Imobiliare Iasi

Hartă Listă
Filtre active: Iasi Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Închiriez spațiu comercial 80 mp zonă Belvedere Nicolina
6
3

Închiriez spațiu comercial 80 mp zonă Belvedere Nicolina

PF închiriez spațiu comercial cu suprafața de 80 mp, situat la parterul unui bloc, în zona Belvedere Nicolina, într-o zonă cu trafic pietonal și auto. Disponibilitate imediata. Spațiul este pretabil pentru multiple activități comerciale sau de servicii, precum: cabinet medical stomatologic clinică, ...

80 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 Camere | Decomandat | Central
9

Apartament 2 Camere | Decomandat | Central

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere decomandate, situat într-o zonă foarte căutată – în imediata apropiere a complexului Palas Mall. Apartamentul este confortabil, luminos și dispune de centrală termică proprie. Localizare excelentă: Stație de autobuz în proximitate – acces rapid ...

50 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Garsonieră Galata, mobilată și utilată, liberă
6
7

Garsonieră Galata, mobilată și utilată, liberă

Agenția DHD Imobiliare vă propune spre închiriere o garsonieră mobilată și utilată, situată în zona Galata, la etajul 1. Dispune de centrală termică, canapea extensibilă, mașină de spălat, electrocasnice etc. Preț: 240 euro Se percepe garanție și comision. Contact: 0728 082 906

24 m2

Galata, Iasi, Iasi

Promovat
Garsonier #259; Camera de c #259;min - Podu de Piatr #259; Cantemir
6
3

Garsoniera quot;Smartquot; ndash; Investitie Ideala in Zona Podu de Piatra (Central Semicentral) Agentia Imobil.Ro va propune spre achizitie o garsoniera compacta si modernizata, situata strategic la parterul unui imobil solid (constructie 1970, fara risc seismic), intr-o zona cu cerere ridicata pentru ...

1955 EUR/m2 | 11 m2

podul de piatra, Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren central Cogeasca-Letcani 1

Teren central Cogeasca-Letcani

Vand teren intravilan 1000 mp in zona centrala a asatului Cogeasca com. Letcani. Utilitati in zona curent apa gaz si canalizare.Detalii pe wp:

Cogeasca, Iasi

Casa de vânzare zona Bucium
5

Casa de vânzare zona Bucium

Casă de vânzare zona Bucium, strada Ciprian Porumbescu. Casa face parte dintr-un complex de 6 case ( complex Rapsodia) cu vecini liniștiți. Accesul în complex se face pe baza de cartela. Casa este construita în 2009 și are o suprafață de 200 mp. Terenul este de 1000 mp, cu pomi fructiferi. Casa se ...

1745 EUR/m2 | 200 m2

Iasi, Iasi

Tudor Vladimirescu, apartament 2 camere
5

Tudor Vladimirescu, apartament 2 camere

TUDOR VLADIMIRESCU ( la bulevard) Apartament cu 2 camere de închiriat, etaj 1. Preț 490 euro luna Aproape de campus, facultăți, mall, centru. Incalzire centralizata Aer condiționat, frigider, mașină de spălat, mobilier. Garanție 1 chirie + comision agenție

47 m2

Iasi, Iasi

CASĂ nouă, direct de la dezvoltator - 280000 euro
1

CASĂ nouă, direct de la dezvoltator - 280000 euro

Vilă individuală deosebită la doar 2 km de Rond Păcurari! Suprafață utilă: 129 mp (150 mp total) Teren: 333 mp Regim: Parter + Etaj | An construcție: 2025 Preț: 280.000 EUR Compartimentare: 5 camere (4 dormitoare + living), 2 băi, bucătărie, 2 dressinguri, 2 terase, 1 balcon, 2 locuri de parcare ...

2154 EUR/m2 | 130 m2

Iasi, Iasi

CASĂ PREMIUM - direct de la dezvoltator! 280000 euro
1
1

CASĂ PREMIUM - direct de la dezvoltator! 280000 euro

Casă individuală - la doar 2 km de Rond Păcurari! Strada Soarelui, Iași Suprafață utilă: 129 mp (149 mp total) Teren: 333 mp Regim: Parter + Etaj | An construcție: 2026 Preț: 280.000 EUR Compartimentare: 5 camere (4 dormitoare + living) 2 băi Bucătărie 2 dressinguri 2 terase 1 balcon locuri de parcare ...

