Imobiliare Iasi

Hartă Listă
Filtre active: Iasi Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsonieră, Tătărași - Flora, etajul 1, mobilată și utilată
13
1

Garsonieră, Tătărași - Flora, etajul 1, mobilată și utilată

Agenția DHD Imobiliare vă propune spre închiriere o garsonieră mobilată și utilată, situată la etajul 1, în zona Tătărași Flora. Se închiriază exact așa cum se prezintă în fotografii. Preț: 320 euro lună Se percepe garanție și comision. Contact: 0728 082 906

30 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament cu 2 cam si terasa, vedere catre lac
14

Apartament cu 2 cam si terasa, vedere catre lac

Nu doar o casa...ci perspectiva fara echivoc a unui rasarit de soare in fiecare zi !!! Acum este disponibil pentru vanzare un apartament cu 2 camere si terasa generoasa, cu priveliste catre lac !!! Propunem spre vanzare apartament cu 2 camere decomandate si suprafata utila de 50 mp, hol, bucatarie si ...

3752 EUR/m2 | 50 m2

moara de vant, Iasi, Iasi

Promovat
79900euro! Apartament 2 camere, 48mp,decomandat,balcon, parcare!
5
1

79900euro! Apartament 2 camere decomandat – Valea Lupului | Ideal atat pentru locuit cat si pentru investiție! Situat in Valea Lupului,o zonă în plină dezvoltare , acest apartament reprezintă alegerea perfectă atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Datorită compartimentării decomandate și poziționării ...

1665 EUR/m2 | 48 m2

Valea Lupului, Iasi

Promovat
Apartament 4 camere Frumoasa
9

Apartament 4 camere Frumoasa

apartament 4 camere amplasat in zona Frumoasa, intr-un bloc din 1990: - situat la etajul 1 din 4 niveluri - cu 4 camere si suprafata de 85mp - prevazut cu 2 balcoane si 2 bai - are centrala proprie - este mobilat si utilat complet Chirie 500 euro luna

89 m2

Frumoasa, Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Camera de cămin
2
4

Camera de cămin

Cameră de camin 18 mp Nicolina lângă Casa Sindicatelor .Camera are pat mașină de spălat frigider și toaletă cu duș. Pt o familie serioasa. Fără agenții .O lună garanție

18 m2

Iasi, Iasi

Ofer spre închiriere ap. cu 1 cameră
9

Ofer spre închiriere ap. cu 1 cameră

Ofer spre închiriere apartament 1 cameră Zona Hala Centrală Se oferă spre închiriere un apartament spațios, cu o cameră, situat într-o zonă centrală și foarte bine conectată Hala Centrală. Suprafață: 43 mp Etaj: 3 (bloc cu lift) Compartimentare eficientă și practică Dotări și avantaje: Centrală ...

Iasi, Iasi

Teren Goruni Tomesti
7
3

Teren Goruni Tomesti

Teren 731 mp + cota drum 69 mp, total 800mp, terenul se afla in sat Goruni comuna Tomesti, de la teren pana la palas sunt 16 km. Toate utilitatile in apropiere. Terenul detine proiect si autorizatie de constructie. Pentru mai multe detalii puteti scrie.

731 m2

Goruni, Iasi

Camera   garsoniera - Iasi - 25mp -
5
4

Camera garsoniera - Iasi - 25mp -

Locul se află la aproximativ 700 de metri de stația Zimbru, deci ai tramvaiul și autobuzul foarte aproape. Tot în zonă găsești și multe magazine pentru tot ce ai nevoie. Este o cameră situată la casă, dar nu iti fa griji ești complet independent: Ai intrarea ta separată direct din curte. + loc de parcare ...

25 m2

Iasi, Iasi

teren extravilan,sat Valea Ursului,comuna Miroslava,judetul Iasi 31

teren extravilan,sat Valea Ursului,comuna Miroslava,judetul Iasi

Teren extravilan cu suprafata de 10000mp.Are deschidere la drum de acces de 47m si este impartit in 3 parcele.

Valea Ursului, Iasi

Teren extravilan in sat Vladiceni ,comuna Tomesti,judetul Iasi
2
11

Vand teren extravilan, in satul Vladiceni ,comuna Tomesti,judetul Iasi cu suprafata de 42500 mp.Are deschidere de aproximativ130ml la drumul de acces.

Vladiceni, Iasi

Teren central Cogeasca-Letcani 1

Teren central Cogeasca-Letcani

Vand teren intravilan 1000 mp in zona centrala a asatului Cogeasca com. Letcani. Utilitati in zona curent apa gaz si canalizare.Detalii pe wp:

Cogeasca, Iasi

Casa de vânzare zona Bucium
5

Casa de vânzare zona Bucium

Casă de vânzare zona Bucium, strada Ciprian Porumbescu. Casa face parte dintr-un complex de 6 case ( complex Rapsodia) cu vecini liniștiți. Accesul în complex se face pe baza de cartela. Casa este construita în 2009 și are o suprafață de 200 mp. Terenul este de 1000 mp, cu pomi fructiferi. Casa se ...

