Imobiliare Iasi

Hartă Listă
Filtre active: Iasi Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
0% Comision - VILA de LUX de vânzare – Cu iaz natural
20
5

0% Comision - VILA de LUX de vânzare – Cu iaz natural

O proprietate de excepție cu grădină, pârâu/iaz propriu și acces triplu către oraș. Descoperă liniștea și confortul suprem într-o casă construită cu suflet și responsabilitate, în regim propriu, destinată să fie locuită, nu vândută. Această vilă individuală, ultrafinisată, îmbină rafinamentul urban cu ...

1000 EUR/m2 | 390 m2

Lunca Cetatuii, Iasi

Promovat
Casă de vânzare 184 m.p pe Șos. Voinești Nr12- Iași
20

Casă de vânzare 184 m.p pe Șos. Voinești Nr12- Iași

Comision 0% TVA 0% Un cămin spațios și primitor, pregătit să devină „acasă” pentru familia ta! Situată pe Șoseaua Voinești nr. 12, această vilă individuală îți oferă spațiu și confort dar bine conectată la oraș. Casa este construită din cărămidă, cu o suprafață utilă de 156 mp, amplasată pe un teren ...

1474 EUR/m2 | 156 m2

Galata, Iasi, Iasi

Promovat
Hală Multifuncțională de Vânzare 600mp și Teren 924mp în Bucium - Iași
20

COMISION 0% Vă propun spre vânzare o Cladire Multifunctională de aproximativ 600mp util, cu Teren 924mp, aflată în Iași pe Șos. Bârnova. Cladirea a fost construită in 2021, pe două niveluri P+1E, suprafață construită de 300mp si 600mp util, pe structură metalică cu panouri sandwich și izolație cu vată ...

662 EUR/m2 | 600 m2

Visan, Iasi

Promovat
Teren intravilan ptr casa in Barnova,utilitati!
2
1

Teren intravilan ptr casa in Barnova,utilitati!

Se vinde lot teren intravilan cu suprafata de 1071 mp ( din care 971 teren construibil, plus 100 mp cota indiviza drum acces privat) situat in Bucium, zona localitatii Barnova-Pietrarie, la cca.8,5 km de Podu Ros-Palas, plan secundar fata de drumul principal, cu 2 variante de acces, respectiv din sos. ...

1,070 m2

Barnova, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

APARTAMENT  2 camere 46mp CIUREA
7

APARTAMENT 2 camere 46mp CIUREA

BLITZ Romania va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în localitatea Ciurea, în spatele Primăriei Ciurea, într-o zonă liniștită și accesibilă. Apartamentul este amplasat la parter înalt, are o suprafață utilă de 46 mp și compartimentare semidecomandată, fiind ideal atât pentru locuit, ...

1087 EUR/m2 | 46 m2

Ciurea, Iasi

Apartament 2 camere decomandat | 52 mp | Parter înalt | Loc de parcare inclus
5

Va prezentam spre vanzare un apartament modern cu 2 camere decomandat, situat intr-un complex rezidential din zona Valea Lupului, in apropiere de Popas Pacurari, cu acces rapid catre principalele puncte de interes ale orasului. Imobilul este amplasat la parter inalt, oferind atat acces facil, cat si ...

2308 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Garsonier #259; Camera de c #259;min - Podu de Piatr #259; Cantemir
6
3

Garsoniera quot;Smartquot; ndash; Investitie Ideala in Zona Podu de Piatra (Central Semicentral) Agentia Imobil.Ro va propune spre achizitie o garsoniera compacta si modernizata, situata strategic la parterul unui imobil solid (constructie 1970, fara risc seismic), intr-o zona cu cerere ridicata pentru ...

1955 EUR/m2 | 11 m2

podul de piatra, Iasi, Iasi

Apartament 3 cam D, Dacia
6

Apartament 3 cam D, Dacia

Se vinde apartament cu 3 camere, model decomandat, cu geam la baie, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje, construit în anul 1982, fără risc seismic, cu vedere la bulevard, în zona Dacia. Apartamentul dispune de următoarele îmbunătățiri: gresie și faianță; parchet; tâmplărie PVC cu geam termopan; geam ...

1645 EUR/m2 | 57 m2

Iasi, Iasi

Spatiu de Birou 16m2 Etaj 6 - zona Baza 3 - Calea Chisinaului 132
9
5

OFERTA !! Inchiriez doua spatii de birou DIRECT DE LA PROPRIETAR !! COMISION ZERO !! Prețul este de 160 EURO LUNA ( 10.00 euro m2 ) !! 16m2 - Etaj 6 !! Se ofera spre inchiriere un spațiu de birou în suprafață de 16m2 situat la Etajul 6 a unei cladiri de birouri situata la intersecția dintre Bulevardul ...

15 m2

Baza%2b3, Iasi, Iasi

Apartament cu 2 camere in Tatarasi-Green Park
14
1

Apartament cu 2 camere in Tatarasi-Green Park

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in Tatarasi-Green Park. Apartamentul are o suprafata de 58 mp si dispune de un living spatios , bucataria inchisa, dormitor, baie cu cada, hol si balcon. Se afla la etajul 4 din 8 intr-un bloc finalizat in 2009. Apartamentul se preda complet mobilat ...

1983 EUR/m2 | 58 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Teren fe vinzare. 8

Teren fe vinzare.