1867 EUR/m2 | 150 m2

Iasi, Iasi

Apartament 3 camere SD, et. 3, Zimbru (Proprietar)
8
2

Apartament 3 camere SD, et. 3, Zimbru (Proprietar)

Vând apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat în zona Zimbru, la etajul 3 din 4, într-un bloc din plăci prefabricate din beton armat, construit în 1976, cu acoperiș și pod. Imobilul este anvelopat termic cu termosistem de 10 cm și nu este încadrat în risc seismic. Scara este curată și recent renovată. ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Zimbru, Iasi, Iasi

Teren intravilan sat Pocreaca com Schitul Duca Iasi
4
2

Teren intravilan sat Pocreaca com Schitul Duca Iasi

Teren intravilan la asfalt ideal cabana ,livada ,stupi, solar etc.600 m patrati

600 m2

Pocreaca, Iasi

De vanzare casa cu teren (1150 mp), zona capat CUG 1

De vanzare casa cu teren (1150 mp), zona capat CUG

Vand casa cu amprenta de 157 mp si teren 1150 mp, zona capat CUG, str. Latcu Voda. Pret vanzare: 320.000 euro negociabil. Detalii in privat.

2038 EUR/m2 | 157 m2

Iasi, Iasi

închiriere apartament 3 camere Alexandru piata 2

închiriere apartament 3 camere Alexandru piata

persoana fizică închiriez apartament 3 camere Alexandru piata semidecomandat centrala termica aer condiționat mobilat

55 m2

Alexandru cel Bun, Iasi, Iasi

Vand Teren Vișan - 900 mp2 - cu toate utilitățile pe teren
1

Vand Teren Vișan - 900 mp2 - cu toate utilitățile pe teren

Vând teren, persoană fizică, in Visan, comuna Barnova ( lângă școala veche). Terenul este format din două parcele lipite cu doua cai de acces. Prețul este de 50 Euro mp2, negociabil.

900 m2

Visan, Iasi

Gazda Iasi 2

Gazda Iasi

Primesc in gazda dra dna, prezenta agreabila, gratuit, mesaj pt detalii.

50 m2

Iasi, Iasi

Vând casă bătrânească cu TEREN 2651 metri, Comuna Focuri, Sat Focuri, Iași 3

Vând casă bătrânească cu TEREN 2651 metri, Comuna Focuri, Sat Focuri, Iași

Casă bătrânească de vânzare cu TEREN: 2651 metri în Comuna Focuri, Sat Focuri, județul Iași; Gard din tablă; Dependințe (magazie, grajd, garaj, beci). Utilități: apă curenta trasa in curte curent electric fântâna în curte Preț: 37.500 EUR negociabil. Vizionare și detalii la numarul ...

528 EUR/m2 | 71 m2

Focuri, Iasi

Schimb  vand teren
1
3

Schimb vand teren

Schimb vand teren de 2500mp si o garsonieră zona vale etajul2. Terenul se afla în aerodrom, intravilan. Se schimba cu casa in pascani judetul iasi, exclus vatra sau se schimba cu casa in suceava zona tineretului sau burdujeni sau cartier george enescu. Terenul costa 60 de mii de euro, garsoniera 35 de ...

2,500 m2

Pascani, Iasi

teren vanzare
4
8

teren vanzare

Vand teren intravilan ,2500 mp2,cartier Aerodrom ,str Malini, Pascani, judetul Iasi, 24 mp. Costa 60 de mii de euro, are toate utilitățile. Detalii:

2,500 m2

Pascani, Iasi

Apartament 3 camere
10
4

Apartament 3 camere

Apartament spatios si bine proporționat, situat în zonă liniștită Iași, cartier nicolina II, strada Clopotari. Suprafață utilă 64,34 mp și o suprafață totală de 76,76 mp, oferă spațiu generos și compartimentare practică. Compartimentare: Living 18,69 mp Dormitor 1 11,11 mp Dormitor 2 ...

1997 EUR/m2 | 64 m2

Iasi, Iasi

Vanzare teren

Vanzare teren

Vând teren 203mp in Iași str.I.I.Mironescu nr.15 cu toate utilitătile cu 300euro mp. l

203 m2

Moara de Vânt, Iasi, Iasi

Închiriez camera în apartament cu 3camere și două băi galata

Închiriez o cameră în apartament cu 3camere două băi galata

70 m2

Galata, Iasi, Iasi

Vând apartament faza III Silk District - Iași
5
4

Vând apartament faza III Silk District - Iași

Apartamentul are 2 camere, se află la etajul 3 in complexul rezidențial Silk District- faza 3 cu predare in iunie 2026. Parcarea privata interioară este inclusă in preț, nu se vinde separat. Ideal pentru investiții într-o zona centrala. Apartamentul se vinde la prețul inițial rezervat in 2023, fără ...