1745 EUR/m2 | 200 m2

Iasi, Iasi

Tudor Vladimirescu, apartament 2 camere
5

Tudor Vladimirescu, apartament 2 camere

TUDOR VLADIMIRESCU ( la bulevard) Apartament cu 2 camere de închiriat, etaj 1. Preț 490 euro luna Aproape de campus, facultăți, mall, centru. Incalzire centralizata Aer condiționat, frigider, mașină de spălat, mobilier. Garanție 1 chirie + comision agenție

47 m2

Iasi, Iasi

CASĂ nouă, direct de la dezvoltator - 280000 euro
1

CASĂ nouă, direct de la dezvoltator - 280000 euro

Vilă individuală deosebită la doar 2 km de Rond Păcurari! Suprafață utilă: 129 mp (150 mp total) Teren: 333 mp Regim: Parter + Etaj | An construcție: 2025 Preț: 280.000 EUR Compartimentare: 5 camere (4 dormitoare + living), 2 băi, bucătărie, 2 dressinguri, 2 terase, 1 balcon, 2 locuri de parcare ...

2154 EUR/m2 | 130 m2

Iasi, Iasi

CASĂ PREMIUM - direct de la dezvoltator! 280000 euro
1
1

CASĂ PREMIUM - direct de la dezvoltator! 280000 euro

Casă individuală - la doar 2 km de Rond Păcurari! Strada Soarelui, Iași Suprafață utilă: 129 mp (149 mp total) Teren: 333 mp Regim: Parter + Etaj | An construcție: 2026 Preț: 280.000 EUR Compartimentare: 5 camere (4 dormitoare + living) 2 băi Bucătărie 2 dressinguri 2 terase 1 balcon locuri de parcare ...

1867 EUR/m2 | 150 m2

Iasi, Iasi

Apartament 3 camere SD, et. 3, Zimbru (Proprietar)
8
2

Apartament 3 camere SD, et. 3, Zimbru (Proprietar)

Vând apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat în zona Zimbru, la etajul 3 din 4, într-un bloc din plăci prefabricate din beton armat, construit în 1976, cu acoperiș și pod. Imobilul este anvelopat termic cu termosistem de 10 cm și nu este încadrat în risc seismic. Scara este curată și recent renovată. ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Zimbru, Iasi, Iasi

Teren intravilan sat Pocreaca com Schitul Duca Iasi
4
2

Teren intravilan sat Pocreaca com Schitul Duca Iasi

Teren intravilan la asfalt ideal cabana ,livada ,stupi, solar etc.600 m patrati

600 m2

Pocreaca, Iasi

De vanzare casa cu teren (1150 mp), zona capat CUG 1

De vanzare casa cu teren (1150 mp), zona capat CUG

Vand casa cu amprenta de 157 mp si teren 1150 mp, zona capat CUG, str. Latcu Voda. Pret vanzare: 320.000 euro negociabil. Detalii in privat.

2038 EUR/m2 | 157 m2

Iasi, Iasi

închiriere apartament 3 camere Alexandru piata 2

închiriere apartament 3 camere Alexandru piata

persoana fizică închiriez apartament 3 camere Alexandru piata semidecomandat centrala termica aer condiționat mobilat

55 m2

Alexandru cel Bun, Iasi, Iasi

Vand Teren Vișan - 900 mp2 - cu toate utilitățile pe teren
1

Vand Teren Vișan - 900 mp2 - cu toate utilitățile pe teren

Vând teren, persoană fizică, in Visan, comuna Barnova ( lângă școala veche). Terenul este format din două parcele lipite cu doua cai de acces. Prețul este de 50 Euro mp2, negociabil.

900 m2

Visan, Iasi

Gazda Iasi 2

Gazda Iasi

Primesc in gazda dra dna, prezenta agreabila, mesaj pt detalii.

50 m2

Iasi, Iasi

Vând casă bătrânească cu TEREN 2651 metri, Comuna Focuri, Sat Focuri, Iași 3

Vând casă bătrânească cu TEREN 2651 metri, Comuna Focuri, Sat Focuri, Iași

Casă bătrânească de vânzare cu TEREN: 2651 metri în Comuna Focuri, Sat Focuri, județul Iași; Gard din tablă; Dependințe (magazie, grajd, garaj, beci). Utilități: apă curenta trasa in curte curent electric fântâna în curte Preț: 37.500 EUR negociabil. Vizionare și detalii la numarul ...

