Hartă Listă
Filtre active: Iasi Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren 1484 mp – Lunca Cetăţuii, com. Ciurea, Comision 0%
5
4

Teren 1484 mp – Lunca Cetăţuii, com. Ciurea, Comision 0%

-Imaginează-ți diminețile începute cu aroma unei cafele savurate în liniște, în propria grădină, înconjurat de pomi fructiferi și de aer curat. Aici, în Lunca Cetăţuii, te așteaptă un teren de 1484 mp, pregătit să devină locul unde îți construiești căsuța visurilor tale. Avantaje: • Suprafață generoasă: ...

1,484 m2

Ciurea, Iasi

Promovat
Spațiu industrial de închiriat
8

Spațiu industrial de închiriat

Oferim spre închiriere hală comercială situată strategic în Dancu, pe strada principală – ideală pentru dezvoltarea unei afaceri vizibile și accesibile. Spațiul are o suprafață totală de 270 mp, compartimentată eficient în două zone distincte (180 mp + 90 mp), oferind flexibilitate pentru diverse activități ...

270 m2

Dancu, Iasi

Promovat
Apartament in Centru  Podul ROS Bulevard etaj 1
15
2

Apartament in Centru Podul ROS Bulevard etaj 1

Apartament cu 2 camere Lux – Podul Roș, Centru Iași Preț: 105.000 € Apartament semidecomandat, confort lux, situat în zona Podu Roș – Tutora, la etajul 1 din 4, într-un bloc din beton , renovat complet în 2023. Suprafață utilă: 50mp Camere: 2 (living + dormitor) Baie: 1 | Bucătărie: modernă ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Casa cu 4 camere Finalizata Mutare Imediata Hlincea Aproape de Scoala si Gradi
20
4

Casă modernă cu 4 camere – Finalizată, mutare imediată – Hlincea, aproape de școală și grădiniță Descoperă confortul unei locuințe noi, amplasată în inima localității Hlincea, într-o zonă centrală, liniștită și sigură, la doar câțiva pași de școală și grădiniță. Proprietatea este perfectă pentru o familie ...

1282 EUR/m2 | 117 m2

Hlincea, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren Goruni Tomesti
7
2

Teren Goruni Tomesti

Teren 731 mp + cota drum 69 mp, total 800mp, terenul se afla in sat Goruni comuna Tomesti, de la teren pana la palas sunt 16 km. Toate utilitatile in apropiere. Terenul detine proiect si autorizatie de constructie. Pentru mai multe detalii puteti scrie.

731 m2

Goruni, Iasi

Camera   garsoniera - Iasi - 25mp -
5
4

Camera garsoniera - Iasi - 25mp -

Locul se află la aproximativ 700 de metri de stația Zimbru, deci ai tramvaiul și autobuzul foarte aproape. Tot în zonă găsești și multe magazine pentru tot ce ai nevoie. Este o cameră situată la casă, dar nu iti fa griji ești complet independent: Ai intrarea ta separată direct din curte. + loc de parcare ...

25 m2

Iasi, Iasi

teren extravilan,sat Valea Ursului,comuna Miroslava,judetul Iasi 31

teren extravilan,sat Valea Ursului,comuna Miroslava,judetul Iasi

Teren extravilan cu suprafata de 10000mp.Are deschidere la drum de acces de 47m si este impartit in 3 parcele.

Valea Ursului, Iasi

Teren extravilan in sat Vladiceni ,comuna Tomesti,judetul Iasi
2
11

Vand teren extravilan, in satul Vladiceni ,comuna Tomesti,judetul Iasi cu suprafata de 42500 mp.Are deschidere de aproximativ130ml la drumul de acces.

Vladiceni, Iasi

Teren central Cogeasca-Letcani 1

Teren central Cogeasca-Letcani

Vand teren intravilan 1000 mp in zona centrala a asatului Cogeasca com. Letcani. Utilitati in zona curent apa gaz si canalizare.Detalii pe wp:

Cogeasca, Iasi

Casa de vânzare zona Bucium
5

Casa de vânzare zona Bucium

Casă de vânzare zona Bucium, strada Ciprian Porumbescu. Casa face parte dintr-un complex de 6 case ( complex Rapsodia) cu vecini liniștiți. Accesul în complex se face pe baza de cartela. Casa este construita în 2009 și are o suprafață de 200 mp. Terenul este de 1000 mp, cu pomi fructiferi. Casa se ...