Vind teren intravilan, 3551m in centrul localitatii BADENI, COM. SCOBINTI, JUD. IASI. Pret 4 euro m. p.. Contact Rosca. Iulian. Tel. . Aștept doritori. Se adaugă Apa curente a,gazul metan și curind canalizare.Terenul situat la 200 m de strada principals.

Iasi, Iasi

Vilă 100 mp, teren 400 mp, aproape de 5 drumuri, zona Valea Adâncă
10

BLITZ vă propune spre achiziție o proprietate deosebită, situată într-o zonă exclusivistă din Valea Adâncă, ce impresionează prin priveliștea panoramică superbă asupra zonei valea Adâncă, liniștea cadrului natural și standardul ridicat al construcției. Cu o suprafață utilă de 100 mp și amplasată pe un ...

2156 EUR/m2 | 109 m2

Valea Adanca, Iasi

Casă individuală cochetă | 75mp utili | 350 mp teren Horpaz
6

Casă individuală cochetă | 75mp utili | 350 mp teren Horpaz

BLITZ vă propune spre vânzare o casă individuală modernă, amplasată într-o zonă liniștită și în continuă dezvoltare din satul Horpaz, comuna Miroslava, într-un cadru natural deosebit, aproape de lac și departe de agitația orașului. Proprietatea se remarcă prin compartimentarea eficientă, suprafețele ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Horpaz, Iasi

Promovat
Ap. 2 camere bloc 2022, etajul 1, mobilat și utilat, 2 locuri de parcare
10
1

Apartament 2 camere Manta Roșie (la 1,8 km de Poitiers) Zonă liniștită, la doar 1,8 km de Poitiers Bloc nou construit în 2022 Etaj 1 Suprafață: -58 mp total -48 mp utili (fără cele 3 balcoane) Compartimentare: -2 camere; -3 balcoane; Se vinde complet mobilat și utilat (mai puțin televizoarele). Extra ...

1690 EUR/m2 | 58 m2

Frumoasa, Hlincea, Iasi

Promovat
Ap. 1 cameră Tomești, etaj 1, nemobilat
6
1

Ap. 1 cameră Tomești, etaj 1, nemobilat

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 1 cameră, model decomandat, cu o suprafață de 30mp, situat în Tomești, la etajul 1. Preț: 200 euro Se percepe garanție și comision. Contact: 0728 082 906

30 m2

Tomesti, Tomesti, Iasi

Promovat
Cameră cămin în spate la Jumbo, mobilată și utilată, 16mp, baie proprie
6
2

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în spate la Jumbo, lângă Silk District. Se vinde mobilată și utilată, ca în fotografii. Preț: 32.500 euro Contact: 0728 082 906

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994
14
1

Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994

Agenția DHD Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 2 2 cu pod (acoperiș în 2 ape) într-un bloc construit în anul 1994, în Valea Lupului, în apropierea primăriei. Apartamentul are o suprafață totală de 78mp. Suprafață utilă: 68mp Preț: 110.000 ...

1410 EUR/m2 | 78 m2

Popas Pacurari, Valea Lupului, Iasi

Promovat
Garsonieră, Tătărași - Flora, etajul 1, mobilată și utilată
13
1

Garsonieră, Tătărași - Flora, etajul 1, mobilată și utilată

Agenția DHD Imobiliare vă propune spre închiriere o garsonieră mobilată și utilată, situată la etajul 1, în zona Tătărași Flora. Se închiriază exact așa cum se prezintă în fotografii. Preț: 320 euro lună Se percepe garanție și comision. Contact: 0728 082 906

30 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam Evergreen, finalizat, loc parcare subteran+boxă, COMISION 0%
1

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus (21%) Detalii proprietate: Suprafață utilă: 50 mp Balcon: 5,3 mp Model: decomandat; Etaj: 12 (bloc finalizat); Priveliște superbă asupra orașului; Facilități incluse în preț: Loc de parcare ...

2685 EUR/m2 | 53 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Ap. 2 cam bloc nou, loc de parcare+boxă intabulate, 60mp, 2 balcoane
9
1

DHD Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial nou, într-un imobil cu regim de înălțime D+P+3E, la 500m de Hanul 3 Sarmale. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă două balcoane însumând 10 mp, perfecte pentru relaxare sau ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam, bloc nou, Tătărași, etaj intermediar, COMISION 0%
1
2

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus Bloc finalizat Detalii apartament: Suprafață utilă: 54 mp Balcon: 7 mp Model: decomandat Etaj: 7 8 Situat într-un complex de blocuri noi, zonă liniștită și acces facil Preț: 127.660 (TVA ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Garsonieră mobilată și utilată - zonă centrală - Moldova Mall 1

Garsonieră mobilată și utilată - zonă centrală - Moldova Mall

Se oferă spre vanzare o garsonieră mobilată și utilată, situată în zona centrală, în apropiere de Moldova Mall. Garsoniera are o suprafață de 31mp și este situată la etajul 4 4. Preț: 61.500 euro Detalii la: 0728 082 906

1984 EUR/m2 | 31 m2

Central, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986
4
3

Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986, în zona Tomești. Dispune de: -CT; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91.000 euro. Mai multe detalii la ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Tomesti, Tomesti, Iasi

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în zona Bularga. Camera a fost renovată în totalitate și se poate vinde și mobilată, la cerere, la prețul de 33.000 euro. Preț pentru cameră nemobilată: 29.000 euro Contact: 0728 082 906

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Salvează căutarea