528 EUR/m2 | 71 m2

Focuri, Iasi

Schimb  vand teren
1
3

Schimb vand teren

Schimb vand teren de 2500mp si o garsonieră zona vale etajul2. Terenul se afla în aerodrom, intravilan. Se schimba cu casa in pascani judetul iasi, exclus vatra sau se schimba cu casa in suceava zona tineretului sau burdujeni sau cartier george enescu. Terenul costa 60 de mii de euro, garsoniera 35 de ...

2,500 m2

Pascani, Iasi

teren vanzare
4
8

teren vanzare

Vand teren intravilan ,2500 mp2,cartier Aerodrom ,str Malini, Pascani, judetul Iasi, 24 mp. Costa 60 de mii de euro, are toate utilitățile. Detalii:

2,500 m2

Pascani, Iasi

Categorii

Imobiliare

Județe

Iasi

Localități

Iasi (1903) Valea Lupului (81) Pascani (71) Valea Adanca (46) Miroslava (45) Rediu (45) Lunca Cetatuii (40) Barnova (36) Tomesti (34) Visan (33) Targu Frumos (26) Horpaz (22) Letcani (22) Podu Iloaiei (21) Breazu (18) Ciurea (18) Hlincea (17) Holboca (16) Chicerea (14) Valea Ursului (12) Vladiceni (11) Paun (10) Ciurbesti (9) Dancu (9) Harlau (9) Horlesti (9) Mogosesti (9) Schitu Duca (9) Alexandru cel Bun (8) Goruni (8) Sorogari (8) Tutora (8) Vorovesti (8) Aroneanu (7) Comarna (7) Dorobant (7) Voinesti (7) Balciu (6) Bogdanesti (6) Bogonos (6) Cotnari (6) Dobrovat (6) Dumesti (6) Grajduri (6) Scobinti (6) Tiganasi (6) Uricani (6) Vladeni (6) Vulturi (6) Baltati (5) Belcesti (5) Cercu (5) Golaiesti (5) Halaucesti (5) Popricani (5) Proselnici (5) Razboieni (5) Bratuleni (4) Cornesti (4) Costuleni (4) Cozia (4) Erbiceni (4) Gaureni (4) Harmanestii Vechi (4) Pietraria (4) Sculeni (4) Vanatori (4) Bivolari (3) Cogeasca (3) Mogosesti-Iasi (3) Moreni (3) Poieni (3) Raducaneni (3) Rediu Aldei (3) Ruginoasa (3) Stolniceni-Prajescu (3) Tatarusi (3) Trifesti (3) Vanatori (Popricani) (3) Balteni (2) Boureni (Targu Frumos) (2) Braesti (2) Carniceni (2) Ciohorani (2) Cristesti (2) Cristesti (Holboca) (2) Curaturi (2) Cuza Voda (Popricani) (2) Deleni (2) Dumbrava (Ciurea) (2) Habasesti (2) Harmanestii Noi (2) Hermeziu (2) Horlesti (Rediu) (2) Lespezi (2) Miroslovesti (2) Mosna (2) Motca (2) Prisacani (2) Probota (2) Roscani (2) Rusenii Vechi (2) Scanteia (2) Scobalteni (2) Sipote (2) Tansa (2) Totoesti (2) Valea Lunga (2) Valea Satului (2) Andrieseni (1) Avantu (1) Bacu (1) Baiceni (Cucuteni) (1) Bals (1) Blagesti (1) Bohotin (1) Bosia (1) Bratulesti (1) Budai (1) Buhaeni (1) Carlig (1) Chiperesti (1) Ciortesti (1) Costesti (1) Cotu Morii (1) Cozmesti (Stolniceni-Prajescu) (1) Crivesti (Vanatori) (1) Cuza Voda (Ipatele) (1) Dagata (1) Fantanele (1) Focuri (1) Goesti (1) Gorban (1) Hartoape (1) Helesteni (1) Hilita (1) Hoisesti (1) Iazu Nou (1) Iepureni (Movileni) (1) Izvoarele (1) Jigoreni (1) Luceni (1) Macaresti (1) Madarjac (1) Madarjesti (1) Manzatesti (1) Mircesti (1) Mironeasa (1) Mogosesti-Siret (1) Movileni (1) Orzeni (1) Osoi (Comarna) (1) Pausesti (1) Perieni (1) Pocreaca (1) Poiana Marului (1) Poiana cu Cetate (1) Popesti (1) Potangeni (1) Rachiteni (1) Rediu (Braesti) (1) Rosu (1) Rusenii Noi (1) Schitu Hadambului (1) Slobozia (Schitu Duca) (1) Spinoasa (1) Stornesti (1) Strunga (1) Tibanesti (1) Tudor Vladimirescu (1) Tungujei (1) Ungheni (1) Ursoaia (1) Valea Oilor (1) Valea Racului (1) Valea Seaca (1) Victoria (1) Vocotesti (1) Zagavia (1)