Hartă Listă
Filtre active: Iasi Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Spațiu de birouri de închiriat 400 - 1200mp  - IASI - E58 Vest
16

Spațiu de birouri de închiriat 400 - 1200mp - IASI - E58 Vest

Vă propun pentru închiriere spațiu de birouri/activități catergoria A, în zona Iași, intrarea principală vest la Drumul European E58 - Sens Giratoriu Lețcani - în zona industrială. O cladire modernă pe 4 niveluri cu multiple locuri de parcare cu acces direct din E58. Are aproximativ 430mp pe fiecare ...

435 m2

Letcani, Iasi

Promovat
Baza 3,Silk District, hala 600 mp utili si teren 1000 mp
2

Baza 3,Silk District, hala 600 mp utili si teren 1000 mp

Cladire tip hala productie, constructie din zidarie, P+1E, suprafata totala 600 mp, si teren 1000 mp ( inclusiv constructia) situata in zona Baza 3, in apropierea ansamblului rezidential Silk District si Carrefour Felicia. Hala are o inaltime utila la parter de 4 metri iar la etaj de 3,5 metri, este ...

1667 EUR/m2 | 600 m2

baza 3, Iasi, Iasi

Promovat
Hală industrială modernă de vânzare – Tomesti, Iași - 0% Comision
20
2

Locul perfect pentru producție, depozitare sau investiție industrială! Situată în zona Tomesti – Strada Prof. Petru Olteanu nr. 77B, această proprietate industrială formată din două clădiri moderne (C1 + C2) oferă toate facilitățile esențiale pentru desfășurarea unei afaceri eficiente. Acces facil la ...

751 EUR/m2 | 905 m2

Tomesti, Iasi

Promovat
Casă Individuală I 4 camere I 500 mp teren I Valea Lupului Comision 0%
20
2

Vă propun spre vânzare o casă primitoare, situată pe strada Bacovia, Valea Lupului, într-o zonă accesibilă, aproape de oraș și de toate facilitățile necesare, care îmbină perfect liniștea și practicalitatea cu avantajele unei locații bine conectate. Echilibrată, cu spații bine gândite și o atmosferă ...

1327 EUR/m2 | 150 m2

Valea Lupului, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren fe vinzare. 8

Teren fe vinzare.

Vind teren intravilan, 3551m in centrul localitatii BADENI, COM. SCOBINTI, JUD. IASI. Pret 4 euro m. p.. Contact Rosca. Iulian. Tel. . Aștept doritori. Se adaugă Apa curente a,gazul metan și curind canalizare.Terenul situat la 200 m de strada principals.

Iasi, Iasi

Vilă 100 mp, teren 400 mp, aproape de 5 drumuri, zona Valea Adâncă
10

BLITZ vă propune spre achiziție o proprietate deosebită, situată într-o zonă exclusivistă din Valea Adâncă, ce impresionează prin priveliștea panoramică superbă asupra zonei valea Adâncă, liniștea cadrului natural și standardul ridicat al construcției. Cu o suprafață utilă de 100 mp și amplasată pe un ...

2156 EUR/m2 | 109 m2

Valea Adanca, Iasi

Casă individuală cochetă | 75mp utili | 350 mp teren Horpaz
6

Casă individuală cochetă | 75mp utili | 350 mp teren Horpaz

BLITZ vă propune spre vânzare o casă individuală modernă, amplasată într-o zonă liniștită și în continuă dezvoltare din satul Horpaz, comuna Miroslava, într-un cadru natural deosebit, aproape de lac și departe de agitația orașului. Proprietatea se remarcă prin compartimentarea eficientă, suprafețele ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Horpaz, Iasi

Promovat
Ap. 2 camere bloc 2022, etajul 1, mobilat și utilat, 2 locuri de parcare
10
1

Apartament 2 camere Manta Roșie (la 1,8 km de Poitiers) Zonă liniștită, la doar 1,8 km de Poitiers Bloc nou construit în 2022 Etaj 1 Suprafață: -58 mp total -48 mp utili (fără cele 3 balcoane) Compartimentare: -2 camere; -3 balcoane; Se vinde complet mobilat și utilat (mai puțin televizoarele). Extra ...

1690 EUR/m2 | 58 m2

Frumoasa, Hlincea, Iasi

Promovat
Ap. 1 cameră Tomești, etaj 1, nemobilat
6
1

Ap. 1 cameră Tomești, etaj 1, nemobilat

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 1 cameră, model decomandat, cu o suprafață de 30mp, situat în Tomești, la etajul 1. Preț: 200 euro Se percepe garanție și comision. Contact: 0728 082 906

30 m2

Tomesti, Tomesti, Iasi

Promovat
Cameră cămin în spate la Jumbo, mobilată și utilată, 16mp, baie proprie
6
2

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în spate la Jumbo, lângă Silk District. Se vinde mobilată și utilată, ca în fotografii. Preț: 32.500 euro Contact: 0728 082 906

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994
14
1

Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994

Agenția DHD Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 2 2 cu pod (acoperiș în 2 ape) într-un bloc construit în anul 1994, în Valea Lupului, în apropierea primăriei. Apartamentul are o suprafață totală de 78mp. Suprafață utilă: 68mp Preț: 110.000 ...