1745 EUR/m2 | 200 m2

Iasi, Iasi

Tudor Vladimirescu, apartament 2 camere
5

Tudor Vladimirescu, apartament 2 camere

TUDOR VLADIMIRESCU ( la bulevard) Apartament cu 2 camere de închiriat, etaj 1. Preț 490 euro luna Aproape de campus, facultăți, mall, centru. Incalzire centralizata Aer condiționat, frigider, mașină de spălat, mobilier. Garanție 1 chirie + comision agenție

47 m2

Iasi, Iasi

CASĂ nouă, direct de la dezvoltator - 280000 euro
1

CASĂ nouă, direct de la dezvoltator - 280000 euro

Vilă individuală deosebită la doar 2 km de Rond Păcurari! Suprafață utilă: 129 mp (150 mp total) Teren: 333 mp Regim: Parter + Etaj | An construcție: 2025 Preț: 280.000 EUR Compartimentare: 5 camere (4 dormitoare + living), 2 băi, bucătărie, 2 dressinguri, 2 terase, 1 balcon, 2 locuri de parcare ...

2154 EUR/m2 | 130 m2

Iasi, Iasi

CASĂ PREMIUM - direct de la dezvoltator! 280000 euro
1
1

CASĂ PREMIUM - direct de la dezvoltator! 280000 euro

Casă individuală - la doar 2 km de Rond Păcurari! Strada Soarelui, Iași Suprafață utilă: 129 mp (149 mp total) Teren: 333 mp Regim: Parter + Etaj | An construcție: 2026 Preț: 280.000 EUR Compartimentare: 5 camere (4 dormitoare + living) 2 băi Bucătărie 2 dressinguri 2 terase 1 balcon locuri de parcare ...

1867 EUR/m2 | 150 m2

Iasi, Iasi

Apartament 3 camere SD, et. 3, Zimbru (Proprietar)
8
2

Apartament 3 camere SD, et. 3, Zimbru (Proprietar)

Vând apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat în zona Zimbru, la etajul 3 din 4, într-un bloc din plăci prefabricate din beton armat, construit în 1976, cu acoperiș și pod. Imobilul este anvelopat termic cu termosistem de 10 cm și nu este încadrat în risc seismic. Scara este curată și recent renovată. ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Zimbru, Iasi, Iasi

Teren intravilan sat Pocreaca com Schitul Duca Iasi
4
2

Teren intravilan sat Pocreaca com Schitul Duca Iasi

Teren intravilan la asfalt ideal cabana ,livada ,stupi, solar etc.600 m patrati

600 m2

Pocreaca, Iasi

De vanzare casa cu teren (1150 mp), zona capat CUG 1

De vanzare casa cu teren (1150 mp), zona capat CUG

Vand casa cu amprenta de 157 mp si teren 1150 mp, zona capat CUG, str. Latcu Voda. Pret vanzare: 320.000 euro negociabil. Detalii in privat.

2038 EUR/m2 | 157 m2

Iasi, Iasi

închiriere apartament 3 camere Alexandru piata 2

închiriere apartament 3 camere Alexandru piata

persoana fizică închiriez apartament 3 camere Alexandru piata semidecomandat centrala termica aer condiționat mobilat

55 m2

Alexandru cel Bun, Iasi, Iasi

Vand Teren Vișan - 900 mp2 - cu toate utilitățile pe teren
1

Vand Teren Vișan - 900 mp2 - cu toate utilitățile pe teren

Vând teren, persoană fizică, in Visan, comuna Barnova ( lângă școala veche). Terenul este format din două parcele lipite cu doua cai de acces. Prețul este de 50 Euro mp2, negociabil.

900 m2

Visan, Iasi

Gazda Iasi 2

Gazda Iasi

Primesc in gazda dra dna, prezenta agreabila, mesaj pt detalii.

50 m2

Iasi, Iasi

Vând casă bătrânească cu TEREN 2651 metri, Comuna Focuri, Sat Focuri, Iași 3

Vând casă bătrânească cu TEREN 2651 metri, Comuna Focuri, Sat Focuri, Iași

Casă bătrânească de vânzare cu TEREN: 2651 metri în Comuna Focuri, Sat Focuri, județul Iași; Gard din tablă; Dependințe (magazie, grajd, garaj, beci). Utilități: apă curenta trasa in curte curent electric fântâna în curte Preț: 37.500 EUR negociabil. Vizionare și detalii la numarul ...

528 EUR/m2 | 71 m2

Focuri, Iasi

Schimb  vand teren
1
3

Schimb vand teren

Schimb vand teren de 2500mp si o garsonieră zona vale etajul2. Terenul se afla în aerodrom, intravilan. Se schimba cu casa in pascani judetul iasi, exclus vatra sau se schimba cu casa in suceava zona tineretului sau burdujeni sau cartier george enescu. Terenul costa 60 de mii de euro, garsoniera 35 de ...

