Imobiliare Iasi

Hartă Listă
Filtre active: Iasi Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand garsonieră confort 3
10
2

Vand garsonieră confort 3

Vând garsonieră decomandată confort 3 renovat complet, 11mp, etaj parter, strada Romană nr 37A. Pentru mai multe detalii puteți contacta nr

1909 EUR/m2 | 11 m2

Iasi, Iasi

Promovat
PF inchiriez apartament 1 camera Podul Ros amenajat lux
5
2

PF inchiriez apartament 1 camera Podul Ros amenajat lux

PF inchiriez apartament cu o camera Iasi, etaj intermediar, bloc nou dotat cu parcare subterana si 2 lifturi, complet mobilat si utilat (masina spalat vase, masina spalat rufe, uscator rufe separat, AC, cuptor, TV, centrala termica individuala, etc). Este pozitionat central, aproape de Podul Ros si de ...

43 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, etaj intermediar, TVA Inclus
1
1

COMISION 0 TVA inclus Finalizat Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, finalizat, model decomandat, situat in Tatarasi, pe strada Aurel Vlaicu, intr-un complex de blocuri noi, la etajul 7 8. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 54 mp, plus ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Iasi, Iasi

Promovat
2 camere OS, bloc nou, partial mobilat si utilat, zona Pepinierii
18
2

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un bloc nou, la etajul 3 din 3, ideal pentru cei care își doresc confort, liniște și un spațiu exterior generos, împreună cu o boxă (5,2mp) la subsolul blocului. Apartamentul are o suprafață utilă de 41 mp, eficient compartimentată ...

2378 EUR/m2 | 41 m2

Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 cam. Dec.,cu CT, Podu Ros
8

Apartament 2 cam. Dec.,cu CT, Podu Ros

Apartament cu 2 camere decomandate, suprafata 55mp., in zona Podu Ros, foarte aproape de Palas, Universitatea Tehnica Gh. Asachi, bloc la bulevard. Apartamentul are Centrala Termica, se inchiriaza mobilat si utilat complet. Chiria este de 400 euro luna. La inchiriere se solicita 1 luna chirie + 1 luna ...

55 m2

Podu Ros, Iasi, Iasi

Apartament 2 cam. dec., CT, mobilat utilat,Bd.Chimiei-IULIUS MALL
8

Apartament cu 2 camere decomandate, zona Gradinari, pe Bulevardul Chimiei langa River Towers, la cateva minute de IULIUS MALL. Apartamentul are CT, este mobilat si utilat complet (fotografiile sunt din locatie). Chiria este de 400 euro luna. La inchiriere se solicita 1 luna chirie+1 luna garantie+ comision ...

55 m2

Tudor Vladimirescu, Iasi, Iasi

Apartament 2 cam.SD,cu CT., Podu Ros
11
1

Apartament 2 cam.SD,cu CT., Podu Ros

Zona Podu Ros, langa fostul Bazar, Apartament cu 2 camere SD, suprafata 50mp., la parter, cu CT., recent renovat, bucataria complet utilata, apartamentul este nemobilat. Chiria este de 350 euro luna. La inchiriere se solicita 1 luna chirie + 1 luna garantie + commission. Consilier imobiliar. Tel. .

50 m2

Podu Ros, Iasi, Iasi

Camera de camin, 17mp., et.3, mobilata utilata, Bularga
5
5

Camera de camin, 17mp., et.3, mobilata utilata, Bularga

Camera de camin, suprafata 17mp., la etajul 3, in zona Bularga intersectie Granit Center Frigorifer. Camera se inchiriaza mobilata si utilata complet. Grupul sanitar este pe hol, in spatiile commune, cu camera pentru dus, acces cu cheie. Chiria este de 800 LEI luna. La inchiriere se solicita 1 luna ...

17 m2

Iasi, Iasi

Garsoniera, 22mp., Bularga, langa Silk District
5
4

Garsoniera, 22mp., Bularga, langa Silk District

Zona Bularga, langa Silk District, in spatele magazinului JUMBO, Garsoniera (camera de camin modificata), suprafata 22mp., are baie si bucatarie amenajate in camera, este la parter, se vinde mobilata si utilata, pretul de vanzare este de 31500 euro. Consilier imobiliar. Tel. .

1432 EUR/m2 | 22 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Camera camin,17mp.,et.3,cu cabina dus,Bularga   intersectia Granit Center
5

Camera camin,17mp.,et.3,cu cabina dus,Bularga intersectia Granit Center

Camera de camin, suprafata 17mp., la etajul 3, in zona Bularga, foarte aproape de Intersectia Granit Center Frigorifer. Camera este renovata, are cabina de dus in camera, grupul sanitar este pe hol in spatiile comune, se vinde mobilata, pretul de vanzare este de 29500 euro. Consilier imobiliar. Tel. ...

1735 EUR/m2 | 17 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Casa 5 Camere Buda (Lespezi), Iasi
10

Casa 5 Camere Buda (Lespezi), Iasi

Vand casa cu 5 camere in suprafata de peste 180 mp. PRETUL SE NEGOCIAZA LA FATA LOCULUI. Casa dispune de : 6 anexe grajdi animale beci 2 garaje curte interioara 550 mp fantana proprie apa curenta (hidrofor) fosa septica curent lectric telefonie fixa + tv livada vie teren agricol ...