1410 EUR/m2 | 78 m2

Popas Pacurari, Valea Lupului, Iasi

Promovat
Garsonieră, Tătărași - Flora, etajul 1, mobilată și utilată
13
1

Garsonieră, Tătărași - Flora, etajul 1, mobilată și utilată

Agenția DHD Imobiliare vă propune spre închiriere o garsonieră mobilată și utilată, situată la etajul 1, în zona Tătărași Flora. Se închiriază exact așa cum se prezintă în fotografii. Preț: 320 euro lună Se percepe garanție și comision. Contact: 0728 082 906

30 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam Evergreen, finalizat, loc parcare subteran+boxă, COMISION 0%
1

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus (21%) Detalii proprietate: Suprafață utilă: 50 mp Balcon: 5,3 mp Model: decomandat; Etaj: 12 (bloc finalizat); Priveliște superbă asupra orașului; Facilități incluse în preț: Loc de parcare ...

2685 EUR/m2 | 53 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Ap. 2 cam bloc nou, loc de parcare+boxă intabulate, 60mp, 2 balcoane
9
1

DHD Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial nou, într-un imobil cu regim de înălțime D+P+3E, la 500m de Hanul 3 Sarmale. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă două balcoane însumând 10 mp, perfecte pentru relaxare sau ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam, bloc nou, Tătărași, etaj intermediar, COMISION 0%
1
2

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus Bloc finalizat Detalii apartament: Suprafață utilă: 54 mp Balcon: 7 mp Model: decomandat Etaj: 7 8 Situat într-un complex de blocuri noi, zonă liniștită și acces facil Preț: 127.660 (TVA ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Garsonieră mobilată și utilată - zonă centrală - Moldova Mall 1

Garsonieră mobilată și utilată - zonă centrală - Moldova Mall

Se oferă spre vanzare o garsonieră mobilată și utilată, situată în zona centrală, în apropiere de Moldova Mall. Garsoniera are o suprafață de 31mp și este situată la etajul 4 4. Preț: 61.500 euro Detalii la: 0728 082 906

1984 EUR/m2 | 31 m2

Central, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986
4
3

Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986, în zona Tomești. Dispune de: -CT; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91.000 euro. Mai multe detalii la ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Tomesti, Tomesti, Iasi

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în zona Bularga. Camera a fost renovată în totalitate și se poate vinde și mobilată, la cerere, la prețul de 33.000 euro. Preț pentru cameră nemobilată: 29.000 euro Contact: 0728 082 906

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere open-space, Nicolina, bloc nou
6

Apartament 2 camere open-space, Nicolina, bloc nou

Agentia DHD-Imobiliare va propune spre inchiriere un apartamet cu 2 camere situat in zona Nicolina intr-un bloc nou din 2020 cu 2 lifturi. Apartamentul este complet utilat si mobilat si dispune de masina de spalat, plita, cuptor, hota, centrala termica, frigider, TV, pat matrimonial, dressing, canapea ...

45 m2

Nicolina, Iasi, Iasi

Ap. 3 cam decomandat Păcurari-Moara de Foc, mobilat și utilat, CT
9
1

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, cu suprafața de 78 mp, situat la etajul 6 (cu lift) al unui bloc fără risc seismic din zona Pacurari-Moara de Foc. Imobilul se vinde conform fotografiilor, a fost renovat și dispune de următoarele dotări și îmbunătățiri: -Centrală termică ...

2039 EUR/m2 | 76 m2

Moara de foc, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 cam decomandat, centrală termică, mobilat și utilat
10
2

Agentia DHD Imobiliare va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere decomandat, situat in Dacia. Total mobilat si utilat, se inchiriaza pentru pretul de 360 euro luna. Se percepe garantie si comision. Mai multe detalii si vizionari la - Diana.

50 m2

Dacia, Iasi, Iasi

Ap. 1 cam decomandat, bloc nou, mobilat si utilat, terasă 14mp
1
3

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camera, situat în Hlincea, în proximitatea mănăstirii Cetățuia. Dispune de o suprafață utilă de 33 mp și de o terasa de 14 mp. Se vinde complet mobilat si utilat. Se accepta credit. Preț: 61900 euro. Mai multe detalii la 0728 082 906

1876 EUR/m2 | 33 m2

Frumoasa, Iasi, Iasi

Apartament 3 cam. Parter ! 79 Mp cu Loc de parcare si gradina !
20

APARTAMENTUL ÎN CARE NU DOAR LOCUIEȘTI… CI TRĂIEȘTI CU ADEVARAT !! BLITZ iti propune un apartament care să îți ofere confort, intimitate și acel sentiment de „acasă” din prima secundă, această proprietate este exact ce cauți! 3 camere | 79 mp inteligent compartimentați Complet mobilat ...

1961 EUR/m2 | 79 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere decomandat, 54 mp, zona Gara Mare
8

Apartament 2 camere decomandat, 54 mp, zona Gara Mare

Blitz ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat in zona Gara Mare, la etajul 4 al unui bloc construit in anul 1986. Zona este una foarte accesibila, cu legaturi rapide catre mijloace de transport, magazine si alte puncte de interes ale orasului. Locuinta are o suprafata de 54 mp ...

2120 EUR/m2 | 50 m2

Iasi, Iasi

Salvează căutarea