2,500 m2

Pascani, Iasi

teren vanzare
4
8

teren vanzare

Vand teren intravilan ,2500 mp2,cartier Aerodrom ,str Malini, Pascani, judetul Iasi, 24 mp. Costa 60 de mii de euro, are toate utilitățile. Detalii:

2,500 m2

Pascani, Iasi

Apartament 3 camere
10
4

Apartament 3 camere

Apartament spatios si bine proporționat, situat în zonă liniștită Iași, cartier nicolina II, strada Clopotari. Suprafață utilă 64,34 mp și o suprafață totală de 76,76 mp, oferă spațiu generos și compartimentare practică. Compartimentare: Living 18,69 mp Dormitor 1 11,11 mp Dormitor 2 ...

1997 EUR/m2 | 64 m2

Iasi, Iasi

Vanzare teren

Vanzare teren

Vând teren 203mp in Iași str.I.I.Mironescu nr.15 cu toate utilitătile cu 300euro mp. l

203 m2

Moara de Vânt, Iasi, Iasi

Categorii

Imobiliare

Județe

Iasi

Localități

Iasi (1902) Valea Lupului (81) Pascani (71) Valea Adanca (46) Miroslava (45) Rediu (45) Lunca Cetatuii (40) Barnova (36) Tomesti (34) Visan (33) Targu Frumos (26) Horpaz (22) Letcani (22) Podu Iloaiei (21) Breazu (18) Ciurea (18) Hlincea (17) Holboca (16) Chicerea (14) Valea Ursului (12) Vladiceni (11) Paun (10) Ciurbesti (9) Dancu (9) Harlau (9) Horlesti (9) Mogosesti (9) Schitu Duca (9) Alexandru cel Bun (8) Goruni (8) Sorogari (8) Tutora (8) Vorovesti (8) Aroneanu (7) Comarna (7) Dorobant (7) Voinesti (7) Balciu (6) Bogdanesti (6) Bogonos (6) Cotnari (6) Dobrovat (6) Dumesti (6) Grajduri (6) Scobinti (6) Tiganasi (6) Uricani (6) Vladeni (6) Vulturi (6) Baltati (5) Belcesti (5) Cercu (5) Golaiesti (5) Halaucesti (5) Popricani (5) Proselnici (5) Razboieni (5) Bratuleni (4) Cornesti (4) Costuleni (4) Cozia (4) Erbiceni (4) Gaureni (4) Harmanestii Vechi (4) Pietraria (4) Sculeni (4) Vanatori (4) Bivolari (3) Cogeasca (3) Mogosesti-Iasi (3) Moreni (3) Poieni (3) Raducaneni (3) Rediu Aldei (3) Ruginoasa (3) Stolniceni-Prajescu (3) Tatarusi (3) Trifesti (3) Vanatori (Popricani) (3) Balteni (2) Boureni (Targu Frumos) (2) Braesti (2) Carniceni (2) Ciohorani (2) Cristesti (2) Cristesti (Holboca) (2) Curaturi (2) Cuza Voda (Popricani) (2) Deleni (2) Dumbrava (Ciurea) (2) Habasesti (2) Harmanestii Noi (2) Hermeziu (2) Horlesti (Rediu) (2) Lespezi (2) Miroslovesti (2) Mosna (2) Motca (2) Prisacani (2) Probota (2) Roscani (2) Rusenii Vechi (2) Scanteia (2) Scobalteni (2) Sipote (2) Tansa (2) Totoesti (2) Valea Lunga (2) Valea Satului (2) Andrieseni (1) Avantu (1) Bacu (1) Baiceni (Cucuteni) (1) Bals (1) Blagesti (1) Bohotin (1) Bosia (1) Bratulesti (1) Budai (1) Buhaeni (1) Carlig (1) Chiperesti (1) Ciortesti (1) Costesti (1) Cotu Morii (1) Cozmesti (Stolniceni-Prajescu) (1) Crivesti (Vanatori) (1) Cuza Voda (Ipatele) (1) Dagata (1) Fantanele (1) Focuri (1) Goesti (1) Gorban (1) Hartoape (1) Helesteni (1) Hilita (1) Hoisesti (1) Iazu Nou (1) Iepureni (Movileni) (1) Izvoarele (1) Jigoreni (1) Luceni (1) Macaresti (1) Madarjac (1) Madarjesti (1) Manzatesti (1) Mircesti (1) Mironeasa (1) Mogosesti-Siret (1) Movileni (1) Orzeni (1) Osoi (Comarna) (1) Pausesti (1) Perieni (1) Pocreaca (1) Poiana Marului (1) Poiana cu Cetate (1) Popesti (1) Potangeni (1) Rachiteni (1) Rediu (Braesti) (1) Rosu (1) Rusenii Noi (1) Schitu Hadambului (1) Slobozia (Schitu Duca) (1) Spinoasa (1) Stornesti (1) Strunga (1) Tibanesti (1) Tudor Vladimirescu (1) Tungujei (1) Ungheni (1) Ursoaia (1) Valea Oilor (1) Valea Racului (1) Valea Seaca (1) Victoria (1) Vocotesti (1) Zagavia (1)