cu teren (1150 mp), zona capat CUG

Vand casa cu amprenta de 157 mp si teren 1150 mp, zona capat CUG, str. Latcu Voda. Pret vanzare: 320.000 euro negociabil. Detalii in privat.

2038 EUR/m2 | 157 m2

Iasi, Iasi

închiriere apartament 3 camere Alexandru piata 2

închiriere apartament 3 camere Alexandru piata

persoana fizică închiriez apartament 3 camere Alexandru piata semidecomandat centrala termica aer condiționat mobilat

55 m2

Alexandru cel Bun, Iasi, Iasi

Vand Teren Vișan - 900 mp2 - cu toate utilitățile pe teren
1

Vand Teren Vișan - 900 mp2 - cu toate utilitățile pe teren

Vând teren, persoană fizică, in Visan, comuna Barnova ( lângă școala veche). Terenul este format din două parcele lipite cu doua cai de acces. Prețul este de 50 Euro mp2, negociabil.

900 m2

Visan, Iasi

Categorii

Imobiliare

Județe

Iasi

Localități

Iasi (1053) Pascani (63) Miroslava (32) Valea Lupului (32) Lunca Cetatuii (26) Valea Adanca (26) Targu Frumos (25) Visan (21) Tomesti (20) Barnova (19) Podu Iloaiei (18) Rediu (18) Horpaz (14) Breazu (12) Chicerea (12) Holboca (12) Vladiceni (11) Valea Ursului (10) Ciurea (9) Mogosesti (9) Alexandru cel Bun (8) Goruni (8) Horlesti (8) Letcani (8) Paun (8) Tutora (8) Harlau (7) Bogdanesti (6) Ciurbesti (6) Cotnari (6) Dancu (6) Schitu Duca (6) Scobinti (6) Sorogari (6) Uricani (6) Vladeni (6) Voinesti (6) Vulturi (6) Belcesti (5) Dorobant (5) Golaiesti (5) Grajduri (5) Hlincea (5) Popricani (5) Proselnici (5) Razboieni (5) Tiganasi (5) Aroneanu (4) Baltati (4) Bogonos (4) Cercu (4) Comarna (4) Cozia (4) Dobrovat (4) Erbiceni (4) Gaureni (4) Halaucesti (4) Harmanestii Vechi (4) Balciu (3) Bivolari (3) Cogeasca (3) Dumesti (3) Mogosesti-Iasi (3) Moreni (3) Poieni (3) Rediu Aldei (3) Ruginoasa (3) Sculeni (3) Stolniceni-Prajescu (3) Trifesti (3) Vanatori (Popricani) (3) Vorovesti (3) Balteni (2) Braesti (2) Carniceni (2) Costuleni (2) Cristesti (2) Cristesti (Holboca) (2) Curaturi (2) Cuza Voda (Popricani) (2) Deleni (2) Habasesti (2) Harmanestii Noi (2) Hermeziu (2) Horlesti (Rediu) (2) Lespezi (2) Miroslovesti (2) Mosna (2) Motca (2) Pietraria (2) Prisacani (2) Probota (2) Raducaneni (2) Scanteia (2) Tansa (2) Tatarusi (2) Totoesti (2) Valea Lunga (2) Valea Satului (2) Vanatori (2) Avantu (1) Bacu (1) Baiceni (Cucuteni) (1) Bals (1) Blagesti (1) Bohotin (1) Bosia (1) Bratuleni (1) Budai (1) Buhaeni (1) Carlig (1) Ciortesti (1) Cornesti (1) Costesti (1) Cotu Morii (1) Cozmesti (Stolniceni-Prajescu) (1) Cuza Voda (Ipatele) (1) Dagata (1) Dumbrava (Ciurea) (1) Fantanele (1) Focuri (1) Gorban (1) Hartoape (1) Helesteni (1) Hilita (1) Iazu Nou (1) Iepureni (Movileni) (1) Izvoarele (1) Jigoreni (1) Luceni (1) Macaresti (1) Madarjac (1) Madarjesti (1) Mircesti (1) Mironeasa (1) Mogosesti-Siret (1) Movileni (1) Pausesti (1) Perieni (1) Pocreaca (1) Poiana Marului (1) Poiana cu Cetate (1) Popesti (1) Potangeni (1) Rachiteni (1) Rediu (Braesti) (1) Roscani (1) Rosu (1) Rusenii Noi (1) Rusenii Vechi (1) Schitu Hadambului (1) Sipote (1) Slobozia (Schitu Duca) (1) Spinoasa (1) Stornesti (1) Strunga (1) Tibanesti (1) Tudor Vladimirescu (1) Tungujei (1) Ungheni (1) Ursoaia (1) Valea Oilor (1) Valea Racului (1) Valea Seaca (1) Victoria (1) Vocotesti (1) Zagavia (1)