332 EUR/m2 | 250 m2

Lespezi, Iasi

Proprietar,vand apartament 1 camera,intabulat
10
3

Proprietar,vand apartament 1 camera,intabulat

Proprietar,vand apartament 1 camera la parter cu balcon din 2024 intabulat în Lunca Cetatuii județul Iași complet mobilat și utilat cu plita din sticla pe gaz Beko,cuptor electric Beko,hota Franke,combina frigorifica Beko,cuptor microunde Samsung,mașină de spălat cu uscător incorporat Candy,59mii euro,parcare ...

2107 EUR/m2 | 28 m2

Lunca Cetatuii, Iasi

Casă cu etaj (duplex), Pașcani deal
2
15

Casă cu etaj (duplex), Pașcani deal

Casă cu etaj, opt camere, salon, două bai, terasă, balcon, beciuri, apă curentă, gaz metan, centrală termică, teren 360mp, Fundac Dragoș Vodă, Pașcani. Preț negociabil, 115000 euro, cu posibilitatea plății în rate.

639 EUR/m2 | 180 m2

Pascani, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam Evergreen, finalizat, loc parcare subteran+boxă, COMISION 0%
1

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus (21%) Detalii proprietate: Suprafață utilă: 50 mp Balcon: 5,3 mp Model: decomandat; Etaj: 12 (bloc finalizat); Priveliște superbă asupra orașului; Facilități incluse în preț: Loc de parcare ...

2685 EUR/m2 | 53 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Vand teren Extravilan Bucium
1

Vand teren Extravilan Bucium

Vand teren extravilan cu suprafata 1021mp, in partea din spate in panta. Terenul este situat in zona de case, permite constructia unei locuinte cu o priveliste minunata.

1,021 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Inchiriez teren
2

Inchiriez teren

Inchiriez teren cu suprafata 1021 mp situat in Iasi zona Bucium, Strada Boiangiu

Bucium, Iasi, Iasi

Ap. 2 cam bloc nou, loc de parcare+boxă intabulate, 60mp, 2 balcoane
9
1

DHD Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial nou, într-un imobil cu regim de înălțime D+P+3E, la 500m de Hanul 3 Sarmale. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă două balcoane însumând 10 mp, perfecte pentru relaxare sau ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam, bloc nou, Tătărași, etaj intermediar, COMISION 0%
1
2

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus Bloc finalizat Detalii apartament: Suprafață utilă: 54 mp Balcon: 7 mp Model: decomandat Etaj: 7 8 Situat într-un complex de blocuri noi, zonă liniștită și acces facil Preț: 127.660 (TVA ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Garsonieră mobilată și utilată - zonă centrală - Moldova Mall 1

Garsonieră mobilată și utilată - zonă centrală - Moldova Mall

Se oferă spre vanzare o garsonieră mobilată și utilată, situată în zona centrală, în apropiere de Moldova Mall. Garsoniera are o suprafață de 31mp și este situată la etajul 4 4. Preț: 61.500 euro Detalii la: 0728 082 906

1984 EUR/m2 | 31 m2

Central, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986
4
3

Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986, în zona Tomești. Dispune de: -CT; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91.000 euro. Mai multe detalii la ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Tomesti, Tomesti, Iasi

Pacurari-Rediu apartament 2 camere, cu gradina proprie, bloc nou
9
37

Apartament de 2 camere, parter cu iesire in gradina proprie, în zona Păcurari - Rediu, amplasat în cadrul unui bloc nou dat în exploatare în 2024. Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 45mp și este format din: - living + bucătărie, - dormitor, - baie. În plus, apartamentul beneficiază de: - ...

1889 EUR/m2 | 45 m2

Iasi, Iasi

Ap 2 camere zona Zimbru
8

Ap 2 camere zona Zimbru

Agenția ABU Imobiliare vă propune în exclusivitate spre vanzare un apartament cu două camere, model semi-decomandat în zona Zimbru. Acest apartament este complet mobilat și utilat și dispune de următoarele îmbunătățiri: - centrală termică proprie - AC - tâmplărie PVC cu geam termopan - ușă metalică - ...

1786 EUR/m2 | 42 m2

zimbru, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament cu 2 camere+parcare in Tatarasi-Himson,bloc nou
7

Apartament cu 2 camere+parcare in Tatarasi-Himson,bloc nou

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in Tatarasi-complex rezidential Himson, bloc nou, finalizat in 2022. Apartamentul are o suprafata de 49.80 mp si se afla la etajul 6 din 9 intr-un bloc dotat cu 4 lifturi moderne. Ca dotari dispune de centrala termica proprie, aer conditionat, tamplarie ...

2530 EUR/m2 | 50 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Apartament cu 2 camere+parcare in Tatarasi,bloc nou
5

Apartament cu 2 camere+parcare in Tatarasi,bloc nou

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 2 camere in Tatarasi, bloc nou, finalizat in 2025.Prima inchiriere! Apartamentul are o suprafata de 55 mp si se afla la etajul 8 din 12 intr-un bloc dotat cu 2 lifturi moderne. Ca dotari dispune de centrala termica proprie, aer conditionat, tamplarie PVC , ...